nefunkcni makra

Vaše problémy, rady a skripty týkající se tohoto prográmku

Moderátor: Caleb

Odpovědět
Riwendell
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 20 úno 2010 10:36
Kontaktovat uživatele:

nefunkcni makra

Příspěvek od Riwendell »

Zdravim mam problem s makrama pres fenu. Konkretne takovy nahraju si makro pojmenuju nastavim hotkey pak ,exec nazev makra a ve hre mi to pise Hotkey error: Method of name ¨nazev makra¨not found. Taky po odlogu mi nahrana makra mizi. Mam UO second age, clienta dp, client 1264b zkousel sem oba i encrypce a tim to neni.Win 7 home 64bit.
A taky kdyz ve hre pisu tak např. banku ,tak mi to napise banku LLLLLLL, koukal sem do problemu s psanim z clienta sem odsrtanil veskere hotkeye a nepomohlo to.Díky za každou radu kterou napisete.
Pacholek
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 05 lis 2011 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkcni makra

Příspěvek od Pacholek »

Riwendell píše:Zdravim mam problem s makrama pres fenu. Konkretne takovy nahraju si makro pojmenuju nastavim hotkey pak ,exec nazev makra a ve hre mi to pise Hotkey error: Method of name ¨nazev makra¨not found. Taky po odlogu mi nahrana makra mizi. Mam UO second age, clienta dp, client 1264b zkousel sem oba i encrypce a tim to neni.Win 7 home 64bit.
A taky kdyz ve hre pisu tak např. banku ,tak mi to napise banku LLLLLLL, koukal sem do problemu s psanim z clienta sem odsrtanil veskere hotkeye a nepomohlo to.Díky za každou radu kterou napisete.
s tim ,exec , nekde tu carku ani pouzivat nemusis, nekde ani nemusis zadavat to exec, prostě musis skouset nebo je ten script napsanej spatne.
S tim mizenim maker, dal jsi po nastaveni a pred odlognutim save seetings??
Banku LLLLL ti to dela jen s fenou?? pokud ano, tak bude chyba nekde ve fene, tezke poradit. Skus napsat do hotky jen say "Bank"
A on si to stejně smoce určitě nenechá ujít a pomůže ti :D
Uživatelský avatar
Goremoth
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 07 zář 2006 19:43
Bydliště: Trutnov

Re: nefunkcni makra

Příspěvek od Goremoth »

ostatni nevim, ale jestli jsi ty makra nahraval v ty zalozce "macros" tak si to phoenix bohuzel nepamatuj po restartu
hasseb432
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 17 lis 2014 07:39

Re: nefunkcni makra

Příspěvek od hasseb432 »

Dobry den rad bych se zeptal nekoho kdo umi dobre s fenixem jestli jde jako v joku udelat ,snoop me kdyz to udelam ve fene to pise method not found tak jestli je to chyba ma nebo to fenix proste nepodporuje dekuji
Get Braindumps demos 642-737 dumps passguide with 100% success Testking.net Our high quality keiseruniversity itil prepares you well before appearing in www.sckans.edu of Stanford University
Odpovědět