Warrior - Destroyer

Odpovědět
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Thief »

Mrknu na to.
Myth
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 07 zář 2006 18:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Myth »

03.11.2016 14:51:00 - Quido
- Destro zbrane/helmy se nyní vyměnuji u NPC Borgach = nasadí pouze destro - manipulovat s nimi muže každý
Dekuji za rychle vyrizeni :)
Uživatelský avatar
Fidell
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2017 10:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Fidell »

Ahoj, nebylaby vůle navíšit frekvenci a dobu trvani bostu z destro zbrani/helmy? Obdržet bost na cca 15s 4x za 3h je k pláči :cry:
pýcha, pytel, pysk, netopýr, slepýš, pyl, kopyto, klopýtat, třpytit se, zpytovat, pykat, pýr, pýřit se, pyj
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Zola »

Fidell píše:Ahoj, nebylaby vůle navíšit frekvenci a dobu trvani bostu z destro zbrani/helmy? Obdržet bost na cca 15s 4x za 3h je k pláči :cry:
Bylo by to dobré , protože stihnout se dolečit a přebustít člověk stihne málo kdy a clerum se tak rychle neaktualizuje záložka.Spíš se stává že se o to člověk snaží a jak dochlastává GH akorád mu to spadne a tech +-300 nedopadne.Mám dojem že už sem to navrhoval ale aspoň máme z5 hid.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Empair »

Destro :) chudinka mezi plechovkami ... je očekáváno nějaké balancování ... tak jsem se rozhodl přinést svoji trošku do mlýna.

Mě by se líbilo, kdyby měl důvod chodit questíky. Aby hráči měli s přípravou postavy na dung práci ...
- dobré na tom je, že ty questy jsou již hotové a není třeba tudíž nic přidávat.

Medajlon
- ať už klasické využití nebo nějaké jiné ...
- je škoda, že questík na wara leží ladem, já bych nadšený, kdyby moji warrové si tento quest pravidelně chodil plnit, jelikož by to pro ně mělo smysl

Knajtky
- jejich současné využití pro kohokoli krom magic pala nemá opodstatnění
- já za warra ještě před speckama jsem tam chodil pořád dokola jen aby mi padnul štít ...
Uživatelský avatar
Bereg Sunrise
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 07 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Bereg Sunrise »

Já se přimlouvám aspoň za ten delší boost nebo větší frekvenci nahazování, oproti Teutonovi a Gangrelovi jsem mimo high AR monster k prdu. A těch je v dungu zlomek. Ten boost fakt trvá minimum, jinak mám menší AR, Hp stejně jak další charry +/- 250 a menší AR.
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Han Gamms »

Válečnická specializace Destroyer se zaměřuje především na útok.... bla bla bla viz.web.

Paladinové, kteří můžou ressovat, boostovat, mají obstojné klamáky. By neměli mít lepší ani srovnatelnou DMG s warriorem, natož s Destroyerem.
Po delší době jsem se prošel s Destroyerem. Zjistil jsem, že pala spec zbraňe mají stejný cca dmg jako Destro zbraň ale mlátí 2x (3x) rychleji.

Tak se ptám:
1) Oslabíte Paladinské specky ? Což prodlouží a ztíží průchody dungů a zbylých 30 lidí na serveru mě za to ukope. :D
2) Posílíte Destroyera(wary) na úroveň kde byl před Pal specialnima zbranema? :roll:
3) Uložíme wary do šuplíku k brujahům a tremerům a šici si uděláme paladiny?
Snad to není jen můj dojem.

Hejtování může začít :twisted:
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od dacaleb »

Han Gamms píše:Válečnická specializace Destroyer se zaměřuje především na útok.... bla bla bla viz.web.

Paladinové, kteří můžou ressovat, boostovat, mají obstojné klamáky. By neměli mít lepší ani srovnatelnou DMG s warriorem, natož s Destroyerem.
Po delší době jsem se prošel s Destroyerem. Zjistil jsem, že pala spec zbraňe mají stejný cca dmg jako Destro zbraň ale mlátí 2x (3x) rychleji.

Tak se ptám:
1) Oslabíte Paladinské specky ? Což prodlouží a ztíží průchody dungů a zbylých 30 lidí na serveru mě za to ukope. :D
2) Posílíte Destroyera(wary) na úroveň kde byl před Pal specialnima zbranema? :roll:
3) Uložíme wary do šuplíku k brujahům a tremerům a šici si uděláme paladiny?
Snad to není jen můj dojem.

Hejtování může začít :twisted:
Neni to jen tvuj dojem. Mas v tom naprostou pravdu. Osobne jsem o tom zde mlcel, protoze GM delali upravy vetsinou smerem dolu (osobne sem nechapal nikdy proc, hlavne vuci poctu aktivnich hracu). Cekal jsem kdo stim prvni prijde. Snad nebudes mit stou 1] pravdu.

Mam vsechny postavy a specializace na DP, hraju vsechny chary a kdyz nekomu doporucuju specializaci na wara, tak jedine guard. Kdyz paladin, tak v podstate vsechny tri, ale ISk, je proste paradni, podle me s Gangrelem nejlip nastaveny DMG char, pomer cena/vykon.

Pokud ale GM jsou pro zlepseni specializaci smerem nahrou, tak i ja se primlouvam za upravu Destra .
Destro je ve vsem dobre nastaven, ale abych osobne bych ho zatraktivnil:

- zrychlit utok destro zbranemi na 3-4s max.
- povolit ress hulku (to bych dal i WH, uz to neni full imunka, takze neni duvod proc by ji nemoh mit. Uz takle je WH bez TOP zbrane nehrany char).
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Zola »

Destro je taky v první řadě hrozná nuda.Dost by mu taky pomohlo kdyby se prodloužil timer na ten berserk , aktuálně se to skoro nedá stihnout ani dolečit a ještě přepít ghčkem.... natož s tou brutal str chvilku mlátit.Nebylo by od věci kdyby měl třeba něco jako ultimate charm box který by neubíral tolik + sovosti a bylo to vázané jen na destro zbraně.A je taky trochu naprd že destro i wh mají stejný limit na štíty (víko od popelnice) dřív to bylo odlišené , wh mohl MW kapku.A timer na port je zcela mimo mísu , člověk blbě naklikne pohne se...muže jít dělat večeři.
Druhá stránka věci , destro s bersou je top...ale strašně málo dostupné vím.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Nait Magusanus
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2006 22:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Nait Magusanus »

Han Gamms píše:Paladinové, kteří můžou ressovat, boostovat, mají obstojné klamáky. By neměli mít lepší ani srovnatelnou DMG s warriorem, natož s Destroyerem.
Po delší době jsem se prošel s Destroyerem. Zjistil jsem, že pala spec zbraňe mají stejný cca dmg jako Destro zbraň ale mlátí 2x (3x) rychleji.
mnoo mensi protiargument, ano boucham za iska sekyrou cca 2x rychlej jak ty s podobnym damage jako ty se spearou ALE pouze do monster do kterych se isk specializuje (nemrtvi, pavouci, demoni a draci), do ostatnich monster ma ten isk damage daleko mensi jak destro, treba takoveho luciana bych tou sekerou akorat lechtal. Je dobre taky pripomenout ze isk je hodne priblizeny warovi tim ze nemuze obyc ress svitek a abych mohl s iskem chodit poradne dungy musim jit 9x!! dominik quest, coz je 9x ice vik, 180k MC a ty zbrane se dost nici, kor jednorucka. Za destra ti staci soulshardy a +9 spear kterych se kazdemu vali v bance 20. Destro si nahazuje STR takze se muze boostit jako paladin (akorat ten flam a ar si nahazuje, no boze) a to se bavime jen kdyz ma destro zbran, destro s berserkou je jina liga. Isk se speckou uz ma maximalni damage a uz vetsi mit nebude. Navic destro ma aspon lehce pouzitelne non fame zbrane z forem, za iska pokud se odfamim to pizlam pak kamenkou ktera nic nedela nebo honourem ktery ma porad nulovy damage (srovnatele s +7 zbrani mi prijde co sem to zkousel naposled).

Ano isk je hodne silny ale pokud by se nerfl tak ho uz nikdo hrat nebude.

Ale nemel bych nic proti dat destrovi (klidne i wh) ze muze pouzivat ress hulku pripadne vytunit medajlon ktery sem videl pouzity v dungu snad jednou v zivote za poslednich par let. Pripadne predelat tu conquer and destroy abilitu pokud by sla tak misto toho aby to davalo boost sily (coz mi neprijde logicke) tak kdyby slo tak zeby do monster to ubralo procentualni damage zbyvajicich hp monster (tzn cim vic ma monstrum aktaulnich hp tim vetsi by dostalo pecku z te ability) coz by bylo konzistetntni s roli s jakou vnimam buchny, byt prvni linie a snazit se nacnout/oslabit priseru kterou by pak dorazili ostrostrelici finishing shotem. S tim ze kdyz by destro dostaval damage dostaval by nejake docasne bodiky ktere by zvysovali sanci na tu abilitu, takove nasiraci "rage" bodiky ktere by pak treba prodlouzili i berserk timer? Nevim destra uz nehravam tak tezko navrhovat ale do iska prosim pripadne rypat s rozmyslem.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od GM Alois »

Ahojte,

předem děkuji za konstruktivní nápady a diskuzi.

Určitě nebudeme momentálně sahat do povolání tak, aby se stalo nepotřebným, tedy tak, že je budeme oslabovat.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Han Gamms »

Však mě se taky líběj paladinové teď, komu ne :) Taky už si jednoho dělám. Jen mi dejte někdo relevantní důvod ještě vytáhnou wara do dungu :))

Destro umí jen dávat DMG. Proto to měl být největší a tupý DMGer, vykoupený tím, že výpravě nijak jinak nepomůže. Plus nemůže RR, IJS, aspon mu vrátili hid, jinak to bylo jen čekaní na smrt v krizovce.

Boostem všech 3 pal specek (spíše jejich zbraní) dostali paladinové velikou DMG ničím nevykoupenou. Asi jako kdyby warové dostali magery na 60%, kouzla, ress , klamaky :)

War se bere jen kůli DMG, nic jiného výpravě nepřináší. Takže podle mě to jde vybalancovat jen zvýšením DMG, aby se vrátil na místo kde snad i byl původně zamýšlen. Zrychlit destrozbraně nebo dávat berseku za 9x projitej golden medailon a 180k MC :-D
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od dacaleb »

Han Gamms píše:Však mě se taky líběj paladinové teď, komu ne :) Taky už si jednoho dělám. Jen mi dejte někdo relevantní důvod ještě vytáhnou wara do dungu :))

Destro umí jen dávat DMG. Proto to měl být největší a tupý DMGer, vykoupený tím, že výpravě nijak jinak nepomůže. Plus nemůže RR, IJS, aspon mu vrátili hid, jinak to bylo jen čekaní na smrt v krizovce.

Boostem všech 3 pal specek (spíše jejich zbraní) dostali paladinové velikou DMG ničím nevykoupenou. Asi jako kdyby warové dostali magery na 60%, kouzla, ress , klamaky :)

War se bere jen kůli DMG, nic jiného výpravě nepřináší. Takže podle mě to jde vybalancovat jen zvýšením DMG, aby se vrátil na místo kde snad i byl původně zamýšlen. Zrychlit destrozbraně nebo dávat berseku za 9x projitej golden medailon a 180k MC :-D
On ma Destro porad nejvetsi DMG. +17 Hala dava vetsi max DMG do higharmor nez ISkuv Destructor, to mam vypozorovanem hity mi to vypisuje a sleduji to. Urcite by se dala udelat i tabulka s presnynm porovnani. Problem je ale DPS, kde je to naprosto tragicke, ten naprah 8-10s nebo jak dlouho to je, to dela naprosto nepouzitelnym a otravnym na hrani. Co se tyce TOP zbrani, to bych neresil, proste to je mimo, char musi fungovat i bez toho aby mel zbran za 8M.

Vazne staci zrychlit ten utok, idealne na 3-4s, myslim ze to nikomu neuskodi a Destroyer bude opet na vysluni. I tu hulku bych mu dal, at je k necmu kdyz se to podela.

Jinak mluvis o Destroyerovi, ze je usless, ale ver ze porovnani s WH 2.0 je to porad TOP charakter ;]. Nebo je tu nekdo kdo WH aktivne hraje bez TOPka?

K tormu relevantnimu duvodu s warem do dungu. Guardian je naprosto paradni i oproti paladinum. Diky upravam stitu (velka chvala GM), ktere se daji nabijet a sundanim clovek neprijde o nabiti se stim da paradne kombinovat v dungu a muzes stim fakt delat psi kusy. S myth scimem, ma DPS na urovni gangrela do vetsiny monster a jeho spec zbran da i Aratsovi za 2+-, takze min jedna specka Wara je vazne povedena. Chodim ho stejne rad jako Iska, mozna radsi.
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Han Gamms »

dacaleb píše:...
Těch high AR monster moc nepotkáš a zrovna Iskova speciálka nefunguje snad jen na humany a ptáky z mobů nejběžnějších a nejsilnějších.

Vím co jsem viděl u Aquamariny, Isk vs Destro :-D Může nám jí GM klidně někde hodit bez lootu a dáme chalange :-D

Despice3 by dnes byla Iskariot párty :D
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od dacaleb »

Han Gamms píše:
dacaleb píše:...
Těch high AR monster moc nepotkáš a zrovna Iskova speciálka nefunguje snad jen na humany a ptáky z mobů nejběžnějších a nejsilnějších.

Vím co jsem viděl u Aquamariny, Isk vs Destro :-D Může nám jí GM klidně někde hodit bez lootu a dáme chalange :-D

Despice3 by dnes byla Iskariot párty :D
Proc ne, rad bych nekdy udelal test vsech charu, pripadne GM muzou rovnou popsat jak je to nasriptovane a jake zbrane + chary maji DMG. Celkem by to usnadnilo toto teoretizovani. Nic mene vychazim z toho, ze vetsina hracu zde siri jen domenky, co si tak max +- vykoukali ze zalozek, ja vychazim z konkretnich cisel co mi vraci server. Proto vim, ze Destro dokaze dat Artasovi s +17 halou i za 5+ a ISk spise 4-. Takze aspon 20-40% vetsi DMG per hit ma.

Jinak je logicke ze ISk by Aquamarinu zabil rychleji nez Destro, ale to uz sem psal, DPS ma Destro naprosto ubohe a o tom zabijeni vetsiny momster je od DPS. Kdyz das -8HP/10s tak je to horsi nez -5HP/4s ;].

Uvidime, treba nas GM vyslysi a ten hroznej pain s rychlosti destro zbrani vylepsi ;]!
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Zola »

Destro má dmg do ar monster , to není blud ale holej fakt.Zrychlení destro zbraní moc hratelnosti nepomuže.Cesta muže taky vést přes nepoužívané zbraně jak psal Han v UDS , nějak to tam vyšumělo.Některé artefakty sou dobře nascriptované , proč si nevzít příklad tam ?:wink: A již zmíněný golden medailon , škoda že je k ničemu a přitom by stačilo pár uprav.Jo a formové zbraně?Už sem to někde psal , to mělo dmg tak v roce 2010 :roll:


A krom mě nikdo další aktivně wh nehraje , škoda ale to sem nepatří. 218 840 275
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Iery »

Vrátit WH na verzi 1.0 plus mu nechat special item a možná by to zase začal někdo hrát
Uživatelský avatar
NANUK
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 62
Registrován: 07 zář 2016 16:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od NANUK »

Zatim venku sviti a hreje ta svina kulata ale pomalu ale jiste se nam blizi zima.... tak doufam, pevne verim ze se v trave neco chysta, nejen ohledne destra 8´)
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Raziel »

PvM WH byl ultimátní. Vyndal si místnosti na solo tam, kde měla bez něj problém celá výprava. A k tomu mu stačilo tam vlézt a hidnout - no skill required. Kvůli němu se do dungů čím dál víc přiházeli ik archeři a pasti na ně, kteří pak skládali celou výpravu.

PvP ... prsk pvp bylo nejzábavnější a wh byl pro prsky stopka. Lidi můžou nadávat na prsky a nízké náklady atd ale to byl taky důvod proč lidi to PvP mohli hrát a hráli, aniž by kdovíjak hráli PvM, které je třeba nebavilo. Chvílli se zkoušelo plech pvp ale běhat kolem dokola s tím že jediný kdo může umřít je prsk se prostě neujalo. Na town battlech (dokud ještě byl nějaký o/ch) to šlo hezky vidět...
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Destroyer

Příspěvek od Zola »

Ok tak to řešme tady.
WH 1.0 už nikdy nebude , bugovala to jako prase obzvlášt když wh schytalo EFku přímo na sebe , kolikrát to shodilo kouli.


WH nikdy nebyl a nebude ultimátní , to že se hodil na pár místností je pravda ale ty místnosti jsou změněné(jo ik archeři na jednom místě a ta místnost je těžká jen pro někoho) ještě před wh2.0. WH nikdy nebylo ani top věc v pvp , sice to nešlo parnout a kouzlit ale to je tak vše.Kdo běhá za plechovku ví že akorát běhá jak šulin a nic z toho , navíc wh ani tenkrát ani ted nemá pořádnou zbran.Muže se spolehnout max na formovku s fire šutrem že dá efekt šutru i formy zárověn tak 1x za 100x hitu.Ano řetězy , sou dobré jen na lidi co neumí sesednout nebo si rozšrinknout jezdítko.A ještě jsou navíc zdražené.A ta nová palice na umlčení?Jo super někdo to stáhnul asi na 5 sekund(pvp) a přitom je za nesmysl.To byla asi jediná šance , umlčet někoho a parnout skládačkou , teda za předpokladu že člověk hitne ale to sme zase na začátku.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Odpovědět