Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

A bavíme se furt o whčku?Zkoušel si ho v dungu co to dělá na pastech?Asi ne.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od dacaleb »

Acarus píše:...
Diky za upresneni.

Jinak k variante A i B. Bohuzel jsem sferu nikdy scriptovat nezkousel, tak nevim. U A jsem vychazel z dnes dobre vyrobeneho Guardiana, napr kdyby WH dostaval nabiti za spell ressist stejne jako Guard pres hit do stitu nebo zbrani.

K variante B, coz netusim jak by bylo narocne nascriptovat, ale cena by asi byla vetsi. Nicmene pokud by mohl WH nahazovat RR resp. GRR bez pauzy, pak by nahazovani IJS bylo jen ve hracove rezii a na tom s kolika nabitimi by mel G/RR u sebe. Me to prislo takovy celkem jednoduzsi nez tato automatika, ale jak rikam prd vim o skriptovani sfery :]. Resp:
- Jeden item co vypne / zapne WH s timerem na znovu pouziti.
- + 0 pauza mezi RR pokud jsem WH

Nicmene tak ci onak, vice otesuji v praxi soucasne nastaveni, nez delat predcasne soudy. I tak diky ze to zkousite ozivit/opravit.
Naposledy upravil(a) dacaleb dne 31 led 2017 22:36, celkem upraveno 1 x.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Zola píše:A bavíme se furt o whčku?Zkoušel si ho v dungu co to dělá na pastech?Asi ne.
Nové wh sem ještě nezkoušel vůbec, staré ano, to pasti nešláplo pokud sis nezrušil imunku šipkou.
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Sartoris »

Nie som si istý či to tu niekto písal. Ale staré WH mohlo nasadiť drevený kite shield. Nemohlo nasadiť kovový kite shield. Teraz nie je možné nasadiť ani drevený kite. To je zámer?
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Lucky »

Acarus píše:
Lucky píše:Jen takovy dotaz, proc nemuze mit wh zrcatko i mimo dung? Nemusi to bejt takova palka stacilo by kazdy 2,3 sec namisto ty jedny co je v dung zone ...
Mas RR ringy s velmi malou pauzou, to je malo ?
A tak je, neni. Pouziti RR prave znemoznuje naprahnout, proto by bylo fajn to trochu z automatizovat. Na utek je to mozna dobry, ale na druhou stranu kdyz budes v pvp nekoho honit tak ho nemuzes moc dobre fragnout...
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

Fisik III píše:
Zola píše:A bavíme se furt o whčku?Zkoušel si ho v dungu co to dělá na pastech?Asi ne.
Nové wh sem ještě nezkoušel vůbec, staré ano, to pasti nešláplo pokud sis nezrušil imunku šipkou.
No vidíš a sme doma.Něco zkus a pak sud , ted si vem že někdo začně knížkovat nové wh kuli pastem který nešlape.A nebo se někdo bude bát umlčet zemětřase protože tu někdo psal že mu to vysaje manu :D

Děkuju za tuhle specku , je supr.Trochu se bojím že časem některá monstra budou imuní vůči umlčení.A nezapomínejte na to že ted jde wh boostit a healit ivmkem.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
proffesor
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 03 pro 2016 10:49

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od proffesor »

Zola píše:
proffesor píše:Mohl by prosim novy WH2 obdrzet nejaky bonus do skillu remove trap?
Duvodem budiz to, pokud se spravne domnivam, ze kdyz mel WH1 imunku a behal po pastech, nedostaval gainy do remove trap. Tudiz to ma velmi nizke. A toto zvyzeni by mu zmenu imunky kompenzovala.
Starému wh to rostlo taky mám cca 40 bez knih.
V tom pripade jsem se zrejme mylil (mam na WH nejakych 10, gainu jsem si moc nevsimal)
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od dacaleb »

Acarus píše:
Fisik III píše:Nejdou nasadit ani ostatní štíty:
"Tvoje specializace ti nedovoluje pouzit Metal Shield"
"Tvoje specializace ti nedovoluje pouzit Wooden Shield"
"Tvoje specializace ti nedovoluje pouzit Magic Wood Large Shield"
"Tvoje specializace ti nedovoluje pouzit Magic Wood Shield"
Pri resyncu bude opraveno.
toto uz bylo vyreseno? Nejak mi to porad nejde nasadit. Diky za info.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

dacaleb píše:
Acarus píše:
Fisik III píše:Nejdou nasadit ani ostatní štíty:
"Tvoje specializace ti nedovoluje pouzit Metal Shield"
"Tvoje specializace ti nedovoluje pouzit Wooden Shield"
"Tvoje specializace ti nedovoluje pouzit Magic Wood Large Shield"
"Tvoje specializace ti nedovoluje pouzit Magic Wood Shield"
Pri resyncu bude opraveno.
toto uz bylo vyreseno? Nejak mi to porad nejde nasadit. Diky za info.
Na mw nemám fame ale jinak.

Obleče:
Metal Shield
Wooden Shield
..
Neobleče:
Dřevěnou slzu
proffesor
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 03 pro 2016 10:49

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od proffesor »

Walda v cechu pise 30k gp za jedno nabiti noveho clubu, maximalne pry 3 nabiti. Club, co mel jedno nabiti mi za 30k nabil na 4 nabiti. Je to v poradku?
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od dacaleb »

Fisik III píše:
dacaleb píše:
Acarus píše: Pri resyncu bude opraveno.
toto uz bylo vyreseno? Nejak mi to porad nejde nasadit. Diky za info.
Na mw nemám fame ale jinak.

Obleče:
Metal Shield
Wooden Shield
..
Neobleče:
Dřevěnou slzu
Moje chyba, dotaz jsem mel smerovat na toto:
dacaleb píše: Dalsi chybka:
- Nemuzu nasadit Wooden Kite Shield (coz sem pochopil, melo byt zachovano) - Tvoje specializace ti nedovoluje pouzit Wooden Kite shiled
- Je tedy Wooden Kite Shield u WH 2.0 vyrazen umyslne?

Diky za info
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Acarus »

Zadne typove podobne stity jako kite (wooden, metal), heather nelze ekvipnout.

Ta nabiti jsou OK.
tristan
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 04 črc 2008 01:17

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od tristan »

bylo by mozne u verze wh 2 mohl by zas ortovat sipkou ? jak u verze 1 ?
Uživatelský avatar
Bloodboy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 107
Registrován: 11 čer 2008 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Bloodboy »

Staré WH mohlo nosit dřevěný kite a magic wood large shiled (kapku). Z toho tvého popisu WH 2.0 jsem pochopil, že by štíty měly zůstat při starém beze změny a píšeš tam jen o železných kitech.
Acarus píše: Oproti normalnimu warriorovi:
...
- nemuze nosit jako drive stity (heather a kite)
...
Dřevěné kity jsou tedy úmyslně sebrány novému WH?
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Waringull »

Už to tu někdo avizoval, tak připomenu.

Specializace na WH už neobarvuje robu na červeno, fix prosím
STOP SUPPORTU!
proffesor
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 03 pro 2016 10:49

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od proffesor »

WH2 by si zaslouzil trosku poladit
- RR/GRR prstynky pauza 5sec nefunguje. Zkouseno mimo dung. Jestli to ma byt pauza 5sec jen v dungu, pak to dela WH2 char pouze do dungu a to jeste jen do par tezsich, kde muze s vyhodou uplatnit club
- tradicni WH stit wooden kite, ktery hraci na WH sbirali jakozto nejlepsi z moznych co mohl nasadit, a ktery prevazne maji, nejde nasadit
- svitek zrcadleni, zajimavy to napad, pokud nepujde pouzit mimo dung, dela z HW2 char pouze do par dungu
- witchhunterovy zbrane by zaslouzily posilit, at k necemu jsou, pokud nemuze nosit sutrovky
- u clubu by to chtelo jasne napsat: za 30k si koupite 3 nabiti
- mohl by dostat nejaky bonus navic, treba rezisty moznost dotrenovat na 100, nebo zvednou magery + nejake support/utocne kouzlo nizsiho kruhu do spellbooku
- moznost nosit i jine brnka nez ring je sice fajn, ale v pripade pouziti ability svitku, ktery je ma svlect do batohu, je to jaksi divne k nicemu. Budto nechat pouze ringy a nebo brnka neshazovat do baglu a jen jim po dobu aktivniho svitku treba stahnout armor

V podobe, jake je, je dobry leda do tezsich dungu - nahodit svitek a buchnout problemove potvory. Jinak je ted uplne k nicemu.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

proffesor píše:WH2 by si zaslouzil trosku poladit
- RR/GRR prstynky pauza 5sec nefunguje. Zkouseno mimo dung. Jestli to ma byt pauza 5sec jen v dungu, pak to dela WH2 char pouze do dungu a to jeste jen do par tezsich, kde muze s vyhodou uplatnit club
- tradicni WH stit wooden kite, ktery hraci na WH sbirali jakozto nejlepsi z moznych co mohl nasadit, a ktery prevazne maji, nejde nasadit
- svitek zrcadleni, zajimavy to napad, pokud nepujde pouzit mimo dung, dela z HW2 char pouze do par dungu
- witchhunterovy zbrane by zaslouzily posilit, at k necemu jsou, pokud nemuze nosit sutrovky
- u clubu by to chtelo jasne napsat: za 30k si koupite 3 nabiti
- mohl by dostat nejaky bonus navic, treba rezisty moznost dotrenovat na 100, nebo zvednou magery + nejake support/utocne kouzlo nizsiho kruhu do spellbooku
- moznost nosit i jine brnka nez ring je sice fajn, ale v pripade pouziti ability svitku, ktery je ma svlect do batohu, je to jaksi divne k nicemu. Budto nechat pouze ringy a nebo brnka neshazovat do baglu a jen jim po dobu aktivniho svitku treba stahnout armor

V podobe, jake je, je dobry leda do tezsich dungu - nahodit svitek a buchnout problemove potvory. Jinak je ted uplne k nicemu.
Máš pravdu ani mě nejdou ty rr , nebo mi to aspoň nebere makro.Jedině to klikat ručně ale to je v pvp nesmysl.Co si budem povídat , wh ani před změnou nebylo zrovna nejlepší do malejch a středních dungu.Avšak i ted jde normálně provokovat jako před tím přez zrcadlení akorád si člověk musí dávat víc pozor , protože kolikrát s víc monstrama ti to nestihne zrcadlo nahodit.Co se týče wh zbraní z light šutru má dobrej dmg na monstra s manou , fire zbran se oplatí nadále do pvp , do pvm je to šunt.Nevím proč lobuješ s remove trap , wh2.0 stále nešlape pasti ani paru se zapnutým zrcadlením.A připomínám , jde žráth salát , cler tě muže boostit a healit.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Waringull »

Zola píše:
proffesor píše:WH2 by si zaslouzil trosku poladit
- RR/GRR prstynky pauza 5sec nefunguje. Zkouseno mimo dung. Jestli to ma byt pauza 5sec jen v dungu, pak to dela WH2 char pouze do dungu a to jeste jen do par tezsich, kde muze s vyhodou uplatnit club
- tradicni WH stit wooden kite, ktery hraci na WH sbirali jakozto nejlepsi z moznych co mohl nasadit, a ktery prevazne maji, nejde nasadit
- svitek zrcadleni, zajimavy to napad, pokud nepujde pouzit mimo dung, dela z HW2 char pouze do par dungu
- witchhunterovy zbrane by zaslouzily posilit, at k necemu jsou, pokud nemuze nosit sutrovky
- u clubu by to chtelo jasne napsat: za 30k si koupite 3 nabiti
- mohl by dostat nejaky bonus navic, treba rezisty moznost dotrenovat na 100, nebo zvednou magery + nejake support/utocne kouzlo nizsiho kruhu do spellbooku
- moznost nosit i jine brnka nez ring je sice fajn, ale v pripade pouziti ability svitku, ktery je ma svlect do batohu, je to jaksi divne k nicemu. Budto nechat pouze ringy a nebo brnka neshazovat do baglu a jen jim po dobu aktivniho svitku treba stahnout armor

V podobe, jake je, je dobry leda do tezsich dungu - nahodit svitek a buchnout problemove potvory. Jinak je ted uplne k nicemu.
Máš pravdu ani mě nejdou ty rr , nebo mi to aspoň nebere makro.Jedině to klikat ručně ale to je v pvp nesmysl.Co si budem povídat , wh ani před změnou nebylo zrovna nejlepší do malejch a středních dungu.Avšak i ted jde normálně provokovat jako před tím přez zrcadlení akorád si člověk musí dávat víc pozor , protože kolikrát s víc monstrama ti to nestihne zrcadlo nahodit.Co se týče wh zbraní z light šutru má dobrej dmg na monstra s manou , fire zbran se oplatí nadále do pvp , do pvm je to šunt.Nevím proč lobuješ s remove trap , wh2.0 stále nešlape pasti ani paru se zapnutým zrcadlením.A připomínám , jde žráth salát , cler tě muže boostit a healit.
Dřív to vyzkoušej než začneš psát, já jsem s tím v pár dungach byl, předražený svitek stále šlape pasti v low i medium dungách, co se týká par, haluz, mana pastí (WH 2.0 se zaplým svitek je šlape) :))
STOP SUPPORTU!
Uživatelský avatar
Nait Magusanus
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2006 22:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Nait Magusanus »

Kdyz zminujete ty resisty co takhle mu sebrat ty ijska a misto toho nasetovat hodne velke magic ressisty tak aby resistnul treba kazdou druhou paralyzu a kvf by mu davaly tak za 25?
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Xan »

přemjšlím, že jsem to možná navrhoval u starýho WH, jako řešení jeho imunku, a ono by to asi prej nebylo nijak spolehlivý atd
Odpovědět