Wamp-Klan Tremere

Odpovědět
Dikac02
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2017 13:13

Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od Dikac02 »

Ahojte hram wampa klanu tremer a mam taky pocit ze by si zasluzil taky jemmny bufik nech je atraktivny aj pre ostatnych hracov ,nech nebehaju len sami gangreli a brujahovia,a tato klasa je zabudnuta...
moj navrh na "jemmny bufik" nic velke.ja osobne by som velmi ocenil keby tremer mohol jest bandy v ludskej forme,tak ako brujah,pride mi dost otrevne ze ked potrebujem rychlo hp,musim morfnut aby som mohol jest krvave bandy, kedze salat v humanovi nejde....
A druhy taky "jemmny bufik " by mohol byt:síla TMR zvýšena o 5.trosku by som to upravil na zavislot od alchemy :alchemy 100 (+10Many),alchemy 105 z alchemy neklakom v batohu (+15many)
tento buf by bol uplne super na neho a urcite by to ocenilo viacero hracov... co vy na to??
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od erunno »

Dikac02 píše: 06 bře 2019 22:26 Ahojte hram wampa klanu tremer a mam taky pocit ze by si zasluzil taky jemmny bufik nech je atraktivny aj pre ostatnych hracov ,nech nebehaju len sami gangreli a brujahovia,a tato klasa je zabudnuta...
moj navrh na "jemmny bufik" nic velke.ja osobne by som velmi ocenil keby tremer mohol jest bandy v ludskej forme,tak ako brujah,pride mi dost otrevne ze ked potrebujem rychlo hp,musim morfnut aby som mohol jest krvave bandy, kedze salat v humanovi nejde....
A druhy taky "jemmny bufik " by mohol byt:síla TMR zvýšena o 5.trosku by som to upravil na zavislot od alchemy :alchemy 100 (+10Many),alchemy 105 z alchemy neklakom v batohu (+15many)
tento buf by bol uplne super na neho a urcite by to ocenilo viacero hracov... co vy na to??
Ukamenujte mě klidně ale ocenil bych u tremera klidně buff v podobě toho že by ke kouzlení sumu nepotřeboval mít mystik nasazený ale pouze v báglu i v morfu stona/klanu.. klidně mu přidat sílu TMR, klidně přidat i mgr nebo nějáké lákavé kouzlo které by to posunulo dál v jeho magické specializaci..

nemyslím si že žraní band by měl Tremer dostat :( (tím je právě Brujah unikátní) pokud nějáký podobný věci tak třeba mu zesílit i great blood na 2násobek tj ze 30 na 60..
Dikac02
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2017 13:13

Re: Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od Dikac02 »

erunno píše: 06 bře 2019 23:01
Dikac02 píše: 06 bře 2019 22:26 Ahojte hram wampa klanu tremer a mam taky pocit ze by si zasluzil taky jemmny bufik nech je atraktivny aj pre ostatnych hracov ,nech nebehaju len sami gangreli a brujahovia,a tato klasa je zabudnuta...
moj navrh na "jemmny bufik" nic velke.ja osobne by som velmi ocenil keby tremer mohol jest bandy v ludskej forme,tak ako brujah,pride mi dost otrevne ze ked potrebujem rychlo hp,musim morfnut aby som mohol jest krvave bandy, kedze salat v humanovi nejde....
A druhy taky "jemmny bufik " by mohol byt:síla TMR zvýšena o 5.trosku by som to upravil na zavislot od alchemy :alchemy 100 (+10Many),alchemy 105 z alchemy neklakom v batohu (+15many)
tento buf by bol uplne super na neho a urcite by to ocenilo viacero hracov... co vy na to??
Ukamenujte mě klidně ale ocenil bych u tremera klidně buff v podobě toho že by ke kouzlení sumu nepotřeboval mít mystik nasazený ale pouze v báglu i v morfu stona/klanu.. klidně mu přidat sílu TMR, klidně přidat i mgr nebo nějáké lákavé kouzlo které by to posunulo dál v jeho magické specializaci..

nemyslím si že žraní band by měl Tremer dostat :( (tím je právě Brujah unikátní) pokud nějáký podobný věci tak třeba mu zesílit i great blood na 2násobek tj ze 30 na 60..
No mne osobne ten mystik v ruke nevadí... dávaš stým celkom slušný dmg....skôr by som Apeloval na tie bandy,alebo mu povolit šalát v humanovi to by bolo buff ako sa patrí...malo kto hra tremera, stretol som tak Max 2 hráčov ktorých ten char baví,myslim si že mgr je super kuzla sú slusne,tým že má pog a povolene zvitky je super len mi príde tá sila tmr dosť taká slaba oproti klanu brujah co ma z alchemy buff 60 str...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od Xan »

Tak str u brujaha chapu - mensi armor a je to v podstate true meleecko, tak aby tema slabsuma zbranema mel trochu dmg a mel hp. Tremera mam a po zkousce s brujahem jsem to zas vratil na Tremera. Nemas takovou str ale tim vysatim mas hpcek dost. Blesky supr, to +5 many z tmr je takovy placebo. Vic by asi neuskodilo.
Salat podle me k wampovi nepatri. Proto ma imunku a navic muzes byt v morfu jak klanovej tak stone ma dost many a muzes ty bandy zrat.
Ne ze by se mi posileni nelibilo, ale spatne udelanej neni a me takhle bavi. Hold je jasny, ze kazdej chce gangrela kvuli tomu, jakej je to buldozer a nebo brujaha, taky kvuli melee dmg a tomu co umi. Hold kdyz se to porovnava vesmes podle dmg, tak je jasny, ze tremerove a druidove nebudou jak chteny.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od erunno »

Xan píše: 07 bře 2019 10:42 Tak str u brujaha chapu - mensi armor a je to v podstate true meleecko, tak aby tema slabsuma zbranema mel trochu dmg a mel hp. Tremera mam a po zkousce s brujahem jsem to zas vratil na Tremera. Nemas takovou str ale tim vysatim mas hpcek dost. Blesky supr, to +5 many z tmr je takovy placebo. Vic by asi neuskodilo.
Salat podle me k wampovi nepatri. Proto ma imunku a navic muzes byt v morfu jak klanovej tak stone ma dost many a muzes ty bandy zrat.
Ne ze by se mi posileni nelibilo, ale spatne udelanej neni a me takhle bavi. Hold je jasny, ze kazdej chce gangrela kvuli tomu, jakej je to buldozer a nebo brujaha, taky kvuli melee dmg a tomu co umi. Hold kdyz se to porovnava vesmes podle dmg, tak je jasny, ze tremerove a druidove nebudou jak chteny.
Xane abys to špatně nepochopil já vůbec netvrdím že je špatně nastaven :) nikdy jsem to neřekl.. jen možná by právě Tremer (a druid) chtěli zatraktivnit.. Jediné co mi trošičku vadí a to by mohl byt klidně jeho "boostik" zrušit mu ubírání karmy při nasazení :( mystik není jediná zbraň kterou používám, střídám midnajty, +9tky a jiné takže proto jsem navrhoval kouzlit sumy s mystikem v báglu například.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od Xan »

nj tak u gangrela to je jasny, u brujaha nevim, jestli nekdo tu abilitu vyuziva (ja to jen testnul a prislo mi to sux), ale zas to by bylo asi moc, byla to pointa mystiku vzdy, ze ho bud pouzivas a mas jako wamp malou karmu. Z nejakyho RP duvodu se to tak zavedlo a drzi no.
Jo ja chapu, podle me je dobrej, bohuzel atraktivita v parte se meri pres dmg, respektive nejsnaz. Me moc nenapada, co by mohl mit pouzitelnyho.... zrcatko kouzlit ze svitku ?:D
Dikac02
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2017 13:13

Re: Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od Dikac02 »

Xan píše: 07 bře 2019 21:52 nj tak u gangrela to je jasny, u brujaha nevim, jestli nekdo tu abilitu vyuziva (ja to jen testnul a prislo mi to sux), ale zas to by bylo asi moc, byla to pointa mystiku vzdy, ze ho bud pouzivas a mas jako wamp malou karmu. Z nejakyho RP duvodu se to tak zavedlo a drzi no.
Jo ja chapu, podle me je dobrej, bohuzel atraktivita v parte se meri pres dmg, respektive nejsnaz. Me moc nenapada, co by mohl mit pouzitelnyho.... zrcatko kouzlit ze svitku ?:D
Ani to zrcatko neznie uplne zle....kludne by som mu dal aj hlavu kedze to je "kúzelník"
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od Xan »

Buchna se zrckem je uz moc :D ne ze by se mi to nelibilo :D
Me osobne nic nenapada, co zlepsit. Dostal explozi kouzlo, coz je teda stejne dobry jen na nakej bordel. Mozna to nekde jde pouzit pres zed, nvm. Mozna mass blesk, ale ten by mi sedel vic k tomu druidovy :)
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od krysakrys »

Mozna by mu stacilo snizit cooldown svitku na 2s jako maji magove
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Wamp-Klan Tremere

Příspěvek od Xan »

Tak to je podle magery a kdyz mas vsechny itemy, tak mas, ja nevim ted z hlavy, 95% magery? 90? To mas timer tusim jen o jeden nebo dva rady niz, takze 6 sec? Podle me v klidu. A to jsem s nim hlavne pvpil, kde ty svitky urcite potrebujes casteji nez v pvm a neprislo mi to nijak strasny.
Zas je treba uznat ze to je buchna se 100 bojovkama, 75 healingem a milionem dalsich vyfikundaci, tak zas se nemuze rovnat vsem ve vsem:-)
Me by se libilo asi nejvic snizit pocet potrebnych nabiti na imunku... nebo zavest moznost zapnout za poplatek/pristup ke krvi za poplatek.
Dungovaci lidi maji podle me krve na hektolitry, jako pvper si radsi chvili zaharvim xy gp a zaplatim za krev/ nez shanetlidi na dung a travit tam xy casu/chodit solo dokola jak tydyt 1-2 dungy, kdy stejne ani jedno kliknu na kaluz neni ani na jedno pouziti
Odpovědět