Druid

Odpovědět
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Druid

Příspěvek od Kesemot »

- Velmistrovska druid hul z 0 na 2 nabiti nejinak, za 200 shrinku v kadi.

Mozete to nejako vysvetlit ? :) Nechapem vobec tej vete, nebudem sa vyhovarat ze som slovak, ale velmistrovskou huli myslis staffku, ktora sa nabija za 35K ? :)
Nabijanie aj v dungu? :)
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Helloween »

Kesemot píše:- Velmistrovska druid hul z 0 na 2 nabiti nejinak, za 200 shrinku v kadi.

Mozete to nejako vysvetlit ? :) Nechapem vobec tej vete, nebudem sa vyhovarat ze som slovak, ale velmistrovskou huli myslis staffku, ktora sa nabija za 35K ? :)
Nabijanie aj v dungu? :)
Taky nějak trocha nechápu co tím myslí.....pokud se nepletu tak sou dvě hůlky a to:
Speciální druid hůl
Speciální taming hůl
Když už, tak formovat přesněji podle webu, pak se necivím že sou z toho lidi blbý :unibrow: Jinak asi je na mysli ta krz ochočování monster v dungu...
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Ciatronic »

No spíš by sem řekl že je na mysli hůl na tamovaní na jedno kliknutí a jde to nabít jen když je uplně vybitá tak ti to dá 2 nabití když tam máš 1 nabití tak to nemůžeš nabít přes shrink kaď je to úplně normálně srozumitelný jen ten název tý hůlky je trochu mimo ale velmistrovství u druida je taming na tom se schodneme vsichni :D
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Helloween »

Ciatronic píše:No spíš by sem řekl že je na mysli hůl na tamovaní na jedno kliknutí a jde to nabít jen když je uplně vybitá tak ti to dá 2 nabití když tam máš 1 nabití tak to nemůžeš nabít přes shrink kaď je to úplně normálně srozumitelný jen ten název tý hůlky je trochu mimo ale velmistrovství u druida je taming na tom se schodneme vsichni :D
Jo to je možný, ale nejde mě to.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Ciatronic »

máš pravdu po testu ať zkouším co zkouším nemůžu to nabít ať mám v kádi kolik chci shrinku nejde mi to když zatargetím hulkou na kad a když zatargetim kadí hulku napíše to tohle nejde
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Ciatronic »

aha už sem na to přišel dzamila ti za 200 shrinku nabije hul na 2 nabiti a je to ta hul na ochoceni monster
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Helloween »

Ciatronic píše:aha už sem na to přišel dzamila ti za 200 shrinku nabije hul na 2 nabiti a je to ta hul na ochoceni monster
No takže sem měl pravdu :)
Příště bych poprosil GM´s, aby název daného itemu formulovali přesně tak, jak je na webu...
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Mulambo »

Omlouváme se, přístě se postaráme, aby se v novinkách objevil správný název Hůl Mistrovského Druida, namísto názvu Velmistrovská Druid Hůl, který se snadno splete s názvem jiné hole, a to Special Taming Staff.
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Helloween »

Mulambo píše:Omlouváme se, přístě se postaráme, aby se v novinkách objevil správný název Hůl Mistrovského Druida, namísto názvu Velmistrovská Druid Hůl, který se snadno splete s názvem jiné hole, a to Special Taming Staff.
Ehm: nic proti ale jsou tu dvě a to:
1:Speciální druid hůl
Umožnuje hráči si zkamarádit monstrum, které není top - neléčí se, nemá imunitu na magii a pod. a nebo............

2.Speciální taming hůl
Hůl není newbie ani linknutá. Lze jí nabít popřípadě koupit u vendora. Lze jich mít víc. Používat jde jen pouze s v kombinaci s Robe of Druids a Taming necklace.

Takže nechápu kde jsi u druida vzal ten název:
Hůl Mistrovského Druida/Velmistrovská Druid Hůl

A pokud nějakou takovou má, tak v tom případě na webu chybý....protže ať se dívám, jak se dívám, jsou tam jen dva klacky + má druid taming stafku a ftrain taming stafku.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Ciatronic »

Helloween píše:
Mulambo píše:Omlouváme se, přístě se postaráme, aby se v novinkách objevil správný název Hůl Mistrovského Druida, namísto názvu Velmistrovská Druid Hůl, který se snadno splete s názvem jiné hole, a to Special Taming Staff.
Ehm: nic proti ale jsou tu dvě a to:
1:Speciální druid hůl
Umožnuje hráči si zkamarádit monstrum, které není top - neléčí se, nemá imunitu na magii a pod. a nebo............

2.Speciální taming hůl
Hůl není newbie ani linknutá. Lze jí nabít popřípadě koupit u vendora. Lze jich mít víc. Používat jde jen pouze s v kombinaci s Robe of Druids a Taming necklace.

Takže nechápu kde jsi u druida vzal ten název:
Hůl Mistrovského Druida/Velmistrovská Druid Hůl

A pokud nějakou takovou má, tak v tom případě na webu chybý....protže ať se dívám, jak se dívám, jsou tam jen dva klacky + má druid taming stafku a ftrain taming stafku.
Ty by sis měl nejdřív zkontrolovat co je ve hře a ne co se píše na wrbu hůl mistrovského druida je ta na zkamarádění monster ví to každej druid což znamená že ty ho asi nehraješ tak být tebou tak se zklidním a napíšu to do příslušného topicu jestli to chceš změnit na webu
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Helloween »

Ty by sis měl nejdřív zkontrolovat co je ve hře a ne co se píše na wrbu hůl mistrovského druida je ta na zkamarádění monster ví to každej druid což znamená že ty ho asi nehraješ tak být tebou tak se zklidním a napíšu to do příslušného topicu jestli to chceš změnit na webu
Můžu tě ujistit, že druida mám od začátku specky.....Mě tu jde o princip pojmenování krámů co je na DP.
Jsem zapoměl ty jsi všemocný nejchytřejší na světě....
Přestań ze sebe dělat Einsteina a největšího chytráka na DP...Je to tu už ohraný a trapný. Asi tak nějak....
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Persefona »

Je hezký jak se tu dokážete hádat o dvou klaccích. A to to ani nejsou ty vaše
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Arianna »

Helloween píše:
Ty by sis měl nejdřív zkontrolovat co je ve hře a ne co se píše na wrbu hůl mistrovského druida je ta na zkamarádění monster ví to každej druid což znamená že ty ho asi nehraješ tak být tebou tak se zklidním a napíšu to do příslušného topicu jestli to chceš změnit na webu
Můžu tě ujistit, že druida mám od začátku specky.....Mě tu jde o princip pojmenování krámů co je na DP.
Jsem zapoměl ty jsi všemocný nejchytřejší na světě....
Přestań ze sebe dělat Einsteina a největšího chytráka na DP...Je to tu už ohraný a trapný. Asi tak nějak....
tak tu prestan ze sebe delat uplakane male decko, kdyz nekdo pojmenuje neco jinak nez se to presne jmenuje, ale kazdy vi o co jde, teda krom tebe.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Helloween »

Arianna píše:
Helloween píše:
Ty by sis měl nejdřív zkontrolovat co je ve hře a ne co se píše na wrbu hůl mistrovského druida je ta na zkamarádění monster ví to každej druid což znamená že ty ho asi nehraješ tak být tebou tak se zklidním a napíšu to do příslušného topicu jestli to chceš změnit na webu
Můžu tě ujistit, že druida mám od začátku specky.....Mě tu jde o princip pojmenování krámů co je na DP.
Jsem zapoměl ty jsi všemocný nejchytřejší na světě....
Přestań ze sebe dělat Einsteina a největšího chytráka na DP...Je to tu už ohraný a trapný. Asi tak nějak....
tak tu prestan ze sebe delat uplakane male decko, kdyz nekdo pojmenuje neco jinak nez se to presne jmenuje, ale kazdy vi o co jde, teda krom tebe.
Já ale neplaču :oP Jen poukazuju na chybu, která se mohla stát nedopatřením :mrgreen:
Mě je to osobně u pr....však víš kde. Já mám max Special taming stav(na mávnutí) a na ochočování stavku nemám ani pomyšlení, protože dělat qest, který mi s prominutím je naprosto k ničemu, když mám v dungu negra(kterej si to zvedne a zadarmo a ne jen jednou) a nemusím do toho rvat nějakých 35K a je to na jedno pužití...... kdežto negr si to zvedne kdykoliv a ne jen jednou za dung.....takže.....výsledek?
Klacek k ničemu :unibrow:
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Arianna »

vyvracet ti to samozrejme nebudu, ze je k nicemu. vzhledem k tomu ze si mylsim ze by to bylo bezvyznamne :)
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Druid

Příspěvek od erunno »

Arianna píše:vyvracet ti to samozrejme nebudu, ze je k nicemu. vzhledem k tomu ze si mylsim ze by to bylo bezvyznamne :)
Je faktem že druida nemám ale využití bych si třeba nějáké našel :) fantazii a nápadům se meze nekladou :D
Acarus

Re: Druid

Příspěvek od Acarus »

Helloween píše:
Já ale neplaču :oP Jen poukazuju na chybu, která se mohla stát nedopatřením :mrgreen:
Mě je to osobně u pr....však víš kde. Já mám max Special taming stav(na mávnutí) a na ochočování stavku nemám ani pomyšlení, protože dělat qest, který mi s prominutím je naprosto k ničemu, když mám v dungu negra(kterej si to zvedne a zadarmo a ne jen jednou) a nemusím do toho rvat nějakých 35K a je to na jedno pužití...... kdežto negr si to zvedne kdykoliv a ne jen jednou za dung.....takže.....výsledek?
Klacek k ničemu :unibrow:
Je dobre, ze lide se vzdy maji cemu ucit a nove veci poznat, pokud tedy chteji.

Jinak ty nazvy sem komolil ja, na web sem se vubec nedival jak se tam co zove, pripadne jak sem to tam nazval. Koukam se primarne do scriptu jak se co zove ve hre, a tak sem to tak formuloval, ti co to zajima to pochopi.
Okcakep
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 03 lis 2012 21:23

Re: Druid

Příspěvek od Okcakep »

Presunu svuj navrh sem, at je to prehlednejsi rad bych pridal rangerovi moznost ozivit jezditko. Od mustangu z medium dungeonů, high dungeonů, rare jezdítka.
Pri rozrezani by nebylo mozne jezditko ozivit (aby se tim nekdo nezacal zivit v PvP), jezditko se ressne do netamnute podoby (aby ty lidi nezneuzivali jezditka jako resovatelneho klamaka a proste ho museli znova tamnout). Tuto moznost dat treba jen mistrovi tamingu druidovi, pozadavky 100 veterinary, druidka, 50 band 500 mc napriklad...
Neni to muj napad neco takoveho funguje na morii, ale zamlouva se mi to, mustangove dostanou vyuziti, treba i nekdo zacne pro zabavu jezdit do dungeonu na rare jezditkach sem tam = mozny odliv techto jezditek coz by se zas mohlo libit GM... :) Co vy na to ?
[Hated]
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Kesemot »

Okcakep píše: jezditko se ressne do netamnute podoby (aby ty lidi nezneuzivali jezditka jako resovatelneho klamaka a proste ho museli znova tamnout). Tuto moznost dat treba jen mistrovi tamingu druidovi, pozadavky 100 veterinary, druidka, 50 band 500 mc
Back to square 1
Pretoze nikto nebude cakat v dungu x minut, vzdy ked niekomu umre mustang.
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Ocroc

Re: Druid

Příspěvek od Ocroc »

Zvěř lze ressovat s 95%+ skillu veterina. Stačí když ti zapne ducha.
Odpovědět