Poslední save: 17:06 28.01.2022
Menu

Guildy

Seznam guild

Seznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia21844,2688,022.04.2022
BagheeraBagheera15260,50,1501.06.2022
BrotherhoodBrotherhood33173,788,008.05.2022
Defenders of Holy RelicDoHR4464,1127,007.07.2022
Harpagons-Harpagon-52356,1605,2002.03.2022
KACERI-K-62280,1608,2002.02.2023
LaGLaG251374,3712,005.05.2022
Les enfants des etoilesEtoiles72424,536,012.06.2022
Lovci PokladuLovci202287,1761,2112.03.2022
Magic CircleMC92511,601,005.03.2022
Magic GenerationMG102968,3360,1516.06.2022
PsanciPsanec111903,2714,2014.04.2023
RebornReborn121912,3572,018.05.2022
SpolekSpolek131440,3864,020.12.2022
StarletsStar141823,2685,028.03.2022
StrangersStrangers151941,1045,002.04.2022
Strazci SvetlaSanct Lor161477,1892,010.05.2022
TemplariTemplar172194,805,015.06.2022
Ve jmenu roduROD182935,609,012.02.2023
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AntimgA.M.G10032792,761,023.04.2022
HatedHated10011796,2343,022.02.2023
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.05.2022

Copyright 1999-2022 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů