Brujah - pasce

Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Brujah - pasce

Příspěvek od Fero »

Silu spanku mozes pouzivat aj v humanovi za brujaha ;p Ako morf som hral iba stone, ten klan krystal som ani nenabil :D
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Brujah - pasce

Příspěvek od Xan »

Napospas píše: 11 úno 2019 14:40 Před nedávnem jsem udělal Brujaha a musím říct že spokojenost, baví, přijde mi přiměřeně silný a do low-med dungů, které jsou moje cílovka takřka ideální.
Jen se mi u něj moc nepozdává morf, asi nemá cenu se ho nějak pokoušet porovnávat s Brujahem, ale s Tremerem by myslím měl být +- nastejno (tedy stejně jak v humanovi - trochu lepší boj, trochu horší magie), přijde mi ale, že má výrazně horší jak boj, tak čarování. Brujah má sice o 30 DEX víc, ale -10 STR, -50 INT, -10 AR.
Takže, co mu ten morf trochu boostnout?
Anebo další možnost, vzít mu ho úplně :) Kdyby se to pak mírně změnilo, např. že sílu odpočinku by mohl použít i v humanovi a Stone morph krystal by mu umožňoval nosit chain brnění z horizitu, tak je po problému :)
Já měl obě specky, vrátil jsem se k tremerovi. Podle mě brujah morf ale má větší dmg plus má fire imunku, což tremere nemá. Navíc je to human specka, proto má omezení morfů... nehledě na to, že při existenci stone morfu není jak moc jeho class morf ozvláštnit - nemá to být gangrel (což jsi asi myslel a upsal ses), a kouzli v morfu by asi určitě taky neměl. Tremer v něm může kouzlit, ale zas v tom hůře kouše (aspoň myslím, je to dlouho, co jsem byl v dungu za morf tremera, a stejně když už, tak stone)
TO poslední ohledně chain z horizitu jsem moc nepochopil :D
a asi to chtělo do jinyhho topicu, ne v sekci o pastich :)
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: Brujah - pasce

Příspěvek od Napospas »

Fero píše: 11 úno 2019 14:53 Silu spanku mozes pouzivat aj v humanovi za brujaha ;p Ako morf som hral iba stone, ten klan krystal som ani nenabil :D
Huh, přísahal bych, že jsem to zkoušel a hodilo mi to nějakou hlášku, že to nejde, ale teď jsem to vyzkoušel a jde to, dík! :)
Xan píše: 11 úno 2019 14:58 Já měl obě specky, vrátil jsem se k tremerovi. Podle mě brujah morf ale má větší dmg plus má fire imunku, což tremere nemá. Navíc je to human specka, proto má omezení morfů... nehledě na to, že při existenci stone morfu není jak moc jeho class morf ozvláštnit - nemá to být gangrel (což jsi asi myslel a upsal ses), a kouzli v morfu by asi určitě taky neměl. Tremer v něm může kouzlit, ale zas v tom hůře kouše (aspoň myslím, je to dlouho, co jsem byl v dungu za morf tremera, a stejně když už, tak stone)
TO poslední ohledně chain z horizitu jsem moc nepochopil :D
a asi to chtělo do jinyhho topicu, ne v sekci o pastich :)
Ano, myslel jsem Gangrel, opraveno :)
Že má Brujah imunku i v morfu jsem si všiml, ale měl jsem za to, že je to bug anebo že to mají i všichni ostatní. Souhlas, že Brujah by v morfu kouzlit moc neměl, proto by ale měl mít lepší dmg/staty než Tremere (dmg porovnat nemůžu, ale ty staty má Tremere imo lepší).
No a chainy z horizitu to je takový můj vlhký sen, že by zkušený kovář mohl z většího množství ingotů kovnout fešné bílé brnko :)
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Brujah - pasce

Příspěvek od Xan »

Ne že by těch armorů nebylo málo:) dmg se můžem někdy zkusit domluvit testnout, ale podle mě bude mít brujah určitě větší dmg, toho bych se nebál. Hlavně ho hrát morf je spíš z nudy for fun, nemá to moc smysl a ta specializace to tomu i asi nasvědčuje, že by úplně neměl:)
Jinak nevím jak Brujah, ale Tremere nemůže použít sílu spánku, když nemá zaplou imunku, možná jsi to měl stejně, proto ti to nešlo.

edit: mě se zas u tremera nelíbí, že jeho morf je imp a ne gargoyla:) bral bych, kdyby si člověk mohl vybrat- čistě kosmeticky, žádná změna dmg nebo tak
Odpovědět