Warrior - Specializace

Odpovědět
Uživatelský avatar
balík
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 76
Registrován: 10 úno 2012 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od balík »

Tak já v dungu celkem střídám jednoručky a obouručky. A u WH stíhat byt pořád přepitej moc dobře nejde, většinou jseš až poslední na heal ... A musíš chlastat hodně GHček...
A jestly jsou to jeho spešl guny tak by je snad měl bezproblémů oblíct ne? Zas tak moc toho nechci :d
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Strigwyr »

Witch hunter v PVM vyslapava normalne pasce ako mana, para, haldy atd...
Planuje sa to nejak v blizkej buducnosti osetrit? totizto by som ho mal aj zaujem si ho spravit do pvm ale ten WH je papierovy a tieto pasce ho rozsekavaju....
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Persefona »

Je fakt, že ta imunita občas blbne, jako by se na okamžik vypnula. Lze pak dostat paru, haldy a už se mi dokonce jednou stalo, že jsem dostal snižovačku statů. Následně nemožnost manipulovat s forma zbraněma atd. Mohl by se na to někdo podívat a zjistit, proč se to děje a jak tomu zabránit? (Šipku jsem si při tom neházel).
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Strigwyr »

Persefona píše:Je fakt, že ta imunita občas blbne, jako by se na okamžik vypnula. Lze pak dostat paru, haldy a už se mi dokonce jednou stalo, že jsem dostal snižovačku statů. Následně nemožnost manipulovat s forma zbraněma atd. Mohl by se na to někdo podívat a zjistit, proč se to děje a jak tomu zabránit? (Šipku jsem si při tom neházel).
ono nie len pri sipke to bugne, ale ked si hodis sipku tak mozno aj celu dalsiu hodinu slapes tie pasce... moc to nemam vypozorovane ale ked vies kde mas radu pasci tak je to dost blbe sa spoliehat na nahodu ci to prebehnes alebo nie... chcelo by to opravit no
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Persefona »

Celou další hodinu nevim, jestli to tak někdo má. Z mejch zkušeností to byl vždycky jen rychlej výpadek na jednu past nebo kouzlo či kousnutí chameleon sneaka a pak to zase šlapalo normálně...
Valigar
Inkless
Inkless
Příspěvky: 22
Registrován: 23 říj 2011 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Valigar »

Nebylo by od veci obarvit u WH robku kdyz uz ji ma kazda specka barvenou :unibrow: :unibrow:
Acarus

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Acarus »

Valigar píše:Nebylo by od veci obarvit u WH robku kdyz uz ji ma kazda specka barvenou :unibrow: :unibrow:
nema.
Ocroc

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Ocroc »

Destroyer má pouze speciální barvu u Master róby. Jinak mají všechny warriorské specializace stejnou barvu.

Po resyncu:

Kód: Vybrat vše

- Witch Hunter - náročnost forma zbraní snížena na 175 str
Přes ringmaily tato hodnota lze dosáhnout.
Uživatelský avatar
balík
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 76
Registrován: 10 úno 2012 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od balík »

Dík aspon za těch 175STR. :clap: ikdyž bych dal 172STR, at je to aspon na myth ring. 175 jde to dosáhnout jenom s invul ringem a to je bez famy o dost slabší než myth.
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Sartoris »

balík píše:Dík aspon za těch 175STR. :clap: ikdyž bych dal 172STR, at je to aspon na myth ring. 175 jde to dosáhnout jenom s invul ringem a to je bez famy o dost slabší než myth.
+20 ringy (bez ring krku) a +25 kožený krk a máš rovných 175.
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!
Uživatelský avatar
balík
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 76
Registrován: 10 úno 2012 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od balík »

no tak já neřeším invul ringy těch mám opravdu hodně :D ale WH je věčně bez fame a myth je nejbrnko pak(nepočítám ICE ring). Jo a i ten +25 koženej krk je závislej na 4500fame.
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Wallace »

mgw stit na prehazovani...
Kate
Inkless
Inkless
Příspěvky: 24
Registrován: 14 pro 2011 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Kate »

walace mw stit je zavislej na fame
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Wallace »

Tj ake s wh umiras muninalne kdyz chces plus fame deady
Trautenberg
Inkless
Inkless
Příspěvky: 20
Registrován: 31 črc 2013 22:11

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Trautenberg »

Měl bych zde návrh k diskuzi pro všechny zainteresované, konkrétně na téma "chains of stuning", jelikož se jedná o řetězy, které jsou dlouhé a těžké, uvítal bych, kdyby se jejich váha zvýšila třeba na 100-150 kamene a zrušila se jejich linknutí na majitele. Sám hraji WH a přijde mi to jako rozumný nápad pro částečné vyvážení PvP a zároveň zvýšení hodnoty tohoto itemu.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Zola »

Trautenberg píše:Měl bych zde návrh k diskuzi pro všechny zainteresované, konkrétně na téma "chains of stuning", jelikož se jedná o řetězy, které jsou dlouhé a těžké, uvítal bych, kdyby se jejich váha zvýšila třeba na 100-150 kamene a zrušila se jejich linknutí na majitele. Sám hraji WH a přijde mi to jako rozumný nápad pro částečné vyvážení PvP a zároveň zvýšení hodnoty tohoto itemu.
Tak si představ že lidi hrajou třeba i destra , má pak cenu běhat s destrem pvp?Odpovím že už ani ted to cenu nemá.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Trautenberg
Inkless
Inkless
Příspěvky: 20
Registrován: 31 črc 2013 22:11

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Trautenberg »

Určitě s tebou souhlasím, proto by bylo lepší vznést nějakej návrh na zlepšení/změnu než jen komentování současného stavu :)
Valigar
Inkless
Inkless
Příspěvky: 22
Registrován: 23 říj 2011 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Valigar »

Witch Hunter - zrušena imunita proti Angelovi
Nechapu proc to tu Imunku muzes zrusit rovnou hned celou a ne po kouskach :clap: :clap:
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Erik Nighelt »

Valigar píše:Witch Hunter - zrušena imunita proti Angelovi
Nechapu proc to tu Imunku muzes zrusit rovnou hned celou a ne po kouskach :clap: :clap:
proč je ve vedlejším topiku.. ale jinak to není špatná myšlenka.. jsem pro!
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Odpovědět