Poslední save: 03:56 18.04.2024
Menu

Ostatní dovednosti

Healing

Healing neboli uzdravování je zřejmě nejlepší variantou pro postavy, jež nedisponují dostatečnou magií. Pomocí obvazů můžete nejen rychle a efektivně uzdravovat sebe i spoluhráče, ale i léčit otravu a při vysokém skillu též oživit (nutno použít dvacet obvazů na tělo mrtvého). Možnost oživení je ovšem k požadované vysoké hodnotě skillu výsadou pouze jedné jediné postavy - Clerika.

Akce Potřebný skill
léčí otravu 85.0
ressurrection 95.0

Poisoning

Pomocí skillu poisoning můžete otrávit zbraně z verite kovu. K tomu potřebujete Poisoning kit, který dokáží vyrobit řemeslníci. Na každý druh jedu je jiný kit. Trénovat poisoning můžete pomocí použití Apprentice's poisoning kitu na příšery, ostatní kity jsou určeny k otrávení zbraní.Polymorph

Pomocí polymorphu se můžete po určitou dobu proměnit v dané zvíře, osobu či monstrum. Samotný polymorph se dá rozdělit na dvě části. Na jednoduchý polymorph, prostřednictvím kouzla a na polymorph pomocí speciálních předmětů.

Na jednoduchý polymorph vám stačí umět příslušné kouzlo a mít dostatek reagentů. Polymorph některých dalších postav můžete realizovat pomocí speciálních předmětů, jež jsou v prodeji u vendorů. Na nejvyšší stupeň polymorphu, do daemonů a draků budete potřebovat kromě velmi vysoké magery též speciální hole (wandy), z nichž některé jsou skládané a do morfu draka též archmagi komplet. Samotné wandy, nebo jejich součásti můžete nalézt v monstrech vybraného typu či pokladech. Složit je pak může pouze mág s magery 80 a vyšší.

Proměněný daemon má AR 23-26, drak potom 33-36. Kouzlo proměny trvá v rozmezí 15-20 minut.

Žádný polymorph ovšem není věčný. Po určitém čase se proměníte zpět do vaší postavy. Kromě toho jednoduchý polymorph pomocí kouzla může kdokoliv, kdo disponuje kouzlem Dispel, zrušit.

Komponenty na skládané wandy

Proměna Potřebný skill Potřebný předmět
Man 40 Magery kouzlo Polymorph
Woman 40 Magery kouzlo Polymorph
Chicken 40 Magery kouzlo Polymorph
Horse 50 Magery Wand (ke koupi u vendorů)
Dog 55 Magery Wand (ke koupi u vendorů)
Giant Spider 60 Magery Wand (k nalezení v lootu příšer)
Giant Serpent 90 Magery, kouzelná hůl Wand (ke koupi u vendorů)
Daemon 115 Magery, mystik Wand of Daemon
Dragon Archmagi komplet Wand of Dragon

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů