jak získám krev?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

jak získám krev?

Příspěvek od Konrad »

Ahojte lidi, je tu nějak prázno tak pokud je to off topic, tak se předem omlouvám...

Začal jsemhrát nově na DP a jsem zvědavý na svého upírka, co s ním můžu dělat. Pár věcí mi už řekli, ale přijde mi to trochu divné, tak co trochu rozvířit vody? :unibrow:

Jsem v NB dungu pod hospůdkou a moc se mi tu líbí. bohužel jako kolem jdoucí warrové a kdokoliv jiný, vlastně nemůžu sosnout z léčiváku. V batůžku jsem měl asi 3 lahve krve, nebo tak a tím to zhaslo. Jediné moje léčení je teď Healing (něco kolem 6% :mrgreen: , který mi mimochodem po dvoudenním bandování nevyskočil ani o čárku) a samovolná regenerace. Jak, pls, získám novou krev? Klikal jsem na loužičku krve po monstrech, ale prej "beyond your skill" :oP. Slyšel jsem něco o plechovce v cechu upírů. To zatím nevím, kde je,a le typuju na reálný svět. Není někde v hospě třeba možnost si načepovat? :lol: Představa z hlediska RP je maras :unibrow:
Díky za rady...
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Ciatronic »

musiš být v člověčí formě aby si mohl nabírat krev z louže po monstrech a to pouze z červené krve zelená je otrávena z nemrtvích monster
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Konrad »

Ciatronic píše:musiš být v člověčí formě aby si mohl nabírat krev z louže po monstrech a to pouze z červené krve zelená je otrávena z nemrtvích monster
Supééér. Díky. Někdo miříkal ale že to jde jen se skillem alchemy 65%. Coź v NB dungu asi těžko zvládnu :D.
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Kesemot »

Zda sa mi ze od nejakeho skillu capujes zo zeme greater blood. Obycajny blood by malo ist aj pri 0 alchemy.
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Konrad »

Kesemot píše:Zda sa mi ze od nejakeho skillu capujes zo zeme greater blood. Obycajny blood by malo ist aj pri 0 alchemy.
jasně, bylo by to i logoické. Bo nějakaký heal mít musím... Jelikož mi bandy fizzujou 20:1 :D a i ta jedna pak hodí tak 5HP :D. Jinak je normální, že když banduju dva dny spálím tak 100-150 bandů a na skillu 5% mi to nevyleze ani o desetinku? :?
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Dudek »

150 bandu neni skoro nic :) Je to normální.

Greater Blood ze země jde nabrat od skillu 62, z konzervy od 65.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Konrad »

Dudek píše:150 bandu neni skoro nic :) Je to normální.

Greater Blood ze země jde nabrat od skillu 62, z konzervy od 65.
Ok, tak to bylo to, co se mi asi snažil ten kolega předat :D Tak sjemho blbě pochopil. Ok, díky. A kolik tu vlastně existuje úrovní lektvarů? Jsme z Andarie zvyklý, že více než dvě. Díky.
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Acarus

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Acarus »

jak u ktery, ale vetsinou dve, malej a velkej ... ale male se nepouzivaji priliz, ikdyz nektere maji svoje vyhody.
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Konrad »

Hele a jak je to s těmi cechy tu? (píšu to rovnou sem, jelikož nevidím nikde otevřený topic. Navíc je v něm prý plechovka s krví, takže to i tématiku tohoto topicu splňuje :mrgreen: )

Jak fungují? Je to prostě nějaký NPC "barák" (jeskyně, mauzoleum) kde se združují jednotlivá povolání a kde třeba mají nějaké specializované schránky atd? Nebo je to jako aktivní guilda, do které se můsím přihlásit? Díky :twisted:
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Xan »

Je to jen místo, kde by se spíš měli zdržovat jen psotavy daného povolání, ale přístup tam mají všechny povolání. Bohužel v dnešní době tam nepoktáš většinou ani nohu. Nejčastěji v cechu warriorů, kde se sparryinguje. To je dobrý začátek na navázání kontaktů. Cech wampírů má větší zázemí, co se týče krevní konzervy a NPC apod, které potřevuješ pro další život, ale to ze začátku nevyužíješ. Dá se tam ale i získat nějaké info od NPC, z knihovny apod (RP). Jo a pokud bys nějakým přičiněním přišel o svůj zelený nb krystal na morf, tak zde jej seženeš
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Konrad »

Xan píše:Je to jen místo, kde by se spíš měli zdržovat jen psotavy daného povolání, ale přístup tam mají všechny povolání. Bohužel v dnešní době tam nepoktáš většinou ani nohu. Nejčastěji v cechu warriorů, kde se sparryinguje. To je dobrý začátek na navázání kontaktů. Cech wampírů má větší zázemí, co se týče krevní konzervy a NPC apod, které potřevuješ pro další život, ale to ze začátku nevyužíješ. Dá se tam ale i získat nějaké info od NPC, z knihovny apod (RP). Jo a pokud bys nějakým přičiněním přišel o svůj zelený nb krystal na morf, tak zde jej seženeš
Ok, díky moc. A kde mám tento cech hledat, pls?
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: jak získám krev?

Příspěvek od erunno »

Konrad píše:
Xan píše:Je to jen místo, kde by se spíš měli zdržovat jen psotavy daného povolání, ale přístup tam mají všechny povolání. Bohužel v dnešní době tam nepoktáš většinou ani nohu. Nejčastěji v cechu warriorů, kde se sparryinguje. To je dobrý začátek na navázání kontaktů. Cech wampírů má větší zázemí, co se týče krevní konzervy a NPC apod, které potřevuješ pro další život, ale to ze začátku nevyužíješ. Dá se tam ale i získat nějaké info od NPC, z knihovny apod (RP). Jo a pokud bys nějakým přičiněním přišel o svůj zelený nb krystal na morf, tak zde jej seženeš
Ok, díky moc. A kde mám tento cech hledat, pls?
Cech najdeš až v normálním světě nejdřív musíš projít tím NB dungem pod hospodou :) (dá se to i proběhnout a zbít jen cca 2monstra).
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Konrad »

erunno píše:
Konrad píše:
Xan píše:Je to jen místo, kde by se spíš měli zdržovat jen psotavy daného povolání, ale přístup tam mají všechny povolání. Bohužel v dnešní době tam nepoktáš většinou ani nohu. Nejčastěji v cechu warriorů, kde se sparryinguje. To je dobrý začátek na navázání kontaktů. Cech wampírů má větší zázemí, co se týče krevní konzervy a NPC apod, které potřevuješ pro další život, ale to ze začátku nevyužíješ. Dá se tam ale i získat nějaké info od NPC, z knihovny apod (RP). Jo a pokud bys nějakým přičiněním přišel o svůj zelený nb krystal na morf, tak zde jej seženeš
Ok, díky moc. A kde mám tento cech hledat, pls?
Cech najdeš až v normálním světě nejdřív musíš projít tím NB dungem pod hospodou :) (dá se to i proběhnout a zbít jen cca 2monstra).
Jj, to jsem taky zjistil, resp. mi to řekli :D. Funguje to tak, že jakmile zabiju toho bossa na konci (tuším pavoučí král, nebo nějaký Beholder), tak otevřu truhlu a dostanu "vysvědčení" + pro mě končí ten NB svět automaticky, nebo sa tam budu moci potulovat?
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Polarka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 103
Registrován: 05 kvě 2013 10:53
Kontaktovat uživatele:

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Polarka »

Nemusis zabit nic... Len zle dvere musis poriesit v duchovi no :( Za beholderom je port (nemusis ho zabijat a ani truhlu nemusis otvarat), do toho vlezies a kopne ta nazad do hostinca a tam sa mozes motat aj 10 rokov. Ked ta to nahodou omrzi, vedla hostinca je gata von do sveta...
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Papez »

Ještě takový dotaz: pobíhal jsem v cechu v člověku a za bohajsem nemohl najít louži, ze které by šla nabrat krev. Vypozoroval, že louže, ze které jde nabrat, se musí jmenovat "a blood". Pokud se krev jmenuje "blood", nejde to. A té je v cechu vampíru tolik co na jatkách. (nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem se musel zrnit vlastním bladespiritem.) Druhá možnost je najít "a blood" na Britainském hřbitově. O dalších permanentních loužičkách nevím.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: jak získám krev?

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj Papeži,

doufám, že jsi už slyšel o krevní konzervě, která je v cechu ? Jestli jsi o ní neslyšel, tak bych ti při čepování krve, právě jí doporučil.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Papez »

GM Alois píše:Ahoj Papeži,

doufám, že jsi už slyšel o krevní konzervě, která je v cechu ? Jestli jsi o ní neslyšel, tak bych ti při čepování krve, právě jí doporučil.
Ó ano, děkuji, ale abych mohl použít krevní konzervu, musím mít v kádi alespoň 1 greater blood. Bohužel nejde to použít na úplně prázdnou káď. Za ta léta jsem její existenci už zjisti, ale fakt díky za snahu :wink:
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Xan »

já měl za to, že podle výše skillu alchemy buď čepuješ GB asi od 65%, jeslti si to dobře pamatuju, a jinak obyč blood... rozhodně si nepamatuju, žebych měl něco problém načepovat
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: jak získám krev?

Příspěvek od Papez »

Xan píše:já měl za to, že podle výše skillu alchemy buď čepuješ GB asi od 65%, jeslti si to dobře pamatuju, a jinak obyč blood... rozhodně si nepamatuju, žebych měl něco problém načepovat
Vlastně stalo se mi to jen jednou, že jsem neměl u sebe ani lahvičku ani nic v banku a káď jsem musel nejprve jednou lahvičkou naplnit - v celém cechu byl skoro neřešitelný problém najít funkční louži. Právě na to jsem se chtěl zeptat, jestli v cechu vampírů je prostě nějaká loužička krve funkční. Já vím, je to taková prkotina, ale prostě jsem ji tam nenašel. Že bych jen špatně hledal?
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: jak získám krev?

Příspěvek od krysakrys »

Papez píše:
Xan píše:já měl za to, že podle výše skillu alchemy buď čepuješ GB asi od 65%, jeslti si to dobře pamatuju, a jinak obyč blood... rozhodně si nepamatuju, žebych měl něco problém načepovat
Vlastně stalo se mi to jen jednou, že jsem neměl u sebe ani lahvičku ani nic v banku a káď jsem musel nejprve jednou lahvičkou naplnit - v celém cechu byl skoro neřešitelný problém najít funkční louži. Právě na to jsem se chtěl zeptat, jestli v cechu vampírů je prostě nějaká loužička krve funkční. Já vím, je to taková prkotina, ale prostě jsem ji tam nenašel. Že bych jen špatně hledal?
Louzi si udelej z jakyhokoliv monstra.
Odpovědět