Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Odpovědět
Ying
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 58
Registrován: 12 led 2017 14:58

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Ying »

Když je to takhle problémové, nebyla by možnost vrátit WH tak, jak byl před změnou?
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fairy »

Ying píše:Když je to takhle problémové, nebyla by možnost vrátit WH tak, jak byl před změnou?
Ne.
drticol1
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 18 lis 2016 15:19

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od drticol1 »

nebylo by jednodussi zrusit cele WH ? stejne su snim jenom problemy nic tam nefunguje a pokud ne co takhle aspon na web uvest spravne WH . ne kazdy bude hledat tu v tom spamu co ma nove WH za speciality , vlastne mimo dung ma jenom za 1m aspon tu cestovni knihu
Dragostela
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 25 kvě 2010 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Dragostela »

Ahoj, tak mi vše funguje jak má, blbě jsem to pochopil s těma RR/GRR. Člověk jich musí mít u sebe víc aby to fungovalo. Každý prsten to hodí cd 180 sec. ale prodlevu to má mezi různýma prsteny těch 5 sec. takže, pokud chce mít člověk pokrytých těch 180 sec s tím že si nahodí každých 5 sec. ijs, musí mít sebou 36 prstenů. Tak tím to sem dávám pro ty méně chápavé jako jsem já info. :wink: Teď mám akorát problém dobíjet ty očíslované svitky stejně jako dacaleb.

dacaleb píše:
Jak poznam ze je svitek vycerpan? Kdyz sem ho aktivoval, po pohnuti se zmenila barva OK, ale pak to psalo nejaky nebiti? nejriv 6 pak 9 a neodpovidalo to teda poctu nahozenych IJS.
Kydz sem opustil dung zonu, tak porad bylo aktivni i kdyz IJS uz nedavalo. Informaci o konci sem nedostal. Pri vraceni do dung zony, po pklikani napsalo svitek byl vycerpan a (zmizel) oprava nezmizel ;].

Doplneni:
"Moc svitku se zda byt vycerpana" > jdu k Wilibaldovi > "Nabit" > "Svitek se zda byt nabit" a nic se nezmeni svitek nezmeni barvu a hlasi "Moc svitku se zda byt vycerpana"
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

Svitek jde dobít jen když máš u sebe jeden a jedno jakej.Musel sem dát ven i dungeon scrol a porty(bere to všecko).No a taky to nešlo když sem u sebe měl palici umlčení.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Dragostela
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 25 kvě 2010 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Dragostela »

To by mě psalo že mám u sebe víc svitků ne? Mě to teď šlo tak, že jsem vběhl do dungu zapnul a hned vypnul svitek a tímto vypnutým svitkem (bez čísla prostě jenom vybitým) přepsal přetáhnutím na sebe. Následně mi to přepsalo ty svitky nahromadě taky jenom čistě na vybité (bez čísla) a tyto svitky mě už šly nabít.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

Bud to píše o počtu svitku nebo že se zdá být nabit ale není.Asi s tím někdo hejbal protože v sobotu mi je to taky nechtělo nabít tak sem narychlo kupoval nové.S tím číslem jak to myslíš?Toho sem si nevšim.
Edit : hod sem icq
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Dragostela
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 25 kvě 2010 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Dragostela »

Nevím jak se to přesně stane, ale víceméně vždy když ten svitek nevypnu sám. Tak mi skončí nějaké nabití že to má třeba (3nabití, 7nabití atd.). Nedělá to nic chová se to jako že to je vybité ale má to tam nabití "nějaké". No a když to sám vypnu tak mi tam skočí čistě vybitý. A když jakýkoliv svitek buď s nabitím, nebo čistě vybitý dám na hromadu těch vybitých, tak se automaticky přepíší všechny. No a právě ty s tím nabitím mi nešly nabít, v dungu to nic nedělalo a u npc mi psal že je nabitý. Po přepsání všech svitků na čistě vybité, tak bez problému i se svitky (portu, světla) mi to npc nabil (pojednom). Ono se to blbě vysvětluje. :D
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

Jo už chápu , proto mi to nešlo.Taky to právě házím na jednu hromadu v bance a asi to byla s těma co trochu zustalo ale přitom sem to nikdy nevypnul sám , jedině výlezem z dungu.To bude vono.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Dragostela píše:......pokud chce mít člověk pokrytých těch 180 sec s tím že si nahodí každých 5 sec. ijs, musí mít sebou 36 prstenů.
Tak to snad nemyslí ani vážně. Tohle je teda WH za všechny prachy. :clap: :clap: :clap: :clap:
Dragostela
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 25 kvě 2010 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Dragostela »

Já to myslel spíš jako příklad. :) V praxi ani zdaleka tolik prstenů nepotřebuješ (něco fizzneš,něco do sebe necháš praštit...).
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Acarus »

Par drobnosti pridano prozatim.
Svitek zmenen na knihu s tim ze jde nabit na vicero a nemusi se toho tahat spousty.
Svitky jdou u vendora vymenit na penize zpet.

U RR a GRR snizen timer jeste na znovupouziti stejneho prstynku.

vice viz skript novinky.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Acarus píše:Svitky jdou u vendora vymenit na penize zpet.
U kterého vendora? Popřípadě co se mu píše..
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Acarus »

Fisik III píše:
Acarus píše:Svitky jdou u vendora vymenit na penize zpet.
U kterého vendora? Popřípadě co se mu píše..
Tak jestli to nekoho napadne, ktery by to tak mohl delat ... Ja bych postupoval asi tak, ze zkusim toho, co mi to svitky dal.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Acarus píše:
Fisik III píše:
Acarus píše:Svitky jdou u vendora vymenit na penize zpet.
U kterého vendora? Popřípadě co se mu píše..
Tak jestli to nekoho napadne, ktery by to tak mohl delat ... Ja bych postupoval asi tak, ze zkusim toho, co mi to svitky dal.
Ano, toho sem navštívil, akorát píše jen o knize. O výkupu svitku nic.

ed: svitek, prodat, prodam, prodavat, vykup, vykupuji, chci, vymenit, mam, ano, ne, svitek magickeho zrcadleni, penize atd.. nefunguje...

Na "vyměnit" nereaguje vůbec. (tzn. vůbec neodpovídá, ignoruje to)
Dragostela
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 25 kvě 2010 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Dragostela »

Paráda, nikdo tu moc neděkuje většinou se jenom pičuje, tak chci touhle formou poděkovat. Děkuji moc za krásně udělanou stránku s informacemi o WH. Opravdu se mi to líbí pěkně přehledné a člověk hned vidí co a jak. Vím, že po práci dělat něco takového ve svém volném čase je určitě děsná otrava, proto opravdu oceňuji sic jen touhle formou vaše úsilí, snad můžu říct i za většinu hráčů děkujeme mockrát.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Dragostela píše:Paráda, nikdo tu moc neděkuje většinou se jenom pičuje, tak chci touhle formou poděkovat. Děkuji moc za krásně udělanou stránku s informacemi o WH. Opravdu se mi to líbí pěkně přehledné a člověk hned vidí co a jak. Vím, že po práci dělat něco takového ve svém volném čase je určitě děsná otrava, proto opravdu oceňuji sic jen touhle formou vaše úsilí, snad můžu říct i za většinu hráčů děkujeme mockrát.
Jé, toho sem si ani nevšiml. Dík za info. :unibrow:

E: Ale chtělo by tam upravit, že nemůže ani dřevěný kite shield a magic wood large shield :)
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Raziel »

Dragostela píše:Vím, že po práci dělat něco takového ve svém volném čase je určitě děsná otrava, proto opravdu oceňuji sic jen touhle formou vaše úsilí, snad můžu říct i za většinu hráčů děkujeme mockrát.
Nesouhlasím ... co je pro tebe děsná otrava, pro mě byla zábava a myslím že nebudu sám, kdo to tak vidí. Kdyby to současné GM nebavilo, nedělali by to. Proč taky když za to nic nemaj. Taky na free serveru nikdo nikoho nenutí tohle dělat, a kdyby bylo třeba, vždycky se najde někdo další z řad hráčů, kdo o to má zájem. Viz výběrové řízení na nové GMs.
I na ten chod serveru by se peníze vybraly i kdyby nebyl nikdo ochotný to platit sám.
Pokud někdo opravdu je nenahraditelný, tak jsou to hráči. A těch pořád ubývá... pokud nějaký odejde, nový se už neobjeví. Měl bys být rád že se najdou lidi kteří tady po těch letech stále hrají a díky tomu server vůbec běží. Těm bys měl děkovat ... ale je to samozřejmě jen můj názor.
Dragostela
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 25 kvě 2010 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Dragostela »

No, právě pro takové rypálky jako je Raziel, tam je schválně napsané "za VĚTŠINU hráčů" nikoli "za VŠECHNY" už ti to dochází? Protože přesně tohle se dalo čekat ,že se to někomu nebude samozřejmě líbit a proto tam je to "většinu". Takže příště stačí jednoduše a prostě "za mě né".
Tass
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 01 dub 2017 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Tass »

Mam malej dotaz nikde jsem to nenasel,muze WH normalne poisnovat?
Odpovědět