Poslední save: 05:56 18.04.2024
Menu

Ministerské výnosy

Ministerské výnosy informují hráče o probíhajících questech. Dozvíte se zde pomocí příběhu nápovědu pro plnění questu, informace o jeho průběhu a odměně pro vítěze.


RSS

28.03.2024

K novej jari veľa sily,
by ste v zdraví dlho žili,
Na Veľkú noc všetkého dosť,
radosť, pohodu, spokojnosť.

Otýlia vám v Brite vymení vajíčka maľované za odmenu zaslúženú.
Quest bude aktívny do 7.4.2024


23.12.2023

Vánoční loterie je umístěna na trhu.

Loterie bude probíhat do vyprodání lístků. Slosování až pravděpodobně v pondělí. O předání odměny si pište page, vyřízena bude i bez vaší přítomnosti, odlog mimo trh atd. Děkuji

Vyhrát můžete:
-Rare mustanga speciální Ice barvy
-NB krabku na regy
-Ada plate komplet

Tak šťastné a veselé!
GM Team


05.12.2023

Blíží se advent druhý,
můj sluha je zjevně dutý.
Poztrácel vánoční ozdoby,
teď mohu vystavit jen santovo soby.

Z kostelů zmizely nám bible,
ukradly je krysy prohnilé.
Jak bude vypadat mše?
A to není pořád vše!

Je to moje noční můra,
zmizela i svíček fůra.
Jak bude vypadat adventní věnec?
Za to může prý noční spiklenec.

Jak rád bych si dal v klidu latté,
místo toho řeším, kde vezmu jmelí zlaté.
Prý zlatý osminožci snadno ho získali,
ještě si u toho zvesela koledy pískali.

Udatný lide - pomoc!
Odměna bude nemalý obnos.

Za pomoc děkuje Pavel, kněz města Britain

Itemy k nalezení do neděle, pak dojde k jejich odmazaní (schovávat je nemá cenu). Vše hledejte jen ve světě, v dungeonu není nic.


04.12.2023

Nastal nám adventní čas,
spižírna prázdná je zas.
Zdejších krajin lid žádám,
ať napéct cukroví včas zvládám.
Hodně důležitých věcí chybí mi,
odměním vás za to předměty hezkými.

Pomozte hradní pekařce sehnat pár věcí, potřebuje rozdělat magický oheň a upéct speciální jablečné cukroví. Za odměnu dostanete pár drobností a za týden můžete očekávat druhé kolo, zase o trochu lepší.
Itemy shání pouze do zítřejšího rána, pak už se vrhne na pečení.

Pomocný kuchař,
Eduard


19.09.2023

"Další!" bouchl do stolu a zavelel přiopilý Trinsický starosta města.
"Ale pane, to byla poslední láhev" nervózně ze sebe dostal jeho podřízený.
"Jak poslední?! Vždyť má brzo přijet kardinálův bratr a naše zlaté víno má být to, co má našemu městu zajistit financování rekonstrukce mojí střechy ehm teda výstavby sirotčince. Přece to nenecháme těm budižkničemům ve Vesperu, prej jim chátrají mosty...pfff tak se naučí plavat!" škrábajíc se na bradě starosta pokračuje "ještě není pozdě, stihnem víno vyrobit než začne zima, vždyť stačí mít semínka a tu speciální vulkanickou hlínu, jak jsou na tom experimenty se semenáčemi?"
"Semenné stromy zmutovaly, vzbouřily se a rozutekly se po přírodě, kdoví jestli v nich po mutaci ještě zbylo nějaké semínko" odpověděl rázně starostův podřízený
"A co golemové na těžbu hlíny?"
"Skupinka kterou jste najal na jejich tvorbu nedostala zaplaceno a vypadá, že kvůli tomu golemům dali rozkaz ať útočí na každého kdo se k nim přiblíží"
"Hmm, už vím, najmem dobrodruhy ať to za nás udělají, ti se za vidinu výdělku budou i v koňském trusu hrabat, těm ale budem muset něco opravdu dát, pokud by nedostali zaplaceno ještě by vypálili město. Nejúspěšnějším udělím novou licenci na chov zvířat v ohrádce kousek od tržnice. Tam v bedně by měly být další věci co bychom mohli dát za odměnu těm co odevzdají méně. Truhlářka v Yewu zajistí dodání těch speciálních květináčů."

Event podzimní pěstování:

- začátek: 21.9. 2023
- konec: 17.11. 2023
- cíl: úspěšné vypěstování a sběr "Šťavnatých Plodů", čím víc, tím větší odměna, první cena: ohrádka.
- k pěstování potřebujete květináč, semínko a vulkanickou hlínu, a poté další věci na které musíte dojít už sami.
- odevzdávat plody bude možno za skupinu či jednotlivce.
- rostlinky potřebují pravidelnou péči, jejich dlouhodobé zanedbání znamenají uschnutí rostlinky.
- rostlinky porostou v pokoji i na přímém světle na střeše, neporostou ale v bedně. Časem s nimi nepůjde hýbat tak pozor kam je umisťujete.


26.05.2023

Hrdinovia Británie pristúpte bližšie!
Lord British hľadá skupinu tých najodvážnejších z Vás. V jednom z jeho tajných trezorov sa usadili monštrá. Dosť hrôzostrašné dokonca by som tvrdil, že tie najhoršie aké poznáme.
Neodporúčame vstup ľuďom trpiacimi arachnofóbiou alebo ornitofóbiou! Trezor je plný nástrah a hlavolamov, na ktoré aj samotný Lord zabudol. Je však isté, že po ich vyriešení Vás čaká bohatá odmena v podobe rôznych predmetov a artefaktov. Jedným z nich je róba, ktorá bola veľmi populárna medzi zlodejmi.
Pozor! Nebude to ale také jednoduché. Trezor je očarovaný a cesta von je len jedna, ak nepočítame smrť.


20.05.2023

Hľadači pokladov našli niečo, čo určite nečakali. Svoj hrob! Jeden z nich však unikol hrobárovy z lopaty a podal hlásenie: "vole... *Hic* našli jsme díru ... *Hic* tak jsme tam vešli a všude byl nejakej lepkavej zelenej sliz... *Hic* do minuty všichni umřeli..."
Presnú lokáciu si nepamätá no vie, že to bolo v bažine a neďaleko spomínanej diery videl podivnú pevnosť obývanú kostlivcami.


14.04.2023

Vážení občané Britannie,

s hlubokým zármutkem a obavami Vám píši důležitou žádost. Naše země se nachází v ohrožení, neboť mocný drak jménem Xoddrath získává stále větší sílu a hrozí, že se stane nepřemožitelným. Pokud Xoddrath získá své vejce a dokončí svou transformaci, mohl by zničit celou Britannii.

Proto Vás žádám o pomoc. Hledám nejlepší bojovníky z naší země, kteří mi pomohou porazit Xoddratha a získat jeho vejce. Hledám rytíře, šermíře, lukostřelce, mágy a další špičkové bojovníky, kteří se připojí k našemu týmu a budou se mnou bojovat proti tomuto nebezpečí.

Věřím, že společnými silami dokážeme porazit Xoddratha a zachránit naši zemi. Velitel královské stráže povede výpravu, která vyrazí 16. dne tohoto měsíce při západu slunce.

Těm, kteří se zúčastní všech misí proti drakům se odměním navíc poklady z vlastní sbírky. Mimojiné se ke mě dostal jeden kus zvláštního druh ještěrky, kterou zkrotili zvědi při nedávných událostech u sopky.

Děkuji Vám za pozornost a doufám, že se společně postavíme proti tomuto hrozivému nepříteli.

S pozdravem,

Lord British


11.04.2023

Byl poměrně chladný jarní večer, slunce pomalu zapadalo a na krajinu padala rosa. Jana, udatná strážkyně města Lakeshire se vydala na pravidelnou hlídku kolem tábora. Rodiče na ní jsou náležitě pyšní, neboť chránila poctivé i ty nepoctivé, bohaté i chudé, silné i slabé, prostě všechen lid před útoky podlých lesních elfů a všech ostatních příšer, které se uchylují k táboru a snaží se plenit co jim padne do spár.

Slunko zapadlo, zdálo se, že den skončil nějak rychleji. Jana pečlivě pozorovala okolí, když z nenadání zaslechla neobvyklý zvuk a nepříjemné zachvění se pod nohy. Měla divný pocit, mráz jí přejel po zádech. A tak se rozhodla vydat na další hlídku, byť nebyla na řadě. Vydala směrem k sopce, která byla opodál. Přišlo jí, že vyšel ten zvuk vyšel z toho směru.

Pozvolna se plížila k sopce a rozhlížela se po okolí, byla tma, musela mžourat očima a být ve střehu, rozhodně neměla v plánu, aby tohle byla její poslední služba. Jakmile došla nadohled k mohutnému vulkánu, uviděla nějakou prasklinu. Byla si jistá, že tohle tam nikdy předtím nespatřila. Polil jí pot po celém těle, dostala stejný mrazivý pocit jako při zachvění země.

Přemýšlela o tom, co by mohlo být na druhé straně této praskliny. A tak se rozhodla pomaloučku přiblížit ještě blíž. Jakmile se k ní dostala, uviděla, že je trhlina rozsáhlejší, než si vůbec uměla představit. Navíc se z ní draly na povrch příšerné zvuky, vřískot, nářky a smrtelné výkřiky. Jana v sobě našla dostatek odvahy, aby se pokusila zjistit více.

Přikrčila se a přitisknutá ke stěně vklouzla do praskliny. Jana byla velmi štíhlé a drobné postavy, bylo to jen páže bez větších zkušeností, a tak byla dost často nerozvážná a splašená. Štěstí jí hrálo do karet, schovala se za nejbližší větší kámen, který tam zůstal ležet po puknutí vulkánu. Oči jí těkaly ze strany na stranu, snažila se mermomocí vše zahlídnout, ale zároveň neriskovat svůj život. Těch strašných monster a příšer, bylo jich mraky, počítala by je jistě do rána, navíc moc daleko vidět nebylo. Celá se chvěla strachy z těch zvuků, a tak hlasitě dýchala, že se bála, aby se neprozradila. Rozhodla se opustit tento prostor.

Opět se přikrčila a udělala dva kroky stranou. Ale její nerozvážnost si vybrala malou daň, zakopla o šutr a skácela se k zemi. Hlavou jí projely myšlenky, že je to její konec a v duchu se loučila se svými rodiči a kamarády. Tělem jí projela bolest a ucítila, jak jí z nohy stéká krev a plní její botu. Poranění o šutr bylo vážné, ale bolest jí udržovala při vědomí. Zaťala zuby a pokusila se plazit směrem k východu. Tato pozice jí umožnila spatřit pod stěnou cosi divného, blýsklo se to ve tmě. Natáhla jednu ruku a chvilku dolovala předmět ven. Povedlo se.

Jana se vyplazila ven přes prasklinu, a s myšlenkou, že ona je ten štít města, a tak se musí za každou cenu dostat zpět do tábora. Venku ulomila kus větvě, který použila jako podpěru a belhajíc se vracela zpět. Podařilo se jí dostat až do tábora, kde při jejím ošetřování vše popisovala svému kapitánovi. Chvějící se rukou podala kapitánovi pergamen, který byl celý od krve a netušila co jejích obsahem. Věděla, že to už není její starost a omdlela vysílením. Kapitán rozbalil pergamen a zůstal stát jako sloup, v hlavě už spřádal myšlenky, jaké udatné bojovníky požádá o pomoc. Moc dobře věděl, že sám se svou družinou všechen lid neochrání.

Na druhý den vyvěsil pergamen i s informacemi, které dostal na sloup před tábor a doufal, že v tom nezůstanou sami. Ale co vše se tam odehrálo a co vše je ještě skryto nikdo netuší a tak to zůstává velkou záhadou…


03.04.2023

Bratři Vas a Flam se nyní opět pokoušejí dostat do pokladnice Společenství Ohně a žádají hrdiny o pomoc.

Více informací u nich.


-------------
Případné nesrovnalosti hlásit na discordu - Buck


01.04.2023

Společenství ohně se dlouho snažilo dostat do své pokladnice, ale bez úspěchu. Několik zkušených mágů a válečníků se pokusilo magickou bránu prolomit, ale nikdo z nich se nevrátil. Věděli, že musí najít někoho opravdu zvláštního, aby mohl projít bránou a získat jejich poklady.

Pomoc se nakonec dostala v podobě Vase a Flama, dvojčat, kteří byli syny slavného mága Kala. Vas a Flam zdědili po svém otci velkou část jeho schopností a znalostí. Když se Společenství ohně obrátilo na Vase a Flama o pomoc, souhlasili a přijali výzvu.

Vas a Flam věděli, že aby mohli prolomit magickou bránu, budou potřebovat knihu, která obsahuje informace o tom, jak bránu otevřít. Knihu však nikdo nikdy neviděl celou.

Po mnoha měsících pátrání se Vasovi a Flamovi podařilo získat informace o tom, kde by se části knihy mohli nacházet.

Vas a Flam se vydali na cestu a potýkali se s mnoha nebezpečími, jako jsou divoká zvířata a nebezpeční nepřátelé. Nakonec však dorazili do cíle a po mnoha náročných soubojích se jim podařilo knihu najít.

Kniha obsahovala tajemství, jak otevřít magickou bránu. Vas a Flam se rychle vrátili k Společenství ohně a s pomocí knihy se jim podařilo magickou bránu prolomit a dostat se do pokladnice.

Vnitřek pokladnice byl plný zlata, drahokamů a mnoha dalších cenností. Vas a Flam se snažili zachránit vše, co mohli, a nakonec se jim to podařilo. Následně odešli neznámo kam.

Je tomu již několik let co Vas a Flam prvně pokladnici otevřeli... nyní kolují zvěsti o tom, že se opět vrátí do Společenství ohně.


31.03.2023

"Tfuj, už ten tvůj dech nemůžu ani cítit Fadawahu, jdu si najít jiné místečko" pronesla zbrojířka.

Nyní, pokud si budete přát zlepšit svou nekvalitně předělanou Destroyer's zbraň nemusíte již hledat Ismaila, místo toho zamiřte do cechu warriorů.

Pro prvního Destroyera co úspěšně dojde nový quest na posílení durability čeká malá bonusová odměna.

Případné problémy hlásit Setonovi.


30.03.2023

Znalci zvěře se sešli před vstupem do sídla společenství ohně, aby zjistili, proč na zemi leží obrovský drak. Drak byl mrtvý a všichni se ptali, co se mu stalo. Když se podívali blíže, zjistili, že drak zemřel na strašný jed.


29.03.2023

Skupina zkušených bojovníků se rozhodla vystopovat příslušníky společenství ohně a osvobodit Zimní královnu. Přestože nebylo snadné sledovat stopu po dlouhou dobu, nakonec se dostali k okolí sopky, kde se příslušníci společenství ohně naposledy ozvali.

Bojovníci však zjistili, že u sopky je vstup do podzemního komplexu, který byl chráněn magickou silou, která způsobila, že byl vstup neviditelný. Navzdory tomu, že komplex byl dobře chráněn, bojovníci se rozhodli prozkoumat a najít příslušníky společenství ohně.

Od té doby o bojovnících již nikdo neslyšel, ale obyvatelé Scara Brae ještě pár dní spát nebudou.


29.03.2023

Dávno dávno v zemi zimy a sněhu vládla mocná a krásná Zimní královna. Byla to tvrdá a neústupná vládkyně, které se lidé i zvířata báli a zároveň ji obdivovali pro její bohatství a krásu.

Jednoho dne se však stalo něco neuvěřitelného. Příslušníci společenství ohně, kteří žili na opačné straně země, se rozhodli, že Zimní královnu zajmou a vezmou jí její bohatství. S velkou statečností a plánem, jak na ni zaútočit, se vydali na dlouhou cestu a nakonec se dostali k jejímu zámku.

Zimní královna se bránila se vší silou, ale příslušníci společenství ohně byli mnohem silnější. Nakonec ji zajali a s bohatstvím se vrátili zpět do své země. Lidé i zvířata, kteří se dříve báli Zimní královny, se teď začali bát příslušníků společenství ohně.

Po vstupu do jejich sídla nyní pátráme...


28.03.2023

Hrdinové Britannie,

Lord Blackthorn zuří ! U svých pokladů nemůže najít ani vzácné kopí.
Až se mu ty cyclopi dostanou pod ruku, tak nebude znát slitování.


26.03.2023

Byl to klidný podvečer v malebném městečku naší země. Lidé se scházeli na tržišti, aby si koupili potraviny a povídali si s přáteli a sousedy. Všude byl slyšet šum a šramot, až najednou se z dálky ozval zvuk, který způsobil, že všichni na tržišti ztichli.

Byl to zvuk smrti. Nikdo si nebyl jistý, co to znamená, ale věděli, že to není nic dobrého. Zvuk se postupně přibližoval a bylo slyšet něco nevídaného. Lidé začali panikařit a snažili se rychle opustit tržiště.


26.03.2023

Arachne, královna pavouků, se po dlouhých letech putování vrátila do svého doupěte pod pouští. Cestou sbírala poklady a vzácnosti z různých koutů světa a byla nadšená, že se brzy opět shledá se svými poddanými.


22.03.2023

Hrdinové Britannie,

na vědomost se dává, že cyclopi napadli hrad Lorda Blackthorna a vzali jeho vzácnou róbu, díky které chodil roky nespatřen.
Cyclopi se údajně skrývají na sever od hradu!

Komu se podaří porazit cyclopy a najít róbu, ten si ji může nechat.


21.03.2023

"Sssssslizzzzzzz....sssssprossssim.....ssssspomocsss....." z posledných síl zamumlal jašterí muž, ktorého som našiel bezvládne ležať neďaleko bažiny. Čo sa to deje v tých bažinách?

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů