Poslední save: 19:56 20.05.2024
Menu

Arény

Aréna Dark Paradise

Aréna s ochranou karmy a kills. Pokud si chcete vyzkoušet PvP souboj "nanečisto" či se zdokonalit v taktice boje a nechce se Vám riskovat připočtení kills, navštivte Arénu Dark Paradise.

V Jhelom Fighting Pit (1397, 3745) si u Tournament Gatekeepera koupíte deed na turnaj a za 500GP si můžete po libovolně dlouhou dobu otestovat PvP souboj či jakýkoliv jiný druh boje mimo dosah stráží. Deed ke vrácení kills a karmy ztrácí po osmi hodinách svoji funkci, proto se v aréně neodlogovávejte přes noc.

Po ukončení boje Vás poklikání na tento deed nejen vrátí mimo arénu, ale získáte zpět svoji hodnotu kills a karmy. Před použitím vstupenky, která Vás teleportuje ven z arény, si zkontrolujte, zda nejste criminal.

Z důvodu možného zneužití smí jeden hráč koupit maximálně jednu vstupenku najednou, tzn., nepoužijete-li koupený deed, nebudete si moci do budoucna koupit vstupenku další.

V aréně je dispozici mj. oživovací kříž.


Domination aréna

Ve městě Trinsic, poblíž tržnice se nachází brána do Domination Arény.

Pravidla pro Domination jsou jednoduchá. Skupina hráčů se rozdělí na dvě družstva, a každé si vybere barvu, za kterou bude bojovat. Podle toho také pokliká na kámen příslušné barvy, čímž každý, kdo tak učiní, získá speciální deed. Tento deed po poklikání vrátí karmu, fame a kills zpět na původní hodnoty. Deed funguje pouze v této aréně a nelze jej vynášet, ani nelze odejít z arény jinak, než pomocí tohoto deedu. Deed k vrácení fame, kills a karmy ztrácí po osmi hodinách svoji funkci, proto se tedy v aréně neodlogovávejte přes noc. Také, pokud arénu opouštíte, nenechávejte kontrolní panel spuštěný.

V rohu arény se nachází malá kontrolní místnost, kde jsou neustále průběžně vidět jednotlivé body pro každou stranu a kde se také dá vynulovat počitadlo bodů. Cíl hry pro obě strany - stát co nejdéle na políčku soupeře. Pravidla si dále určete, jaká chcete a dle libosti arénu užívejte. Arénu lze samozřejmě použít i na normální souboje.

Poklikáním na listinu, kterou jste dostali při vstupu do arény, budete z arény propuštěni zpět na svobodu. Spolu s tím vám budou nastaveny hodnoty fame, karmy a kills na hodnoty zaznamenané při vstupu.


The Gauntlet

Brána do této arény se nachází v Jhelomu poblíž tamní arény; v suterénu jejího levého ochozu.

Tato aréna je poněkud jiného typu než ostatní. Obsahuje několik soutěží, které může hráč absolvovat. Cíl každé se liší od soutěže k soutěži, nicméně soutěž se vždy startuje pomocí sochy gargoyla před jejím začátkem. Přes tu si lze také přečíst i pravidla pro danou soutěž a průběh jejího plnění. Při úspěšném dokončení soutěže je hráč odměněn medailí s údaji o jeho osobě a dosaženým skóre. Nejlepší údaj dané soutěže se zaznamenává na startovní soše.

Aréna je volně přístupná široké veřejnosti a plně zautomatizovaná. Jedna hra stojí 5000 zlatých mincí. Aréna je zabezpečena mnoha bezpečnostními opatřeními, nelze v ní čarovat nebo si tam vodit zvířecí přátele. Nošení jakýchkoliv výbušnin je v těchto prostorách taktéž zakázáno. Pro bankéře jsou tyto prostory příliš nehostinné na to, aby zde svou živnost provozoval. Občas si tu přivydělávají jen mladí dobrodruzi prodejem pochodní či lahviček magického světla.

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů