KVF imunka pro vampy

Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Skuhry »

Ocroc píše:Po resyncu dojde k snížení nároků na alchemy u vstupenky z 65.0 na 25.0. Zvýší se ale počet kádí potřebných z 10 na 15.

Kód: Vybrat vše

Abys mohl do brany vstoupit potrebujes tento nahrdelnik. [Vymenim] ho s tebou za 10 kadi te nejlepsi cerstve krve, kterou sam nacepujes!
prosim o editnuti textu u toho npc, ktere to vymenuje.
Majk
Inkless
Inkless
Příspěvky: 24
Registrován: 23 dub 2011 11:12
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Majk »

Tak uplynul zhruba rok od posledních postů a mě by zajímalo kolik lidí si došlo pro imunku do humana. Chci hlavně zjistit jestli s tím Q mám problém jenom já a ostatní ho po pár pokusech dají nebo lidi začali dělat jenom gangrely, popřípadě jim to někdo proběhl.
Amata, Kelron, Dup, Tichoslapek, Bytost
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od erunno »

Majk píše:Tak uplynul zhruba rok od posledních postů a mě by zajímalo kolik lidí si došlo pro imunku do humana. Chci hlavně zjistit jestli s tím Q mám problém jenom já a ostatní ho po pár pokusech dají nebo lidi začali dělat jenom gangrely, popřípadě jim to někdo proběhl.
Asi po 4 pokusech když jsem vykapal na chybějící info v docela nepříjemné části.. jsem celkem ztratil chuť to dělat je to už skoro 3/4 roku a já chuť to zkusit zase dostavám ale i daleko zkušenější hráči než jsem já s tím mají docela problém. Quest je poměrně nevyvážený vzhledem k tomu co za dokončení dostaneš. Čili v řeči normálního člověka = quest stavěl wizzi který si asi myslí že imunka/drtička je tak overboost že to mají mít jen top skilleři.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Xan »

Já se nedostal přes místnost plnou pavouků, hlavně kvůli nepozornosti, nevšiml jsem si, že velkej pabouk ma deadly a já pak umřel na kraviny a hlídač mi umřel vždy až po me smrti :D Po pár planých pokusech jsem to vzdal:)
Majk
Inkless
Inkless
Příspěvky: 24
Registrován: 23 dub 2011 11:12
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Majk »

Osobně si také myslím, že ten Q na fire imunku do humana je přehnaný. Přece jen imunka je základ, ke které by měl mít přístup i průměrný hráč. Není to drtička, kterou člověk ke hraní nepotřebuje a jednou za čas si prostě refne a jde to zkusit. Buď byl záměr takový, aby si brujaha s tremerem plnohodnotně zahrálo pár vyvolených nebo se někdo baví na neúspěších hráčů a libuje si jak dobře to vymyslel. Asi by to tu mělo větší ohlas kdyby se stoun přesunul taky k drtičce, protože jak už tu někdo psal, ono se to dá hrat i bez té imunky, ale je to daleko větší opruz.
Amata, Kelron, Dup, Tichoslapek, Bytost
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od King »

Majk píše:Osobně si také myslím, že ten Q na fire imunku do humana je přehnaný. Přece jen imunka je základ, ke které by měl mít přístup i průměrný hráč. Není to drtička, kterou člověk ke hraní nepotřebuje a jednou za čas si prostě refne a jde to zkusit. Buď byl záměr takový, aby si brujaha s tremerem plnohodnotně zahrálo pár vyvolených nebo se někdo baví na neúspěších hráčů a libuje si jak dobře to vymyslel. Asi by to tu mělo větší ohlas kdyby se stoun přesunul taky k drtičce, protože jak už tu někdo psal, ono se to dá hrat i bez té imunky, ale je to daleko větší opruz.

budte radi ze ten quest funguje a jde ho splnit ...
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Majk
Inkless
Inkless
Příspěvky: 24
Registrován: 23 dub 2011 11:12
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Majk »

Tady se ale nikdo nebaví o tom, že by nefungoval a nešel splnit, ale spíš o tom, že je naprosto nesrovnatelný obtížností s Q stone gargoily nebo tří bratří, teré jsou pro vampíra základ. Stejně jako human imunka pro brujaha a tremera.
Amata, Kelron, Dup, Tichoslapek, Bytost
IASC
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 05 úno 2013 15:25
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od IASC »

Po delším čase se pokusím zeptat, jestli je opravdu nutné mít na fire imunku pro vampy težký quest, jako je tento? Přetrvává u GM stále tento názor? Přijde mi, že to poměrně zbytečně odrazuje od hraní dvou na pohled zábavných vamp specializací.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Johny Matovic »

Jednak je to relativne tazky kvest (ta dance, dance cast najma) a druha vec je, ze pre cloveka co chce hrat cisto PVP (existuju taki) je imunka nastavena velmi neprijemnym sposobom. (lebo pre nabitia treba chodit dungy)
Bolo by fajn ak by si vampir mohol imunku nabijat napr. krvou vrahov.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Waringull »

Johny Matovic píše:Jednak je to relativne tazky kvest (ta dance, dance cast najma) a druha vec je, ze pre cloveka co chce hrat cisto PVP (existuju taki) je imunka nastavena velmi neprijemnym sposobom. (lebo pre nabitia treba chodit dungy)
Bolo by fajn ak by si vampir mohol imunku nabijat napr. krvou vrahov.
To je pozitivní myšlenka, ale rozhodně krví vrahů by byl nesmysl, kdyz už tak jedine kdyz je vampír ve frakci a například frakčním štítem (padlého) by si mohl nabít (2) nabítí do krvy.
Asi jediný možný způsob jak přijít ke krvi v pvp, ostatní věci by se daly zneužívat.

Ke questu se vyjádřit nemůžu nikdy jsem ho nebyl, ale někdy si snad najdu čas :p a omrknu ho
STOP SUPPORTU!
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Xan »

To se nejako menilo od verze zajit shame a skocit ke godovi?:-) no jsem rad,ze ji mam, ale ano bavi me ciste pvp, hlavne wamp a ta imunka driv nebo pozdeji dojde, a dung parta neni a chut kvuli tom chodit neustale dungy neni no:-)
IASC
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 05 úno 2013 15:25
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od IASC »

Opravdu, prosím, neuvažujete o způsobu, jak novým postavám umožnit získat imunku nějakým méně časově a náročným způsobem? Pro klany Brujah i Tremere je to v podstatě základ, na který se nadřou, podle mého soudu, neskutečně zbytečně. Uvítal bych třeba možnost si imunitu za nějaký peněžní obnos zakoupit. Nebo za kombinaci, gp a 5x elixir of blood plny krve temneho. Nebo jiné věci, které získáte, když normálně hrajete.

Nedokážu si představit relativně novějšího hráče, který bude mít equipy a čas, aby je sypal do progressu tak složitého questu. Prostě se na to vykašle a bude znevýhodněn oproti hráčům, kteří imunitu za 15 minut získali v shame. Příjde mi to nesmyslné, odrazuje to od hraní. Questů tu je, zvlášť pro vampa, nespočet. Lidi, kteří si questy užívají, si přijdou na svoje, získají drtičku, která je luxusem. Imunka luxusem není, to je základní výbava vampíra ve člověku, o kterou jsou mnozí novější hráči současným nastavením ochuzeni.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Thief »

Upravíme to. Drtička zůstane tak jak je a imunita se někam přesune.
IASC
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 05 úno 2013 15:25
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od IASC »

Děkuji GM za zvážení a rychlou reakci.

Nyní prosím, spíše ostatní hráče, o informaci, v jakém dungeonu se Dark Blood Lich nachází? Nenarazil jste na něj již někdo?
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Thief »

Zatim nikde. Upřesním kde. Postavím pro to nějaký mini quest.
IASC
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 05 úno 2013 15:25
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od IASC »

Prosím, už se můžeme začít poohlížet po vstupu na quest? Případně v jakém časovém horizontu?
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Thief »

Vstup je tam co býval dříve.
capp_
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 27 bře 2014 10:28
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od capp_ »

je tento quest nutný pro splnění drtičky?
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Thief »

Ano je.
IASC
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 05 úno 2013 15:25
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od IASC »

Kolegové vampíři, prosím, nebyl jste se už někdo na té nové imunce v shame podívat? Je tam něco, na co dát zvláštní pozor? Nebo je to obtížností třeba na úrovni stone garg questu, a tedy bez vážnějších zádrhelů a nástrah?
Odpovědět