Poslední save: 19:56 20.05.2024
Menu

Legendy

Invaze klanu Black Claw

klan black claw Obyvatelé Britanie, jak jistě víte, již několik týdnů probíhá invaze orkských oddílů pod vedením klanu Black Claw. Naše obrana za Vaší vydatné pomoci zatím odolává, většina útoku, ač za velkých materiálních i lidských ztrát, byla odražena. Sice jsme dočasně ztratili určitá území, včetně několika obydlených, ale já Vám zaručuji, že po konečné porážce vetřelců budou tato místa očištěna od jejich přítomnosti.

Invaze příchází v tu nejnevhodnější dobu, na náš svět vtrhlo několik bohů, které s sebou přinesli zmatek, bídu a utrpení. Někteří jsou dobří, jiní vyznávají Zlo. V současnosti síly Zla mají převahu a daří se jim vítězit. A proto vyzívám ty, kterým záleží na osudu vlastním, přátel a celé Británie, braňte naší zemi, spojme se a porazme jak Bohy Zla, tak především invazi orků. Bohové Zla.... proslýchá se, že Al-Hazred, ta bestie, má pařáty v této invazi...

Bohužel Vám též musím oznámit, že jsem byl nakažen neznámou chorobou a můj zdravotní stav je ode dne horší. Zatím mohu vládnout, ale nevím jak dlouho. Na bitevním poli mě zastoupí členové mé elitní stráže, proto plňte jejich úkoly a příkazy jako kdybych je vydával přímo já.

Síla, odvaha a čest nás provázej v této těžké době.

Kardinál Jan de Rahne, zastupující vládce Britanie


Mapka

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů