Poslední save: 03:56 18.04.2024
Menu

Guildy

Seznam guild

Seznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia21844,2688,022.06.2024
BagheeraBagheera15260,50,1501.04.2024
BrotherhoodBrotherhood33173,788,008.10.2024
CamelotCamelot202752,985,012.05.2024
Defenders of Holy RelicDoHR4464,1127,007.01.2025
Harpagons-Harpagon-52356,1605,2030.10.2024
KACERI-K-62280,1608,2002.02.2025
LaGLaG251374,3712,005.05.2024
Les enfants des etoilesEtoiles72424,536,012.04.2024
Magic CircleMC92511,601,005.07.2024
Magic GenerationMG102968,3360,1516.08.2024
PsanciPsanec115202,1010,3214.01.2024
RebornReborn121912,3572,018.04.2024
SpolekSpolek131440,3864,020.07.2024
StarletsStar271823,2685,009.06.2024
StrangersStrangers151941,1045,002.07.2024
Strazci SvetlaSanct Lor161477,1892,010.05.2024
TemplariTemplar172194,805,015.06.2024
Ve jmenu roduROD182935,609,012.01.2025
Winged Riders-WR-532219,593,024.10.2024
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AntimgA.M.G10032792,761,023.06.2024
HatedHated10011796,2343,022.10.2024
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.05.2023

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů