Poslední save: 02:14 24.11.2020
Menu

Guildy

Seznam guild

Seznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.04.2021
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.12.2020
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2021
Harpagons-Harpagon-22356,1605,2030.03.2021
KACERI-K-3482280,1608,2002.03.2021
Les enfants des etoilesEtoiles2424,536,012.02.2021
Loozersje LOOZER1312,994,001.12.2021
Magic CircleMC2511,601,005.02.2021
Magic GenerationMG482968,3360,1516.02.2021
PsanciPsanec3231903,2714,2014.02.2021
RebornReborn321912,3572,018.02.2021
SpolekSpolek1440,3864,020.09.2021
StarletsStar5681823,2685,028.12.2020
StrangersStrangers751941,1045,002.01.2021
Strazci SvetlaSanct Lor1477,1892,010.05.2021
TemplariTemplar5552194,805,015.02.2021
Ve jmenu roduROD2692935,609,012.01.2022
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
A.M.GA.M.G.10232792,761,017.12.2020
HatedHated10011796,2343,022.02.2021
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.01.2021

Copyright 1999-2020 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů