Poslední save: 19:56 20.05.2024
Menu

Guardian

Válečnická specializace Guardian se zaměřuje především na obranu, avšak vládnou velice dobře i jednoručním zbraním. Jejich umění boje se štítem je neuvěřitelné. Říká se, že magie, jenž vychází z těchto bojovníků, dává jejich štítům speciální vlastnosti, které jim leckdy zachrání život. Pokud se rozhodneš jít touto cestou, věř, že budeš v bezpečí.


Hlavní výhody Guardian specializace:

Hlavní nevýhody Guardian specializace:

Speciální vybavení:

Info u vendora Bohumila v Big Lake Inn. Bohumil vám prodá šupinu, která vám udrží nabitý štít při opravě statů, shozeni štítu. Avšak musíte si u něj nechat vyměnit váš klasický štít za vylepšený.

Guardian's Shield of Ancients

Každý úspěšný block přidá 1-2 nabití na štítu, při dosažení 50 nabití je štít aktivní (změní barvu) a při dclicku doplní životy o +50 HP (funguje i jako přeboost) pokud má hráč ubráno. Tzn. přeboost je maximálně o +49. Štít je automaticky změněn z +9 Heateru, přičemž při sundaní (ručně/smrt) jsou nabití vynulovány.

Guardian's Shield of Last Stand

Každý úspěšný block přidá 1-2 nabití na štítu, při dosažení 35 nabití je štít aktivní (změní barvu) a při dclicku nahodí hráči IJS + VUS (120% magery) + Agility (50%magery) + 5 many. Štít je automaticky změněn z +9 Bronze Shieldu, přičemž při sundaní (ručně/smrt) jsou nabití vynulovány.

Guardian's Shield of Cheat Death

Výroba z +9 Wooden Kite Shieldu. Každý úspěšný block přidá 1-2 nabití na štítu, po dosažení 50 nabití při smrti "vyléčí" postavu na 30-50 životů.

Guardian's Weapons

+9 War Fork/Viking Sword/War Mace - zvýšena DMG, pomalejší, šance při hitu na nabití štítu o +1.

Viking Sword of Master Warrior - +15% parrying při equipu, nabíjí speciální štíty

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů