Poslední save: 09:56 20.06.2024
Menu

Player Killers

Player Killers neboli PK jsou vyděděnci, jež se rozhodli přejít na opačnou stranu zákona. Jejich hlavní snahou je znepříjemňovat hru ostatním obyvatelům. Na potkání zabíjejí a vykrádají těla. Jejich jména jsou napsána červeným či šedým písmem.Jak se stanete PK?

Každý obyvatel Dark Paradise přichází do země jako postava bezúhonná. Postavou červenou, vrahem, se stane tak, že zabije více než dva modré hráče. Toto se samozřejmě nevztahuje na zabíjení samotných PK či na války mezi guildami.

Jak se vykoupit?

Pokud již nechcete být PK či máte "zabití", kterých se chcete zbavit, můžete se vykoupit pomocí kříže umístěného nad Delucií (nebo u hlavní tržnice). Nezapomeňte však, že takovýto odpustek je velmi drahý a vykoupení každého zabití vás přijde na 500.000gp. Tento způsob vykoupení je zároveň jediným způsobem. Ve světě Dark Paradise není možno vykoupit se zapomněním.

Kde bydlí?

Protože PK jako červená postava je ve městech nežádoucím živlem a mohou je kdykoliv zabít stráže, skrývají se buďto na odlehlých místech nebo ve městech, kde stráže nejsou. Ve světě Dark Paradise jsou tato města například Buccaneer's Den a Delucia.

Omezení pohybu

Hřbitov nad městem Britain je antiPK zónou (vstup červených hráčů je sem zakázán)

Dungeon Fire je striktně non PvP zónou, zákaz zabíjení hráče hráčem platí pro všechny strany. PK postavy do toho dungeonu mají jinak normální přístup (omezení ressurekce - PK postavy nutno oživovat v druhé lokaci od vstupu u kříže - fontánu nemohou použít)

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů