Poslední save: 05:56 18.04.2024
Menu

Monstra

Skeletons

Vzhled Název Popis
skeleton archer Skeleton Archer Používá k útoku luk, podobně jako obyčejný skeleton je ale velmi slabý. Pokud jich ale potká třeba mág více, může mít docela problémy.
skeleton mage Skeleton Mage První druh skeletona, který je schopen používat magii - velmi slabou. Svým zásahem je také schopný zrušit všechna kouzla působící na zasaženého.
skeleton hunter Skeleton Hunter Je silnější verzí skeleton archera. Používá také luk a je rychlejší. Zkušený dobrodruh by s ním neměl mít potíže, těm méně zkušeným ale dokáže zatopit.
skeleton knight Skeleton Knight Silnější a především o dost rychlejší verze skeletona. Proti dobře ozbrojenému bojovníkovi nemá šanci, je ale nepříjemný pro mágy, kteří se nedokáží sami tak dobře bránit, protože je schopný je velmi dlouho pronásledovat.
skeleton sorcerer Skeleton Sorcerer Druh skeletona, který je schopen používat magii - středně silnou. Svým zásahem je také schopný zrušit všechna kouzla působící na zasaženého.
bone archer Bone Archer Nejsilnější kostlivec lučištník. Pokud je potřeba dokáže být i velmi rychlý. Je extrémně nebezpečný hlavně pro postavy v horších brněních a špatně chráněných. Dobře vybavený a zkušený bojovník s ním problémy mít nebude (pokud těch skeletonů nebude víc).
bone mage Bone Mage Asi nejsilnější známý druh kostlivce. Ač je v přímém boji slabší než třeba bone knight, je schopný používat silnou magii, stejně jako skeleton sorcerer je svým dotykem schopen seslat kouzlo dispell a pokud zasáhne někoho živého, trochu se vyléčí.
bone knight Bone Knight Jeden z nejnebezpečnějších kostlivců. Je znatelně silnější než skeleton knight a je stejně rychlý. Je to nebezpečný protivník pro kohokoli.

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů