Poslední save: 11:56 20.06.2024
Menu

Hráčští vendoři

Tito vendoři jsou v naprosté režii hráčů (majitelů) jež je ovládají. jedna postava může mít vždy pouze jen jednoho vendora. Jejich cena je pevně stanovena na 50 tisíc zlatých mincí a 10 tisíc mincí magických. Tohoto vendora lze zakoupit pouze u robota jménem Cyzox ke kterému naleznete vstup ve městě Luna (okolí hradeb). Tento vstup k prodejci vendorů je zpoplatněn a to 3x lvl 1 mapa. Teď něco málo k jejich vlastnostem:

Ovládání

Celý vendor se ovládá pomocí ovladače. Při poklikání na ovladač a zaměření sebe sama se za určitý poplatek (5.000 MC) vyvolá na místě, kde stojíte, vendor. Aby byl aktivní, je potřeba s ním promluvit! Vendoři mají určité levely, za celé levely (=1.0+ 2.0+ 3.0+ 4.0+ 5.0+ 6.0) dokáže vendor aktivovat sloty na prodávání předmětů.

Pokud chcete v baťůžku přesunout ovládání, zaměřte samotné ovládání. Vendor se nebaví s kriminálníky a postavami se zápornou karmou (s výjimkou pro vampíry).

Lze ho smazat, pokud je zaměřen ovladačem (i se vším u sebe!), nové vyvolání stojí opět 5 000 MC.

Pokud u sebe nemá žádný předmět/poukázku na peníze, je po třech dnech této "neaktivity" smazán.

Prodej

Přes ovladač zaměříte předmět určený k prodeji, poté znovu poklikáte ovladač a zadáte cenu v tisících (2.000 = "2"), desetinná místa nefungují.

Přes pozdrav pak můžete zkontrolovat jaký předmět a za kolik se prodává. Klikem na tlačítko vedle předmětu můžete buď vzít zpátky předmět, nebo vybrat peníze, pokud je místo jména předmětu napsáno "prodáno".

Pokud se nějaký item prodá, budete informování ve hře (v případě že jste nalogováni). Za prodej je účtovaná daň ve výši 10% z ceny itemu, od cen 10 000+ je zaokrouhlováno dolů na tisíce.

Durabilita je u předmětů zobrazena.

Nelze prodávat (scam):

Levely

Level se aktualizuje při rozbalení vendora.
Základní level je 1.0, s tímto levelem dokáže vendor prodávat pouze jeden předmět. Dále je možné získat levely následujícím způsobem:

Více informací a případné dotazy viz. fórum.

Vendoři na odkup materiálů

Tito vendoři se specializují na výkup(sell) ruzných materiálů a popř. i jejich prodej(buy). Vendor sám o sobě negeneruje itemy a má k prodeji pouze to, co mu nějaký hráč prodal.

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů