Poslední save: 11:56 20.06.2024
Menu

Monstra

Ophidians

Vzhled Název Popis
ophidian warrior Ophidian Warrior Je hlavní bojovou silou tohoto národa. K boji používá obrovskou zbraň podobnou naší bardiche. Ač se většinou pohybuje ve skupinách, i sám je nebezpečný a osamocený dobrodruh s ním bude mít vážné problémy. Naštěstí není nijak rychlý.
ophidian archmage Ophidian Archmage Ophidiáni mají ve svém středu i velmi zdatné mágy, jejichž schopnosti by nikdo neměl podceňovat. V boji nablízko jsou ovšem celkem slabí.
ophidian king Ophidian King Jsou v čele celého ophidiáního národa. V boji se sice nevyrovnají ophidián knightům, jsou ale o dost silnější než arch mágové a svými magickými schopnostmi se ophidiáním mágům minimálně rovnají. Jsou tedy velmi nebezpečnými protivníky.
ophidian knight Ophidian Knight Elitní bojovnící ophidiáního národa. Jsou vybíráni z těch nejzkušenějších warriorů, proto jsou ještě tužším oříškem.
ophidian queen Ophidian Queen Jsou v čele celého ophidiáního národa. V boji se sice nevyrovnají ophidián knightům, jsou ale o dost silnější než arch mágové a svými magickými schopnostmi se ophidiáním mágům minimálně rovnají. Jsou tedy velmi nebezpečnými protivníky.

Copyright 1999-2024 Dark Paradise | Zásady ochrany osobních údajů