Warrior

Odpovědět
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Xan »

Kdyz jsem oblikl robu obarvenou z kade, tak tu barvu drzela porad, jen zakladni neutral barva by se mela nasazenim obarvit, nvm co si zkousel ty, jestli ti to blbne i po obarveni pres kad
Ocroc

Re: Warrior

Příspěvek od Ocroc »

Mluví o Destro masterce, mrknu na to.
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Nagash »

Ocroc píše:Mluví o Destro masterce, mrknu na to.
Díky
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Joe
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 247
Registrován: 07 zář 2006 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Joe »

Q na +20 hadry.. nechcete zkratit timer u toho npc s kterym se keca? bo kdyz gate je blokovana timerem tak by se za tu dobu mel respnout i to npc ne?
Joe - hodný craftik, se zlym kladivkem.
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Wallace »

Joe píše:Q na +20 hadry.. nechcete zkratit timer u toho npc s kterym se keca? bo kdyz gate je blokovana timerem tak by se za tu dobu mel respnout i to npc ne?
ne, funguje to spravne xy let tak nevim proc zrovna u tebe by se to melo menit
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Persefona »

Chtěl jsem si udělat +20 hadry u druhýho wara a po naharvení všech potřebných věcí (2x srdce, essence of fire, +10 hadry) mi démon řekl, že nemám všechny potřebné essence. Je tenhle quest nějak změněný, nebo je to nějakej bug? Díky.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Raziel »

Persefona píše:Chtěl jsem si udělat +20 hadry u druhýho wara a po naharvení všech potřebných věcí (2x srdce, essence of fire, +10 hadry) mi démon řekl, že nemám všechny potřebné essence. Je tenhle quest nějak změněný, nebo je to nějakej bug? Díky.
Co já vím potřebuješ essence of the wind a ne ty srdce(tzn musíš ty srdce nejdřív vyměnit) pokud si to pamatuju správně .. .sem to dělal před XY lety, ale jediné co se měnilo je ten dung myslím a to už kdysi dávno.
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Persefona »

No je to tak 3 nebo 4 roky zpět, co jsem to dělal na svym prvnim warovi přesně takhle. Šlo to a od tý doby nevim o tom, že by někdo ze známejch zaznamenal nějakou změnu. Nechci tu po nikom současnej návod, jen mě zajímá, jestli se to zmněnilo, nebo je tam jen nějaká chyba.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Xan »

myslím že pár měsíců zpět jsem jej dělal a bez problému, jen tam musíš navícekrát tak jako tak myslím
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Persefona »

To je jedno, postup jsem dělal standardní, nebudem to tu řešit, sami hráči stejně nic nevymyslíme. Mohl by se k tomu prosím vyjádřit nějaký GM?
Uživatelský avatar
balík
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 76
Registrován: 10 úno 2012 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od balík »

Tohle mě taky jednou dělal. Ale zkoušel jsem různý slova a nakonec mě to dal. Nebo ho zabij a jdi tam ještě jednou.
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Persefona »

Tak pardon, moje blbost, quest je v pořádku. Můžete to tu promáznout.
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Sartoris »

Neukameňujte ma hneď na začiatku. Za prvé tých topicov o warroch tu je ako hub po daždi, tak som nečítal všetko a za druhé žiadny topic o Witch Hunterovi čo sú tu založené mi nevyhovoval, tak som hádžem sem.

Witch Hunter má možnosť používať zbraň nabitú Bloodstone. Tá mu zvýši healing o 10.0%. Warrior v základe má 75% heal, so zbraňou sa dostane na 85%. Čo podľa údajov na stránke healing, je hodnota skillu, kedy som schopný si vyliečiť poisoning. Lenže Witch Hunter to s dotyčnou zbraňou nedokáže a nie je schopný vyliečiť si otravu.
Je to zámer alebo len chyba?

Plus malá úvaha. Niektorý ľudia sa sťažovali, že ortnúť summona šípkou a ešte k tomu sa vyliečiť o 20 hp je strašný preboost. Berem, určite to hlavne platí pre pvp a podobne. Ale pre dungeon zónu by sa obmedzenie na stamynu mohlo zrušiť, nie? Kľudne ponechať to, že mi to vezme 5 staminy. Jedná sa mi o podmienku stamina==dex. Nešlo by to predsa len prediskutovať a poprípadne zrušiť?

Díky.
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Ciatronic »

Sartoris píše: Witch Hunter má možnosť používať zbraň nabitú Bloodstone. Tá mu zvýši healing o 10.0%. Warrior v základe má 75% heal, so zbraňou sa dostane na 85%. Čo podľa údajov na stránke healing, je hodnota skillu, kedy som schopný si vyliečiť poisoning. Lenže Witch Hunter to s dotyčnou zbraňou nedokáže a nie je schopný vyliečiť si otravu.
Je to zámer alebo len chyba?

Řekl bych že to je zapříčiněný tím že má imunitu u mobu to funguje stejne ze kdyz ma mob imunitu a ma poison tak mu nejde vylecit
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Xan »

Jojo, nekde na foru v tom balastu je od Ocroca napsano, ze to je hc to rozfungovat, takze s tim asi nikdo nic delat nebude
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Sikulka »

Sartoris píše:Neukameňujte ma hneď na začiatku. Za prvé tých topicov o warroch tu je ako hub po daždi, tak som nečítal všetko a za druhé žiadny topic o Witch Hunterovi čo sú tu založené mi nevyhovoval, tak som hádžem sem.

Witch Hunter má možnosť používať zbraň nabitú Bloodstone. Tá mu zvýši healing o 10.0%. Warrior v základe má 75% heal, so zbraňou sa dostane na 85%. Čo podľa údajov na stránke healing, je hodnota skillu, kedy som schopný si vyliečiť poisoning. Lenže Witch Hunter to s dotyčnou zbraňou nedokáže a nie je schopný vyliečiť si otravu.
Je to zámer alebo len chyba?

Plus malá úvaha. Niektorý ľudia sa sťažovali, že ortnúť summona šípkou a ešte k tomu sa vyliečiť o 20 hp je strašný preboost. Berem, určite to hlavne platí pre pvp a podobne. Ale pre dungeon zónu by sa obmedzenie na stamynu mohlo zrušiť, nie? Kľudne ponechať to, že mi to vezme 5 staminy. Jedná sa mi o podmienku stamina==dex. Nešlo by to predsa len prediskutovať a poprípadne zrušiť?

Díky.
Pocul som ze ked si hodis sipku a potom na seba bandu tak to vyliecis ale neviem WH nehram treba skusit
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Persefona »

S tím ortováním summa souhlasím, že je to pitomost, to současné nastavení. Pomalu víc se vyplatí nosit lava bomby a ortit to s nima. Se žraním staminy nemam problém, ať to bere třeba 30, ale ta podmínka pro maximální hodnotu je blbost.
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Sartoris »

Sikulka dík, až bude možnosť, tak to vyskúšam. Ale tak skoro to zatiaľ nebude.

Stotožňujem sa s názorom Persefony. Jedná sa mi o to, aby bolo možné ortovať summonov LEN v dungeon zóne, bez podmienky dex==stam. Na povrchu túto podmienku nechajte tak ako je. Čo Vy na to GM Team? Stojí to celé za úvahu z Vašej strany?
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!
Acarus

Re: Warrior

Příspěvek od Acarus »

Sartoris píše:Sikulka dík, až bude možnosť, tak to vyskúšam. Ale tak skoro to zatiaľ nebude.

Stotožňujem sa s názorom Persefony. Jedná sa mi o to, aby bolo možné ortovať summonov LEN v dungeon zóne, bez podmienky dex==stam. Na povrchu túto podmienku nechajte tak ako je. Čo Vy na to GM Team? Stojí to celé za úvahu z Vašej strany?
No nemyslim si, ze by mel nejak warrior suplovat v dungu ortovani prskacich povolani.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Warrior

Příspěvek od Xan »

Tak proč se mu ta abilita zaváděla?
Odpovědět