Poslední save: 19:20 28.01.2022
Menu

Ministerské výnosy

Ministerské výnosy informují hráče o probíhajících questech. Dozvíte se zde pomocí příběhu nápovědu pro plnění questu, informace o jeho průběhu a odměně pro vítěze.


RSS

24.12.2021

Ježíškova loterie!

Vyhrát můžete:
-Tuba s rare barvou (barva je vidět na NPC na trhu)
-Bronzová socha
-Poukázka na skládačku
-cena útěchy


19.12.2021

4. adventní loterie je ve světě...

Vyhrát můžete:
-Recept na Lightning Elven HC
-+33 Longsword of Vanquishing
-+15 Velmistrovu knihu umění
-cenu útěchy


12.12.2021

3. adventní loterie je ve světě...

Vyhrát můžete:
-Ada robu
-Ada klobouk
-Ancestral robu
-cenu útěchy


09.12.2021

Tak si dáme ještě jednu soutěž!
Vytvořte do 22.12. 21:00 nejhezčí PFko s motivem hry (DP+UO) a zašle ho do PMky na DSC - Gilraen. Spolu s tím pošlete svoje ID postavy.

Následující den budou hráči vybírat top 3 PFka pomocí "lajků" na DSC. Výherci dostanou menší odměnu (eqip na postavu). A úplného vítěze vyhlásíme a odměníme my (zde čekejte něco cennějšího). Jeho dílo bude použito na FB (posláním PFka do PMky souhlasíte se zveřejněním).

Přejeme příjemnou tvorbu a klidné nervy!
GM team


09.12.2021

Na trhu najdete umístěnou urnu na dopisy pro Ježíška. Pokud splníte následující podmínky, budete zařazeni do Ježíškovského slosování o dárek, který tam uvedete. Nejhezčí básnička dostane ještě dárek vybraný od nás.

Podmínky:
-napsat krátkou básničku s vánočním motivem a musí to být o DP
-napsat tam ID vaší postavy + vaše přání

Slosování proběhne 23.12. kolem 21 hodiny.


09.12.2021

Vážení obyvatelé tohoto světa,
rádi bychom vás upozornili, že je čas si trochu adventně zvednout adrenalin. Na trhu jsou pro vás nachystané dvě adventní loterie. Můžete ještě nějakou očekávat v brzké době. Počet lístku omezen.
Přejeme hodně štěstí!
GM Team

1. adventní loterie:
-Bag of Ancient Weapon
-Bag of Ancient Shield - Godsword
-Bag of Ancient Armor
-cena útěchy - Arthur

2. adventní loterie:
-Baf of Ancient Components - Knight William
-Mythic pouch
-Medium Class Reward Bag - Ardent
-cena útěchy


28.11.2021

Vážení hráči,
dnešním dnem byla spuštěna Vánoční soutěž. V dungeonech a různých questech po světě můžete najít bedničky, jejichž obsahem jsou stříbrné mince. Bedničky již znáte z předchozích soutěží a tak je čas oživit paměť, kde se nalézají.


24.10.2021

Halloween event spuštěn. Můžete hledat Ghosty a nosit dýně. :)

Hezký Halloween a dušičky!
GM Team


27.08.2021

Vydal jsem se na návštěvu dávného přítele - chtěl jsem se mu pochlubit svou sbírkou vzácných magických předmětů. Jedu si na svém bujném mustangovi, rozhlížím se po krásné krajině a vůbec by mě nenapadlo, že je něco špatně. Jenže brašnář, u kterého jsem si na své poklady nechal ušít tašky, neodvedl dobrou práci a několik se mi jich po cestě vysypalo! Kéž bych si toho všiml dřív! Okamžitě jsem otočil svého oře a vydal se po vlastních stopách zpět, ale běda. Obyvatelé okolních lesů byli rychlejší a spoustu ze svých miláčků jsem už nenašel. Kdokoliv budete mít to štěstí a narazíte na ty nenechavé potvory, co mi je vzali, zabte je i za mě!

Cole C'tor


16.07.2021

Děsivé činy muže v rudém plášti zůstaly dosud nepotrestány.
Zlotřilý vrah ve svém doupěti dál přemýšlí nad dalšími skutky, které jemu přináší zvrhlé potěšení - pro jiné však znamenají vskutku odporný konec jejich životů...

Indicie jsou stále k nalezení ve světě - pro jejich rozluštění musíte věnovat pozornost i těm nejmenším detailům. Odměna jistá.


21.06.2021

Tam, kde slunce nezasvítí
A kde krutá monstra řvou
Tam měl bys nyní rychle jíti
A pořádně se rozhlédnout.

Ovane tě z hrobů chlad
Lepkavé vlákno ti omotá štít i zbraň
Či zakopneš o drahý kámen snad
Před ohnivým dechem se dobře chraň!

Snadno se staneš svačinou obra
Na jazyku tě poválí bájný plaz
Tvá krev je totiž vážně dobrá
Goblina porazíš snad trochu snáz.

Černý spár po tobě tne
Šílení sektáří ti cestu zkříží
Ale pak, po bitvě udatné
Co najdeš, ti jistě nepřitíží!


28.05.2021

Strážný seskočil z koně ještě v poklusu. Hodil uzdu kolemjdoucímu pacholkovi, který tím byl tak zaskočen, že ho kůň málem strhl na zem. Aniž by se ohlédl vběhl do strážnice a zamířil přímo do patra do místnosti velitele. Málem vrazil dovnitř, ale na poslední chvíli se zarazil a vzpomněl si na svůj výcvik. Velitel ani v těch nejvypjatějších chvílích neztrácel hlavu. To stejné čekal od svých podřízených. Voják se tedy párkrát nadechl pro uklidnění a až pak zabušil na dveře. Po vyzvání vstoupil. Velitel stál u okna a pozoroval město, nad kterým tak starostlivě držel ochranou ruku.

„Hlášení!“ rozkázal, aniž by se na příchozího otočil.

„Pane! K těm předchozím přibyly další čtyři, pane! Ten zmetek měl tolik drzosti, že už se ani neobtěžoval čekat na tmu! Zabil je za bílého dne!“ vyhrkl strážný přece jen o něco překotněji, než chtěl. Tentokrát to velitel přešl bez pokárání. „Stejný podezřelý? Muž v rudém plášti?“ „Ano, přesně ten! Tentokrát máme přímé svědky, kteří jej viděli s dívkami odcházet!“ Kapitán nad těmito novinkami chvíli přemýšlel. Pak se otočil a na jeho tváři, obyčejně nehybné jako by byla z kamene, bylo snadné rozeznat vztek. „Toto jsme tu ještě neměli. Musíme toho hajzla dostat. Má na rukou spoustu nevinné krve!“ zahřměl. Pak se odmlčel a se zbytkem své myšlenky poněkud otálel. „Mám ale strach, že tentokrát na to sami stačit nebudeme. Doufám, že se mezi těmi, co si říkají dobrodruzi, najde pár takových, kterým bezpečí prostého lidu není lhostejné. Snad někdo z nich dokáže vraha najít a pomstít smrt těch nebohých dívek.“ Pak se posadil do křesla, starý muž, stále při síle, ale unavený tíhou povinností a neobvyklé situace. „Běž a vzburcuj všechny stráže. Už se objevil v tolika městech, kdo ví, kde udeří příště. Kéž jsou nám bohové nápomocni…“
Strážný jen přikývl a odešel předat nové rozkazy ostatním.

- - - - - - - - - - - - -

Zahalil se do svého rudého pláště a otřel dýku do šatů dívky ležící mu u nohou. Pracovat za denního světla, to mu nedělalo dobře, ale musel své dílo dokončit. Čím dřív, tím lépe. A zmákl to! Teď však musí zmizet, to je jasné. Hodně daleko a na hodně dlouho. Má přichystanou skvělou skrýš, kde jej jen tak někdo nenajde….
Pronesl kouzelnou formuli a byl pryč. Prach rozvířený teleportací se za chvíli usadil a svět vypadal téměř jako dřív. Ale přibylo v něm mnoho křivdy, bolesti a smutku.


(Hrůzné dílo je dokonáno. Obětí je až příliš a stopy vedoucí k dopadení původce tohoto zla, jsou kompletní. Mnoho zdaru, odvážní hrdinové.)


27.05.2021

Dveře do kuchyně se rozlétly hřmotněji než obvykle. Mezi futra se vevalil obrovitý chlap v bahnem špinavých kalhotách. „Není doma?“ mrzutě se podíval na ženu sedící za stolem, pláčem zrudlýma očima mžourala na vyšívání. „Ne, ještě se neukázala. Nikdo ji neviděl?“ odpověděla lehce chraptivě. Muž si sedl naproti manželce a povzdechl si: „Ne, nikdo. Naposledy v poledne, když mi do lesa nesla oběd. Vod tý doby nic.“ Odmlčel se a zamyšleně si protáhl prsty. Lupání kloubů ho vrátilo do reality. „Ale beztak v tom je ten chlápek, no ten vznešenej, co se k němu měla minulou neděli. Motali se spolu kolem celý den. Visela na něm očima…“.

Bylo už dlouho po půlnoci. Oba rodiče spolu dál seděli u stolu přemýšleli, kde asi může být jejich jediná dcera. Doufali, že jen poznává slasti mladé lásky a brzy se objeví. Snad ráno, ukáže se celá rozpačitá doma a zmizí do svého pokojíčku. Pak si to spolu vyříkají a vše bude jako dřív.

Na její posteli ležel jen stín květiny stojící u okna. Nikdo jiný už si do této postele nikdy nelehne. Nikdo už tu květinu nezaleje. Mladý život dívce vyprchal z těla stejně rychle, jak těm dvěma z předešlé noci.

- - - - - - - - - - - - -

„Kde je ta služebná?“ pomyslel si velebný pán. „Snad zase někde s někým nelaškuje?“ Bylo mu jasné, že dívka, co měla mít dnes službu jen tak nepřijde. Bude ji za to muset ráno pořádně pokárat.

Půlnoční víno si dnes tedy dolil sám. Miloval červené. „Rudé jako plášť toho zvláštního muže, co tu včera chodil po zahradách,“ pomyslel si a usrkl.

Na ubrus stekla kapka a rozlila se podobně jako krev služebné, co se jen chtěla v nudné službě trochu pobavit.


26.05.2021

Dívka u toaletního stolku se na sebe zálibně podívala do zrcadla. Rukou si upravila poslední pramínek vlasů a spokojeně se usmála.

Po chvíli se od stolečku zvedla a přešla k oknu. Za skly se na nebi už začínaly lesknout první hvězdy. Sama pro sebe si vzdychla: „Ach, můj milý! Již za chvíli budeme opět spolu! Od první chvíle, kdy jsi na mě promluvil, jsem věděla, že jsi ten pravý.“ Vzala ze stolečku malý smotek papíru, rozvinula jej a opět si přečetla vzkaz na něm napsaný. Pak jej schovala do kabelky a vyrazila do chladivého vzduchu nastávající noci. Noci, která měla skončit velmi jiskřivě.

S jistotou směřovala k místu domluvené schůzky, tomu nejromantičtějšímu místu, jaké kdy poznala. Bylo to snad šuměním moře, šustěním písku? Přemítala nad tím a po chvíli se rozjařeně pousmála. „Kdepak, to místo je romantické, ale tak krásné je jen díky němu, jeho úsměvu a jeho dotekům.“

Byla na místě včas a trpělivě čekala.

Nenechal ji čekat dlouho, přesně jak se domluvili, ve chvíli, kdy začal příliv, objevil se ve svém rudém plášti a mířil přímo k ní. Srdce jí poskočilo radostí, když spatřila jeho obličej, ohnivé oči a vlasy povlávající ve větru.

Přišel až k ní a objal ji. Pevně ji k sobě přivinul a poté co potěšil její rty svým polibkem, jí do ucha pošeptal: „Dnes budeš má, krásko. Dnes budeš skutečně má.“

Chladný vzduch proťala ještě chladnější ocel. Šaty a kůže milé dívky nekladly žádný odpor. Jen písek temně zašeptal, když na něj dopadlo bezvládné tělo.

- - - - - - - - - - - - -

Dával si na čas, byl si jistý, že na něj počká. Všechny je měl omotané kolem prstu, jen se třásly touhou ho zase vidět. Ta první byla z jeho polibku tak mimo, že si neuvědomovala, co jí provedl, ani ve chvíli, kdy už se její krev vsakovala do země.

Ta druhá? S ní to bude stejné. Kouzlo jeho šarmu působilo silně. Zvrhle. Děsivě. Ale to je prostě přitahovalo.

Už ji vidí, stojí přesně tam, kde se domluvili, že bude čekat. Usmívá se, hoří nadšením, že jej vidí. „Ano holubičko, už letím za tebou,“ pronesl spíš pro sebe než pro ni veselým hlasem.

I druhé dívce se sny o lásce rozplynuly v temné noci, pod studeným pohledem hvězd. Už nejiskřily, už neslibovaly krásu a něhu, vášeň. Zůstaly jen němými svědky dvou odporných skutků.


04.01.2021

Pekný deň,
Usporiadal som si pre vás PvM súťaž, ktorá spočíva vtom kto skôr prejde dungeonom Destard 1+2, priestory nebudú zmenené . Čas sa bude počítať vstupom cez prvé dvere a končiť v rewarde. GM do hry nebude zasahovať iba ako kontrola(žiadny ress alebo pomáhanie) to znamená že ak zomriete prídete o telá.
Odmeny budú závisieť od počtu prihlásených teamov.
Pravidlá:
team max 4 ľudia
equip je neobmedzený
žiadne pvp
hráč môže byť členom iba jedného teamu

Ak sú nejaké dotazy tak ich píšte do sekcie Mass Questy
Prihlásenie teamu zasielajte do PM Gwudovi do 11.01.2021


29.12.2020

4. adventní sběr máme za sebou a zde umístění:

1. Pitos - 298
2. Wu-Tang Clan - 79
3. Gedner - 14

- Pitos si napíše page o výhru. Gratulujeme!


28.12.2020

Vážení hráčí,

všechny střbrňákové pokládky byly vybrány. Bludiště se tak uzavírá dříve něž bylo avizováno a možná se otevře zase příští rok. Další stříbrňáky tak sbírat nemusíte.


24.12.2020

Studený vítr ševelil v potemnělých ulicích měst Temného ráje. Tu a tam rozehnal poslední kupičky odcházejícího listí, jež předestírali, že zima už přišla. Noci nabíraly na síle a dny se krátily. Lucerna na rohu hostince Sweet Dreams chřestila ve větru, když se Tutor naposledy ten den vyklonil ze zápraží, aby se rozhlédl, zda nespatří novou bloudící duši, jenž hledá svůj osud. Napřímil se a svůj pohled pak upřel do stínů hradeb, které se táhly kolem a prodlužovali až umocňovali temnotu noci. Zakroutil hlavou doprava a doleva, pak mírně pokynul s lehkým dotykem prstů o okraj svého klobouku. Náhodný přihlížející by se mohl podivovat, co to dělá, avšak za titěrný okamžik se ve stínech, kam upřel svůj pohled rozzářily dva jasné kruhy, jako dva drahokamy, které odhalilo světlo světa v místních dolech, a odpověděli mu rozeznatelným pokývnutím. Tutor se přece jen ještě naposled rozhlédl, pak už se ale odebral do útrob hostince ke svému zaslouženému spánku. Oči ze stínů, jež odrážely světlo hvězd ještě chvíli sledovaly hostinec a pohupující se lucernu ve větru. Ladností svou vlastní se pak vyhoupla na hradby v jejichž stínu se nepozorována skrývala, přičemž světlo měsíce pohladilo její lesklou srst. Netrvalo to dlouho a bez povšimnutí, bez zvuku se snesla z hradeb na okraji města, na všechny čtyři a hbitě zmizela do skrytu blízkého lesa. Její sluch však něco zachytil, schoulila se tak do houští a vyčkávala. Místem se prohnalo několik jezdců, ženouc své koně snad za slávou či bohatstvím, jelikož jim unikla bez povšimnutí. Mrštně se vrhla z houští v běh, jenž mrknutím oka přešel v sprint. Uháněla lesem, uháněla nocí. Šelest houští a větví se mísil s naříkáním větru. Hnědnoucí tráva přešla v písek a trysk zeslábl v chůzi. Až ve skalní úžině zastavila se. Na noční oblohu ještě upřela svůj zrak a do ticha jen pronesla svůj vzkaz: „Náš čas se téměř nachýlil ke konci… Světu už nejsme potřeba.. Nejsme už strážci.. Asi bychom mladé měli nechat jít..“
Kde stála, už nestojí, její slova však novinku zvěstují.


21.12.2020

Vážení hráči,
dneska večer bychom vás rádi pozvali na menší turnaj v kostkách proti GM! Sraz bude ve 20:30 ve společenské místnosti.
Vsadit můžete cokoliv, ale pokud prohrajete o vše přijdete. Naopak při výhře zdvojnásobíme váš vklad (=dupneme vám váš pytel/bednu...).
Prosíme, rozmyslete si svoje sázky předem a připravte si je do banky, aby to pěkně odsejpalo. :)
Těšíme se na hojnou účast!
*GM team*


20.12.2020

3. adventní sběr máme za sebou, třetí je v plném proudu a zde umístění:

1. Tvuj Strach - 1318
2. Lullaby - 329
3. Legenda - 249

- Tvuj Strach si napíše page o výhru. Gratulujeme!

Copyright 1999-2022 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů