Poslední save: 05:56 18.04.2024
Menu

Monstra

Tribals

Vzhled Název Popis
tribal barbar Tribal Barbar Tribalští barbaři se spoléhají na svou nadlidskou sílu. V boji používají těžké sekery a plátové brnění. Zabít je není nic lehkého. Moc inteligence ovšem nepobrali.
tribal warrior Tribal Warrior Warrioři se na rozdíl od barbarů zdokonalili v používání štítu a meče, spíše než těžké sekery. Pokud k tomu přičtete těžkou plátovou zbroj, kterou na sobě nosí, je opravdu těžké je zbraněmi zranit.
tribal mage Tribal Mage Tribalové mají ve svých skupinách většinou několik mágů či čarodějnic. Ti jsou schopni používat jedny z nejsilnějších útočných kouzel, v boji nablízko jsou však slabší.
tribal archer Tribal Archer Používají buď luky, nebo kuše a dokáží s nimi zacházet vskutku mistrovsky. Každý by si měl dávat dobrý pozor, pokud nějakého potká.
tribal witch Tribal Witch Tribalové mají ve svých skupinách většinou několik mágů či čarodějnic. Ti jsou schopni používat jedny z nejsilnějších útočných kouzel, v boji nablízko jsou však slabší.
tribal king Tribal King Nejmocnější z celého tribalského kmene je jejich král. Umí jak výborně bojovat, tak skvěle kouzlit. Plátová zbroj, kterou nosí, mu navíc poskytuje výbornou ochranu před zbraněmi. Pokud si to s ním chcete rozdat, ujistěte se, že s vámi jde několik dobře připravených přátel, ale i tak s ním budete mít problémy.

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů