Druid

Odpovědět
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Han Gamms »

No nevim hraju druida od začátku specek a mystik používám furt.
Nikdy se mi dřív nestalo, že nastřelím mobovi poison a dalším hitem mu ho vyléčím...

Jediné co mě napadá, když Alois řiká že se s tím nehýbalo, že prostě dřív po nastřelení poisonu se mi prostě nikdy nepovedl další nástřel než to zdechlo a teď to tam padá jak po másle... ale to mi přijde dost divné.

Ano když buchna ojela moba training kitem, tak nejdřív mu to mystik vyléčil, pak už byl možný nástřel poisonu.

Proto druidové všech zemí, jak to máte s mystikem ? :D

PS: Hidovací abilitu nepoužívám za ty léta vůbec. Ale třeba pokud pro to někdo má cool využití tak nechť mě zaškolí :)
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Iery »

Já ten mystik používal před 14 dny na mapkach a naopak mi přišlo že dává poison min často než dřív....a to mám max pois a byl sem za ostrá...a abilitku s hidem využívám často.
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Druid

Příspěvek od Kubo »

Prosim vas behat po svete jak blby hodinu a tamnut 1-2 leopardov ked vobec..? Chapem ze afk train nebol ziadany ale na leopardoch snad nikto netrejnil... uplne sprzneny char ten druid teraz :(
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Johny Matovic »

skus to lodou
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Druid

Příspěvek od Kubo »

Ok fajn..je to pain ale nieco malo som nasiel... kazdopadne na to ze druid nosi kus viacmenej na okrasu podla mna ma trosku malu magery... fiznut 2x blesk alebo summona za sebou nieje ziaden problem.. neslo by tu mageru trocha poboostit? +10 magerka by asi dost pomohla aby to tak nefizovalo.. co vy na to?
Odpovědět