Fonts.mul

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Odpovědět
Sun Eagle
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 17 led 2008 18:45

Fonts.mul

Příspěvek od Sun Eagle »

Zdravím, nedávno jsem přeinstaloval systém na W7 32bit a najednou mi přestala běhat uo a to tím stylem, že se mi odkazuje chybou, že nemůže otevřít soubor Fonts.mul. soubor poškozenej není, protože jsem si ho nechal poslat i od dvou jinejch lidí a zkoušel jsem ho i nahrát ze zálohy dat, ale pokaždý s negativním účinkem. Můžete mi někdo poradit? Může to bejt novým systémem? Předem děkuju za rady.
Stify
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 26 lis 2009 09:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Stify »

čau, je to způsobeno právama. Dej na pravým na Fonts.mul - Vlastnosti - Zabezpečení - Upravit - Přidat - napiš "Everyone" - OK .... mno a zkus to spustit.... Kdyžtak tento postup udělej na celou složku UO... Napiš jak to dopadlo.
Sun Eagle
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 17 led 2008 18:45

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Sun Eagle »

u MUL souboru to nefungovalo a když jsme to nastavil u složky tak to taky nejde... :-( zkusím to přesunout na jinej oddíl disku... může to bejt tím že to mám nainstalovaný na C: kde mám i systém?
Uživatelský avatar
Goremoth
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 07 zář 2006 19:43
Bydliště: Trutnov

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Goremoth »

taky jsem to nedavno resil, pomohlo mi preinstalovat UO, predchozi instalace vymazat i s registrama a nastavit prava jak psal nekdo predemnou..taky to mam na stejnym disku jako system takze tim to nebude..myslim ze je to tema registrama
Stify
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 26 lis 2009 09:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Stify »

Ještě zkus reinstal a to tak že na setup.exe dáš pravým a spustit jako správce... Já mam Win7 64.
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Pheme »

Jestli se ti nedari s tema pravama, tak tu uo zkus dat jinam nez na c, nebo aspon jinam nez program files, jak kdosi jednou psal
Uživatelský avatar
Wlern
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 234
Registrován: 31 pro 2009 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Wlern »

Když jsem to řešil já, dospěl jsem k závěru, že se práva MUSÍ nastavit CO NEJDRÍVE po instalaci. Mám dojem, že RESTARTEM se to *censured* a musí se reinstal...
Krví podepsán Wlern; Upír hledající světlo ve své duši
Wrast Werde - " Nenaučil jsem se bojovat, abych pobil své nepřátele, ale abych ochránil své blízké"
Wheliss - S úsměvem na tváři a životem na dlani
Alteriol de Mora
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2006 09:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Alteriol de Mora »

Vyskakuje mi ta samá hláška, mám win7 64bit, zkoušel jsem reinstalovat, měnit zabezpečení, pouštět jako správce... nic nepomohlo, šílím z toho, protože to instaluju už nejmíň po tisící a ten blbej patch běží snad 5 hodin (a to disponuju rychlým internetem). Zkoušel jsem snad všechny verze hry co jsou, sehnal jsem si verze kde bylo jen cd, sehnal jsem si verze kde už byla UO nainstalovaná (absolutně rozbalená)... Asi mě z toho klepne pepka, člověk si jednou řekne, že by si po pár letech zahrál a akorát se dva dny s prominutím **** s timhle... :evil:
Může prosím někdo pomoci?
Uživatelský avatar
Tanya
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 75
Registrován: 23 zář 2006 10:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Tanya »

Uživatelský avatar
Me
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 230
Registrován: 07 zář 2006 19:09

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Me »

Jen jsem překopíruju jeden svůj starší post, pak písni, jestli to pomohlo..


U mě tohle způsobovalo yoko v kombinaci se špatně zapsanými údaji v registrech..
Zkus si stáhnout tento soubor, pomocí textového editoru v něm přepiš správné cesty k souborův UO a spusť. Mělo by ti to přepsat registry a pak by to mělo být ok.. Jestli ne, napiš sem a něco vymyslíme..
[color=#BF0000]
_____,^==¬¬¬¬___/|_
)_,.--'''[ µ"\_\****”””””””
[/color]
Alteriol de Mora
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2006 09:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Alteriol de Mora »

Děkuji za svižné odpovědi :)
Zkusim a dám vědět
Alteriol de Mora
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2006 09:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Fonts.mul

Příspěvek od Alteriol de Mora »

Tak už mi to fachá, pomohla mi poslední rada, ohledně přepsání registrů :)
Odpovědět