Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Johny Matovic »

To mate za to Vase drbnute lobovanie tam kde nie je treba. :p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Acarus »

Mephist píše:Jak dlouho trvá aktivovaný svitek zrcadlení? Nešla by u něj snížit váha? 20 mi přijde moc...
Pokud je kouzlící monstrum umlčeno, chová se jako bez many, nebo se snaží dál kouzlit, jen to nemá efekt?
vaha snizena 10x
nepusti ho to ke kouzlu, takze predpokladam, ze jako kdyby mel nulovou manu.
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Waringull »

Lucky píše:
Penelope píše: Já očekával od remake WH něco víc, tohle mi příjde do světa PvP takřka nepoužitelný a obdobně tomu bude i v PvM, nevím jaký dmg má ta zbran, pokud bude dávat IK, tak by se to snad dalo nějak využít i v PvP, ale to by ztrácelo na prskovi pointu silence. Spíš by ta zbran s ohledem kolik stojí a že má jen tři nabítí mohla k tomu silenci hodit i paru.
To asi ocekavali vsichni, nadruhou stranu mas 5s na rr a nabiti do clubu stoji ''jen 30K''.
Spis by ta zbran tu paru mohla hazet nadalku, abys nekoho dobehl a mohl ho i bouchnout :)
¨

Abych přidal taky svůj názor, tak co jsem měl možnost posoudit, tak to aktuální WH je opravdu (zatím)změna k horšímu, nicméně není to finální verze, ne? Nikde není napsané, že se něco nezmění či neupraví.

- Já bych navrhoval vzhledem cena/možnosti aby se Club of Silence přidal efekt paralyze jak tomu je u skládaných zbraní ( btw je ta zbran nb?)
- Možnost (NB) reflex ringu, který by se nabíjel v cechu waru max (25) nabítí (rozhodně by pro mě bylo lepší mit jeden nb prsten než furt někde po smrti nějaký shanet dobíjet ho ručne). Možná trochu sci-fi ale jelikož je to wh, a předtím imunita byla zadarmo, tak princip dobíjení jak to má vampír síla spánku = rakev, nebo klasiky 1k jedno nabítí. Anebo by vám vendor vždy nabil za poplatek do full stavu (25 nabítí)


EDIT: Tím NB reflex ringem, jsem chtěl říct jen to, aby si někdo neudělal wh a nechodil si tam nabíjet prsteny. Mohlo by se to vyřešit tím, že pokud s itemem pohne někdo jiný než WH tak by se RR automaticky změnila hodna nabítí na 1
Naposledy upravil(a) Waringull dne 30 led 2017 19:12, celkem upraveno 1 x.
STOP SUPPORTU!
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Acarus »

NB neni zadny novy item.
5000gp za 150 ijs instatne ... mi neprijde prepalene, ale jasny, driv to prece bylo zadarmo. Kolik stoji svitek ? 50gp ? Svitky jsou tezsi a drazsi.
30000 za tri nabiti mi taky neprijde nikterak prehnane.
Uživatelský avatar
Bereg Sunrise
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 07 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Bereg Sunrise »

Teď jsem zkoušeli vyměnit Mace of Silent a i když mám, vše NPC říká, že nemám potřebné věci. Není někde chyba ?
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Penelope »

Acarus píše:NB neni zadny novy item.
5000gp za 150 ijs instatne ... mi neprijde prepalene, ale jasny, driv to prece bylo zadarmo. Kolik stoji svitek ? 50gp ? Svitky jsou tezsi a drazsi.
30000 za tri nabiti mi taky neprijde nikterak prehnane.
Tady ta varianta by vyhovovala kdybych měl obyčejného warra, ale né kdyz mám specializaci, která se záměrně zaměřuje na imunitu kouzel, at předchozí verze bugovala a penetrace prostupova i od low monster, furt se mi to zdálo více vyhovující než aktualní, proto se mě zamlouvá návrh hore, že by měl WH nějaký prsten který by se sám dobíjel za aktivní hraní, kill nebo za zabítí nějakého (low) npc

Nevím jak se nový WH 2.0 bude uplatňovat ted v dungu, kdyz by ho ledajaká past zaparuje a obdaří ho haldy, výměnou za to, že ho vezmu kvůli tenhle zbrani, ani nejde o to, že bych ji musel neustále nabíjet za 30k, ale že ted je mnohem jednoduší (co se týka PvP) umřít za wh než tomu bylo doposud. Takže spíš než, že budu muset tu zbran dobíjet, tak ji budu muset neustále skladat znovu a ještě k tomu ji dobíjet :lol:
Naposledy upravil(a) Penelope dne 30 led 2017 19:24, celkem upraveno 1 x.
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Acarus »

A gpcka rostou na stromech, ja zapomnel.
Bereg Sunrise píše:Teď jsem zkoušeli vyměnit Mace of Silent a i když mám, vše NPC říká, že nemám potřebné věci. Není někde chyba ?
Chybka 500000 neni 50000
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

Penelopko zkusil si to whčko?Když to čtu docela hodně to haníš.V pvm za mě dobrý , tím že vypneš jakékoliv kouzlící monstrum je paráda.A tech pár gp co to stojí je nic , vem si ostatní specky jak jsou drahy.Muselo se to změnit , víš kolikrát to zjebalo celou sféru staré whčko?Je fakt že v cove pvp to už nebude vono ale síla řetězu společně s umlčením?A vem si ten hard core v dungu s tím zrcadlením :unibrow: Taky sem z toho nebyl zrovna štastný ale změna je život.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od dacaleb »

Budu to posuzovat jako ciste PvM hrac, me se koncept libi i myslenka. Prinasi to k WH trosku vic taktiky, pro hrani PvM.Provedeni by chtelo dosperkovat.

Mel bych par dotazu a navrhu na zmenu u te imunity, mace zatim nemam:

Dotazy:
- jak presne ma fungovat koncept vypinani svitku? Vypnou to jde az po uplnem vycerpani? Smrti? A kdyz odpustit dung zonu?

Jak poznam ze je svitek vycerpan? Kdyz sem ho aktivoval, po pohnuti se zmenila barva OK, ale pak to psalo nejaky nebiti? nejriv 6 pak 9 a neodpovidalo to teda poctu nahozenych IJS.
Kydz sem opustil dung zonu, tak porad bylo aktivni i kdyz IJS uz nedavalo. Informaci o konci sem nedostal. Pri vraceni do dung zony, po pklikani napsalo svitek byl vycerpan a (zmizel) oprava nezmizel ;].

Doplneni:
"Moc svitku se zda byt vycerpana" > jdu k Wilibaldovi > "Nabit" > "Svitek se zda byt nabit" a nic se nezmeni svitek nezmeni barvu a hlasi "Moc svitku se zda byt vycerpana"

Navrhy:
A
- Svitek zmenit na "Prsten" nebo jiny sperk, ktery se nasazenim aktivuje, sundanim deaktivuje. Nebo jako u guarda //lepsi prehled Aktivni / Neaktivni
- Nabiti vice 3 5 10 napr. a pres NPC stejne jako nyni za PG, nebo nabijeni oddoba guardiana a stitu?
- Timer mezi sundanim / nadanim v ramci minut? Tj nandam = aktivni, sundam = neaktivni ale nahodit muzu za XYZ minut znova.
- Penalizace armoru, misto zakazu Plate a Chain udelat pres shozeni armoru na hodnotu Ringu, napr. +- 45?. (Pokud teda myslenka zakazu, neni kvuly zvyseni ceny za equip tohoto povolani, aby clovek musel nosti 2 brneni)

B

- Cele udelat jen pres RR a GRR, timer +-0 v rezimu WH. Tj cena nabiti = cena nabiti RR GRR // toto povazuju za velice jednoduche a efektivni reseni
- penalizace jako v A]
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Lucky »

Jen takovy dotaz, proc nemuze mit wh zrcatko i mimo dung? Nemusi to bejt takova palka stacilo by kazdy 2,3 sec namisto ty jedny co je v dung zone ...
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Acarus »

dacaleb píše: - jak presne ma fungovat koncept vypinani svitku? Vypnou to jde az po uplnem vycerpani? Smrti? A kdyz odpustit dung zonu?
V prubehu testovani, sme prisli na to, ze bude dobre mit moznost tu vec vypnout. Napr. se to dost nelibilo, kdyz to clovek pouzil a vyskoci adamantka.

Jak poznam ze je svitek vycerpan? Kdyz sem ho aktivoval, po pohnuti se zmenila barva OK, ale pak to psalo nejaky nebiti? nejriv 6 pak 9 a neodpovidalo to teda poctu nahozenych IJS.
Kydz sem opustil dung zonu, tak porad bylo aktivni i kdyz IJS uz nedavalo. Informaci o konci sem nedostal. Pri vraceni do dung zony, po pklikani napsalo svitek byl vycerpan a (zmizel) oprava nezmizel ;].
Tak ze uz ti to dalsi ijs nehodi. Ale ne, melo by to napsat hlasku, muzu tam pridat trebas ke konci tech hlasek vic, ze se to vycerpava.
Aktivni je to jen kdyz pridava IJS ... mozna pri checku na zonu to tu hlasku nepise.
Fix na poznani barvy v baglu zkusim pripad, at zmeni barvu hned. Zacatek by to melo hlasku napsat a konec take.
Doplneni:
"Moc svitku se zda byt vycerpana" > jdu k Wilibaldovi > "Nabit" > "Svitek se zda byt nabit" a nic se nezmeni svitek nezmeni barvu a hlasi "Moc svitku se zda byt vycerpana"
Nevim jestli funkcni, ale jde nabijet, jen kdyz mas u sebe jeden svitek, kdyz jich mas vic je to problem, vendor nepozna ktery nabit, a mit u sebe jich vic, tak se muze stat, ze nabije nabity. Udelam spis to, ze ty vybite vykoupi za cenu o tolik nizsi, ze danej rozdil bude cenou nabiti.

A
- Svitek zmenit na "Prsten" nebo jiny sperk, ktery se nasazenim aktivuje, sundanim deaktivuje. Nebo jako u guarda //lepsi prehled Aktivni / Neaktivni
- Nabiti vice 3 5 10 napr. a pres NPC stejne jako nyni za PG, nebo nabijeni oddoba guardiana a stitu?
- Timer mezi sundanim / nadanim v ramci minut? Tj nandam = aktivni, sundam = neaktivni ale nahodit muzu za XYZ minut znova.
- Penalizace armoru, misto zakazu Plate a Chain udelat pres shozeni armoru na hodnotu Ringu, napr. +- 45?. (Pokud teda myslenka zakazu, neni kvuly zvyseni ceny za equip tohoto povolani, aby clovek musel nosti 2 brneni)
Neplanuje se jit touto cestou, protoze to ani neni dost mozne nascriptovat.
B

- Cele udelat jen pres RR a GRR, timer +-0 v rezimu WH. Tj cena nabiti = cena nabiti RR GRR // toto povazuju za velice jednoduche a efektivni reseni
- penalizace jako v A]
To by vyslo mnohem draz, dle meho.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Acarus »

Lucky píše:Jen takovy dotaz, proc nemuze mit wh zrcatko i mimo dung? Nemusi to bejt takova palka stacilo by kazdy 2,3 sec namisto ty jedny co je v dung zone ...
Mas RR ringy s velmi malou pauzou, to je malo ?
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Raziel »

Na používání RRek ti stačí jeden prsten a máš na něj pauzu 5 sec, alespoň tak jsem to pochopil (nevím už přesně kolik je normální pauza když se používá více RR najednou ale tuším že to je nějak 10-15 sec. Taky to berte tak že to není imunita, tohle je pro mága horší než imunita když mu WH nebude spelly rezistovat, ale vracet zpátky co 5 sec...

V PvM použití mít bude, silence na spectrala třeba ? Nebo si WH solne prakticky každé kouzlící monstrum které nemá imunitu na magii třeba titán zemětřas. Tady ten váš negativistický přístup je k smíchu ... ještě než na něco sáhnete si stěžujete že je to slabé.

Zajímá mě ale jestli je pořešené padání IJS po čase místo na spell ? Prostě chvíli nikdo nic nekouzlí, takže WH vyprší IJS. Nahodí se zpátky samo a nebo si musí proklikat svitek/nebo hodit spell nebo nějak to prostě hlídat růčo ?
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Xan »

já moc pvm nehraju, ale npc ,který přepneš z castícího stavu do melee modu, u těch silnějších je to spíš na škodu, páč mají i tak pořádnou dmg:)
ale to neposoudím, já jsem víc na pvp, kde je škoda, že ze specek může kamenky bez omezení používat jen destro a ten umí vesměs jen attack last
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Acarus píše: - novy item - svitek zrcadleni - pri aktivaci ziska hrac na cas pripadne nez vyplaca cca 150 IJS na sebe magickou ochranu, kdy dostava na sebe kouzlo IJS, a kdyz mu ho nekdo shodi kouzlem do max do 1s ziska nove. Suplent za imunku. Jde kdykoliv zrusit poklikanim na vybity svitek. Svitku muze mit u sebe dotycny kolik chce. (svitek se da koupit a nabit u vendora (svitek stoji 20k, nabiti 2k) max nabiti na jeden svitek je 1. Funguje jen v dungeon zone.* vyjimka v tomto modu nelze mit na sobe plate/chain. Pri pouziti je check, pokud mate plate/chain, tak je to shodi, pokud mate ring tak ok. Pri zrcadleni nejdou nasadit plate/chain (ani vyjimka na minotaur se delat nebude)
Nebylo by lepší v tomto "modu" zakázat jen štít a ponechat jakékoliv brnění? Tahat 2 brnění je dost váhově náročné a měnit před použitím brnko je jistě otrava.
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Scorp -K- »

Raziel píše:Na používání RRek ti stačí jeden prsten a máš na něj pauzu 5 sec, alespoň tak jsem to pochopil (nevím už přesně kolik je normální pauza když se používá více RR najednou ale tuším že to je nějak 10-15 sec. Taky to berte tak že to není imunita, tohle je pro mága horší než imunita když mu WH nebude spelly rezistovat, ale vracet zpátky co 5 sec...

V PvM použití mít bude, silence na spectrala třeba ? Nebo si WH solne prakticky každé kouzlící monstrum které nemá imunitu na magii třeba titán zemětřas. Tady ten váš negativistický přístup je k smíchu ... ještě než na něco sáhnete si stěžujete že je to slabé.

Zajímá mě ale jestli je pořešené padání IJS po čase místo na spell ? Prostě chvíli nikdo nic nekouzlí, takže WH vyprší IJS. Nahodí se zpátky samo a nebo si musí proklikat svitek/nebo hodit spell nebo nějak to prostě hlídat růčo ?
No nechcem do toho moc kecat, whcko sice mam ale uz som ho par mesiacov nelogol, ale ak to je ako acar tu myslim pisal, ze to neni tak silence, ako skor vysatie many, tak potom gl solnut si zemetrasa za wara, ked mu vysajes manu. To iste u spectrala. Este som to nove Wh v dungu nevidel, takze fakt nevim. Kazdopadne ...
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Acarus »

Raziel píše: Zajímá mě ale jestli je pořešené padání IJS po čase místo na spell ? Prostě chvíli nikdo nic nekouzlí, takže WH vyprší IJS. Nahodí se zpátky samo a nebo si musí proklikat svitek/nebo hodit spell nebo nějak to prostě hlídat růčo ?
mas ijs ? nemas, hodim ti ho -1x,y=0; nic +1y ... 1s ... mas ijs? nemas, hodim ti ho -1x; nic +1y ... 1s ...

kdyz uz nemas x, zmizim a napisu svitek neni aktivni
kdyz mas moc y ... tj ze ubehlo od posledniho ijs trebas 1000s tak ti to taky vypnu.

Kdyz umres, tak to ceka y s
Kdyz zrcatko mas, ceka to az ho nebudes mit nebo y s
proffesor
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 03 pro 2016 10:49

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od proffesor »

Mohl by prosim novy WH2 obdrzet nejaky bonus do skillu remove trap?
Duvodem budiz to, pokud se spravne domnivam, ze kdyz mel WH1 imunku a behal po pastech, nedostaval gainy do remove trap. Tudiz to ma velmi nizke. A toto zvyzeni by mu zmenu imunky kompenzovala.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Zola »

proffesor píše:Mohl by prosim novy WH2 obdrzet nejaky bonus do skillu remove trap?
Duvodem budiz to, pokud se spravne domnivam, ze kdyz mel WH1 imunku a behal po pastech, nedostaval gainy do remove trap. Tudiz to ma velmi nizke. A toto zvyzeni by mu zmenu imunky kompenzovala.
Bonus do remove trap?Proč?Starému wh to rostlo taky mám cca 40 bez knih.Apropo , na co vlastně potřebuješ remove trap?

Když to čtu většina lidi jen spekuluje co to dělá a co ne , zkuste si to nejdřív.Např jak vůbec funguje to umlčení.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jste spokojeni s Witch Hunterem ?

Příspěvek od Fisik III »

Zola píše:
proffesor píše:Mohl by prosim novy WH2 obdrzet nejaky bonus do skillu remove trap?
Duvodem budiz to, pokud se spravne domnivam, ze kdyz mel WH1 imunku a behal po pastech, nedostaval gainy do remove trap. Tudiz to ma velmi nizke. A toto zvyzeni by mu zmenu imunky kompenzovala.
Bonus do remove trap?Proč?Starému wh to rostlo taky mám cca 40 bez knih.Apropo , na co vlastně potřebuješ remove trap?

Když to čtu většina lidi jen spekuluje co to dělá a co ne , zkuste si to nejdřív.Např jak vůbec funguje to umlčení.
To ty asi nevíš jak to funguje, že tu mluvíš o spekulacích. Když máš remove trap 65, tak ti to u dost pastí napíše, že si našel past a ta ti nic neudělá (nevysaje to manu, neparne tě, nedá ti haldy..). Dokonce ji to i někdy vypne na těch pár vteřin, takže ten co to projde hned po tobě je taky v poho..
Odpovědět