KVF imunka pro vampy

Ocroc

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Ocroc »

Pokud ti přijde Stone Gargoyle quest nedatelný bez Stone Humana, nepřemýšlel si o tom zahrát si spíše Warriora ? Obávám se totiž že by ti Stone Human nepomohl tak jak si myslíš a u dalších questů by si mohl mít daleko větší problémy.
azachiel
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 08 zář 2009 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od azachiel »

Ocroc píše:Pokud ti přijde Stone Gargoyle quest nedatelný bez Stone Humana, nepřemýšlel si o tom zahrát si spíše Warriora ? Obávám se totiž že by ti Stone Human nepomohl tak jak si myslíš a u dalších questů by si mohl mít daleko větší problémy.
Imunka do člověka je na stonovi úplně k prdu, imunku jsem řešil v souvislosti s klany.. jak už na začátku diskuze řešil Artwelist. Necítím potřebu si tu honit triko tím jak je to easy. Ano prošel jsem si je sám a necítím potřebu to předhazovat lidem co to dát nemůžou.

Je fakt smutné že se tu peru za lidi z Razielovi guildy ... no svůj názor sem řekl :)
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Mihal »

Osobne si myslim, že klany bez imunky budu veeeelmi tazke teraz, pretoze ta imunka u flusaciek bola velmi uzitocna. I s nou som mal obcas problemy, ked bandy nepadli a balancoval som na 40 hp ...
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Joewar »

treba si poradit aj po tejto zmene no :) morfnut aby si mohol zrat bandy + ist v stealthe + odflusavat to cez klamaky a pojde to no... ale tiez som zastanca, ze s imunkou sa to dalo elegantne prejst teraz mi to pride tak neohrabane.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Xan »

Jestli se nepletu, tak jsou tam para pasti, což v morfu není moc fajn. A bez imunky to je aspon adrenalin:)
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Empair »

Joewar píše:treba si poradit aj po tejto zmene no :) morfnut aby si mohol zrat bandy + ist v stealthe + odflusavat to cez klamaky a pojde to no... ale tiez som zastanca, ze s imunkou sa to dalo elegantne prejst teraz mi to pride tak neohrabane.
Ano dá se to projít i bez imunky a i se mi to podařilo ale obtížnost té pasáže s imunkou a bez imunky má rozdíl tak 300%. Na normálního hráče je to podle mě přespříliš ... ale to GM řešit nebudou proč pomáhat začátečníkům, když radši můžou šikanovat old hráče ...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Xan »

Tak je to pure wamp quest, ve fazi, kdy jde clovek delat klany, by mel mit wampa osahanyho a vedet o cem to je. Urcite to je s imunkou vic easy, ale bez ni to jde podle me v poho, kdyz trochu premyslis, hard to je, ale urcite ne, ze tam musis mit imunku, to pak trochu ztraci smysl ta pasaz
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Empair »

Xan píše:hard to je, ale urcite ne, ze tam musis mit imunku, to pak trochu ztraci smysl ta pasaz
tak si to bez imnku zkus ...

vampi tam umírali i s imunkou, bez ní si na hranici IK ...
Uživatelský avatar
Artwelis
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 35
Registrován: 14 zář 2013 21:34

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Artwelis »

Jo neco jako, krok, krok, IK z flusu
Hmmm tak priste
jina cesta: Krok, krok, IK z flusu

Tomu rikam skill check!
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Wallace »

Artwelis píše:Jo neco jako, krok, krok, IK z flusu
Hmmm tak priste
jina cesta: Krok, krok, IK z flusu

Tomu rikam skill check!
imunku mas na kvf, dmg flusu neovlivni :-)
Authority

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Authority »

Bol som klanovy kvest cca 3 tyzdne dozadu bez imunky. Da sa to prejst, minul som na gangrel casti cca 6 bullov, ale v pohode. Normalne si to odflusavas cez klamakov, a hybes sa hned jak to flusne. Tie sochy vidia myslim len na tri policka, takze si najdes miesto, kde ta nevidia a cakas na timer na klamaka. Na ik nemas sancu, pokial mas slusne brnko. Ja som mal blood komplet s +9 kite stitom, a ak som aj flus dostal, bol za cca 120 hp max.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Xan »

Pisu to, protoze jsem to bez imunky dal, a to jsem jeste nemel po ruce tipy a triky od nekoho, kdo to dal. Pro me bylo snazsi sehnat doprovod do TK nez do otravnyho Shame. Skoda ze se to tu zvrhlo v navodovy posty, ale tak nejak, poprvy mi delaly problemy spis schody, nez ta knihovna, ta sla ok i kdyz jsem skrz nektery dvere chodil na nekolikrat, nemusis ani moc dmg schytat
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Ciatronic »

nevím co máte s klanama za problém nikdo vám neříká aby ste je dělali před stone gargoylou dělal sem nejdřív gargoylu a pak až klany a jde to úplně v klidu oboje bez imunky a nejsou tam nějaký větší problémy stačí si jen dávat pozor a jít to opatrně nikde není napsaný že se to dá plnit jen jednou
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Xan »

Tru story bro. Taky jsem to tak delal a ok, imunka na humana je zhejckanost, je supr, ale na questy a bezny hrani neni treba a to jsem wampa nehral jen v decu. Wamp je luxusni char se spousty moznostma, ktery jiny chary zdaleka nemaj a nekolik supr questu a vychytavek a lidem je to porad malo. Ackoliv jsem rad za imunku, nechapu proc se zavadela. Do pvp je to strasny plus i do pvm a ze by to byl tak slabej char, ze by to vyzadoval, mi neprijde
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Wallace »

ale jo, kdyz se prvne zavadela , tak nikdo nehral vampa v pvp, kazdy rikal ze je nejslabsi, a ono ejhle :p
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Xan »

A stejně to moc lidi v pvp nehraje:) ta imunka do pvp mi prijde moc:)
Lucyfer
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 16 zář 2006 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Lucyfer »

Neverim, ze znova placete, ze si mozete za toho vampa aspon trosku zahrat. Stone gargu si da vamp co nieco oddungoval jak nic bez imunky a klany, ak ma clovek stone gargu, tak ani neusi ist v humanovi. Ja som to preletel v stone morfe v rekornom case (jedina pruda boli godi).

Tymto by som chcel podakovat GM, za spestrenie hry vampikom. Nove questiky ma vzdy trosku prebudia a lognem.
Lucyfer
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 16 zář 2006 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Lucyfer »

po zlozeni klaovej serpy mi serpa v bagliku zcernala a po poklikani zmizla, stalo sa mi to z dvomi serpami po sobe, najprv som myslel ze bola prva uz znicena, alebo nieco tak. Ale pri druhej mi to uz prislo divne, kedze tu som mal na sebe prvykrat. Je to nejaka bezna prax, ked je serpa stara, poskodena, alebo ju znicil kysly dazd ? :D

Page som uz pisal, ID postavy :1E0480. Dik za reakcie.
Ocroc

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Ocroc »

Už by to mělo být OK, novou šerpu máš v báglu.
Ocroc

Re: KVF imunka pro vampy

Příspěvek od Ocroc »

Po resyncu dojde k snížení nároků na alchemy u vstupenky z 65.0 na 25.0. Zvýší se ale počet kádí potřebných z 10 na 15.
Odpovědět