NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Thief »

Pheme píše: Co tam bylo ale hezke, kdyz nekdo s tou max moznou pomohl hloucku nb postav zapasicich se zombie az pro poklad. Tam se s nimi rozloucil s pranim hezkeho dne
Od toho tu jsou basteti a že jich tu není málo. Ti do těchto dungeonů mají neomezený vstup.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Xan »

souradky toho brit hb dungu : 1358 x 1482

jo je sranda, kdyz clovek logne nb postavicku, jde jesle, kouka nejak mrtvo, probiha a tam v kazdy ulicce summon draka jak se nadechuje:D
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Xan »

kdo smazal gejtu do nb vesper a yew dungu?:)
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Thief »

Koule, protože se ze scriptu mazala gate. Napiš nám souřadnice a my to napravíme.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Xan »

yew: 537, 950, 5
vesper: 3027, 817, -2

souradky toho hb brit dungu jsou o nakej post vejs

ty nb porty taky neplánujte přístupný do 800 skillcapu?:)
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od GM Alois »

Díky. Napraveno. Kdyby někde ještě brána chyběla tak dejte prosím vědět.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Ján Páleš »

úprimne povedané som príliš lenivý aby som to hľadal, tak reku sa opýtam - kedysi existoval taký zoznam skillov že kto môže mať ktoré skilly na akej max úrovni aby ho tieto dungy pustili dnu. ešte to existuje prosím?
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Fairy »

Ján Páleš píše:úprimne povedané som príliš lenivý aby som to hľadal, tak reku sa opýtam - kedysi existoval taký zoznam skillov že kto môže mať ktoré skilly na akej max úrovni aby ho tieto dungy pustili dnu. ešte to existuje prosím?
vstup do NB dungeonu omezen ciste jen na SC 800.0
Cast
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 04 kvě 2014 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Cast »

Tie porty na streche Sweet dreams Inn maju podmienky na vysku skillu? S postavou s ktorou ma to pusti do nb dungu(SC 400) ma to nepusti do ziadneho z portov veducim k nb dungu. Oplatilo by sa aj tie porty zmenit na SC 800 kedze rewardy z nb dungov koncia na streche tej hospody a odtial sa neda pouzit ziaden port pre postavy ktore maju napr. jeden skill uz max ale menej ako 800 SC
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od GM Alois »

Ano, ty porty mají sloužit úplným nbíkům. Stejně tak jako booster. Takto je to v pořádku.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Ján Páleš »

z nejakého dôvodu som sa doteraz nevedel prihlásiť takže som to nevedel povedať skôr, ale Fairy - ďakujem krásne za viac než uspokojivú odpoveď! :-)
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Cast
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 04 kvě 2014 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Cast »

GM Alois píše:Ano, ty porty mají sloužit úplným nbíkům. Stejně tak jako booster. Takto je to v pořádku.
Aloisi mohl bys tady napsat do jake urovne skillu/famy/SC vnimate hrace systemovo ako uplneho nb? Napr. kde je ta hranica ked ma zadavaci nb questov uz nebudu vnimat ako nb postavu.
Chapem ze ta hranica 800 SC plati len na nb dungeony ale ocividne to je ine v inych aspektoch hry.

Dakujem.
capp_
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 27 bře 2014 10:28
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od capp_ »

od 80% hlavního skillu mě to nepouštělo přes porty, takže to bude ta hranice.
možná se to váže na jakýkoliv skill, ale ten hlavní díky skillpointům uděláš stejně nejrychleji
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od dacaleb »

GM Alois píše:Problém zkušenějších hráčů byl vyřešen branou v Shame, která kontroluje, jestli má hráč u sebe vysvědčení a pak pustí do portoviště k rewardám do nb dungeonů. Podmínkou projití je vysvědčení, kam se průlez dungeonem zaznamenává a načíta do QB. Vstup krz bránu je stanoven na dva stříbrné deedy, v báglíčku. Vstupy jsou do Nujelmu, Vesperu, Yewu, Jeslí, Orčího a NB dungeonu.
Mel bych takovy dotaz. Cena me prijde ok, ale zajimali by me dve vec

1) opravdu branu nejde umistit jinam nez do dungu kam clovek nemuze solo? Nebo i s mene lidma. Nevim teda v jake casti se nachazi ale predpokladam ze na konci.

2) jde zjistit kolik lidi to vyuzilo uz?

Diky
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Empair »

dacaleb píše:kolik lidi to vyuzilo uz?
to by zajímalo i mě
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

dávám to jsem, asi nejlepší topic. Prosím zde o pomoc Vás hráče. Dáváme do světa nb pokládky. Kdo by měl zájem se podílet na jejich umístění, tak mi v nějakém sumáři poslat souřadnice míst kam je dát. Chci to soukromě, abychom ostatní hráče nepřipravili o překvapení :)

díky.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Prošel jsem s postavou
Serial: 0x002585F4 Name: "Borat"
NB dungy, až na Orcish Hideout... ( Tam jsem umřel )
Proběhl jsem to těsně před dovršením 800 Skill cap, takže už mě to tam znovu nepustí.

Proběhl jsem teda: NB dungeon, Jesle, Vesper, Yew, Nujelm - Ale ani jeden se mi nezapsal do Quest Booku a v tom vidim problém
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Gilraen »

Rod Sacketts II píše: 27 říj 2019 15:51 Proběhl jsem teda: NB dungeon, Jesle, Vesper, Yew, Nujelm - Ale ani jeden se mi nezapsal do Quest Booku a v tom vidim problém
Neměl si vysvědčení.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Lord Apocalyptos
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 20 pro 2020 10:56

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Lord Apocalyptos »

Dobrý den všem,

chtěl bych se zeptat GM týmu, zda se bude nějak měnit nastavení NB dungeonů, protože současné nastavení mi přijde při nejmenším dost zvláštní. Neuvažujete o nějakým skutečně NB dungeonu pro opravdové nováčky, kam by se člověk dostal po založení postavy a pokud by tento dungeon jednou opustil, už by nebylo návratu zpět, podobně jak je tomu třeba ve Fire? Myslel jsem si, že tyto dungeony mají převážně sloužit pro začínající hráče, ale bohužel tomu tak není. Po několikaleté pauze jsem si založil postavu, začínám od nuly a není nic lepšího, než když 30 minut mlátím monstra, abych lootl nějaké skill pointy a vydělal pár GP, a před pokladem mě předběhl někdo v archmagi kompletu, nebo v klerik kompletu se skládačkou.

Proto bych byl rád, kdyby se udělal nějaký skutečně NB dungeon.
Chapo
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 6
Registrován: 10 pro 2020 12:00

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Chapo »

Lord Apocalyptos píše: 20 pro 2020 13:24 Dobrý den všem,

chtěl bych se zeptat GM týmu, zda se bude nějak měnit nastavení NB dungeonů, protože současné nastavení mi přijde při nejmenším dost zvláštní. Neuvažujete o nějakým skutečně NB dungeonu pro opravdové nováčky, kam by se člověk dostal po založení postavy a pokud by tento dungeon jednou opustil, už by nebylo návratu zpět, podobně jak je tomu třeba ve Fire? Myslel jsem si, že tyto dungeony mají převážně sloužit pro začínající hráče, ale bohužel tomu tak není. Po několikaleté pauze jsem si založil postavu, začínám od nuly a není nic lepšího, než když 30 minut mlátím monstra, abych lootl nějaké skill pointy a vydělal pár GP, a před pokladem mě předběhl někdo v archmagi kompletu, nebo v klerik kompletu se skládačkou.

Proto bych byl rád, kdyby se udělal nějaký skutečně NB dungeon.
Vidim ze neni som jediny kto bol okradnuty mamonarom, preto som zalozil ten topic s navrhom o farmarskom zakone. To boli vsetko harvici stribrnaku, a nestitili sa ziadnych spinavosti, a potom sa hraju na nevinnych a kecaju ze oni nevedia ze ty ides pre poklad, oni si myslia ze ty si si len tak z pleziru zasiel do dungu a poprudit monstra. Treba sem uviest z akych guild su, na vianocnom turnaji, divaci vypiskali vsetkych Templarov.
Odpovědět