Poslední save: 18:38 01.07.2022
Menu

Ministerské výnosy

Ministerské výnosy informují hráče o probíhajících questech. Dozvíte se zde pomocí příběhu nápovědu pro plnění questu, informace o jeho průběhu a odměně pro vítěze.


RSS

30.04.2022

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
kvetoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.

První máj tradičně chápán jako svátek zamilovaných a celý květen jako měsíc lásky. V římskokatolickém prostředí je celý květen prováděna májová pobožnost k poctě Panny Marie. První máj také úzce souvisí se slavnosti konanými v jeho předvečer jako je české pálení čarodějnic.

Hedvika, která se nalézá ve městě Britain je pomocnice Panny Marie. Potřebuje pomoct se sběrem květin, které posléze umístí k sochám Marie a zbytek rozdá všem zamilovaným. Hedvika je velmi křehká bytost a byť se snažila jak mohla, nenasbírala dostatek květin pro tento svět. Rozhodla se tedy, že poprosí tamní lid o pomoc. A každého jedince, který donese dostatek květin nesoucí název Chryzantéma štědře odmění. Květiny rostou na nebezpečných místech, které často okupují vrahové.


12.04.2022

Ať Ti jarní vajíčko
vykouzlí v srdci sluníčko
a v okolí plno slepiček
štěstí plný košíček.
Pomlázka ať něžně šlehá,
vždyť i v ní je skrytá něha.

Veselé Velikonoce!


02.03.2022

Loteeeeeeeerieeeeee!!!!!!

1. místo - Snow mustang - Moka Akashiya
2. místo - Jezdítko z dungeonu dle vlastního výběru - Moka Akashiya
3. místo - Mustang box - Winry

O ceny si pak pište page/DSC.


02.03.2022

Srdce Ancient Licha!

Jedná se o měsíční PvM soutěž, která může přinést i PvP. Na konci některých dungeonů budou Ancient Lichové, ze kterého bude padat srdce. Je zakázané kempení tohoto monstra a to za blue i pk.

Do 31.3.2022 23:59 každá Guilda/Skupina/Jednotlivec odevzdá svoji ulovenou kořist v pytlíku s umístěnou knížkou, ve které bude ID některé vaší postavy do bedničky na trhu. Po sečtení výsledků proběhne vyhlášení výsledků a předání cen.

Aby to mělo význam a ceny byly zasloužené - minimální počet srdcí na získání odměny je 100ks.

Jedná se o dungeony: Drow City, Cove, Ice, Cyclop Dung, Terathan Keep, Cyclop V., Deceit, FDD, Hytl, Shame, Terra Sanctum, UQ 3, Water, Wisp, Wrong, Yomo 1. Opakuji, je přísný zákaz kempení!

Ceny:
1. místo
Item na vystavení do baráku
1x Bag of Ancient Weapon
3x Bag of Ancient Armor
1x nový Dense komplet dle výběru
3x Equip na povolání dle výběru + mystiky
3x Artefakt dle výběru
3x lvl5 mapa
1x Prastarý kamenný klíč
30x Soul Shard

2. Místo
2x Bag of Ancient Armor
2x Equip na povolání dle výběru + mystiky
2x Artefakt dle výběru (vybere po výběru 1. místa)
2x lvl5 mapa
1x Klíč od tajuplné jeskyně
20x Soul Shard

3. místo
1x Bag of Ancient Armor
1x Equip na povolání dle výběru + mystiky
1x lvl5 mapa
1x Artefakt dle výběru (vybere po výběru 2. místa)
1x Klíč od Tajuplné jeskyně
10x Soul Shard

V případě velké účasti je možné, že dojde k navýšení cen, případně rozšíření o ceny útěchy.


24.12.2021

Ježíškova loterie!

Vyhrát můžete:
-Tuba s rare barvou (barva je vidět na NPC na trhu)
-Bronzová socha
-Poukázka na skládačku
-cena útěchy


19.12.2021

4. adventní loterie je ve světě...

Vyhrát můžete:
-Recept na Lightning Elven HC
-+33 Longsword of Vanquishing
-+15 Velmistrovu knihu umění
-cenu útěchy


12.12.2021

3. adventní loterie je ve světě...

Vyhrát můžete:
-Ada robu
-Ada klobouk
-Ancestral robu
-cenu útěchy


09.12.2021

Tak si dáme ještě jednu soutěž!
Vytvořte do 22.12. 21:00 nejhezčí PFko s motivem hry (DP+UO) a zašle ho do PMky na DSC - Gilraen. Spolu s tím pošlete svoje ID postavy.

Následující den budou hráči vybírat top 3 PFka pomocí "lajků" na DSC. Výherci dostanou menší odměnu (eqip na postavu). A úplného vítěze vyhlásíme a odměníme my (zde čekejte něco cennějšího). Jeho dílo bude použito na FB (posláním PFka do PMky souhlasíte se zveřejněním).

Přejeme příjemnou tvorbu a klidné nervy!
GM team


09.12.2021

Na trhu najdete umístěnou urnu na dopisy pro Ježíška. Pokud splníte následující podmínky, budete zařazeni do Ježíškovského slosování o dárek, který tam uvedete. Nejhezčí básnička dostane ještě dárek vybraný od nás.

Podmínky:
-napsat krátkou básničku s vánočním motivem a musí to být o DP
-napsat tam ID vaší postavy + vaše přání

Slosování proběhne 23.12. kolem 21 hodiny.


09.12.2021

Vážení obyvatelé tohoto světa,
rádi bychom vás upozornili, že je čas si trochu adventně zvednout adrenalin. Na trhu jsou pro vás nachystané dvě adventní loterie. Můžete ještě nějakou očekávat v brzké době. Počet lístku omezen.
Přejeme hodně štěstí!
GM Team

1. adventní loterie:
-Bag of Ancient Weapon
-Bag of Ancient Shield - Godsword
-Bag of Ancient Armor
-cena útěchy - Arthur

2. adventní loterie:
-Baf of Ancient Components - Knight William
-Mythic pouch
-Medium Class Reward Bag - Ardent
-cena útěchy


28.11.2021

Vážení hráči,
dnešním dnem byla spuštěna Vánoční soutěž. V dungeonech a různých questech po světě můžete najít bedničky, jejichž obsahem jsou stříbrné mince. Bedničky již znáte z předchozích soutěží a tak je čas oživit paměť, kde se nalézají.


24.10.2021

Halloween event spuštěn. Můžete hledat Ghosty a nosit dýně. :)

Hezký Halloween a dušičky!
GM Team


27.08.2021

Vydal jsem se na návštěvu dávného přítele - chtěl jsem se mu pochlubit svou sbírkou vzácných magických předmětů. Jedu si na svém bujném mustangovi, rozhlížím se po krásné krajině a vůbec by mě nenapadlo, že je něco špatně. Jenže brašnář, u kterého jsem si na své poklady nechal ušít tašky, neodvedl dobrou práci a několik se mi jich po cestě vysypalo! Kéž bych si toho všiml dřív! Okamžitě jsem otočil svého oře a vydal se po vlastních stopách zpět, ale běda. Obyvatelé okolních lesů byli rychlejší a spoustu ze svých miláčků jsem už nenašel. Kdokoliv budete mít to štěstí a narazíte na ty nenechavé potvory, co mi je vzali, zabte je i za mě!

Cole C'tor


16.07.2021

Děsivé činy muže v rudém plášti zůstaly dosud nepotrestány.
Zlotřilý vrah ve svém doupěti dál přemýšlí nad dalšími skutky, které jemu přináší zvrhlé potěšení - pro jiné však znamenají vskutku odporný konec jejich životů...

Indicie jsou stále k nalezení ve světě - pro jejich rozluštění musíte věnovat pozornost i těm nejmenším detailům. Odměna jistá.


21.06.2021

Tam, kde slunce nezasvítí
A kde krutá monstra řvou
Tam měl bys nyní rychle jíti
A pořádně se rozhlédnout.

Ovane tě z hrobů chlad
Lepkavé vlákno ti omotá štít i zbraň
Či zakopneš o drahý kámen snad
Před ohnivým dechem se dobře chraň!

Snadno se staneš svačinou obra
Na jazyku tě poválí bájný plaz
Tvá krev je totiž vážně dobrá
Goblina porazíš snad trochu snáz.

Černý spár po tobě tne
Šílení sektáří ti cestu zkříží
Ale pak, po bitvě udatné
Co najdeš, ti jistě nepřitíží!


28.05.2021

Strážný seskočil z koně ještě v poklusu. Hodil uzdu kolemjdoucímu pacholkovi, který tím byl tak zaskočen, že ho kůň málem strhl na zem. Aniž by se ohlédl vběhl do strážnice a zamířil přímo do patra do místnosti velitele. Málem vrazil dovnitř, ale na poslední chvíli se zarazil a vzpomněl si na svůj výcvik. Velitel ani v těch nejvypjatějších chvílích neztrácel hlavu. To stejné čekal od svých podřízených. Voják se tedy párkrát nadechl pro uklidnění a až pak zabušil na dveře. Po vyzvání vstoupil. Velitel stál u okna a pozoroval město, nad kterým tak starostlivě držel ochranou ruku.

„Hlášení!“ rozkázal, aniž by se na příchozího otočil.

„Pane! K těm předchozím přibyly další čtyři, pane! Ten zmetek měl tolik drzosti, že už se ani neobtěžoval čekat na tmu! Zabil je za bílého dne!“ vyhrkl strážný přece jen o něco překotněji, než chtěl. Tentokrát to velitel přešl bez pokárání. „Stejný podezřelý? Muž v rudém plášti?“ „Ano, přesně ten! Tentokrát máme přímé svědky, kteří jej viděli s dívkami odcházet!“ Kapitán nad těmito novinkami chvíli přemýšlel. Pak se otočil a na jeho tváři, obyčejně nehybné jako by byla z kamene, bylo snadné rozeznat vztek. „Toto jsme tu ještě neměli. Musíme toho hajzla dostat. Má na rukou spoustu nevinné krve!“ zahřměl. Pak se odmlčel a se zbytkem své myšlenky poněkud otálel. „Mám ale strach, že tentokrát na to sami stačit nebudeme. Doufám, že se mezi těmi, co si říkají dobrodruzi, najde pár takových, kterým bezpečí prostého lidu není lhostejné. Snad někdo z nich dokáže vraha najít a pomstít smrt těch nebohých dívek.“ Pak se posadil do křesla, starý muž, stále při síle, ale unavený tíhou povinností a neobvyklé situace. „Běž a vzburcuj všechny stráže. Už se objevil v tolika městech, kdo ví, kde udeří příště. Kéž jsou nám bohové nápomocni…“
Strážný jen přikývl a odešel předat nové rozkazy ostatním.

- - - - - - - - - - - - -

Zahalil se do svého rudého pláště a otřel dýku do šatů dívky ležící mu u nohou. Pracovat za denního světla, to mu nedělalo dobře, ale musel své dílo dokončit. Čím dřív, tím lépe. A zmákl to! Teď však musí zmizet, to je jasné. Hodně daleko a na hodně dlouho. Má přichystanou skvělou skrýš, kde jej jen tak někdo nenajde….
Pronesl kouzelnou formuli a byl pryč. Prach rozvířený teleportací se za chvíli usadil a svět vypadal téměř jako dřív. Ale přibylo v něm mnoho křivdy, bolesti a smutku.


(Hrůzné dílo je dokonáno. Obětí je až příliš a stopy vedoucí k dopadení původce tohoto zla, jsou kompletní. Mnoho zdaru, odvážní hrdinové.)


27.05.2021

Dveře do kuchyně se rozlétly hřmotněji než obvykle. Mezi futra se vevalil obrovitý chlap v bahnem špinavých kalhotách. „Není doma?“ mrzutě se podíval na ženu sedící za stolem, pláčem zrudlýma očima mžourala na vyšívání. „Ne, ještě se neukázala. Nikdo ji neviděl?“ odpověděla lehce chraptivě. Muž si sedl naproti manželce a povzdechl si: „Ne, nikdo. Naposledy v poledne, když mi do lesa nesla oběd. Vod tý doby nic.“ Odmlčel se a zamyšleně si protáhl prsty. Lupání kloubů ho vrátilo do reality. „Ale beztak v tom je ten chlápek, no ten vznešenej, co se k němu měla minulou neděli. Motali se spolu kolem celý den. Visela na něm očima…“.

Bylo už dlouho po půlnoci. Oba rodiče spolu dál seděli u stolu přemýšleli, kde asi může být jejich jediná dcera. Doufali, že jen poznává slasti mladé lásky a brzy se objeví. Snad ráno, ukáže se celá rozpačitá doma a zmizí do svého pokojíčku. Pak si to spolu vyříkají a vše bude jako dřív.

Na její posteli ležel jen stín květiny stojící u okna. Nikdo jiný už si do této postele nikdy nelehne. Nikdo už tu květinu nezaleje. Mladý život dívce vyprchal z těla stejně rychle, jak těm dvěma z předešlé noci.

- - - - - - - - - - - - -

„Kde je ta služebná?“ pomyslel si velebný pán. „Snad zase někde s někým nelaškuje?“ Bylo mu jasné, že dívka, co měla mít dnes službu jen tak nepřijde. Bude ji za to muset ráno pořádně pokárat.

Půlnoční víno si dnes tedy dolil sám. Miloval červené. „Rudé jako plášť toho zvláštního muže, co tu včera chodil po zahradách,“ pomyslel si a usrkl.

Na ubrus stekla kapka a rozlila se podobně jako krev služebné, co se jen chtěla v nudné službě trochu pobavit.


26.05.2021

Dívka u toaletního stolku se na sebe zálibně podívala do zrcadla. Rukou si upravila poslední pramínek vlasů a spokojeně se usmála.

Po chvíli se od stolečku zvedla a přešla k oknu. Za skly se na nebi už začínaly lesknout první hvězdy. Sama pro sebe si vzdychla: „Ach, můj milý! Již za chvíli budeme opět spolu! Od první chvíle, kdy jsi na mě promluvil, jsem věděla, že jsi ten pravý.“ Vzala ze stolečku malý smotek papíru, rozvinula jej a opět si přečetla vzkaz na něm napsaný. Pak jej schovala do kabelky a vyrazila do chladivého vzduchu nastávající noci. Noci, která měla skončit velmi jiskřivě.

S jistotou směřovala k místu domluvené schůzky, tomu nejromantičtějšímu místu, jaké kdy poznala. Bylo to snad šuměním moře, šustěním písku? Přemítala nad tím a po chvíli se rozjařeně pousmála. „Kdepak, to místo je romantické, ale tak krásné je jen díky němu, jeho úsměvu a jeho dotekům.“

Byla na místě včas a trpělivě čekala.

Nenechal ji čekat dlouho, přesně jak se domluvili, ve chvíli, kdy začal příliv, objevil se ve svém rudém plášti a mířil přímo k ní. Srdce jí poskočilo radostí, když spatřila jeho obličej, ohnivé oči a vlasy povlávající ve větru.

Přišel až k ní a objal ji. Pevně ji k sobě přivinul a poté co potěšil její rty svým polibkem, jí do ucha pošeptal: „Dnes budeš má, krásko. Dnes budeš skutečně má.“

Chladný vzduch proťala ještě chladnější ocel. Šaty a kůže milé dívky nekladly žádný odpor. Jen písek temně zašeptal, když na něj dopadlo bezvládné tělo.

- - - - - - - - - - - - -

Dával si na čas, byl si jistý, že na něj počká. Všechny je měl omotané kolem prstu, jen se třásly touhou ho zase vidět. Ta první byla z jeho polibku tak mimo, že si neuvědomovala, co jí provedl, ani ve chvíli, kdy už se její krev vsakovala do země.

Ta druhá? S ní to bude stejné. Kouzlo jeho šarmu působilo silně. Zvrhle. Děsivě. Ale to je prostě přitahovalo.

Už ji vidí, stojí přesně tam, kde se domluvili, že bude čekat. Usmívá se, hoří nadšením, že jej vidí. „Ano holubičko, už letím za tebou,“ pronesl spíš pro sebe než pro ni veselým hlasem.

I druhé dívce se sny o lásce rozplynuly v temné noci, pod studeným pohledem hvězd. Už nejiskřily, už neslibovaly krásu a něhu, vášeň. Zůstaly jen němými svědky dvou odporných skutků.


04.01.2021

Pekný deň,
Usporiadal som si pre vás PvM súťaž, ktorá spočíva vtom kto skôr prejde dungeonom Destard 1+2, priestory nebudú zmenené . Čas sa bude počítať vstupom cez prvé dvere a končiť v rewarde. GM do hry nebude zasahovať iba ako kontrola(žiadny ress alebo pomáhanie) to znamená že ak zomriete prídete o telá.
Odmeny budú závisieť od počtu prihlásených teamov.
Pravidlá:
team max 4 ľudia
equip je neobmedzený
žiadne pvp
hráč môže byť členom iba jedného teamu

Ak sú nejaké dotazy tak ich píšte do sekcie Mass Questy
Prihlásenie teamu zasielajte do PM Gwudovi do 11.01.2021


29.12.2020

4. adventní sběr máme za sebou a zde umístění:

1. Pitos - 298
2. Wu-Tang Clan - 79
3. Gedner - 14

- Pitos si napíše page o výhru. Gratulujeme!

Copyright 1999-2022 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů