Poslední save: 10:42 02.12.2022
Menu

Ministerské výnosy

Ministerské výnosy informují hráče o probíhajících questech. Dozvíte se zde pomocí příběhu nápovědu pro plnění questu, informace o jeho průběhu a odměně pro vítěze.


RSS

01.12.2022

V malinkém domě, v komůrce s oknem na pavlač, bydlel starý děda. Byl docela sám, jen s fajfčičkou vysedával odpoledne na dvorečku a rozhlížel se po okolí. Jednou krátce po poledni k němu na dvorek přišel sousedovic Toníček s Madlenkou: "dědečku, nás už nebaví si hrát, vyprávěj nám nějakou pohádku". Dědeček byl celý veselý z toho, že si na něj někdo vzpomněl, ale najednou, jak chtěl honem něco vyprávět, nevěděl vlastně o čem. Až z čista jasna si vzpomněl, že mu kdysi jeho děd vyprávěl o nejkrásnějších Vánocích, který kdy zažil. Přitáhl si beranici, aby mu pod ní nefoukal vítr, připálil si svou dýmku a jal se tedy do vypravování příběhu, který se opravu stal... "Inu děti, před několika lety, žil pán, kterému se říkalo Vánoční skřítek. Skřítek, protože byl maličkatý a vánoční, protože jeho pracovní náplň spočívala hlavně v časech vánočních. Chodil dům od domu, od vesnice k vesnici, až na samotný kraj a zvonil na měděný zvon, který sebou nosil. Tak oznamoval, že se blíží čas Vánoc. Ale nechodil sám, v každé vesnici se k němu přidala kupa dětí, žen a mužů. Všichni si zpívali koledy, vypravovali si co se jim přihodilo vtipného v práci, jak ženy připálily cukroví či vánočku a děti jaké lumpárny letos vyvedly. V každé vesničce byla hospůdka, kde se ohřáli, najedli a nabrali sílu, aby pokračovali v cestě. Byla to čistá nádhera, pochodující dav lidí plný radosti, který dál šířil Vánočního ducha. Kdekoliv se ozval ten ton BIM-BAM BIM-BAM, tam bylo veselo. Když rozdali kousek vánočního světla v každém zapadlém koutu světa, všude byla láska, radost a pohoda, celičký svět vám dočista zářil štěstím. Každičký rok se to opakovalo, nikdo nebyl na světě o svátkách sám, všichni cítili tu atmosféru, kterou sem Vánoční skřítek dopravil. Na jeho počest se vystavělo několik zvonic, aby si to lidé pamatovali a kdokoliv zazvonil, tak aby pocítil ten příval vánoční energie a rozdával jí dál." Maminka Toníka a Madlenky dědečka přerušila ve vyprávění, neboť byl již čas štědrovečerního pohoštění a děti musely domů. Oba rychle utíkaly domů za maminkou, ale za krátkou chvilku se vrátili a požádali dědečka zda by nešel s nimi a po večeři nešli všichni obejít pár míst na světě a zazvonit si pro radost. Každý, kdo se k nim přidá a zazvoní na sedm zvonů bude štědře odměněn. A komu se podaří zazvonit na zvon bez toho, aniž by cestou "zaváhal" bude odměněn ještě štědřeji.


27.11.2022

Nastala nám nejkrásnější část roku, při které není důležité spěchat a být první, ale zastavit se a rozjímat. :)

Přejeme vám krásný adventní čas, strávený s lidmi, které máte rádi. Ať už zde ve hře, nebo mimo ní.

*GM Team*

Byla spuštěna Vánoční soutěž. V dungeonech a různých questech po světě můžete najít bedničky, jejichž obsahem jsou stříbrné mince. Za ty nakoupíte zvon u Sofie a následně můžete zkusit svoje štěstí v bludišti.


27.10.2022

Dýně támhle, dýně tady,
vydlabané mají hlavy.
Je totiž ten svátek známý,
halloween teď každý slaví.
My se duchů nebojíme,
dýně pěkně ulovíme.

Konec eventu bude 1.11. 20:00 +. Platí klasická pravidla DP.
Hodně štěstí a málo smrtí.


28.08.2022

Podzimní výprodej!
-Začátek dražby 1.9. 20:00
-Přihazovat po min. 100k
-Socha = 2,5m gp
-Zákaz spamu, pouze přihazujeme
-Uplynutí doby 12 hodin od posledního příhozu = ukončení dražby
-Itemy: Fire must, Fire barva na oblečení, Topko dle vlastního výběru, Top zbraň dle vlastního výběru, Bag of Ancient Components


22.07.2022

Do jednoho z dungeonů byla umístěna možnost nákupu top itemů za gold deedy.
Tento akční nákup je časově omezen a to pouze na tento víkend. V neděli mezi 22:00-23:00 bude možnost nákupu ukončena. Spuštěno teď.
Platí klasická pravidla DP.

Více info naleznete na DP DSC.


30.04.2022

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
kvetoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.

První máj tradičně chápán jako svátek zamilovaných a celý květen jako měsíc lásky. V římskokatolickém prostředí je celý květen prováděna májová pobožnost k poctě Panny Marie. První máj také úzce souvisí se slavnosti konanými v jeho předvečer jako je české pálení čarodějnic.

Hedvika, která se nalézá ve městě Britain je pomocnice Panny Marie. Potřebuje pomoct se sběrem květin, které posléze umístí k sochám Marie a zbytek rozdá všem zamilovaným. Hedvika je velmi křehká bytost a byť se snažila jak mohla, nenasbírala dostatek květin pro tento svět. Rozhodla se tedy, že poprosí tamní lid o pomoc. A každého jedince, který donese dostatek květin nesoucí název Chryzantéma štědře odmění. Květiny rostou na nebezpečných místech, které často okupují vrahové.


12.04.2022

Ať Ti jarní vajíčko
vykouzlí v srdci sluníčko
a v okolí plno slepiček
štěstí plný košíček.
Pomlázka ať něžně šlehá,
vždyť i v ní je skrytá něha.

Veselé Velikonoce!


02.03.2022

Loteeeeeeeerieeeeee!!!!!!

1. místo - Snow mustang - Moka Akashiya
2. místo - Jezdítko z dungeonu dle vlastního výběru - Moka Akashiya
3. místo - Mustang box - Winry

O ceny si pak pište page/DSC.


02.03.2022

Srdce Ancient Licha!

Jedná se o měsíční PvM soutěž, která může přinést i PvP. Na konci některých dungeonů budou Ancient Lichové, ze kterého bude padat srdce. Je zakázané kempení tohoto monstra a to za blue i pk.

Do 31.3.2022 23:59 každá Guilda/Skupina/Jednotlivec odevzdá svoji ulovenou kořist v pytlíku s umístěnou knížkou, ve které bude ID některé vaší postavy do bedničky na trhu. Po sečtení výsledků proběhne vyhlášení výsledků a předání cen.

Aby to mělo význam a ceny byly zasloužené - minimální počet srdcí na získání odměny je 100ks.

Jedná se o dungeony: Drow City, Cove, Ice, Cyclop Dung, Terathan Keep, Cyclop V., Deceit, FDD, Hytl, Shame, Terra Sanctum, UQ 3, Water, Wisp, Wrong, Yomo 1. Opakuji, je přísný zákaz kempení!

Ceny:
1. místo
Item na vystavení do baráku
1x Bag of Ancient Weapon
3x Bag of Ancient Armor
1x nový Dense komplet dle výběru
3x Equip na povolání dle výběru + mystiky
3x Artefakt dle výběru
3x lvl5 mapa
1x Prastarý kamenný klíč
30x Soul Shard

2. Místo
2x Bag of Ancient Armor
2x Equip na povolání dle výběru + mystiky
2x Artefakt dle výběru (vybere po výběru 1. místa)
2x lvl5 mapa
1x Klíč od tajuplné jeskyně
20x Soul Shard

3. místo
1x Bag of Ancient Armor
1x Equip na povolání dle výběru + mystiky
1x lvl5 mapa
1x Artefakt dle výběru (vybere po výběru 2. místa)
1x Klíč od Tajuplné jeskyně
10x Soul Shard

V případě velké účasti je možné, že dojde k navýšení cen, případně rozšíření o ceny útěchy.


24.12.2021

Ježíškova loterie!

Vyhrát můžete:
-Tuba s rare barvou (barva je vidět na NPC na trhu)
-Bronzová socha
-Poukázka na skládačku
-cena útěchy


19.12.2021

4. adventní loterie je ve světě...

Vyhrát můžete:
-Recept na Lightning Elven HC
-+33 Longsword of Vanquishing
-+15 Velmistrovu knihu umění
-cenu útěchy


12.12.2021

3. adventní loterie je ve světě...

Vyhrát můžete:
-Ada robu
-Ada klobouk
-Ancestral robu
-cenu útěchy


09.12.2021

Tak si dáme ještě jednu soutěž!
Vytvořte do 22.12. 21:00 nejhezčí PFko s motivem hry (DP+UO) a zašle ho do PMky na DSC - Gilraen. Spolu s tím pošlete svoje ID postavy.

Následující den budou hráči vybírat top 3 PFka pomocí "lajků" na DSC. Výherci dostanou menší odměnu (eqip na postavu). A úplného vítěze vyhlásíme a odměníme my (zde čekejte něco cennějšího). Jeho dílo bude použito na FB (posláním PFka do PMky souhlasíte se zveřejněním).

Přejeme příjemnou tvorbu a klidné nervy!
GM team


09.12.2021

Na trhu najdete umístěnou urnu na dopisy pro Ježíška. Pokud splníte následující podmínky, budete zařazeni do Ježíškovského slosování o dárek, který tam uvedete. Nejhezčí básnička dostane ještě dárek vybraný od nás.

Podmínky:
-napsat krátkou básničku s vánočním motivem a musí to být o DP
-napsat tam ID vaší postavy + vaše přání

Slosování proběhne 23.12. kolem 21 hodiny.


09.12.2021

Vážení obyvatelé tohoto světa,
rádi bychom vás upozornili, že je čas si trochu adventně zvednout adrenalin. Na trhu jsou pro vás nachystané dvě adventní loterie. Můžete ještě nějakou očekávat v brzké době. Počet lístku omezen.
Přejeme hodně štěstí!
GM Team

1. adventní loterie:
-Bag of Ancient Weapon
-Bag of Ancient Shield - Godsword
-Bag of Ancient Armor
-cena útěchy - Arthur

2. adventní loterie:
-Baf of Ancient Components - Knight William
-Mythic pouch
-Medium Class Reward Bag - Ardent
-cena útěchy


28.11.2021

Vážení hráči,
dnešním dnem byla spuštěna Vánoční soutěž. V dungeonech a různých questech po světě můžete najít bedničky, jejichž obsahem jsou stříbrné mince. Bedničky již znáte z předchozích soutěží a tak je čas oživit paměť, kde se nalézají.


24.10.2021

Halloween event spuštěn. Můžete hledat Ghosty a nosit dýně. :)

Hezký Halloween a dušičky!
GM Team


27.08.2021

Vydal jsem se na návštěvu dávného přítele - chtěl jsem se mu pochlubit svou sbírkou vzácných magických předmětů. Jedu si na svém bujném mustangovi, rozhlížím se po krásné krajině a vůbec by mě nenapadlo, že je něco špatně. Jenže brašnář, u kterého jsem si na své poklady nechal ušít tašky, neodvedl dobrou práci a několik se mi jich po cestě vysypalo! Kéž bych si toho všiml dřív! Okamžitě jsem otočil svého oře a vydal se po vlastních stopách zpět, ale běda. Obyvatelé okolních lesů byli rychlejší a spoustu ze svých miláčků jsem už nenašel. Kdokoliv budete mít to štěstí a narazíte na ty nenechavé potvory, co mi je vzali, zabte je i za mě!

Cole C'tor


16.07.2021

Děsivé činy muže v rudém plášti zůstaly dosud nepotrestány.
Zlotřilý vrah ve svém doupěti dál přemýšlí nad dalšími skutky, které jemu přináší zvrhlé potěšení - pro jiné však znamenají vskutku odporný konec jejich životů...

Indicie jsou stále k nalezení ve světě - pro jejich rozluštění musíte věnovat pozornost i těm nejmenším detailům. Odměna jistá.


21.06.2021

Tam, kde slunce nezasvítí
A kde krutá monstra řvou
Tam měl bys nyní rychle jíti
A pořádně se rozhlédnout.

Ovane tě z hrobů chlad
Lepkavé vlákno ti omotá štít i zbraň
Či zakopneš o drahý kámen snad
Před ohnivým dechem se dobře chraň!

Snadno se staneš svačinou obra
Na jazyku tě poválí bájný plaz
Tvá krev je totiž vážně dobrá
Goblina porazíš snad trochu snáz.

Černý spár po tobě tne
Šílení sektáří ti cestu zkříží
Ale pak, po bitvě udatné
Co najdeš, ti jistě nepřitíží!

Copyright 1999-2022 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů