Werewolf

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Acarus

Werewolf

Příspěvek od Acarus »

Werewolf
Uživatelský avatar
Vitasho
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 131
Registrován: 08 zář 2006 13:40

Re: Werewolf

Příspěvek od Vitasho »

Osobně mě trápí jen pauza mezi morfy a miss. Pokud by to bylo řešeno nákladným non nb itemem, nebo přímo mystikem, tak bych byl spokojen.
V souvislosti s tím klidně omezit/vzít ress. To se týká samozřejmě grunta.
Uživatelský avatar
ALL
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 13 dub 2011 20:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od ALL »

Zdravím,

plánuje sa niečo urobiť s momentálnym stavom WW? nejaké informácie? renovácia? zrušenie?
Beatka
Kasper
Kragon
Apia
Dianna
Themes
Black Berry
Fosco Alma
Arde
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 06 zář 2012 17:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Arde »

Zdravím..

Cca před rokem v lednu sem řešil s nějakým GM quest na psa, kterej není aktivní.. Prý byla v plánu nějaká změna aby si smečka nevolila stále jednoho stálého Shamana, ale po určité době koloval i mezi ostatní WW..

Je tomu už rok a quest je stále neaktivní a nejde splnit - pokud neproběhla úplná změna a quest má jiné místa než kdysi..
Chtěl bych se zeptat jestli se na tom pracuje, nebo jestli vůbec někdy bude možnost si zahrát za WW ..?

Myslím, že nebudu jediný kterého láká zahrát za psa.. Takže bych prosil nějaké info co a jak..

díky :)
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Shadowsong »

Quido vravel ze obnovu ww neplanuje. Tiez poznam par ludi co by radi zvlceli. Vratane mna :p
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Arde
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 06 zář 2012 17:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Arde »

To znamená že půjde udělat WW, ale vše bude při starém nebo, že quest se obnovovat nebude a tím pádem už žádmý WW nebude ?!

Pokud to bude ta druhá možnost, tak je to ovšem velmi smutné, když to tak mohlo fungovat nějakou dobu a ted to fungovat nemůže :/
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Sikulka »

quest sa pozastavil kvoli zmene(op shaman+to ze ludia si mohli spravit viac vlkov a zvolit si samana jedneho z nich t.j. seba) nasledne acarus to chvilu riesil a takpovediac z nedostatku casu to asi upadlo do zabudnutia . Takze aktualny stav je ze quest nebezi a neni vyhladovo v blizkom case moznost ze bude
Arde
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 06 zář 2012 17:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Arde »

A to by třeba nestačilo jedno blbé ,, PSANÉ ,, pravidlo, že jeden člověk nesmí držet Shamana déle jak 2 měsíce?? Chápu, je možné, že by si ho lidi opět přehazovali jen třeba ve 3ch lidech, ale tolik lidí tu bohužel zase nehraje(bohužel) ... Takže kdyby se jen znovu quest obnovil bez žádných změn + nějaké psané pravidlo, bylo by to fajn.. Zkuste Nad tím zapřemýšlet Vy nahoře :)
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Shadowsong »

ta posledna pripomienka by sa dala aplikovat aj vice versa.
neviem kto z vas co tu pisete mali moznost vidiet shamana v akcii, ale bolo to male chlpate prasa (prasodlak nech pouzijem spravny nazov :D ) co robilo velke prasacinky... neviem aky nazor nan mali kompetentny v rozhodovani, ale ja som sa trochu obaval toho co by sa s tym robilo keby sa v "spravodlivom" demokratickom systeme shaman dostal do ruk niekoho, ehm, talentovaneho a nadaneho...
suhlasim vsak ze pre regulaciu smecky by sa dali spravit relativne jednoduche opatrenia, kt by sa dali psy drzat na retazi. ci uz by to bol nejaky fenris kodex, zvysenie narocnosti na spravenie vlka, zvysenie narocnosti na spravenie/nerfnutie shamana alebo hoc aj jeho zrusenie, zmensenie smecky alebo nieco podobne.
v kazdom pripade podla mna smecka vyzera ako celkom narocny projekt, a aj ked by som si rad opat zahral vlka (a ak by to bolo vhodne a potrebne pomohol s ich navratom), vylieceny witch hunter by ma viac potesil ako dalsia uber postava kt by sa zapojila do toho uzkeho profilu preferovanych classov a charov...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Sikulka »

ano niektore kuzla boli zaujimave povedzme si rovno :) ono aj obic vlk mal svoje vyhody
ad kodex da sa vybrat 2 smermi
-bud zavedies niake pisane pravidlo ze sa to ma striedat vs kazdy mesiac sa ti budu ztazovat kriteria na udrzanie vlka
-alebo smerom bestet a zas vetsina si to nezahra

v oboch pripadoch to bude uzka skupina ludi co to bude hrat
Arde
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 06 zář 2012 17:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Arde »

Bylo by fajn kdyby byla nějaká odezva z GM Teamu aby jsme věděli i jejich názor? :)
Arde
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 06 zář 2012 17:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Arde »

Tak abych to nějak shrnul aj to co psali ostatní ...

Aby s tím nebylo tolik práce, nechal bych starý quest, staré psy, +

-psané pravidlo o střídání Werewolf Shamana po měsíci .. (porušení = zákaz dalšího přijetí do smečky)
- určitý počet smečky vlků
- aktivita (určitý počet dungeonú (bodů) za měsíc)


Kdo ví co by se dalo ještě vymyslet. Myslím, že by to opět tu hru trošku oživilo a nemuselo by s tím být tolik práce..
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Werewolf

Příspěvek od Scorp -K- »

Ja by som dal moznost mat shamana len tomu, kto si vybere nejaky item z D4ky na konci alebo tak. A z nich vyberat hlasovanim medzi sebou. :clap:
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Thief »

Není tu nikdo kdo by upravil starý a nevhodný systém udělování vlků/shamanů. Nehledě na to, že vlci jsou na starém nastavení, které se nerovná dnešním postavám (speckám). Takže pokud na to nikdo nebude mít čas a náladu, tak zatím ww nebudou.
Raxik
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 242
Registrován: 15 srp 2007 09:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Raxik »

Qvido píše:Není tu nikdo kdo by upravil starý a nevhodný systém udělování vlků/shamanů. Nehledě na to, že vlci jsou na starém nastavení, které se nerovná dnešním postavám (speckám). Takže pokud na to nikdo nebude mít čas a náladu, tak zatím ww nebudou.
Já to klidně upravím !-)...Zrovna dneska jsem vzpomínal, když jsem ho měl ještě za VIRu a Ritchieho a bylo to super. Hned bych si ho udělal znova.
Raxik
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 242
Registrován: 15 srp 2007 09:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Raxik »

Scorp -K- píše:Ja by som dal moznost mat shamana len tomu, kto si vybere nejaky item z D4ky na konci alebo tak. A z nich vyberat hlasovanim medzi sebou. :clap:
Kde ty na ty hloupý nápady chodíš? To fakt není možný, že všechny ty blbosti vymýšlíš sám. Tak hloupej být prostě nemůžeš ani ty Scorpe.
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Werewolf

Příspěvek od Scorp -K- »

Nie nie, mam pomoc od teba. Minule si mi ukazal, jak umriet na bronze serpenty v dungu za clera. To sa mi nikdy predtým nepodarilo, ale vdaka tebe je mozne aj nemozne.
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Raxik
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 242
Registrován: 15 srp 2007 09:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Raxik »

Scorp -K- píše:Nie nie, mam pomoc od teba. Minule si mi ukazal, jak umriet na bronze serpenty v dungu za clera. To sa mi nikdy predtým nepodarilo, ale vdaka tebe je mozne aj nemozne.
Ty jsi vážně hňup to nemá obdoby :)))). Já nějak necitím potřebu se ospravldoňovat proč :)))). Lidi co ten dung znají a ten dung semnou byli tak ví a lidé jako ty jsou mně úplně ukradení. Navíc se mně líbí, že jsi se ani nevyjádřil k tomu, že na fóru máš je stupidní nápady a hned pálíš o věcech o kterých víš prd, což tak nějak potvrzuje moje předchozí prohlášení, že seš hňup :))).
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Werewolf

Příspěvek od Scorp -K- »

Zaujimave. Som ti uplne ukradnuty, ale zaroven mas potrebu odpisovat na kazdy moj príspevok :D Potom mi nadavas do hnupov, ale zaroven sam pises, jak keby si ledva vysiel zakladku. Rozdvojena osobnost? A preco by som sa ja mal vyjadrovat k niecomu co ty pises? Si myslis, ze si nejaky DP moderator alebo nieco? :D Chod skusit najst robotu v JOJke, alebo v Markize. Tam zapadnes, ked potrebujes, aby sa niekto vyjadroval k tomu, co hovoris. Zaroven si s tym kolektívom tam budes urcite rozumiet. Ste na rovnakej inteligencnej urovni. A uz ma prosimta neotravuj s týmito tvojimi príspevkami. Hlavne ked pises sam do topicu o ktorom nic nevies, a pises len preto, lebo nemas co doma robit, tak flamujes. Kde si ty kedy mal prosimta werewolfa, alebo si niekedy hral s WW shamanom? Mozes mi na toto odpovedat? :D Posledna vec na ktoru by si mohol :)
Ak odpoved znie nemal a nehral, tak by som ta velmi pekne poprosil pobrat sa naspat do topicu Warrior, lebo tam mas jedinu legitimitu prispievat. Jedine teda ze by si chcel prispievat do topicu Clerik, ale tam akurat tak radit ludom, co sa s DP zoznamuju.
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
ryko de martis
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 18 bře 2016 16:30

Re: Werewolf

Příspěvek od ryko de martis »

scorpe ani to nebudu číst celé, jen ti k tomu napíšu, že jsi stále víc a víc vymrudivující
Odpovědět