Poslední save: 03:56 18.04.2024
Menu

Připojení

Ultima Online je hra poměrně náchylná na kvalitní připojení k internetu. Pokud ho nemáte, může občas docházet k tzv. zamrznutí klienta. Nepřijdete sice o žádná data, ale i tak se může jednat o nepříjemné zpestření hry. Dbejte proto na to, aby Vaše spojení bylo pokud možno co nejkvalitnější. Přestože nejlepších výsledků byste měli dosáhnout připojením přes Casablanca, na jehož páteřní síti hostuje náš server, zkuste různé typy providerů. Kvalitní připojení se projeví mj. tím, že hra bude naprosto plynulá. Další informace naleznete v rubrice Konektivita.

Hardwarové nároky

Minimální konfigurace:
Procesor Intel Celeron nebo ekvivalentní
Paměť 64MB
Připojení modem 33,6kb/s
Operační systém Windows 95
Rozlišení 800x600
Doporučená konfigurace:
Procesor Intel Pentium III a lepší
Paměť 128MB a více
Připojení modem 56kb/s nebo pevná linka
Operační systém Windows 98 a novější
Rozlišení 1024x768 a více

Jak se připojit k Dark Paradise?

  1. Nejprve si musíte obstarat hru Ultima Online (nejlépe klient Mondain's Legacy).

  2. Nainstalujte Ultimu Online - The Second Age (případně jakoukoliv z novějších verzí vyjma enhanced klienta). Tuto verzi potřebujete pro správné zobrazení světa a všech předmětů. Verzi The Second Age poznáte tak, že při instalaci Vám to oznámí - viz. obrázek. uo - the second agePokud máte dost místa na disku, vyberte si v menu "advanced" maximální instalaci 595MB. Hra při svém běhu nebude vyžadovat CD.

  3. Spusťte soubor "UO.exe" či "UOpatch.exe" z adresáře Ultima Online. Nechte proběhnout automatickou aktualizaci Vaší instalace Ultima Online. Nezapomeňte, že v tomto okamžiku již musíte mít aktivní připojení k Internetu.

    Po úspěšné aktualizaci si stáhněte aktuální mapu 2.56. Stažený soubor rozbalte a veškeré soubory překopírujte do složky Ultima Online (potvrďte přepsání souborů). Tento krok je nutný pro hraní na Dark Paradise.

  4. Pokud Vaše aktualizace proběhla v pořádku, máte nainstalovanou poslední verzi klienta. Protože však poslední nemusí být nejlepší a 100% funkční, stáhněte si námi doporučenou verzi 2.0.0 souboru client200.exe. (přejmenovaný soubor client.exe). Tento soubor nahrajte do adresáře Ultima Online a používejte ke spuštění Ultima Online.

  5. Stáhněte si logovací soubor na server Dark Paradise login.cfg. Tímto souborem přepište stávající soubor v adresáři Ultima Online.

  6. Zaregistrujte si Váš account na serveru Dark Paradise v rubrice Registrace

  7. Pokračujte dle instrukcí v emailu, jež po registraci obdržíte.


(-- Pokud používáte našeho průvodce, tudy vede cesta zpět do rubriky Nováčci --)

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů