Warrior

Odpovědět
Uživatelský avatar
She
Dark Paradise Webmaster
Příspěvky: 110
Registrován: 07 zář 2006 09:22
Kontaktovat uživatele:

Warrior

Příspěvek od She »

Uživatelský avatar
Raegann
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 313
Registrován: 08 zář 2006 22:43
Bydliště: Jhelom/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raegann »

V pripade potreby - at uz rady nebo zakladniho equipu - me muzete, zacinajici Valecnici, kontaktovat na moje ICQ.
Without [u]me[/u] it's just [u]Aweso[/u].
Take my Life and paint it Black Until I'm sleeping
And my Promise, I take it back So please stop creeping
http://last.fm/user/Raegann
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shadowsong »

v pondeli 27. brezna miar na starom fore píše:vies ty si ale nedal ziadnu otazku, to sa tazko radi. Ale chces rady? no dobre... chce to peniaze, zarobis miningom a mozno aj fishingom (to druhe si niesom isty ako vyzera po zmenach), pripadne mozes skusit zarobit obchodovanim (obiehat vendorov a vykupovat najlacnejsie veci a potom ich na trhu predavat draho, ale musis predavat velke mnozstva inac nikto nekupi.)

samozrejme harvit, pri tom rastu skilly, a tie su dolezite. Treba sa zamerat na jeden skill a ten vytrenovat na 100, nema vyznam trenit vsetky tri sucastne, to je snad jasne. Skor ci neskor ich ale budes musiet vytrenovat tak ci tak vsetky tri, ak budes chciet pouzivat naramok. Kedze skill rastie podla poctu uderov, treba na trenovanie pouzivat rychle zbrane - na SW sekacik, na fenc dyku, na MF sa pouziva club. Ak chces popri trenovani skilu aj nieco zabit a schramstnut nejake tie peniazky z lootu, tak na SW treba pouzivat katanu. Fenc a MF si moc isty niesom co je idealne, ak ta to moc zaujima tak skus pohladat v topicu o wampoch fenc a v paloch MF, necital som tie topicy ale ak su aspon na trochu lepsej urovni ako tento tak to tam urcite rozoberaju. Kazdopadne na fenc ja pouzyvam kryss a niekedy war fork, na MF ten club a obcas warmace, ale moc som to nestopoval co je najrychlejsie, takze brat s rezervou. Rozhodne nepouzivat vikinga na trening SW, co som obcas vidaval v jasliach Smile

Otazne je ako je to s dexteritou, ak sa opytas co to ovplyvnuje tak sa o tom zdvihne dlha debata. Mne napriklad bolo tvrdene, ze to ovplyvnuje rychlost uderov, ale ked som buchal bez boostov a s boostami na dex. tak som napocital rovnaky pocet uderov za rovnaky cas, aj ked nejako podrobnejsie som to neskumal. Kazdopadne ti obycajne agility potiony da wamp v dobrej nalade aj zadara, trenuju na tom alchemku, maju toho na tisice a vacsinou sa toho nevedia zbavit, takze ja som to chlemtal a sam seba som presviedcal ze to ma urcite nejaky pozitivny vplyv na to ako mi rastu skilly Smile)


co dalej? klamaky, dobry war ma u seba par klamakov a makro na ich vypustenie ked je zle - normalne uo.usetype("typ klamaka","farba klamaka") v joku, + nejako podobne to fungovalo v asistovi ak ma pamat neklame. Samozrejme klamaky stoja prachy takze war ich nepouziva ked nemusi alebo ked nie je bohaty, ale ak je zle tak macknes klavesu a nekr za zadkom ziska cas na doplnenie sumov co pomizli, + ak ides solo tak v krizovej situacii macknes klavesu a hidnes. Klamaky mozes pouzivat aj drahsie, od leopardov vyssie, aby ten kalamk aj nieco buchol, ale tam uz to chce aby si mal vytrenovane veterinary a obcas nanho hodil bandu, inac sa ti to predrazi Smile je to v podstate lepsie nakolko potvory nejdu po tebe ale po leopardovi, osobne vsak toto nepouzivam rad. Ak sa pre klamakovu taktiku rozhodnes tak to chce nahadzat na klavesy all kill all stay a podobne hlasky, riadenie sumov je dobre rozpracovane v topicu o necromancerovi v prirucke od isteho Hellmastera.

tu mozme spomenut kona, ako klamaka mozes pouzit svojho kona, zosadnes, potvory idu po koni, hidnes, nasadnes, kon zmizne - potvory stratili target a budu len tak pobehovat okolo. Ak by si hidol rovno tak udrzia target a lahnes. Treba si vsak rozmysliet kedy pouzit kona a kedy klamaka, osobne sa mi obcas stava, ze chcem usetrit klamaka za 500GP a lahne mi kon za 5000 Smile
Kon sa da pouzit este na odparnutie co vela ludi v krizovych situaciach zabuda, zosadnes, nechas sa buchnut a nasadnes nanho, je to uzitocne ked ti nieco pozhadzuje staty a mas 2/2 many Smile to sa sipka self dava tazko...

ked uz sme u tej sipky, samozrejmost je sipka self, to pre kazde povolanie, ale dobry war si rozbeha aj sipku na ciel, nakolko v PvP aj tak len lietas dokola ako trotl a ak niesu megalagy alebo nemas parovaca so sebou tak si moc nebuchnes. Ludia s ktorymi pobezis budu vdacni ked budes aspon zhadzovat zrkadla nepriatelom a ak obcas magovi ci rangerovi placnes bandu tak tiez nic nepokazis.

Dobra taktika ktoru mam rad je travenie. Na to treba rychle zbrane, verite dyku / sekacik(uz som videl ludi s tazkymi verite zbranami, aj ked neviem aky to ma vyznam, nakolko na otravenie staci trafit, nemusis dat aj demage. Ale mozno to ma vyznam o ktorom neviem...). Odporucam sam si kupit deadly poison na trhu a sam si to natravit. Vyska skilu poisoning ovplyvnuje jedine to na kolkaty pokus sa to podari, takze sa netreba bat ze zo zaciatku ma war ten skill maly, neprerobi na tom ze si to sam travi, ziadne prachy, akurat to trva dlhsie. Ak kupis na trhu uz otravene sekaciky, treba dobre rozmysliet od koho to kupujes, predaju ti to tak za 1k ale nevies ci fiskus pouzil deadly poison alebo lesser, to zistis az ked potvora nedostane nic ine ako sickly. Treba si vsak pozistovat co travit a co nie, niektore potvory jedom boostujes, niektora sa jednym uderom vylieci, to uz si musis pozistovat sam.

no a ked uz som sa rozpisal tak este niektore samozremosti: Nosit so sebou dostatok GH, GS, a vediet kedy co vypit, na to si uz prijde kazdy war sam, vacsinou podla toho kolko si moze dovolit. Niekto to pije v kuse bez ohladu na to co to stoji, niekto tym setri a chlemce to len ked ide do tuheho. Osobne nosim par zelenych ryb, ked mi nieco zhodi staty tak to bless spravi, netreba sa spoliehat na to ze niekto v skupine bude uprostred zuriveho boja reagovat na vase "STATY!! Spravte mi niekto staty!! pls pls !!!", v takom pripade je idealne zblajznut rybu a pokracovat v boji, ostatni ocenia ze ich neotravujete vzdy a vsade, taky mag/nekr/cler ma v dungu plne ruky prce a nie kazdy je nadseny z ukricanych buchacov. Samozrejme dobry hrac vam tie staty spravi bez frflania, je to aj v jeho zaujme, ale nie vzdy pojdete dungy s dobrymi hracmi Smile
Obcas mam aj biele ryby na AR, ale tie pouzivam len ked je moc tazka situacia, viacmenej aj tak len zaberaju miesto v zaludku pre salatky a ryby zelene Smile

Ak behate solo tak dolezita vec je vediet odhadnut situaciu v pripade ze stertnete PK. Vacsinou po kratkom zhodnoteni situacie prijdete na to ze treba utekat Smile Len ak by boli skutocne megalagy tak sa oplati postavit na odpor, ale zas ak su megalagy tak to PK v prirode nestretnete, a ak ano tak je znacna sanca ze je to lama ktora ma u seba par TMR a par regov. Odporucam investovat 6000 do runy, marknut si ju na nejake dobre miesto a najst si makro na kop cez oznacenu runu. Tych +-8 sekund co trva kop cez runu je dost podstatny rozdiel oproti 30sec cez knihy. Takze az stretnete PK tak utekat do lesa alebo k nejakej prekazke (dom alebo nejaky iny static) a behat okolo, prsk na to aby vas trafil potrebuje mat priamy vyhlad na vas ked kuzlo zosiela aj ked kuzlo dopada, takze je v principe dost jednoduche fizovat mu to o prekazky (ak nieste niekde na pusti alebo uprostred ladovca Smile ). Par krat skusi KVF (pripadne PCW), pripadne skusi dat paru (sipka self to riesi, odporucam nabehnut do areny a nechat na seba od znameho hadzat paru a potom na seba hadzat sipku, aby si clovek natrenoval timing). Az bude z HP ubrate tak sup makro na kop cez oznacenu runu, spapat salatik/vypit GH a potom davat pozor na pripadnu paru a KVF ktorym moze skusat zrazit vam HP aby to prerusilo kop. RR je tiez fajn vec, musi si v pripade ze nasadite RR fiznut kuzlo ktore daval, hodit sipku a hodit to kuzlo znovu, takze ak rr pouzijete po kope zisakte dalsi cas navrch.

Ak idete behat PvP s kamosmi cielene tak je to zas inac, ale to uz nech poradi niekto kto beha za wara PvP aktivne, a nie len ked ho niekto prepadne.

Co sa tyka zbrani a zbroji, cim drahsie tym lepsie _Smile ak vam niekto tvrdi ze najlepsia je +3 tak mu neverte, +5 je lepsia ako +3 a +9 je lepsia ako +5 (heh to je ale rada)... chcem tym skratka povedat ze vyzbroj treba nosit taku, o aku si mozete dovolit prijst.

ozaj este jedna vec, noste u seba 1-2 flasky svetla, ak dojde save a mate staty nad 200 tak vam to zhodi staty proklete nizko, a na to aby ste to opravili nesmiete byt pod vplyvom kuzla. Ak ste v skupine tak vam niekto dokaze dat an ort na zrusenie blesov, ale GS ktore ste vypili si musite zrusit sami, ako v skupine tak ked ste solo. Niektori nosia aj flasky invisibility, a ja mam tiez rad lavabomby, ked pred niecim hidnem tak sa v hide doliecim a prepadnem potvoru tak ze po nej hodim lavabombu, niezeby to bolo nejako extra ucinne ale je to skoro ako hodit po nej granat Smile a odhidne vas to az po jej vybuchnuti.

to je tak zaklad, neberte to doslova mozem tam mat chyby, vacsinu si aj tak musi kazdy war overit sam a najst si ten svoj styl.

myslim ze by to tu malo byt...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Leon
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 315
Registrován: 07 zář 2006 19:05

Příspěvek od Leon »

Marki píše:Golden medailon opět v provozu ?
RP Novinky píše:Byl spatřen potulný válečník, který všem vyprávěl o kouzelné moci bláznivého řemeslníka, který spojuje opracovavá magické zlato. "To zlato Vám opracuje kdejaký dráteník v medajlónek, kterýmž získate abnormální sílu a schopnosti." Řemeslník bloudí temnými kobkami a cestu ti jen potulný berserk může ukázat, buď vždy připraven na cestu. Rád utápí se v alkoholu. Byl spatřen v pouštích i ve vzdálených městech na novém kontinentu a všude možně i jinde ...
Uživatelský avatar
Luxian
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 08 zář 2006 17:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luxian »

jen me tak napadlo.. :)
co takhle pridat warrovskymu mystiku do te specialni ability port ? :wink: 8)
Plina
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 10 pro 2006 12:11

Příspěvek od Plina »

Da se medailon dobijet nebo az ho vybiju tak musim znova udelal ten quest? :)
Acarus

Příspěvek od Acarus »

Plina píše:Da se medailon dobijet nebo az ho vybiju tak musim znova udelal ten quest? :)
Zkus ho dobyt, pokud ti to nepujde tak si skoc pro novej.
Plina
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 10 pro 2006 12:11

Příspěvek od Plina »

Acarus píše: Zkus ho dobyt, pokud ti to nepujde tak si skoc pro novej.
A cim ho mam zkusit dobyt? :)
Uživatelský avatar
Paralen
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 61
Registrován: 07 zář 2006 19:52
Bydliště: tam, kde si ustelu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paralen »

Plina píše:
Acarus píše: Zkus ho dobyt, pokud ti to nepujde tak si skoc pro novej.
A cim ho mam zkusit dobyt? :)
recharge cristalem, který je k dostaní na trhu u craftů...
Plina
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 10 pro 2006 12:11

Příspěvek od Plina »

Paralen píše:recharge cristalem, který je k dostaní na trhu u craftů...
Ten si udelam, ale tim to neslo prave, tak me zajimalo jestli existuje neco jinyho co to dobije :oops: je mi jasny ze nereknete cim, ale aspon jestli to neco existuje prosim :)
Uživatelský avatar
Milltheron
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 07 zář 2006 22:25
Bydliště: BRaTiSlAvA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milltheron »

nenabija sa to tak jak sa to nabijalo kedysi :?: :idea:
Svet DP je jen veľká prdel, rozdelená mečom, a každá pulka tvrdí že ta druhá smrdí...

Zname to ze starých pověstí, malé kozy=holé nešťestí!

Absolventka dívčí rozkračovací...
Plina
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 10 pro 2006 12:11

Příspěvek od Plina »

Milltheron píše:nenabija sa to tak jak sa to nabijalo kedysi :?: :idea:
Ja nevim jak se to nabijelo kdysi :oops: Tak skocim znova a pak jeste jednou treba :) Ale bojim se tam :(
Uživatelský avatar
Milltheron
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 07 zář 2006 22:25
Bydliště: BRaTiSlAvA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milltheron »

No ak sa to nabija tak jak kedysi tak ti nieco povie uz len nazov toho Golden Medailon
Svet DP je jen veľká prdel, rozdelená mečom, a každá pulka tvrdí že ta druhá smrdí...

Zname to ze starých pověstí, malé kozy=holé nešťestí!

Absolventka dívčí rozkračovací...
Plina
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 10 pro 2006 12:11

Příspěvek od Plina »

Milltheron píše:No ak sa to nabija tak jak kedysi tak ti nieco povie uz len nazov toho Golden Medailon
To by odpovidaly recharge krystaly ale tema to nejde :?
Uživatelský avatar
Milltheron
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 07 zář 2006 22:25
Bydliště: BRaTiSlAvA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milltheron »

Plina píše:To by odpovidaly recharge krystaly ale tema to nejde :?
Skus hadat dal :wink: mne se zda ze se to kdysi nabijelo gold ingami ale nejsem si jistej wara sem nikdy nehral...ale ak ten medailon dela to co delal tak si asi zalozim new char-wara :idea:
Svet DP je jen veľká prdel, rozdelená mečom, a každá pulka tvrdí že ta druhá smrdí...

Zname to ze starých pověstí, malé kozy=holé nešťestí!

Absolventka dívčí rozkračovací...
Uživatelský avatar
Milltheron
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 07 zář 2006 22:25
Bydliště: BRaTiSlAvA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milltheron »

a nebolo to tak? :shock:
Svet DP je jen veľká prdel, rozdelená mečom, a každá pulka tvrdí že ta druhá smrdí...

Zname to ze starých pověstí, malé kozy=holé nešťestí!

Absolventka dívčí rozkračovací...
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fila »

hmmm maly dotaz...kdyz lehnu zmizi mi naramek??? a pokud nema zmizet tak budu asi otravovat GMka...
btw dik za odpoved
Pazdi
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 103
Registrován: 07 zář 2006 20:41
Bydliště: Morava

Příspěvek od Pazdi »

Fila píše:hmmm maly dotaz...kdyz lehnu zmizi mi naramek??? a pokud nema zmizet tak budu asi otravovat GMka...
btw dik za odpoved
náramek (pokud se bavíme o tom kouzelným :) ) tak by měl být jestli se nepletu stejně jako hadry nb...takže by mizet neměl...teda pokud jsi ho měl na sobě nebo v základním baťůžku....pokud jsi ho měl ještě někde v bedničce, tak zmizet mohl...
Uživatelský avatar
Duffy
Moucha
Příspěvky: 498
Registrován: 11 zář 2006 23:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duffy »

Fila píše:hmmm maly dotaz...kdyz lehnu zmizi mi naramek??? a pokud nema zmizet tak budu asi otravovat GMka...
btw dik za odpoved
Po každý smrti Ti spadne do báglu, jako každá NB věc
podpis
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzy »

Duffy píše:
Fila píše:hmmm maly dotaz...kdyz lehnu zmizi mi naramek??? a pokud nema zmizet tak budu asi otravovat GMka...
btw dik za odpoved
Po každý smrti Ti spadne do báglu, jako každá NB věc
a jako kazda nb vec po ressu ti zustane v baglu
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Odpovědět