Poslední save: 05:56 18.04.2024
Menu

Sošky

Na základě našich zkušeností s hraním Ultimy Online, ale i Vašich připomínek, jsme dospěli k názoru, že ačkoliv žijeme v době, kdy lze většinu věcí koupit za peníze, do světa Ultimy Online by to patřit nemělo. V první řadě si již jako hráči nebudete moci postavit ohromný dům jen tak, že si na něj poměrně snadno vyděláte. Důvod je takový, že ve světě Ultimy Online je hodně obtížné udržet hodnotu některých věcí. S tím, jak server stárne, stárnou i jeho hráči, kteří hromadí obrovské množství majetku a mohou si dovolit jakýkoliv luxus. Tento majetek je mnohdy získán zneužíváním bugů či maker.

Ve světě Dark Paradise pokud chcete malý domek, můžete si ho pronajmout, ale hrad si za peníze nekoupíte. Můžete ho získat jen tím, že se budete aktivně účastnit hry, budete plnit questy, vítězit v turnajích, prostě budete hrdinové...

Sošky

Existují tři druhy sošek, kde každá má jinou hodnotu, podle toho, z jakého materiálu jsou zhotoveny. Pokud nasbíráte 12 sošek bronzových, budou Vám vyměněny za sošku stříbrnou, ty pak ve stejném počtu za sošku zlatou a naopak. Hráči mohou sošky mezi sebou libovolně měnit a prodávat za jakékoliv ceny, ale od GM si žádnou sošku koupit nebudete moci.

Věříme, že toto jedinečné pravidlo Vám přinese mnohem lepší požitek ze hry a více zábavy.

Bronzová soška

Základní soška, kterou získáte na dně nejtěžších dungeonů. Výměnou za určitý počet bronzových sošek budete moci od GM získat například nějaký zásah do okolí vašeho obydlí (dekorace), nebo porty mezi domy.

Stříbrná soška

Tohle je již mnohem cennější soška. Má hodnotu 12-ti sošek bronzových a budete si moci za ně získat větší a pohodlnější domy. Získat ji jde pouze za opravdu velké hrdinství s notnou dávkou stěstí a odvahy.

Zlatá soška

Tato soška je snem naprosté většiny lidí, má cenu 12-ti sošek stříbrných. Můžete si za ni pořídit třeba i townstone, ovšem její získání je opravdu problém i pro velkou guildu.

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů