Necromancer

Odpovědět
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Xan »

Chápu, že díky WH se snížila šance prskům pojet tuhle specku wara, ale nechápu, proč to píše stylem všem krom mága - nekr není v tomhle nijak ochuzen proti wh :) jinak na něm jsou biti i buchny s kamenkama a nebo rang s pogama, jakože ani druid s róbou nepronikne imunkou:)
Uživatelský avatar
Me
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 230
Registrován: 07 zář 2006 19:09

Re: Necromancer

Příspěvek od Me »

No jo, ale rang aspoň může střílet a plech mlátit, i když bez efektu ( špatně zvolená zbraň ftw). Těžko se ode mě může ale čekat, že půjdu wara umlátit za mága s kudličkou .).
[color=#BF0000]
_____,^==¬¬¬¬___/|_
)_,.--'''[ µ"\_\****”””””””
[/color]
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Xan »

invul róba
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Ján Páleš »

ľudkovia napadla ma taká vec - včera som dotrénil necra na 56,6 necromancy a 30,niečo magery, tak reku skúsim jasle.

a teraz to príde - po druhý pokus (prvý bol samozrejme fail) mi prišla správa, že údajne nemôžem používať summon...

platilo to ako na kal xen, tak aj na kal nox mani. najprv mi kal xen fizzovalo každý jeden krát (nepomohol ani in lor) a kal nox mani tak v polovici prípadov.

ako som na seba hodil in lor, začal som dostávať správu že vraj summon nemôžem používať.

ešte sa musím priznať, že som sa pokúšal vyvolať aj spirita .... reku že keď to už na zozname mám a skeleton (axe) fizzuje, skúsim hento. samozrejme som dostal správu, že to nie je summon pre mňa, s čím som sa zmieril. ;-)

je to nejaký známy problém, alebo iba bug u mňa?
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Raziel »

Každé povolání má omezený počet sumů a pokud ti sum fizne tak i tak se i tak počítá do toho omezeného počtu. Takže jsi nejspíš profizoval všechny. Bug to není musíš pak jen počkat než se ti ta místa zase uvolní.
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Ján Páleš »

ahaaaaaaaa! ok poskúmam koľko ich môžem mať a v budúcnosti pôjdem so sumcami radšej na istotu, aj keď ten sekerník je v jasliach veľmi užitočný pomocník! :-)

ináč keď niektorý sumec padne, znamená to že sa jeho "pozícia" otvorila, alebo to chápem nesprávne?

tak či tak ďakujem krásne za radu!
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Sikulka »

Ján Páleš píše:ahaaaaaaaa! ok poskúmam koľko ich môžem mať a v budúcnosti pôjdem so sumcami radšej na istotu, aj keď ten sekerník je v jasliach veľmi užitočný pomocník! :-)

ináč keď niektorý sumec padne, znamená to že sa jeho "pozícia" otvorila, alebo to chápem nesprávne?

tak či tak ďakujem krásne za radu!
ked ortnes dakeho alebo "umre" tak sa slot uvolni
jediny problem je ze ked fiznes tak system zaznamena ako by si suma vykuzlil

a aby to nebolo uplne lahke ked mas malo mgr tak je urcita sanca ze sa sum nezapocita do poctu slotov
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Xan »

A kouzlo summon creature je vyssi lvl a potrebujes vyssi magery na uspech, napr i rangove s 60 max magery hodne fizujou, takze 30 je fakt malo, potrenuj i magery sipkou na sebe, abys mohl porad dungy a neprekrocil limit necro pro vstup a pritom mel magery naprd
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Ján Páleš »

Xan píše:A kouzlo summon creature je vyssi lvl a potrebujes vyssi magery na uspech, napr i rangove s 60 max magery hodne fizujou, takze 30 je fakt malo, potrenuj i magery sipkou na sebe, abys mohl porad dungy a neprekrocil limit necro pro vstup a pritom mel magery naprd
hej ináč - toto je z mojej strany nepochopená požiadavka na summon. myslel som, že keď to chce necromancy na určitej úrovni a magery "na nule", tak sa to snáď umúdri. njn úvaha núba. :-D
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Ján Páleš »

rozmýšľam nad dvomi variantami - buď potiahnem magery na 50-60 a skúsim škôlku, alebo sa na nováčikovské dungy vykašlem a skúsim to potiahnuť rovno na 100 (obojo) a skúsim pohľadať nejakú alternatívu (kus ma napadá Quagmire, ale nikdy som sa nedostal ďaleko, keďže to vtedy ešte môj vamp nevedel robiť cure potiony. kamoš mi ale hovoril, že by sa to malo dať). akurát pochybujem, že mi na taký tréning vystačia regy... mám tak akurát 10k pumices/volcanic ash a 20,5k ns/bp (hlavne to posledné určite nevystačí). sú aj iné alternatívy? ja totiž dungeony vôbec nepoznám ani po mene, už tobôž po obtiažnosti. ;-(
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Xan »

Mno počty regů na trein ti fakt z hlavy neřeknu, je to už hodně dlouho a dělal jsem to hodně postupně jako nb, takže nevím. Osobně doporučuju vytrénovat necro a magery tak 2% pod hranici pro vstup jak do jesli, tak potom podle ddalších nb dungů a zkusil bych si to projít vše, aspoň něco okoukáš, naučiš se zákadní mechaniky hry a s těma nižšíma skillama to taky není jednoduchý, navíc si až po vstpu dovnitř nasadíš + deathku a dostaneš se ta ktřeba na suma, kterýho podle omezení nb dungů normálně nemůžeš.
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Ján Páleš »

jasne, však necra som si spravil na dungy (rovnako ako vampa, ale ten nie je AŽ TAK sebestačný ako necro), ale jasle ma moc za srdce nechytili. tí skeleton knighti mi riadne pili krv. po nich to odsólovať vcelku ide (aj keď mi orkovia tiež dali riadne zabrať), ale trúfam si povedať že som sa tam čo-to naučil. minimálne ako summovať bez toho, aby ma na konci zbadal knight. :-)
ok, so škôlkou mám už skúsenosti z vampa, tak pôjdem tam. :-) príde mi to kus ľahšie ako jasle, obzvlášť tá Nujelmská. ďakujem krásne za rady!
ináč nad tou úrovňou skillu som tiež rozmýšľal takto (že ho natrénujem na 2% menej, ako je max povolená hranica), ale povedal som si že 5% možno bude lepšie, aby som to mohol zbehnúť viac krát. (malo by to vísť tak na 2-3x) a tú deathku hádam nájdem, za posledný rok aj niečo som trénoval mining na väčšine postáv a craftenie na jednom craftovi, tak som sa zháňaniu vecí nevenoval vôbec. :-) ale očkom po nej hádžem už dlhšie. ;-) je ináč niekde návod, ako sa z toho robí pluska?
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Xan »

jaký pluska, myslíš + craft róby? nápověda: přes vyrobitelný itemy z vzácnejch a drahejch materiálů
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Ján Páleš »

Xan píše:jaký pluska, myslíš + craft róby? nápověda: přes vyrobitelný itemy z vzácnejch a drahejch materiálů
toto? http://www.darkparadise.cz/main.php?pg=speciality

otázkou som skôr myslel, že či musím najprv vyrobiť 25x death róbu a potom ich u nejakého NPC poskladať, alebo dostanem rovno ponuku vyrobiť +25 death róbu keď budem mať dostatok komponentov?

popis totiž chápem nasledovne: prídem ku NPC-čkam v craftskom cechu, prekecnem s nimi, dozviem sa ako získať komponenty, tie potom získam, vrátim sa, poklikám s 80+ necromancy na komponent a (s trochou šťastia) sa mi vyrobí death robe of defence/guarding/hardening/fortification/invulnerability (http://www.darkparadise.cz/main.php?pg=zbroje). potom už bude záležať iba na šťastí, či daný predmet aj naozaj získam. či?
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Xan »

Ne:-) +5 az +25 roby padaji z lootu monster, random drop, cim silnejsi monstrum, tim vetsi sance na item a silnejsi item, je vetsinou random, jestli ti padne roba, brneni, zbran nebo neco jineho.
Ty roby z komponentu jsou z hodne vzacnych komponentu, kdy vsechny tri dohroady se pohybuji v cene nekolika milionu a takova roba je pak nb, tzn o ni neprijdes. Ty obycejny + stoji pakatel na vrhu, koukni na vyvesku, sam je prodavam za levno, je tam i icq
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Ján Páleš »

momentálne mám asi 3k. stačí? :-D

hehehe musím už tiež začať niečo vyrábať a predávať, lebo musieť ísť farmiť zakaždým keď sa mi blíži termín splátky nájmu je hrôza. :-D

ku tomu potréniť necra a začať behať nejaký ten dung .... dobre bude! ^^
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Cast
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 04 kvě 2014 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Cast »

hele proc mi gska na negrovi pridavaji jenom 27 strength? taky se to zmenilo jak u vampa, ze se to vaze na alchemku?
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Xan »

Jestli si je michas sam a rovnou pijes, tak to tak dela, drobnej bug, nalej to do kade a zpet do lahve a uz to prida +30, jen nevim, jestli se to s vyssim alch skillem srovna
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Ciatronic »

gs přidává sílu podle toho s jakou alchemkou bylo to gs namíchaný
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Xan »

Tak jo, ale stačí to prohnat přes káď a dá to 30....
Odpovědět