Phoenix-Statusbar

Vaše problémy, rady a skripty týkající se tohoto prográmku

Moderátor: Caleb

Odpovědět
Magdalenka
Inkless
Inkless
Příspěvky: 21
Registrován: 20 srp 2010 20:09

Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Magdalenka »

Zdravim,prosim o pomoc s phoenixem.
Mam jeden docela zavazny problem.. Vytahnu si neci statusbar a chci na nej zakastit jakekoliv kouzlo misto zvoleneho kouzla to hodi po me sipku.Nevite nekdo proc??
Diky za kazde normalni odpovedi. :)
Nago
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 07 zář 2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Nago »

nevite nekdo co s tím? Spoustim exec statusbar a hodi to fatal error s komentem "Cíl vyvolání způsobil výjimku":

System.NullReferenceException: Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu.
v Scripts.Status.StatusForm.Dispose(Boolean disposing)
v System.ComponentModel.Component.Finalize()

mam posledni verzi fenixe z amonwiki.

Dík
Uživatelský avatar
Ian
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 84
Registrován: 07 zář 2006 18:39
Bydliště: Čamlíkov u Zlína :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Ian »

Nago píše:nevite nekdo co s tím? Spoustim exec statusbar a hodi to fatal error s komentem "Cíl vyvolání způsobil výjimku":

System.NullReferenceException: Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu.
v Scripts.Status.StatusForm.Dispose(Boolean disposing)
v System.ComponentModel.Component.Finalize()

mam posledni verzi fenixe z amonwiki.

Dík
Myslim ze jsem mel stejny problem (uz si tu chybovou hlasku nepamatuju). "Opravil" jsem to zmenou umisteni vsech tech souboru souvisejicich se statusbarem do slozky /Scripts/Status/ (asi musi hrat to umisteni s namespace nebo co, nevim, neznam, neumim :D )
zeleninový taveňák je největší zlo na Zemi!!
Uživatelský avatar
Mikee
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 08 zář 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Mikee »

mno, on si odtud taha kurzory.. nevim proc to nekdo presouva (omlouvam se ze jsem neodpovedel, ale nenapadlo mne co s tim).
Marcus De Raven
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 09 zář 2010 19:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Marcus De Raven »

phoenix mi neukazuje hp lidí ani monster když vytáhnu záložku nebo když útočím -> je to správně?

jak lze docílit abych viděl hp nad hlavou hráče nebo monstra (viděl jsem to na nějakém obrázku že to tak jde)?
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Pheme »

Ty hp ukazovalo yoko, mikee phoenix to nema, ale ostatni programatori si to do svych uprav phoenix pridali, stejne jako to zobrazovani hp nad hlavama
Marcus De Raven
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 09 zář 2010 19:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Marcus De Raven »

Pheme píše:Ty hp ukazovalo yoko, mikee phoenix to nema, ale ostatni programatori si to do svych uprav phoenix pridali, stejne jako to zobrazovani hp nad hlavama
aha, no já bez toho žít můžu, jen jsem chtěl mít to co ostatní/někteří (ta lidská povaha) :)
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Smoce »

Marcus De Raven píše:
Pheme píše:Ty hp ukazovalo yoko, mikee phoenix to nema, ale ostatni programatori si to do svych uprav phoenix pridali, stejne jako to zobrazovani hp nad hlavama
aha, no já bez toho žít můžu, jen jsem chtěl mít to co ostatní/někteří (ta lidská povaha) :)

na http://www.phoenix.smoce.net tam to máš ..... to co myslis je pod barstatus....
Marcus De Raven
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 09 zář 2010 19:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Marcus De Raven »

Smoce píše:na http://www.phoenix.smoce.net tam to máš ..... to co myslis je pod barstatus....
ahoj díky za to, jen, mohl by jsi jej přepsat tak, aby se ukazovaly hpčka potvor jen když vytáhnu jejich záložku? když v dungu skočím do nové místnosti tak to je lag jak pro mě tak pro ostatní než to najde hp všech potvor kolem dokola..

díky :)
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Smoce »

Marcus De Raven píše:
Smoce píše:na http://www.phoenix.smoce.net tam to máš ..... to co myslis je pod barstatus....
ahoj díky za to, jen, mohl by jsi jej přepsat tak, aby se ukazovaly hpčka potvor jen když vytáhnu jejich záložku? když v dungu skočím do nové místnosti tak to je lag jak pro mě tak pro ostatní než to najde hp všech potvor kolem dokola..

díky :)

hmmm no jak si udělám čas tak jo... ale do te doby mám ještě dost práce :-( ... raděj si pořiď našlapany PC ;-)
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Tommy »

Smoce píše:
Marcus De Raven píše:
Smoce píše:na http://www.phoenix.smoce.net tam to máš ..... to co myslis je pod barstatus....
ahoj díky za to, jen, mohl by jsi jej přepsat tak, aby se ukazovaly hpčka potvor jen když vytáhnu jejich záložku? když v dungu skočím do nové místnosti tak to je lag jak pro mě tak pro ostatní než to najde hp všech potvor kolem dokola..

díky :)

hmmm no jak si udělám čas tak jo... ale do te doby mám ještě dost práce :-( ... raděj si pořiď našlapany PC ;-)
Heh, myslim že našlapaný PC tomuhle těžko pomůže, bo když jsem měl zapnutý taky ukazování hpček, tak mi to lagovalo a neříkej mi že dvoujádro 2.0ghz,4gb ram a 512graf není pro UO našlapanej stroj :-p
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Smoce »

Tommy píše:
Heh, myslim že našlapaný PC tomuhle těžko pomůže, bo když jsem měl zapnutý taky ukazování hpček, tak mi to lagovalo a neříkej mi že dvoujádro 2.0ghz,4gb ram a 512graf není pro UO našlapanej stroj :-p

Tak já s 1.6GHZ, 3G rám, 128 grafic a jede mi to jak hodínky :-) ale jak bude čas tak na to mrknu .. upravím pár 0 a 1 a bude ;-)
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Smoce »

Smoce píše:
Tommy píše:
Heh, myslim že našlapaný PC tomuhle těžko pomůže, bo když jsem měl zapnutý taky ukazování hpček, tak mi to lagovalo a neříkej mi že dvoujádro 2.0ghz,4gb ram a 512graf není pro UO našlapanej stroj :-p

Tak já s 1.6GHZ, 3G rám, 128 grafic a jede mi to jak hodínky :-) ale jak bude čas tak na to mrknu .. upravím pár 0 a 1 a bude ;-)

Omlouvám se, chyba byla opravena laststatus si to označovalo každou potvoru co vidí a proto lag... a proto aktuliace scriptu je:

http://phoenix.smoce.net/viewtopic.php?f=5&t=73
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix-Statusbar

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Záložky statusbar z Phoenixu při castění IVM ( klávvesa Ctrl + ")" ) a použití Bandage ( " ¨ " ) používa makro nastavené přez klávesu Escape.
Odpovědět