Poslední save: 12:24 18.08.2019
Menu

Guildy

Seznam guild

Seznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.09.2019
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.01.2020
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2020
Harpagons-Harpagon-22356,1605,2030.01.2020
KACERI-K-3482280,1608,2002.01.2020
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,012.12.2019
Loozersje LOOZER01312,994,015.11.2019
Magic CircleMC02511,601,005.11.2019
Magic GenerationMG482968,3360,1516.11.2019
Prizraky NociPN495202,1000,3215.07.2019
Real Dead MastersRDM01820,2807,027.09.2019
RebornReborn321912,3572,018.12.2019
SpolekSpolek01440,3864,020.04.2020
StrangersStrangers751941,1045,002.11.2019
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.12.2019
TemplariTemplar5552194,805,015.09.2019
TulaciTL41682,1576,2014.09.2019
UNICORNUNICORN82034,2814,531.02.2020
Ve jmenu roduROD2692935,609,012.01.2020
Winged Riders-WR-3351998,2917,009.06.2020
Zufalcije Zufalec01889,449,029.10.2019
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
DarebaciDarebak05202,1004,3206.08.2019
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
-Crematoria--Crematoria-10055205,1000,3222.07.2019
HatedHated10011796,2343,022.10.2019
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.01.2020
Pojezdy Pro HvezdyCelafuz41041894,449,027.08.2019
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.09.2019

Copyright 1999-2019 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů