Poslední save: 00:59 21.10.2019
Menu

Ministerské výnosy

Ministerské výnosy informují hráče o probíhajících questech. Dozvíte se zde pomocí příběhu nápovědu pro plnění questu, informace o jeho průběhu a odměně pro vítěze.


RSS

09.10.2019

Vážení hráči,
všichni jste zváni na hazardní hru - RUSKÁ RULETA!
Každý účastník potřebuje 50k na nákup nábojů a 5k jako poplatek pro pořadatele (sežere vstupní gata). Diváci mohou přijít za poplatek (vstupní gata).
Vyhrát můžete až 1,4m! A nebo ....? :) Doporučuji nebrat si nic víc než GP.
Vstupní gata se objeví ve společenské místnosti dnes ve 22:00. Každý se může účastnit pouze jednou. Přeci jen máte jen jeden holý život. ;)


27.09.2019

Dnes ve 20:30 se ve společenské místnosti objeví gata do neznáma, po vstupu 20ti lidí gata zmizí a objeví se po nějaké době znovu (odhadem ve 21:30). PK a frakční hráči naleznou gatu u Cove.
Vstup bude přes LD - vše o co nechcete přijít nechte doma (GM ztracené itemy nevrací), sebou si vezměte ocelové nervy a hlavně chuť soutěžit. (nejedná se o mass q ani o pvp event)


25.09.2019

Homarské hory bývaly od dávných dob místem, kde se těžily rudy. Četné podzemní chodby a šachty vznikaly postupně v souvislosti s těžební činností trpaslíků. Jak je známo o této rase, tak jejich hlavní rys byla chamtivost a to nesmírná. O pouhý diamant velikosti písečného zrníčka se byl schopen poprat každý jedinec.
Trpaslíci kopali ve dne i v noci tak úpěnlivě, že narazili na různé vzácné kovy jako je například Adamantium, ale po čase vytěžili horu křížem krážem až se dostali k samému jádru matičky země, kde probudili neočekávané zlo. Zlo vylezlo ze samého pekla a usídlilo se v hoře. Samurajští hrdinové v minulém století nalezli horu, která vykazovala známky života, bohužel ne trpaslíků. Probádali část hory, při průzkumu utrpěli velké ztráty, někteří se ani živí nevrátili, ale světlo světa spatřila zpráva, o jakou jde horu a tak po staletí chodí udatní bojovníci a snaží se horu získat zpět do světa lidí.
Při posledním průzkumu jeskyně mladý hrdina narazil na neprobádanou část hory, rozhodl se vejít… Náhle oněměl údivem, pak s bledou tváří odešel a v hlavě se mu honila myšlenka „kdo byli v dávné době všichni ti kamenní lidé? A dokáže jim nějaký alchymista pomoci a umíchá jim správný elixir?“…


22.09.2019

Dnes od 17:30 budou probíhat Frakční boje o město. Přijďte si zabojovat po boku svých přátel.


20.09.2019

Rychlé kroky chodbou pomalu ruší klidný večer na hradě Britainském. Najednou se rozrazí dveře do trůnního sálu a vběhne zakrvácený voják mezi hosty. Král se postavil a nechal zastavit hudbu. "Kdo jsi, že rušíš dnešní radostný večer" pravil král. Pomalu k trůnu došel zraněný voják a spustil: "Pane, mocnou čarodějnici jsme pronásledovali až do jeskyně v ledové zemi. Najednou otevřela portál a zmizela do neznáma. Pronásledovali jsme ji portálem a napadla nás zvířata všeho druhu, ale nebylo to možné, protože nikdy takovou silou a mocí nevládla. Mnozí jsme se pokoušeli uprchnout, ale jediný jsem se dostal k portálu na náš svět." Voják se sesunul k zemi mrtev. Král se posadil na svém trůnu a nechal rozpustit ples k oslavě úrody.

"Každý kdo se přidá na lov té čarodějnice, tak bude královsky odměněn." Tak pravím já král Britainský.
Lov vyhlašuji na sobotní večer. Účastníci se prosím dostavte v 18:00 do společenské místnosti. Frakční a PK budou mít gate v Cove 5 minut předem. PvP bude zakázáno po dobu lovu.


08.09.2019

Dnes od 18:00 budou probíhat Frakční boje o město. Přijďte si zabojovat po boku svých přátel či nepřátel. První postavu Vám Leader přijme do frakce zdarma a obdaruje trochou RC. Tak neváhej a přijď!


06.09.2019

Na světlo světa se otevřela puklina do nebezpečné jeskyně. Nikdo neví, kdo jeskyni obsadil, nebo co ji okupuje. Poslední průzkumník se z jeskyně vrátil na pokraji smrti a mluvil o pavoučích lidech, démonech, elementech. Najdou se hrdinové, kteří jeskyni prohledají?

Vchod na mass q se ukáže v sobotu (07.09.) v 15:00 ve společenské místnoti. Pro PK účastníky bude Gate před Cove.
PvP zakázáno.


05.09.2019

V závodu "Velké putování" prokázal orientaci ve světě Joli a získal tak červené boty jako odměnu za první místo. Druhý doběhl Semiramis a třetí Stano. Gratulace vítězům.


04.09.2019

Vážení hráči,
dovolujeme si Vás pozvat na orientační závod "Velké putování".
Termín: čtvrtek 5.9.2019, 20:00 sraz, 20:15 start
Místo: hřiště východně od Minocu
Gate pro diváky i soutěžící bude umístěna ve společenské místnosti.
PvP v okolí hřiště je ZAKÁZÁNO

Pravidla:
- Soutěže se může zúčastnit kdokoliv, věk není omezen
- Je čistě volbou závodníka, jaky styl přesunu zvolí
- Účast se nedoporučuje červeným hráčům, několik kontrolních bodů je pod dohledem stráží
- Start je vyhlášen členem GM týmu, v cíli je umístěna cílová gate, jejímž průjezdem účastník soutěž dokončí

Průběh soutěže:
- Během hromadného startu účastnící obdrží informaci, kde je umístěn první kontrolní bod.
- V místě kontrolního stanoviště účastník poklepáním na soutěžní kamen potvrdí svůj průjezd kontrolou. Tím mu je vydán kontrolní předmět, který je na další kontrole požadován. Bez tohoto předmětu není kontrola započítaná a účastník nemůže závod dokončit.
- U každého kontrolního bodu je umístěna informace, kde je stanoviště následující.

Závěr soutěže:
Hodnoceni jsou první tři závodníci, kteří dokončí závod v nejkratším čase.
Limit pro uzavření cíle je 15 minut po dokončení závodu vítězem.


30.08.2019

Hledači světa slyšte,
do světa byly umístěny 3 tajné poklady.
1) pavouka chces-li zabit spravnou zbran potrebovat budes. Kdopak ti ji pomuze udelat?
2) mnoho smrti a krve zde prolito bylo, presto kazdy tu travil drive spoutu casu.
3) mocny carodej smrti obklopen na svem panstvi se usadil pobliz mesta u vody postavenem.


23.07.2019

Na vědomost se dává, že ve světě Dark Paradise propukla nemoc šílených krav. Větší výskyt těchto tvorů je nutno zastavit, proto každý kdo potká "Mad Cow" měl by jí humánně sprovodit ze světa. Veškeré zvěř byla spatřena poblíž měst. Odměna za první utracení nemocného zvířete.


03.06.2019

Buď pozdraven lovče,
spustili jsme pokračování lovu přemnožených monster ve světě Dark Paradise a to konkrétně Nightmare všech možných druhů (klasické, blood, moon atp.).
Lov této potvory je spuštěn dnešním dnem 3. 6. od 20:00 a končin bude 23. 6. ve 20:00 a úkolem je nasbírat co nejvíc podkov.

Odměna pro první tři sběrače!
1. místo - Random mustang box, poukázka na top zbroj +5 velmistrovka, 3 ada yarny, 3 ada ore, lvl 5 mapa, vstupenka do FOD
2. místo - +3 velmistrovka, 2 ada yarny, 2 ada ore, lvl 5 mapa, vstupenka do FOD
3. místo - +1 velmistrovka, 1 ada yarny, 1 ada ore, lvl 5 mapa, vstupenka do FOD

- otázky směřujte na kanál na fóru, nebo na Discordu
Lovu zdar!


04.05.2019

Vážení hrdinové,
patřím mezi nejuznávanější astronomy tohoto století a posledních pár dní se dají zpozorovat na nebi nejrůznější znamení a chvění některých hvězd.
Ve starých knihách, které nejsou dostupné pro obyčejný lid, jsem rozpoznal některá znamení a jsem velmi znepokojen. V jedné z knih se píše "nastane-li doba novoluní ve stejný den a měsíc otevřou se brány pekelného dolu". Zítra je právě pátý den pátého měsíce, obávám se nejhoršího - vchod do pekelné jeskyně se otevře a co nastane potom si nedokážu ani ve snu představit.
Znamení hvězd napovědělo vraždu několika nevinných lidí, které zabila Bílá paní. Pokusím se dnes v noci vyčíst nějaké bližší informace, ale jsou to pouze náznaky a výklad nemusí být vždy přesný.

Mattias Grimaldim, hvězdář světa Dark Paradise

Informace k eventu:
-vstup je omezen na 5 lidí - jakmile do něj vstoupí určitý počet lidí, brána zmizí (najednou i v rozmezí)
-na eventu je možná smrt = ztráta eqipu
-pokud skupinka hrdinů neuspěje, brána se do pár hodin znovu objeví
-jakmile to první skupina dojde, budou si to moct vyzkoušet ostatní hráči (bez bonusové odměny)
-případné dotazy na Discordu


18.09.2018

První ranní paprsky mě pošimraly na nose, protáhl jsem se a ucítil jsem vůni vyhasínajícího krb. V tu chvíli jsem si uvědomil, že jsem si zdříml v houpajícím křesle. Rozhlédnu se po místnosti kolem mě jsou poházené pergameny, černá dýmka a pohár od Homarského vína… „au, třeští mi hlava“. „Brene?!“, „No tak pacholku, kde se flákáš? BRENE?!“ Najednou slyším dusot po schodek a nejisté zaklepání. „Vstup, už na tebe čekám.“

Bren na mě nejistě pohlédl, „Pane? Chcete snídani a heřmánkový čaj, pane?“ a sklopil zrak k nepořádku v mém pokoji. „Mladý blázne, jako bych ten patok někdy pil. Jdi o dones nový džbán s Homarským vínem a chléb se šunkou“ a pokynul jsem směrem ke dveřím. „Co je? Stojíš tu jako sloup, co se stalo? Máš snad pro mě nové zprávy o Eógenovi?“ přísně jsem se na Brena podíval. Chlapec se nelibě zatvářil, kývnul hlavou a tiše dodal „Ano, sire“ a z kapsy vytáhl zmačkaný kus zakrváceného pergamenu. Vytrhl jsem mu dopis z ruky, rozlomil pečeť, přečetl jsem si ho a pokynul jsem mu, aby odešel. Chlapec udělal dva kroky ke dveřím a pak se otočil „Pane? Mám donést tu snídani? A mohu být troufalý a vědět, co se v dopise píše?“ Otočil jsem se k Brenovi, chtěl mu vyčinit, ale byl tak mladý a nic netušil… „Dones pouze hodně vína, Trinsické, loňský ročník je silný“ a dopis jsem mu podal. Na zakrváceném pergamenu s Britainskou pečetí stálo:
Můj pane, nalezli jsme doupě, ve kterém se ukrýval Eógan Krutý a jeho nestvůry. Společně s dobrovolníky jsme doupě vyplenili, ale zlosyn nebyl dopaden… utekl někam za Templářský hrad, bylo slyšet jak volá na Iliana, víc bohužel nevíme.
S uctivou poklonou,
Eduard Picard, kapitán Britainské hlídky

----------------------------------------------------------------
Dopis č.II.
Milorde,

s lítosti si Vás dovoluji informovat, že ve městě Vesper došlo v noci ke zmizení téměř tuctu mladých chlapců a dívek. Navíc se k ránu dopotácel domů synek kováře, byl zraněn, domnívám se, že se jedná o černou magií. Chlapec se zmítá v horečkách, vyzkoušel jsem veškeré léčiva světa, ale pravěpodobně nedožije večera. Blouzní a mluví hlouposti, ale moje žena si myslí, že byste to měl vědět.
Domnívám se, že jsou to jen plky z vysoké teploty, ale chci jí vyhovět. Chlapec neustále opakuje slova "skála, draci, hadi, pavouci, opuštěný dům a mrtvá těla".
Dal jsem mu silnou dávku lektvaru z byliny Extremum Spiritum, snad zabere. Jakmile bude při vědomí, položím mu otázku "KDE", ale bude to to poslední co dokáže vyslovit.

S úctou, vyhlášený felčar a alchymista - Jaroným Frost


26.08.2018

„Jsi Vampír k ničemu, máš málo krve. K čemu nám jsi, když nemůžeš použít moc kamenné proměny?“ To slyšel mladý vampír dost často. Nejednou se stalo, že ho s sebou na výpravu nevzali, neboť si mysleli, že je slabý. Jenže kde má získat větší množství krve, když ho do těch nejtemnějších míst, kde je krev nejhustší, nevezmou? Byl bezradný, a tak trávil dost času v prostorách cechu. Od neustálého tréninku boje se občas šel uvolnit procházkou po cechu. Těmi chodbami šel již tolikrát, že znal každý kamínek či stopu zaschlé krve. Při svých procházkách se vždy zastavil za Duncanem, prastarým vampírem, který mu vždy vyprávěl nové a nové příběhy. Po cestě pozdravil také alchymistku, které zase smutně vysvětloval, že žádnou krev na přeměnu nemá. Svou procházku většinou zakončil v nejvzdálenějším a nejtemnějším, a přesto velice respektovaném místě. U dveří místnosti, která náležela Camarillii, prastarém a již možná zapomenutém řádu vampírů. Bál se nedechnout víc nahlas, aby neprobudil staré duchy. Vždy si jen sedl do křesla vedle knihovny. Vzal si jeden ze starých svazků a četl si.

Takto ubíhalo několik týdnů…

Měl již přečtené všechny knihy, když v tom našel jednu, kterou nikdy předtím neviděl. Byla zbarvená krvavě červenou a jmenovala se Dědictví Camarillie.

Od té doby ho nikdo neviděl…


25.07.2018

V bažinách nedaleko jedné z nejrozlehlejších pouští se objevil portál, jehož význam je zahalen tajemstvím. Monstra poblíž značí, že nepůjde o nic dobrého...


07.07.2018

V Ilshenaru, v opuštěné věži, došlo k propadu sklepa a otevřela se tak puklina někam hlouběji. Kam puklina v zemi vede, zatím nikdo neví, ale dozajista se najdou dobrodruhové, kteří řádně tento jev prozkoumají a přinesou zpět informace, zda jde o nějaké ohrožení pro lidi na povrchu. Víc o tomto jistě magickém jevu není známo.


09.06.2018

Dnes při rozbřesku mi na dveře ložnice zběsile bušil komorník. Nesl mi dopis, který našel ležet za dveřmi hradu. Klepajíc rukou mi ho předával a pravil "již jsem ho četl a nemohu slovy výjadřit svou obavu, je to zlé...". Dopis jsem přelétl očima a zuřivostí jsem málem pukl. Jak může někdo páchat takový zločin?" a tázavě jsem se podíval na Brena, na svého mladičkého komorníka, který jen sklopil zrak.

V dopise stálo: "Již se nebudu ukrývat a zkoušet temnou nekromancii na lesních zvířatech. Chci vaši mládež, chci ji přetvořit na svou nesmrtelnou armádu a dobít svět. Doporučuji, abyste mi nekladli odpor a umožnili mi volný průchod městem. Eógan Krutý"

"Brene, rychle, musíme upozornit lid, vem si inkoust, svitky a piš":
Vážený lide Britského města, já správce města Britain vyhlašuji zákaz vycházení v nočních hodinách. A doporučuji, aby vaše děti začaly navštěvovat šermířské školy a výcvik obrany proti černé magii. Zákaz platí než městská stráž zjistí co se ukrývá v tajném průchodu v hostinci Sweet Dream a uzná, že již nehrozí nebezpečí nám ani našim dětem. Najdou-li se udatný hrdinové, kteří se na vlastní pěst vydají po stopách Eógana Krutého, buďte opatrní. Nikdo nevíme čeho je schopen. Váš správce města Britain

"Teď utíkej a rozvěš listiny po celém náměstí a v každém koutě města. Já jdu pátrat co je to za zlosyna, ať jsme připraveni na cokoliv."


09.06.2018

Jedné ponuré noci před asi sto lety se vydali piráti z města Side s nejvzácnějším pokladem světa na plavbu po Mrtvém moři. Vezli ty nejtřpytivější drahokamy, prastaré listiny, tajné receptury, mapy astéckých pokladů a další cenné věci.
Po třech dnech plavení po moři je zastihla strašlivá bouře, hromy byly tak hlasité a blesky tak obrovské, že i ten nejstatečnější pirát se dal na modlení. Bouře nepřestávala, vlny dosahovaly snad dvaceti metrů, což byl asi čtyřnásobek výšky jejich lodi. Loď se tak nakláněla, že víc jak polovina pirátů popadala do vody a utopila se. Zvuky, které vydávala loď do které narážely vlny byly strašlivé, vypadalo to, že se brzy rozlomí. Najednou přišla obrovská vlna, loď i s piráty narazila do ostrůvku a zbytek přeživších pirátů kleslo i s lodí na dno moře.
Čas plynul, lidé zapomněli a příběh se vyprvěl už jako pohádka pro děti... Ale posuďte sami, nemohlo se toto přeci jen stát?
Já jsem pátral ve starých záznamech našeho světa a někteří hledači pokladů se domnívají, že jednou za sto let moře vydává svá tajemství. A ten nejlepší čas nastal! Dnes je to přesně sto let, kdy se tento příběh měl odehrát.


24.01.2018

Démon se natáhl pro svoji oblíbenou zbraň a tiše zaklel, když se jeho stále ještě nehmotný pařát pouze propadl skrz dřevěnou část kosy. Už je tak blízko návratu na tento svět! Všechny části těla, které si vybral, jako svou budoucí fyzickou schránku, jsou u jeho hrobu a zbývá jen provést samotný rituál oživení. Trpělivost – ještě chvíli a nikdo v Temném Ráji si nebude jistý životem.
I třetí artefakt vyzvedla gilda Amonthia.

E: Nápovědy k poslední části eventu již posel roznesl do světa dle stejného klíče jako v předchozích třech případech.

Copyright 1999-2019 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů