Warrior

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Shadowsong »

a co tak ortovat sumov za cenu niecoho ineho ako stamina? mc? nejaka durabka? ...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Xan »

Podle mě to původní ortování nebylo tak přeboost, sice to léčí, ale nejde to přes STR, já bych to nastavil, že by to šlo jen při max stamce, ale zas by jí to nežralo
Acarus

Re: Warrior

Příspěvek od Acarus »

podle me vypit flasku a ortnout je ok ... rozhodne mi neprijde ok, vypit flasku a pak ortovat jak gulomet.

o hpcku tu ani tak nejde ( dle meho nazoru )
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Xan »

A co to nechat tak jak to teď je (ort šipkou při max stam a ort sežere 5 bodu stam) a přidat vlastnost např Moon šutrem upravený zbraně, že při zásahu suma, ho to ortne (zda by to i něco málo vyléčilo nechám na uvážení).

Druhá věc je, zda by byla vůle pohnout trošku se str u Withce, případně u ring brnek, aby mohl přehazoat zbraně z forem bez GSka, což u obyč wara jde celkem snadno myslím od Black Plate. Podle mě by to mělo být k dispozici za cenu lepšího brnka. (WH už nemám, takže nelobuju za sebe)

edit: ještě mě tak napadlo, plánuje se nějak využít vzhled těch "novějších" zbraní? Jako No-dachi apod, co alespoň upravit vzhled zbraní z forem pro wara, asi perfect, protože ty jsou asi nejžádanější a grafika by se asi nenašla pro všechny 3 stupně kvality forem
Naposledy upravil(a) Xan dne 19 črc 2013 13:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Strigwyr »

Xan píše:A co to nechat tak jak to teď je (ort šipkou při max stam a ort sežere 5 bodu stam) a přidat vlastnost např Moon šutrem upravený zbraně, že při zásahu suma, ho to ortne (zda by to i něco málo vyléčilo nechám na uvážení).
Suhlasim s Akarom, ze ortit ako gulomet je trochu moc... ale podla mna, viac RP a viac rozumne by bolo, keby dostal WH v cechu od hazocka "witch hunter katanu" s ktorou by po udere suma ortol... a moze ho kazdy uder zo zbrane stat napr. 10-20 stamky...takto by musel aj trochu behat a nie len na mieste ortiaci gulomet davat :)
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Wallace »

10-20 stamy, si vtipny :-) ort uz je nepouzitelny full stamku nemas nikdy a pijes gs abych prehazoval zbrane....mozna pod podminko ze by to zralo manu ...
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Sartoris »

Ja som začal tému ortovania summov WH, kvôli tomu, že pôvodne to mal tak nastavené. Len tuším (nie som si istý), že hlavne v PvP to vadilo nejakým ľuďom, ale v dungu im to tak moc (alebo snáď nikomu) nevadilo tuším. Len kvôli tomu som to celé načal. Ale ak podľa Vás tá stamina je ok, nebudem Vám to vytĺkať s hlavy. prikláňam sa kľudne aj k názoru, aby ortovala aj zbraň. Veď každé povolanie má niekoľko možností ortnúť summona (nenarážam na lavabomby, tie prosím z úvahy vynechajte), jedná sa hlavne o zbrane zo šutrov, tak u WH (aj keď pravda, má ort šipkov, to mu nesmiem poprieť).

Čo sa týka tých zbraní, tak jednoznačne by ste sa na to mohli pozrieť a nejak to poriešiť. Každý warrior, momentálne okrem WH, má možnosť meniť zbrane z foriem bez GS. Umožňuje mu to predsa plate brnenie (ako bolo písané vyššie, je to možné už od black plate). U WH, ktorý chudák má len ringy tak musí piť GS pri manipulácií so zbraňou. Určite by som však Vám vtĺkol do hlavy, aby ste kukli na to prehadzovanie zbraní!! Urobiť "jednu malú" podmienku u WH predsa nie je ťažké, nie?
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!
Tymyan
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 101
Registrován: 23 čer 2010 14:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Tymyan »

Už několik dní marně hledám Ismaila. Není náhodou chorý?
masta killa
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 22 lis 2013 07:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od masta killa »

Docela me zklamalo kdyz sem si naplusoval spear na +24 a nosil sem ho za jiny charakter tak mi spadl zpatky na +9 se zachovanim barvy. Pritom na strankach je napsane toto:
Takto očarovanou zbraň je možné vyměnit jinými povoláními na obyčejnou + se zachováním enchantu.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Xan »

Viz script novinky
masta killa
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 22 lis 2013 07:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od masta killa »

tak nechapu proc to maji porad napsany na strankach ...
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Zola »

Nějak se mi nedaří najít npc Ismajlem na qvest.Hledám jen na špatných místech nebo je problém jinde?Díky
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Warrior

Příspěvek od Fairy »

Pravděpodobně na špatných místech. Je k nalezení.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Xan »

Ma radove 10 spawnu? Tusim, ze se i obmenovaly pred nejakou dobou, jde tracknout, tak se da v poho najit, jen jestli to nekdo taky obiha, tak po 'pouziti' Ismail tusim tak na hodku/dve zmizi, tak to je pak horsi
Naposledy upravil(a) Xan dne 20 pro 2015 16:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Zola »

Díky za odpovědi , sem ten qvest nebyl hrozně dlouho takže sem běhal na starých pozicích , to bude tím.Snad ho najdu :)
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Warrior

Příspěvek od Aken »

Zdravím, chtěl jsem si na warriora udělat quest na +10 hadry. Jkumovi jsem donesl náhrdelník, dýku i maul. Tyto věci mi měl vyměnit za meč, ale žádný meč mi nedal a věci mi z batůžky zmizely.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Warrior

Příspěvek od Acarus »

Aken píše:Zdravím, chtěl jsem si na warriora udělat quest na +10 hadry. Jkumovi jsem donesl náhrdelník, dýku i maul. Tyto věci mi měl vyměnit za meč, ale žádný meč mi nedal a věci mi z batůžky zmizely.
Nezacal na tebe utocit a nestal se Jkum cervenym ?
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Warrior

Příspěvek od Aken »

Napsal jsem Jkum podíl, byl šedej sebral mi věci a nic mi nedal. Pak jsem mu napsal Jkum meč, zčervenal a zabil jsem ho.
Aahz
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 05 zář 2015 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Aahz »

Tuším, že to dělá když jsi ty věci nesebral ty, pak řekne že nejsou tvoje nebo tak něco a ony pak zmizí.
"Já po vás nechci abyste věděli, že 5*4 je 20... mi stačí... když budete vědět... že to je 'Asi' 21."
--Nejmenovaný profesor matematiky
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Warrior

Příspěvek od Acarus »

Neco ti musel napsat do journalu, staci kdyz nam reknes co ... kazdopadne tim co ti rekl by ses mel ridit.
Odpovědět