Warrior - Specializace

Odpovědět
Ocroc

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Ocroc »

Hm, něco je špatně :) Mrknu na to
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Zola »

Myslel sem že je problém jenom na mém přijímači ale schodnul jsem se s více hráči že +9 maul nedává žádnej bonus , záměr , bug?
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Kesemot »

Je to tak, pisal som to sem uz veeeelmi davno, ked sa zacali specky, ale gmka ma odignorovali no.
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Erik Nighelt »

na WH funguje harm a fireball ale para a blesk stále ne..
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Ocroc

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Ocroc »

Po resyncu:

Kód: Vybrat vše

- odebrán zákaz čarování určitých kouzel na WH (penetrace imunity by již měla plně fungovat)
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Wallace »

nesmysl, tedfka jakou ma \\\WH sanci? dostane paru a mlaticky hoi umlati jak nic, pochopim kdyby nebyl imunni na blesk apod, ale paralyza? to pak ta specka nema ani smysl
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Erik Nighelt »

Wallace píše:nesmysl, tedfka jakou ma \\\WH sanci? dostane paru a mlaticky hoi umlati jak nic, pochopim kdyby nebyl imunni na blesk apod, ale paralyza? to pak ta specka nema ani smysl
kolik lidí si vezme cobovku nebo 25 do pvp? to ten wh musí mít něco, co by za to stálo
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Shadowsong »

myslim ze ked uz za toho vam
pa chcem nieco robit v tom pvp a zoberiem ekvip za 1m tak by som mohol aj tu paru dat tomu wh v bloodrock ringoch...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Wallace »

tak proc 1M , mi nerikej ze coovka nebo 25 je draha zalezitost? imho ne
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Shadowsong »

bolo to ofc obrazne povedane. Wh bude proti obyc smuc pvprom stale imunny a ludia co to pvp vedia natolko ze don obcas vytiahnu aj dobry ekvip maju moznost toho wh dostat. Podla mna je to takto v poriadku a myslim ze niesom jediny kt dakuje za opravu.
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Kesemot »

Shadowsong píše:myslim ze ked uz za toho vam
pa chcem nieco robit v tom pvp a zoberiem ekvip za 1m tak by som mohol aj tu paru dat tomu wh v bloodrock ringoch...
Jj, lebo ty si jeden z tych co beha pvp, a bere si ekvip za 1m :D OFC, nemyslim to behanie za cove hradbami v gzcku :D ani tam som ta nevidel v lepsom, ako so skladackou v ruke :D
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Wallace »

invul robu mas za 40k a cobovku ze 3 cobu, nevim .. aby sis v pohode sundal wh, staci ti item za 50K, klidne at zrusi blesk, mind blast apod, ale na paru se sahat nemelo
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Strigwyr »

Wallace píše:invul robu mas za 40k a cobovku ze 3 cobu, nevim .. aby sis v pohode sundal wh, staci ti item za 50K, klidne at zrusi blesk, mind blast apod, ale na paru se sahat nemelo
Je len dobre ze sa bude dat konecne parovat WH, invul mageska pojde cena na 150k/ks a cobovky pre klera sa moc nesiju takze tiez pojdu za dost... je to dobra cena na paru. A taka specka ako je WH nemala nikdy vznitnut aby bola imunna na maga/nekra ktoreho jedina zbran su casty...
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Kesemot »

Strigwyr píše:invul roba 150k/ks
To kde si zobral? :D
U mna je invulka tak 30K/kus. Kazdopadne suhlasim, ze ten wh sa mal oslabit, takto v tom pvp aspon o nieco pojde.
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Shadowsong »

Kesemot píše:
Strigwyr píše:invul roba 150k/ks
To kde si zobral? :D
U mna je invulka tak 30K/kus. Kazdopadne suhlasim, ze ten wh sa mal oslabit, takto v tom pvp aspon o nieco pojde.
on predpoklada rast ceny z 30 na 150. citaj lepsie (:
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Wallace »

at se na nej casti, ale imunita na paralyzu mela zustat(jako nejsilnejsi kouzlo na dp) k cemu mu pak budou ostatni imunky?na kvf ma medailon, a jiny spely nez kvf, blesk para se ani nepouziva, tedka je wh zbytecna specka
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Persefona »

Prodam invul deathky, ale jen Strigwyrovi
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Mihal »

Strigwyr píše:
Wallace píše:invul robu mas za 40k a cobovku ze 3 cobu, nevim .. aby sis v pohode sundal wh, staci ti item za 50K, klidne at zrusi blesk, mind blast apod, ale na paru se sahat nemelo
Je len dobre ze sa bude dat konecne parovat WH, invul mageska pojde cena na 150k/ks a cobovky pre klera sa moc nesiju takze tiez pojdu za dost... je to dobra cena na paru. A taka specka ako je WH nemala nikdy vznitnut aby bola imunna na maga/nekra ktoreho jedina zbran su casty...
Ak vyjdu tvoje odborné odhady, tak ja pôjdem hlasit počasie ;), lebo to je ako s tvojimi odhadmi, založené na pocite v bruchu ;)

Cena invul robiek sa takmer nezmeni, pretože tychto itemov je relatívne dosť a ludí čo hrajú PVP pomenej a z PVM ich su kvanta a relativne nevyuzivane (magovia archmage, skladačky, necrovia ancestralky, skladacky ) ... Okrem toho, WH nebudu ludia moc behavat (jedine vo velkych skupinach), kedze uz to nebude taky invul charakter a bude treba skill a nie len utekat stale rovno ... a cobovky? do dungov sa nosia healingovky a ich spotreba nebude taka enormná oproti fightkam a holyneskam takže cena sa nebude hýbať vôbec, pretože cenu určujú coby a ich spotreba a tých je stále relatívne moc ;)

toto je môj odhad a teraz si počkáme kto je ten hlásatel počasia ;)
Daren13
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2012 12:36

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Daren13 »

Zdravim ,par otazok ku Guardovy nemohol by Guardian's Shield of Last Stand davat STR (120magery), len kvoli vusku a ijsku mi nepride moc pouzitelny vzhladom k nizkemu armoru, neplanuje se nejaka uprava Ada heatheru / mastr vika pre garda, teraz je ada heather dost k nicomu pre garda ked nedava bojove skilly pritom to je najlepsi heahter s invulem si mozem hodit aspon 50hp, rozdiel v armore je dost malej je sice non fame ale gard bez fame je onicem takze se musi drzet , neplanuje se povoleni poiznu nepride mi to az taky over prebust porpirade nejaky Q na moznost noseni poiz zbrane dakujem.
Revenant I.
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2009 20:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior - Specializace

Příspěvek od Revenant I. »

Po par mesicich me neaktivity sem se rozhodl si udelat guardians specializaci a...no zarazilo me nekolik veci...

1, jako obranne specce (jak sem ji z nazvu pochopil) se mi zda se stitem 100 parrying dost malo vzhledem k tomu ze paladin se dostane na 110 - uz drive sem tady navrhoval aby stity misto 0,5% do bojoveho skillu ktery je pro guarda spise nepouzitelny, by stit dal +1% do parry...

2, celkem me znepokojuje fakt ze se guardianovi udelaly stity ktere se nabiji a pri smrti nebo shozeni stity se nabiti vynuluje - tady narazim na fakt ze pri sile nad 200 sfera automaticky nasetuje staty na 100 a uprimne receno kdyz mam v +15 platech bez boostu 199 hp tak v dungu mam pres 200 porad - zkusil bych trosku pozmenit toto reseni, napadlo me (ikdyz uprime nvm jak moc je realne to na tehle sfere nascriptovat) zresetovat nabiti pri nasazeni jineho stitu, nebo je zresetovat po urcite dobe kdy je stit nenasazeny (par vterin na opravu statu) - pripadne bych poprosil v tomto bodu ostatni o nejakou realnou radu jak udrzet nabiti ve stitu a staty aniz bych musel jednim okem cucet na hodiny abych zamezil nasetovani na 100 str
Odpovědět