Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

Waringull píše:
Zola píše:
proffesor píše:WH2 by si zaslouzil trosku poladit
- RR/GRR prstynky pauza 5sec nefunguje. Zkouseno mimo dung. Jestli to ma byt pauza 5sec jen v dungu, pak to dela WH2 char pouze do dungu a to jeste jen do par tezsich, kde muze s vyhodou uplatnit club
- tradicni WH stit wooden kite, ktery hraci na WH sbirali jakozto nejlepsi z moznych co mohl nasadit, a ktery prevazne maji, nejde nasadit
- svitek zrcadleni, zajimavy to napad, pokud nepujde pouzit mimo dung, dela z HW2 char pouze do par dungu
- witchhunterovy zbrane by zaslouzily posilit, at k necemu jsou, pokud nemuze nosit sutrovky
- u clubu by to chtelo jasne napsat: za 30k si koupite 3 nabiti
- mohl by dostat nejaky bonus navic, treba rezisty moznost dotrenovat na 100, nebo zvednou magery + nejake support/utocne kouzlo nizsiho kruhu do spellbooku
- moznost nosit i jine brnka nez ring je sice fajn, ale v pripade pouziti ability svitku, ktery je ma svlect do batohu, je to jaksi divne k nicemu. Budto nechat pouze ringy a nebo brnka neshazovat do baglu a jen jim po dobu aktivniho svitku treba stahnout armor

V podobe, jake je, je dobry leda do tezsich dungu - nahodit svitek a buchnout problemove potvory. Jinak je ted uplne k nicemu.
Máš pravdu ani mě nejdou ty rr , nebo mi to aspoň nebere makro.Jedině to klikat ručně ale to je v pvp nesmysl.Co si budem povídat , wh ani před změnou nebylo zrovna nejlepší do malejch a středních dungu.Avšak i ted jde normálně provokovat jako před tím přez zrcadlení akorád si člověk musí dávat víc pozor , protože kolikrát s víc monstrama ti to nestihne zrcadlo nahodit.Co se týče wh zbraní z light šutru má dobrej dmg na monstra s manou , fire zbran se oplatí nadále do pvp , do pvm je to šunt.Nevím proč lobuješ s remove trap , wh2.0 stále nešlape pasti ani paru se zapnutým zrcadlením.A připomínám , jde žráth salát , cler tě muže boostit a healit.
Dřív to vyzkoušej než začneš psát, já jsem s tím v pár dungach byl, předražený svitek stále šlape pasti v low i medium dungách, co se týká par, haluz, mana pastí (WH 2.0 se zaplým svitek je šlape) :))
To je vono , byl si v ´pár´ dungách a děláš závěry.Nevadí vysvětlím , to co ti dává možnost nešlapat pasti je to zrcadlo a to má timer , takže když máš dvě pasti zasebou nebo ti npc hodí kouzlo tak tu past šlápneš.A jestli si objevil snad past na kterou to nefunguje , poděl se zde o pozici.Funguje to i na ty staré co jsou v despu , nejsem si jistý u těch v ice.A bud trochu konstruktivní.Jediné v čem s tebou souhlasím že svitek je drahá věc a dlouho nevydrží.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Bloodboy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 107
Registrován: 11 čer 2008 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Bloodboy »

Nejsem si jist, ale od někoho povolaného jsem tuším kdysi slyšel/četl cosi o tom, že skilly tohoto typu scalují účinnost jen do 120, a ani kdyby postava měla třeba 200, tak to nic už nezmění. A předpokládám (podle efektu 110 resistů), že to by mělo k požadovanému efektu velmi daleko, skoro si dovolím tvrdit, že jakožto náhrada zrcadlení by to bylo naprosto bezvýznamné. Ale třeba se pletu a skutečně by šlo dát WH z nějakého itemu 300 resist s navrhovaným výsledkem.
mclucas
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 21 úno 2017 11:01

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od mclucas »

Zdravím všechny DP hráče. Po dlouhé odmlce jsem se vrátil k UO na DP a nestačím se divit změnám u WH. Nešlo by alespoň to dočasné nastavení nahodit i na stránky ke specce? Jinak ohledně úprav WH bych se přimluvil k itemu ala prsten jako suplement za imunitu. Osobně by se mi líbil speckový prsten (např. z plně nabitého GRR NPC vytvoří lovcuv prsten). Nikdy jsem nescriptoval pro uo spheru, ale ten každovteřinový check na IJS a kdyžtak nahození mi přijde celkem přeboost, ale server a koule asi pochroupne mnohé. Co udělat jednoduchý systém ala nahodím prsten (nebo dvojklik na již oblečený) a dostanu IJS. Vzhledem k tomu, že imunka byla předtím zdarma, tak prsten by mohl mít nekonečné množství nabití, ale není nb. Vyvážení itemu může být cena při vytvoření nebo nějaký zajímavý krátký subquest (ideální varianta). V dung zoně nahazování bez limitu (resp. půl vteřinové rozestupy), mimo např. 5 vteřin (to ať si rozhodnou pvpeři). Osobně bych radši klikal a měl jistotu, že když kliknu tak mám zrcátko, než si hlídat čas a počet zbývajících nabití nebo tahat víc itemů.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Xan »

Noveho wh nemam, ale pokud se nepletu, tak pouzitim rr prerusis soucasnou akci, takze bys mohl zbesile klikat rrko, nebo nejaky jeho ekvivalent, ale neudelal bys lautr nic jineho, krome pohybu. Hadam ze diky tomu svitku zrcadleni se o nic nestaras, krom prvniho spusteni, a samo ti to hazi ijs, aniz by ti to prerusilo cinnost (naprah, bandu, hid,...), pokud se pletu, tak me opravte. Takze uz jenom z tohodle duvodu to je ur o lepsi ten svitek
mclucas
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 21 úno 2017 11:01

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od mclucas »

Bylo by fajn vypreparovat informace z fora a souhrnně to popsat na stránky. Zvlášť ten časový limit jak dlouho vydrží svitek fungovat i když se nevybije do konce. U toho zaktivování prstenu a zrušení akce - to je opravdu hlavní nevýhoda ale spousta speciálních dovedností postav vyžaduje alespoň nějakou porci taktiky. Případně ať jde item aktivovat/deaktivovat a nemá žádný časový limit kromě počtu nahozených zrcátek.
Uživatelský avatar
Bloodboy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 107
Registrován: 11 čer 2008 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Bloodboy »

Poznatky k novému WH:
1, Dread chameleon birdi stále shazují armor (nezávisle na typu armoru).
2, WH stále nemůže všechny klamáky, kteří jsou psáni jako lvl 2.
3, Tuším, že krom MW large shieldu neobleče ani normální MW shield.
4, Nemyslím si, že je vzhledem k nutnosti nakoupit počet svitků, dobíjet je a jistých nevýhod reflectu oproti původní imunce je adekvátní možnost nošení jen původních ringů při aktivaci. Pokud má někdo dojem nutnosti znevýhodnění platu při zrcadlení, tak je za mě ideální snížit po dobu zrcadel postavě ar/hp jak někdo již naznačoval.
5, Aby mohlo WH používat rrka na snížený cooldown, tak musí střídat RR - GRR - RR - GRR.
6, Při zapnutí zrcadlení to krom shazování platu svleče i zbraň + shield (nvm, jestli je to pouze ošetření nějaké nežádoucí situace, ale při krizovce může v krajním případě ztráta těch pár hp / armoru nebo ta chvilka před opětovným nasazením znamenat rozdíl mezi wipem a přežitím výpravy.)
Uživatelský avatar
Bereg Sunrise
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 07 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Bereg Sunrise »

Jak se zbavím specky ? U Sphinx mi to píše, že se baví pouze se specializovanými povoláními.
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Skuhry »

u Sphinx se myslim rusi snad jen rang, pal, wamp, craft, kler. Zruseni stojí 100k a uz to nebere dung body a nevraci gp, takze zmena ve finale stoji 1,1m at se deje co se deje.

war se rusil u Hazocka v cechu za tusim 50k mc?
Pokud jde o zmenu ze staryho na novyho witche tak to dela taky nejaky typek v cechu, po pokecu zdarma.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Koupil sem si 4 svitky zrcadlení, 1 sem použil a další použít už nejde. Je tam nějaký dlouhý timer na znovupoužití?
Dragostela
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 25 kvě 2010 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Dragostela »

Ahoj, ten WH je absolutně na pvp nepoužitelný. Když někdo dá 1m za specku tak čeká že mu to něco taky přinese. Ten reflect nefunguje vůbec pokaždé a můžu to kombinovat jak chci mám 170 cd. Ten efekt u těch zbraní z forem asi mám neuvěřitelnou smůlu ,ale když ho dám (fire efekt) 2:80 ranám tak mi to zrovna 33% nepřijde. Jediná schůdná věc mi přijde ten blood šutr ve zbrani ten funguje. Ten dungeon mód vyzkoušený nemám ale za to 1m dostat "wara bez šutrovek", který se možná hodí jenom do pvm mi zrovna adekvátní vůči ostatním war speckám teda vůbec nepřijde. Tak poplakané mám teď k věci. Bude se s tím něco dělat v blízké době? Popřípadě občasné info v jaké fázi to zrovna je. Jde mi o to jestli má cenu marně čekat, že se něco změní v hotové věci a nebo prostě našetřit další finance na jinou specku. Díky za čas i odpověď.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Lucky »

Precti si (ne jen muj) brekot v tomhle topiku, WH 2.0 je hotova vec. Specka se z pvp pohledu znehodnotila, nevyplati se za ni klikat pokud nejdes tam, kde je spektral. Momentalne nej top pvp war je obyč war protože nemá žádné nesmyslné restrikce a guardian diky bonusu hp + bojovkám. Witch hunter už čarodejnice dávno neloví a v pvp jak ho známe je mrtev.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Dragostela
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 25 kvě 2010 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Dragostela »

No, mě ani tak nešlo o to lovit čarodějnice, jak o ten slíbený CD u RR/GRR který má být podle npc ve hře snížený. To byl ten hlavní a vlastně jediný důvod toho abych si něco takového dělal. To že to nefunguje zišťuju až tu z fóra což dle mého je trochu pozdě.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

Třeba se dočkáme update 2.1.Zrcadlení , hronej opruz nabíjet 10 svitku(člověk muže mít u sebe jen jeden svitek).Blbě se odhaduje kdy se vyčerpá.Většinou v tu nejhorší dobu.Provokování už není jak dřív , když sou 2 a víc monter co kástí svitek nestíhá a často to člověka odhidne nebo rovnou popraví.Ale dobrý že to kouzla vrací takže ledacos zabijete jen tím.To že svitek je jen ve světě totálně odpravilo wh ve fire a ve FODU.V pvp kombinace skládačka , palice na umlčení +stuna a řetez dobrá věc ale drahá sranda tahat palici za 200k.RR GRR v pvp nepoužitelné ikdyž je krátkej timer , neberou to makra.

Edit: a ještě jeden poznatek , svitek nemaká v částech dungu kde je venkovní část.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Lucky »

Zola píše:.V pvp kombinace skládačka , palice na umlčení +stuna a řetez dobrá věc ale drahá sranda tahat palici za 200k.RR GRR v pvp nepoužitelné ikdyž je krátkej timer , neberou to makra.

Edit: a ještě jeden poznatek , svitek nemaká v částech dungu kde je venkovní část.
A tak hlavne pominu-li PVE tak ne kazdej ma retezy a ne kazdej ma skladacku (aneb proc delat skaldacku na warra, kdyz na prskovi ma real profit).
To ze to neberou makra je jedna vec, druha vec je ta, ze to rusi naprah. O svitkach se nema cenu moc bavit a vybava na to, abych si zahral kvalitni pvp za WH je nesmyslne draha (sehnat +9 club taky sranda :p ).
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Dragostela
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 25 kvě 2010 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Dragostela »

Já to například můžu nahazovat ručně, různě měnit RR pak GRR a znova RR ale pořád tam mám CD 170. Nevím co dělám špatně jaký zázračný rituál musím udělat aby mě to fungovalo.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Já nevím co vám ostatním, ale mě ten svitek jde použít snad jednou za 30-40 minut, takže i v pvm je to dost na nic .. Nevím jestli to bylo typem dungu (resp jestli měl nějaký venkovní části), nevím v kterých jsem to už zkušel..
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

Fisik III píše:Já nevím co vám ostatním, ale mě ten svitek jde použít snad jednou za 30-40 minut, takže i v pvm je to dost na nic .. Nevím jestli to bylo typem dungu (resp jestli měl nějaký venkovní části), nevím v kterých jsem to už zkušel..
Ten svitek by měl jít zapnout vždy pokud si v dung zone ale někdy na to klikám taky jako blázen a nic.Občas pomuže oprava státu.Ale třeba v ice 2 nejde , to samé tsko a občas to hapruje v cv.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Zola píše:
Fisik III píše:Já nevím co vám ostatním, ale mě ten svitek jde použít snad jednou za 30-40 minut, takže i v pvm je to dost na nic .. Nevím jestli to bylo typem dungu (resp jestli měl nějaký venkovní části), nevím v kterých jsem to už zkušel..
Ten svitek by měl jít zapnout vždy pokud si v dung zone ale někdy na to klikám taky jako blázen a nic.Občas pomuže oprava státu.Ale třeba v ice 2 nejde , to samé tsko a občas to hapruje v cv.
Mě to právě šlo na začátku dungu a pak se mi to povedlo znovu zapnout až na konci no :) Mám dojem že sem to zkoušel úplně poprvé i v Decu, v první místnosti a taky to nešlo zapnout po vypnutí znova. To ještě zkusím otestovat, třeba to někdo za březen, duben upravoval.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

Fisik III píše:
Zola píše:
Fisik III píše:Já nevím co vám ostatním, ale mě ten svitek jde použít snad jednou za 30-40 minut, takže i v pvm je to dost na nic .. Nevím jestli to bylo typem dungu (resp jestli měl nějaký venkovní části), nevím v kterých jsem to už zkušel..
Ten svitek by měl jít zapnout vždy pokud si v dung zone ale někdy na to klikám taky jako blázen a nic.Občas pomuže oprava státu.Ale třeba v ice 2 nejde , to samé tsko a občas to hapruje v cv.
Mě to právě šlo na začátku dungu a pak se mi to povedlo znovu zapnout až na konci no :) Mám dojem že sem to zkoušel úplně poprvé i v Decu, v první místnosti a taky to nešlo zapnout po vypnutí znova. To ještě zkusím otestovat, třeba to někdo za březen, duben upravoval.
V decu třeba mi to šlo uplně v pohodě , jen v tech venkovních částech ostatních dungu ne no.Jinak sem to ještě zkoušel a mám dojem že po vstupu do dungu musíš projít aspoň zonu a pak to jde zapnout.Věřím tomu že se dočkáme update , přeci jenom to je vcelku nové a muže to mít dětské nemoci.Ale nesmí to nikdo odrazovat topikama o lenosti gm a podobně , to nás dál neposune :)

Jinak škoda že nejdou ortovat sumony šipkou , někde vejš bylo popsáno že se o tom uvažuje.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Zola píše:Věřím tomu že se dočkáme update , přeci jenom to je vcelku nové a muže to mít dětské nemoci.Ale nesmí to nikdo odrazovat topikama o lenosti gm a podobně , to nás dál neposune :)

Jinak škoda že nejdou ortovat sumony šipkou , někde vejš bylo popsáno že se o tom uvažuje.
Jasný no.

Já si stejně myslím, že to má využití i v pvp (i pojezdech). Jen je to prostě jiné jak předtím no, dražší..
Odpovědět