Poslední save: 18:15 15.11.2018
Menu

Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.12.2018
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.01.2020
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2019
Harpagons-Harpagon-22356,1605,2030.01.2020
KACERI-K-3482280,1608,2002.05.2019
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,012.12.2018
Loozersje LOOZER01313,994,015.02.2019
Magic CircleMC02511,601,005.01.2019
Magic GenerationMG482968,3360,1516.02.2019
RebornReborn321912,3572,018.01.2019
SpolekSpolek61440,3864,017.03.2019
StrangersStrangers751941,1045,002.05.2019
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.05.2019
TemplariTemplar5552194,805,015.01.2019
TulaciTL4339,529,2514.12.2018
UNICORNUNICORN82034,2814,531.02.2020
Ve jmenu roduROD2692935,609,012.01.2020
Winged Riders-WR-3351998,2917,009.08.2019
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
DarebaciDarebak01797,2343,006.02.2019
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
BuccaneersBuccaneers10041901,3456,017.02.2019
HatedHated10011796,2343,022.02.2019
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.06.2019
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.01.2019

Copyright 1999-2018 Dark Paradise