Poslední save: 21:56 23.03.2023
Menu

Ministerské výnosy

Ministerské výnosy informují hráče o probíhajících questech. Dozvíte se zde pomocí příběhu nápovědu pro plnění questu, informace o jeho průběhu a odměně pro vítěze.


RSS

22.03.2023

Hrdinové Britannie,

na vědomost se dává, že cyclopi napadli hrad Lorda Blackthorna a vzali jeho vzácnou róbu, díky které chodil roky nespatřen.
Cyclopi se údajně skrývají na sever od hradu!

Komu se podaří porazit cyclopy a najít róbu, ten si ji může nechat.


21.03.2023

"Sssssslizzzzzzz....sssssprossssim.....ssssspomocsss....." z posledných síl zamumlal jašterí muž, ktorého som našiel bezvládne ležať neďaleko bažiny. Čo sa to deje v tých bažinách?


15.03.2023

"Neuveríte čo sa mi stalo !" začal opisovať svoj príbeh známy kupec v hostinci. "Dnes ráno som si bol nazbierať nejaké magické hríbiky v bažinách ako obvykle, no tu zrazu ma niečo chytilo za nohy a začalo ťahať neskutočnou silou! Zrazu som sa ocitol v nejakých jaskynných priestoroch a celý som bol od nechutného slizu. Keď som zaostril zrak, uvidel som hrôzostrašné príšery ako sa ku mne pomaly blížia. Utekal som tak rýchlo až som sa ocitol v Britaine pri hrade Lorda Britisha ani neviem ako ! No tam som si uvedomil, že pri tom úteku mi v tej jaskyni vypadol môj prekrásny Zubojed a batoh s vecami, ktoré som mal pripravené na obchody. Bojím sa tam vrátiť, nedokážem si ani predstaviť čo všetko by som tam stretol. Niekde v kúte som zazrel aj sliz z kyseliny, ktorý je známy rozpúšťaním zbraní... no proste hrôza..."


11.03.2023

Poutníci tohoto světa,
zkušeným alchymistům se povedla nevšední věc. Při míchání svých jedů a protijedů se jim povedla zvláštní ampulka lektvaru. Později když do ní přidali různé přírodní rostlinky, zjistili, že mění barvu. Starý alchymista Rodger usnul při míchání onoho lektvaru a celý se s ním ve spánku polil. Ráno zděšeně koukal do zrcadla, neb jeho šat, vous i vlas má jinou barvu.
A tak oslovil místní kováře, aby mu vyrobili speciální nádobu, do které nalije různobarevné essence. Místní lid si tak bude moci zkrášlit svůj oděv, vous či vlas nevšedními barvami. Po domluvě s lordem byly tyto nádoby umístěny do města Trinsic.
Nechť všem prostým i bohatým lidem poslouží.

Rodger


03.03.2023

Hrdinové Britannie,

Městským strážím se podařilo vystopovat kobky, ve kterých se schovává Desmetryn, který má na svědomí napadení naší zeme a vytvoření mutagenu. Podle prvního průzkumu to vypadá, že má v plánu další útok na občany Britannie. Musíme ho zastavit než se mu podaří s pokusy dostat dál. V neděli 5.3. ve 20:00 podnikneme útok na jeho laboratoř.

Jménem krále
Fenrir


22.02.2023

Na vědomí se dává..

Královskému alchymistovi se podařilo připravit protijed proti zhoubě Desmetryna, která zúžuje celou Brittanii.
Některá města, jsou již zcela bez nakažení a opět vzkvétají. Ale bohužel, zbylá zásoba protijedů byla odcizena!

Mětské stráže vyslali průzkum a vypadá to, že zloději se ukrývají v nejhlubších kobkách...


03.02.2023

Najodvážnejší spolubojovníci z Británie!
Moji informátori mi doniesli veľmi zaujímavé informácie. Maabus zriadil 2 laboratória hlboko v jaskyniach. Mám ich pozície, no budem potrebovať opäť vašu pomoc!
Zajtra (4.2.2023) o 20:00 sa vydáme na údajne miesto, kde by sa mali nachádzať. Stretneme sa však v Spoločenskej miestnosti.
Merlin


31.01.2023

Vážení občania Británie!

Do sveta som vyslal 3 skupiny archeológov aby vypátrali jeden z najmocnejších artefaktov tohto sveta. Už nejaký čas sa mi jedna skupina neozvala s hlásením o pokroku. Posledná správa, ktorú som obdržal, hovorí niečo o krypte.

Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc pri pátraní, čo sa so skupinkou stalo.

S úctou,
Zástupca Lorda Britisha


25.01.2023

Hrdinové Britannie,

s lítostí Vám musím oznámit, že naše země podléhá zákeřným útokům na naše občany. Obracím se na Vás proto s prosbou o pomoc.

V posledních měsících došlo ve městě Trinsic k několika zmizením. Pověřil jsem proto velitele městských stráží, aby celou záležitost vyšetřil. Jeho pátrání bylo ale z počátku marné a nepřineslo žádný výsledek. Až po nasazení nočních hlídek, byla spatřena skutečná rozsáhlost a závažnost celé situace.

Voda v domovech našich občanů je otrávená! Látka je našim dvorním alchymistům bohužel neznámá a proto na ni nemáme lék. To se musí neprodleně změnit. Vše nasvědčuje, že se jedná o dílo alchymista Desmetryna, který je následovníkem Lorda Blackthorna a již několikrát se pokusil o poškození naší země.

Desmetryna a jeho příznivce musíme okamžitě společnými silami zastavit!

V první řadě musíme zajistit dostatečné množství jedu, abychom vyrobili protijed, než naše země a její občané bude vymazána z historie. Naše stráže již provedli prvotní průzkum a stoupenci Desmetryna se zdržují v kobkách všeho druhu.

Pětičlenné skupiny dobrovolníků nechť se hlásí u dvorního alchymisty Fenrira.

Jménem krále
Fenrir


20.01.2023

Je to už niekoľko rokov, čo sme spoločnými silami zahnali Al-Hazreda a jeho stúpencov do pekla samotného. No počas svojích ciest útrobami najrôznejších dungeonov si čoraz viac všímam ich prítomnosť. Je možné, že by Al-Hazred našiel cestu ako sa zo svojho väzenia dostať? Musíme zistiť čo najskôr o čo tu ide... Jeden z jeho vojakov mal pri sebe kúsok papiera s hádankou. Tej reči som tak úplne nerozumel, no spomína sa tam niečo o pentagrame. O 5 dušiach, ktoré otvoria bránu...


12.01.2023

Milé lidské bytosti,

Všechny Vás srdečně zvu odevzdat svou mysl do jednoho velkého celku, mého roje myslí.
Konečně se zbavíš věčných problémů s učiňováním rozhodnutí, tvé tělo bude dělat to, co mu přikáži.
Všichni lidé mi dřív či později podlehnou.

Odpor je marný.

S pozdravem,
Manipulátor mysli.

------------
Mass Quest:
- Start Neděle 20:00, ve společenské místnosti bude hozena gate za kterou proběhne menší příprava na quest.


06.01.2023

Zdravím přátelé,

na vědomost všem řemeslníkům se dává, že dne 11. ledna v 19:00 se turnaj všeumělů koná. Pokud vládneš všem dovednostem a nebojíš se překážek, přihlaš se do mého turnaje.

Tvé řemeslnické dovednosti otestuji do posledního detailu. Nic si sebou neber, vše totiž dostaneš. Co nedostaneš, tak musíš sehnat nebo vyrobit. Tvým úkolem totiž bude vytvořit řadu mistrovských předmětů! Doufám, že se umíš ohánět mečem, protože klid na to rozhodně mít nebudeš.

Odměnu dostane jen ten nejlepší, mám pro něj róbu, díky které již žádného kostlivce nemineš.

Weston Stonehead
Mistr kovář z Occla


03.01.2023

Vážený spoluobčania Británie!

Vo vzduchu je cítiť zlá mágia, veľmi, veľmi zlá…. Obávam sa, že jeden z kultov sa pokúša o niečo nekalé. Spustil som preto vyšetrovanie a zložitý rituál na vystopovanie miesta, odkiaľ prúdia tieto negatívne vlny. Dňa 08.01. tento rituál dokončím a obraciam sa na vás s prosbou o pomoc s ďalším vyšetrovaním.

S úctou Merlin


29.12.2022

Skupina mágů se sešla v jejich cechu a ve snaze uklidit nepořádek, měli skvělý nápad. Špínu a uschlá těla zlých očí chtěli místo ručního úklidu, uklidit pomocí magie a poslat do jiné dimenze. Pokus očividně selhal a místo toho omylem vytvořili trhlinu v realitě, kterou do našeho světa vnikla neznámá bytost.

Mágům se podařilo trhlinu zacelit, ale bytost jim díky nevšedním teleportačním schopnostem utekla. Nyní je uvězněna někde v našem světě, naštěstí jeden přítomných z magů, samozvaný odborník na runy, bytost očaroval kouzlem které by mělo pomoci ji vystopovat. Bohužel si nepamatuje jak přesně kouzlo fungovalo.

Bytost při cestování světem posbírala různé cennosti, určitě se najde někdo, kdo si dá tu práci a přijde na to. Podle nepodložených zpráv bytost našli a zkoumají zlí kouzelníci, kteří chtějí její moc ovládnout a zneužít. Nesmí uspět!

Starý mág si matně vzpoměl, že každá modrá runa je stopa, udává směr a vzdálenost k další. K rozlustění směru snad pomůžou černé navigační runy hned na začátku.

Pozor, doporučujeme hledat stopy velmi nalehko, vrahove zneužívají přílezitost a zabíjí každého kdo je hledá. PvP mimo samotný cech povoleno.

Edit: Bytost nalezena a sprovozena ze světa.


01.12.2022

V malinkém domě, v komůrce s oknem na pavlač, bydlel starý děda. Byl docela sám, jen s fajfčičkou vysedával odpoledne na dvorečku a rozhlížel se po okolí. Jednou krátce po poledni k němu na dvorek přišel sousedovic Toníček s Madlenkou: "dědečku, nás už nebaví si hrát, vyprávěj nám nějakou pohádku". Dědeček byl celý veselý z toho, že si na něj někdo vzpomněl, ale najednou, jak chtěl honem něco vyprávět, nevěděl vlastně o čem. Až z čista jasna si vzpomněl, že mu kdysi jeho děd vyprávěl o nejkrásnějších Vánocích, který kdy zažil. Přitáhl si beranici, aby mu pod ní nefoukal vítr, připálil si svou dýmku a jal se tedy do vypravování příběhu, který se opravu stal... "Inu děti, před několika lety, žil pán, kterému se říkalo Vánoční skřítek. Skřítek, protože byl maličkatý a vánoční, protože jeho pracovní náplň spočívala hlavně v časech vánočních. Chodil dům od domu, od vesnice k vesnici, až na samotný kraj a zvonil na měděný zvon, který sebou nosil. Tak oznamoval, že se blíží čas Vánoc. Ale nechodil sám, v každé vesnici se k němu přidala kupa dětí, žen a mužů. Všichni si zpívali koledy, vypravovali si co se jim přihodilo vtipného v práci, jak ženy připálily cukroví či vánočku a děti jaké lumpárny letos vyvedly. V každé vesničce byla hospůdka, kde se ohřáli, najedli a nabrali sílu, aby pokračovali v cestě. Byla to čistá nádhera, pochodující dav lidí plný radosti, který dál šířil Vánočního ducha. Kdekoliv se ozval ten ton BIM-BAM BIM-BAM, tam bylo veselo. Když rozdali kousek vánočního světla v každém zapadlém koutu světa, všude byla láska, radost a pohoda, celičký svět vám dočista zářil štěstím. Každičký rok se to opakovalo, nikdo nebyl na světě o svátkách sám, všichni cítili tu atmosféru, kterou sem Vánoční skřítek dopravil. Na jeho počest se vystavělo několik zvonic, aby si to lidé pamatovali a kdokoliv zazvonil, tak aby pocítil ten příval vánoční energie a rozdával jí dál." Maminka Toníka a Madlenky dědečka přerušila ve vyprávění, neboť byl již čas štědrovečerního pohoštění a děti musely domů. Oba rychle utíkaly domů za maminkou, ale za krátkou chvilku se vrátili a požádali dědečka zda by nešel s nimi a po večeři nešli všichni obejít pár míst na světě a zazvonit si pro radost. Každý, kdo se k nim přidá a zazvoní na sedm zvonů bude štědře odměněn. A komu se podaří zazvonit na zvon bez toho, aniž by cestou "zaváhal" bude odměněn ještě štědřeji.


27.11.2022

Nastala nám nejkrásnější část roku, při které není důležité spěchat a být první, ale zastavit se a rozjímat. :)

Přejeme vám krásný adventní čas, strávený s lidmi, které máte rádi. Ať už zde ve hře, nebo mimo ní.

*GM Team*

Byla spuštěna Vánoční soutěž. V dungeonech a různých questech po světě můžete najít bedničky, jejichž obsahem jsou stříbrné mince. Za ty nakoupíte zvon u Sofie a následně můžete zkusit svoje štěstí v bludišti.


27.10.2022

Dýně támhle, dýně tady,
vydlabané mají hlavy.
Je totiž ten svátek známý,
halloween teď každý slaví.
My se duchů nebojíme,
dýně pěkně ulovíme.

Konec eventu bude 1.11. 20:00 +. Platí klasická pravidla DP.
Hodně štěstí a málo smrtí.


28.08.2022

Podzimní výprodej!
-Začátek dražby 1.9. 20:00
-Přihazovat po min. 100k
-Socha = 2,5m gp
-Zákaz spamu, pouze přihazujeme
-Uplynutí doby 12 hodin od posledního příhozu = ukončení dražby
-Itemy: Fire must, Fire barva na oblečení, Topko dle vlastního výběru, Top zbraň dle vlastního výběru, Bag of Ancient Components


22.07.2022

Do jednoho z dungeonů byla umístěna možnost nákupu top itemů za gold deedy.
Tento akční nákup je časově omezen a to pouze na tento víkend. V neděli mezi 22:00-23:00 bude možnost nákupu ukončena. Spuštěno teď.
Platí klasická pravidla DP.

Více info naleznete na DP DSC.


30.04.2022

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
kvetoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.

První máj tradičně chápán jako svátek zamilovaných a celý květen jako měsíc lásky. V římskokatolickém prostředí je celý květen prováděna májová pobožnost k poctě Panny Marie. První máj také úzce souvisí se slavnosti konanými v jeho předvečer jako je české pálení čarodějnic.

Hedvika, která se nalézá ve městě Britain je pomocnice Panny Marie. Potřebuje pomoct se sběrem květin, které posléze umístí k sochám Marie a zbytek rozdá všem zamilovaným. Hedvika je velmi křehká bytost a byť se snažila jak mohla, nenasbírala dostatek květin pro tento svět. Rozhodla se tedy, že poprosí tamní lid o pomoc. A každého jedince, který donese dostatek květin nesoucí název Chryzantéma štědře odmění. Květiny rostou na nebezpečných místech, které často okupují vrahové.

Copyright 1999-2023 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů