Poslední save: 09:56 29.02.2024
Menu

Testovací server (PTR)

Testovací server je verze Dark Paradise, na které, jak již z názvu vyplívá, probíhá testování. Testovací server běží na Sphere verzi X (alternativa .56d).

Informace

Herní účty zůstávají stejné, jako na klasickém Dark Paradise. Jedinou výjimkou jsou účty, které obsahují pouze čísla nebo účty začínající slovem account. Těmto účtům byl přidán prefix dp_

Na serveru je save z původního DP .51a ze dne 18.3.2022. Je možné, že bude nutné save opět přehrát daty z DP v případě, že se zjistí, že migrace nebyla kompletní / kritické věci se save spojené nefungují atd.

Počítejte s tím, že se momentálně nacházíme ve fázi ranné alpha verze. Hodně věcí nebude fungovat, bude fungovat špatně atd. Vše prosím hlaste, viz. link na bugtracker níže.

Připojení

Pro připojení je potřeba změnit port (IP je stejná jako na DP) na 2594. Login tedy vypadá následovně:

    LoginServer=uo.darkparadise.eu,2594
  

Klienta lze použít jakéhokoliv. Doporučujeme ale, aby testování funkcionalit nejvíce odpovídalo DP, použít co nejnižší verzi klienta (např. 2.0.0).

Login i klienta lze stáhnout na stránce soubory v sekci PTR.

Bugy, změny, požadavky

Pro reportování chyb byl založen bugtracker. Pokud chcete reportovat bug, musíte mít buď účet na gitlab.com nebo ho poslat emailem na adresu: contact-project+dark-paradise-bugtracker-34345060-issue-@incoming.gitlab.com. Bugtracker je veřejný a vaše požadavky jsou viditelné pro všechny.

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů