Poslední save: 14:52 08.03.2021
Menu

Guildy

Seznam guild

Seznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia21844,2688,022.04.2021
BagheeraBagheera15260,50,1501.04.2022
BrotherhoodBrotherhood33173,788,008.07.2021
Defenders of Holy RelicDoHR4464,1127,007.01.2022
Harpagons-Harpagon-52356,1605,2030.05.2021
KACERI-K-62280,1608,2002.01.2022
Les enfants des etoilesEtoiles72424,536,012.04.2021
Loozersje LOOZER81312,994,001.12.2021
Magic CircleMC92511,601,005.05.2021
Magic GenerationMG102968,3360,1516.07.2021
PsanciPsanec111903,2714,2014.01.2022
RebornReborn121912,3572,018.05.2021
SpolekSpolek131440,3864,020.09.2021
StarletsStar141823,2685,028.03.2021
StrangersStrangers151941,1045,002.04.2021
Strazci SvetlaSanct Lor161477,1892,010.12.2021
TemplariTemplar172194,805,015.05.2021
Ve jmenu roduROD182935,609,012.01.2022
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
A.M.GA.M.G.10232792,761,017.05.2021
HatedHated10011796,2343,022.05.2021
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.07.2021

Copyright 1999-2021 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů