Poslední save: 21:56 12.07.2024
Menu

Nováčci

Výborně, nyní tě zkusíme provést prvními krůčky hry a dáme ti pár rad do začátku. Nechceme tě nikterak podceňovat, ale ultima online je velmi komplexní hra s velkou variabilitou a velmi možnostmi. V případě, že se jsi zkušený hráč klidně tyto kroky přeskoč a směle do hry. Přejeme ti příjemné zážitky při poznávání světa Dark Paradise.


Průvodce

 1. V případě, že se ti nepovedlo připojit do hry, nebo si měl jakýkoliv problém s instalací hry, obrať se na FB stránky a nebo se obrať o pomoc na fóru.

 2. Jestliže jsi ve hře, tak jsi prošel několika porty a postava jménem nápověda ti řekla první informace. Jestli jsi došel k soše, tak si nyní můžeš vybrat povolání, poklikáním na sochu. Server Dark Paradise má systém založen na povoláních, které pak určuje styl hraní a jaké skilly jsou pro tebe platné a stojí za to je trénovat.

  Hlavní hratelná povolání:

  cleric craft mage necromancer paladin ranger vampire warrior
 3. Povolání sis vybral, nyní jsi ve světě Dark Paradise, ve městě Britain. U NB hostince, zde se nachází NPC (non player character), které ti jako nováčkovi pomůžou. V případě, že tě zajímá co dané NPC dělá, jdi k němu a pozdrav jej (Hi,Ahoj ...), pokud NPC nereaguje oslov jej jménem a pozdrav jej (Pepa hi), pak můžeš pokračovat v dialogu, NPC reaguje obvykle na slova v hranatých závorkách.

  První quest, který tě čeká by měl být ten od Tutora. Jde o quest na vysvědčení. Nelze o něj přijít a když jej máš u sebe, tak ti rostou skilly rychleji, když sbíráš ze zabitých monster skillpointy, nebo ti do něj NPC zapisuji questíky. Návod na tento questík nalezneš na youtube.

 4. Z hostince je přístup do startovních dungeonů a také je přístupné portoviště, které nováčkovi usnadní cestování po světě. Další takové portoviště lze najít v cechu. Každé povolání má svůj cech.

 5. Jsi-li připraven, přijmi ještě několik rad ohledně herních mechanismů a nebo klidně zkoušej hrát dle své chuti a poznávej svět bez návodů a cizích rad. Avšak poslední rada na této stránce zní. K předejití jakýchkoliv nedorozumění pročti poctivě pravidla serveru. V případě, že si nejsi něčím jist, tak se neváhej obrátit pro radu na FB .

pokracuj

Příjemnou hru Vám přejí správci serveru Dark Paradise.

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů