Poslední save: 09:56 20.06.2024
Menu

Chaos / Order

Řinčení mečů, praskání štítů, slova moci sesílající mocné blesky z oblohy - to zas rytíři Lorda Britishe svádí boje s válečníky Lorda Blackthorna... Kam se přidáš ty? Budeš snad jen přihlížet nebo uděláš krok vstříc slávě, cti, bohatství a přízni krásných dam? Neváhej a pozvedni meč ve jménu svého pána. Záleží jen na Tobě, na kterou stranu se přidáš...

Nové rozdělení frakcí, které přináší nová pravidla, jak pro hráče s PK charaktery, tak i pro zatvrzelé hráče bez PK charakteru.

Lepší odměny pro oddanější válečníky svého pána. Nabídka nových zbraní, oblečení ba dokonce i koní pro rytíře Order/Chaos Warriors a True Order/Chaos. Jedna paní snad povídala, že stojí hory Reward Coinů? Nebo snad váš velitel není k zastižení? Nezoufejte a vydejte se do boje. Nově jde padlé obírat o jejich štíty a následně na britainském hřbitově vyměnit za Reward Coiny.

Dále Vám Lordi nabízí posílené frakční štíty takzvané Golthian štíty. Na rozdíl od obyčejných štítů mají větší AR a přidávají do každého statu. Také je povoleno tyto Golthian štíty užívat i v PvM.

Už se vidíte jako velký rytíř prolévající krev svých nepřátel ve jménu jednoho z lordů?

Výhody:

Guildy:

Do O/Ch guild může vstoupit každý, kdo má zájem bojovat pro slávu jednoho ze dvou Lordů. Stačí se ozvat Guild Masterům a ti Vás ochotně nasměřují a pomohou Vám.


Pokud by měla jakákoliv guilda zájem založit si vlastní frakci, nechť kontaktuje GM Ocroca.


Order/Chaos Guildy

Je tu zde pro hráče, kteří se nechtějí nijak vázat, ale mají zájem hrát frakční pvp. Tyto guildy nemají tak striktní pravidla jako guildy Order/Chaos Warriors a True Order/Chaos. Mají omezení, co se týká rewardu a zisku reward bodů, nemohou používat výhody plynoucí z pozice frakčních hráčů do PvM atp.

Order/Chaos Warriors

Válečníci Lordů. Na tomto stupni si přijde na své asi nejvíc hráčů. Loot je povolen, běhá se standardní PvP. Je pouze jenom na hráčích, jestli chtějí hrát RP či nikoliv. Po nějaké době se z nich mohou stát rekruti True guildy za předpokladu slušného a morálního chování. Za své služby mohou z rewardu získat bonusové věci do PvP i do PvM, jejich bojování za frakci je tak oceněno bonusovými věcmi.

True Order/Chaos

Velmi specifická skupina. Garda svého lorda, neohrožení, stateční bojovníci, kteří se nezaleknou přesily, stejně tak se neštítí ji využit. Platí o nich, že nepláčou nad rozlitým mlékem, proto mají i specifická pravidla pro chování. U této frakční guildy se bude velmi přísně posuzovat jakýkoliv sebemenší problém - je to vizitka Lorda samotného, proto se nebude přehlížet slovní napadání kohokoliv (zbytečné nadávky, urážky, ponižovaní) a velmi striktní dohlížení na dodržování pravidel, za toto odříkání mají největší výhody plynoucí z jejich služby jejich králi.

Všichni členové O/CH musí dodržovat následující pravidla:

Všichni členové O/CH Warriors guild musí dodržovat navíc následující pravidla:

Všichni členové True O/CH musí dodržovat navíc následující pravidla:

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů