Dual ... Trial ... atd

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Bymbo
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2018 14:36

Dual ... Trial ... atd

Příspěvek od Bymbo »

Raziel píše: 21 led 2019 20:02
GM Alois píše: 21 led 2019 18:16 Ano, je to tak. Každé povolání má své klady a své výhody. A záplatovat je nějakým mimoherním řešením je pod úroveň hráčů...
Pod úrovní hráčů je ještě nějaká uroveň ?
Ano tvoje uroven. Ale to se uz bavime o uplnych srackach a dnu.
Empair píše: 22 led 2019 07:46
GM Alois píše: 21 led 2019 18:16 Nadhodil jsem téma a probírali jsme to mezi sebou a není jednoznačná shoda na jakoukoliv změnu.
Nechovejte se jako stará zkostnatělá GMka co jsou na serveru 10 a nechtějí dělat změny. Server potřebuje změny aby žil! Jste nový GM tým, které by měl dát serveru nový směr a život.

Reálně toto téma je úplná drobnost. A jak píše Raziel, vždy se to dá vrátit, pokud by se to ukázalo jako krok špatným směrem. Důležité ale je, že se bude "něco" dít.
Empaire ty nemas komu co rikat jak se ma chovat. Ty ****** co si mysli ze se kolem neho toci svet. Tahej se za sulina a sefuj si to svoje mg. A rozhodovani o tom co server potrebuje nech lidem co nemysli jen na svoje zajmy.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Dual ... Trial ... atd

Příspěvek od PiHan »

Nedivím se, ze se zvrhne jakakoliv debata, pokud existují lide s tak zhovadilymi navrhy. Pan vsehomira sice neni zkostnately, za to ale uplne vypatlany.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Dual ... Trial ... atd

Příspěvek od Zola »

Nebud jako stara gmka jooooo? :lol: :lol:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Bymbo
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2018 14:36

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Bymbo »

Empair píše: 23 led 2019 08:57 Rozhodně zlepšení!

Díky

Za mě jediné co bych ještě přehodnotil je ten GM mortart. Reálně je to užitečný item ale na serveru je jich víc než se využije, nenapadá mě co s ním když ho člověk získá.
A reálně nasrat bys do toho pytle nechtěl?
Odpovědět