Druid

Odpovědět
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Xan »

Musis si zvyknout bleskovat,konstantni dps bez missu, jen ne moc vyska
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Johny Matovic »

Sikus píše:Chápu, že zde platí ,,nelíbí se ti specka = nehraj za ní,, , ale dp svět se mění ... postupně se posiluje většina specek a dříve(aspoň pro mě) zajímavý druid se nyní stává poměrně hodně slabým ... taky tímhle nechci ani gm radit nebo trvat na nějáké upravě, jen by mohl nečím druid opravdu vynikat, neb když druida porovnám s shamanem, tak shaman je lepší úplně ve všem krom, tamingu který má na stejné úrovni. Samozřejmě speciální taming staffka na instant-tamnutí je fajn, a druidská hůl občas taky pomůže v krizových situacích... nicméně... druida do dungu stejně nikdo nechce, protože neumí (opravdu neumí) ani pořádně summovat :-D . Tak bych se rád na závěr zeptal ... když už je v popisu druida na stránkách napsáno, že je to ,,mistr nejtajemnější magie přírody,, a oproti obyčejnému rangerovi má v podstatě jen paru (omluvte mě pokud se mýlím) ... tak nebylo by od věci mu třeba dát nějákého summa třeba s více hp? například polara a lehce mu s tím navýšit tu magery? ... Je to jen návrh, neb druida mám hodně rád, mám ho ode dne kdy ta specializace vyšla a už jsem s ním leccos prošel, ale v dnešní době ho nikdo v dungu nechce vidět, což mi příjde jako veliká škoda ...

Asi hrame inych druidov ked ten tvoj je slaby.
Ked chces strielat kup si painu.
Nechajte ho tak jak je prosim Vas.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Ciatronic »

Měl bych návrh na trochu úpravu rangovských specek nevím jak je to teď po posledních úpravách to už sem nevyzkoušel ale za všechny ty specky sem dřív hrál nejvíc za duida. Ostro teď když může víc portit dostal trochu + ale počád je to jen dmg na dálku kterou zabije všechno a šlape pasti takže nic moc( vylepšilo by to nižší timer na klamaky), shaman jako dmg je teď celkem síla tomu by sem v morfu polara vzal nejvyšší klamaky protože doběhnout si někam v obranym morfu a vyhazet tam 20 leopardu a sundat na ne moba není zas takovej problém. a U druida bych zavedl že by mu jakykoliv štít dával 10-15 magery + že by měl jak sem zde někde šetl třeba speciálního suma polara.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Druid

Příspěvek od Sikus »

Ciatronic píše:Měl bych návrh na trochu úpravu rangovských specek nevím jak je to teď po posledních úpravách to už sem nevyzkoušel ale za všechny ty specky sem dřív hrál nejvíc za duida. Ostro teď když může víc portit dostal trochu + ale počád je to jen dmg na dálku kterou zabije všechno a šlape pasti takže nic moc( vylepšilo by to nižší timer na klamaky), shaman jako dmg je teď celkem síla tomu by sem v morfu polara vzal nejvyšší klamaky protože doběhnout si někam v obranym morfu a vyhazet tam 20 leopardu a sundat na ne moba není zas takovej problém. a U druida bych zavedl že by mu jakykoliv štít dával 10-15 magery + že by měl jak sem zde někde šetl třeba speciálního suma polara.
Naprostý souhlas ...
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Thief »

Co se týka Ostrostřelce - tam mu do klamáků sahat nechci. Mám pro něj teď připravenou novou kuši, ale to je zatím vše.
Druid - malinko zvednou mgr by myslím nebylo na škodu, jen popřemýšlím jak. Spíš bych to navázal třeba na m. kuši.
Shaman - co se týká těch high klamáků, tak to probereme s ostatníma.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Xan »

udělat druida víc do magery/kouzlení by podle mě nebylo na škodu, navíc tehdy těch +5 magery jen bez roby možná bylo i kvuli rabid dog sumonovi, kteryho ale ted snad ze specek muze jedine druid ne? nevim jak to má shaman v human forme, navic tak moc immba ten sumon neni si myslim, ze by vadilo, ze by jej mel i bez itemu

pripadne ten novej polar bear summon, co umi jelen - pouziva ho nekde? morfuje nkedo vic jelena? nehodilo by se to vic druidovi?
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Druid

Příspěvek od Sikus »

pripadne ten novej polar bear summon, co umi jelen - pouziva ho nekde? morfuje nkedo vic jelena? nehodilo by se to vic druidovi?
viděl jsem jak ho kolega z guildy používá a určitě bych to jelenovi nechal... ale bezesporu by se to podle mě hodilo spíše druidovi :paranoid:
Uživatelský avatar
Edward Cullen
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 112
Registrován: 02 říj 2009 09:59
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Edward Cullen »

Qvido píše: Druid - malinko zvednou mgr by myslím nebylo na škodu, jen popřemýšlím jak. Spíš bych to navázal třeba na m. kuši.
Jen teda dodám můj postřeh, že málo kdy kouzlím s mystikem v ruce.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Xan »

jn to postrádá smysl, to jedině se štítem
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Druid

Příspěvek od Acarus »

s mystickym stitem ?
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fisik III »

Edward Cullen píše:
Qvido píše: Druid - malinko zvednou mgr by myslím nebylo na škodu, jen popřemýšlím jak. Spíš bych to navázal třeba na m. kuši.
Jen teda dodám můj postřeh, že málo kdy kouzlím s mystikem v ruce.
Když už přemýšlíš o navázání na mystik.. tak spíš udělej možnost výměny mystik kuše za mystik štít (ať to není tak laciné jako navrhovaný jakýkoliv štít)

Druid většinu času v dungu má nasazený spíš štíť, co sem tak zpozoroval..
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Xan »

nj zas ale mít magery stít a nemít možnost dát poisn pres kus? to mi neprijde moc dobrej kompromis
Uživatelský avatar
Edward Cullen
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 112
Registrován: 02 říj 2009 09:59
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Edward Cullen »

Fisik III píše: Druid většinu času v dungu má nasazený spíš štíť, co sem tak zpozoroval..
Ona ta kuš má taky svoje využití a bez ní si solo hraní za druida nedokážu představit, tak aby to nedopadlo tak, že se pro druida zruší kuše a vytvoří se item který jen přidává mgr
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fisik III »

Xan píše:nj zas ale mít magery stít a nemít možnost dát poisn pres kus? to mi neprijde moc dobrej kompromis
Edward Cullen píše:
Fisik III píše: Druid většinu času v dungu má nasazený spíš štíť, co sem tak zpozoroval..
Ona ta kuš má taky svoje využití a bez ní si solo hraní za druida nedokážu představit, tak aby to nedopadlo tak, že se pro druida zruší kuše a vytvoří se item který jen přidává mgr
Já nepsal, ať zruší kuše. Jen možnost udělat z kuše štít... Aby měl štít i kuš
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Druid

Příspěvek od Sikus »

Fisik III píše:
Xan píše:nj zas ale mít magery stít a nemít možnost dát poisn pres kus? to mi neprijde moc dobrej kompromis
Edward Cullen píše:
Fisik III píše: Druid většinu času v dungu má nasazený spíš štíť, co sem tak zpozoroval..
Ona ta kuš má taky svoje využití a bez ní si solo hraní za druida nedokážu představit, tak aby to nedopadlo tak, že se pro druida zruší kuše a vytvoří se item který jen přidává mgr
Já nepsal, ať zruší kuše. Jen možnost udělat z kuše štít... Aby měl štít i kuš
Popravdě celkově myšlenka štítu na druidovi se mě osobně moc nelíbí ... když už to teda vemu trochu z toho RP hlediska. Možná mě za to všichni ukamenujete, ale mě by se líbilo kdyby třeba druid hůl přidávala magery. popř kdyby ta hůl přidávala i ar tak by byly myslím uspokojeny obě strany ... ale to už jsem se zasnil asi trochu moc :-D
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Xan »

jo aby ta druid hul davala magery + jeste neco me taky napadlo, ale nekam mi to upadlo do koutu zapomeni:) nicmene zas tim padem by to nemelo byt navazano na 100 taming:D

prijit o klasickyho mystika u druida bych nechtel

dal bych mu tu hul, ze by davala nevim +10 magery a od vyssi hranice (hul+druidka) by mohl toho polara suma/mass blesk/nahodit staty/něco

edit: pouziti hole na sprátelení udělat kontrolu na 100 zakladni taming, jinak by to mělo "běžné bonusy"
Naposledy upravil(a) Xan dne 31 led 2017 16:01, celkem upraveno 1 x.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Druid

Příspěvek od Sikus »

Xan píše:jo aby ta druid hul davala magery + jeste neco me taky napadlo, ale nekam mi to upadlo do koutu zapomeni:) nicmene zas tim padem by to nemelo byt navazano na 100 taming:D

prijit o klasickyho mystika u druida bych nechtel

dal bych mu tu hul, ze by davala nevim +10 magery a od vyssi hranice (hul+druidka) by mohl toho polara suma/mass blesk/nahodit staty/něco
Taak taak, zní to poměrně rozumně .. uvidíme co ctihodní game-masteři :-D
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Johny Matovic »

Edward Cullen píše:
Fisik III píše: Druid většinu času v dungu má nasazený spíš štíť, co sem tak zpozoroval..
Ona ta kuš má taky svoje využití a bez ní si solo hraní za druida nedokážu představit, tak aby to nedopadlo tak, že se pro druida zruší kuše a vytvoří se item který jen přidává mgr
Bez kuse sa dostavame do scenara, ktori sa tu niektori snazia navrhnut teraz a to, ze druid by bol slaby.
Prosim kusu zachovat ked tak ju buffnut s tou magerkou, ale zachovat aj jej sucasne vlastnosti.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fisik III »

Johny Matovic píše:
Edward Cullen píše:
Fisik III píše: Druid většinu času v dungu má nasazený spíš štíť, co sem tak zpozoroval..
Ona ta kuš má taky svoje využití a bez ní si solo hraní za druida nedokážu představit, tak aby to nedopadlo tak, že se pro druida zruší kuše a vytvoří se item který jen přidává mgr
Bez kuse sa dostavame do scenara, ktori sa tu niektori snazia navrhnut teraz a to, ze druid by bol slaby.
Prosim kusu zachovat ked tak ju buffnut s tou magerkou, ale zachovat aj jej sucasne vlastnosti.
Já nepsal nic o zrušení kuše.
proffesor
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 03 pro 2016 10:49

Re: Druid

Příspěvek od proffesor »

Qvido píše:Pokud nechcete aby vám fizovali summy mirror spideři. Stačí mít zaplej war mod a házet summy na záložku. Pak už se fizz odvíjí od výše mgr a né od toho co vás mlátí. Každopádně žádné navyšování mgr u druida se neplánuje.
Qvido píše: Druid - malinko zvednou mgr by myslím nebylo na škodu, jen popřemýšlím jak. Spíš bych to navázal třeba na m. kuši.
Shaman - co se týká těch high klamáků, tak to probereme s ostatníma.
Nebylo by spatne, zachovavat urcitou nazorovou a koncepcni konzistenci.
Pokud si totiz nekdo zrovna zmenil druida za shamana, protoze se navysovani mgr. u druida neplanovalo a o par mesicu pozdeji, se stejny pozadavbek zvazuje, neni to zrovna povzbudiva zprava pro dotycneho. Ta sranda ho neco stala.
Byl bych rad, kdyby realizacni tym lvl5 klamaky shamanovi ponechal.
Odpovědět