Druid

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Lucky »

dacaleb píše: Za 8h tamovani mam 500+-, je to vopruz to nezpochybnuju, chce to dobrej script.
Tohle je smutny no... priznavam beham to po pameti a rucne, takze proto s ti mam mozna problem.
dacaleb píše: Hraju support, tj summy + klamaky + heal/an nox + mystik + an mani + vracecka.
Ja to beru, ale:
Na heal/nox + nahazovacka statu je teuton, navic je to top dmg.
Na klamaky, heal/nox mam medveda, kterej muze castit z invisky, navic je to top dmg.
Pak je tu Tremere, kterej muze castit ze stona a je taky docela fajn dmg. Ruzny magicky paladini atp...
Kdyz davam dohromady dung grupu a slysim slovo druid, posilam cloveka pro nejakej pouzitelnej char. Neni to tim, ze bych nevedel co to umi, nebo na nej byl zasedlej. Rikam hraju ho taky, ale dneska je vsechno podrizeny DMG a to druid nema. (O dungach kde klamaci nejdou asi nema smysl se bavit)
Pak je tu pvp za druida a tam by clovek fakt jen zamackl slzu.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Druid

Příspěvek od Anselmo »

Neviem ci sa nieco zmenilo ale posledne dva dni som tamoval skoro vsetko na 1 - 3 machnuti (105 taming) ak jo tak dakujem
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od dacaleb »

Lucky píše:
dacaleb píše: Za 8h tamovani mam 500+-, je to vopruz to nezpochybnuju, chce to dobrej script.
Tohle je smutny no... priznavam beham to po pameti a rucne, takze proto s ti mam mozna problem.
dacaleb píše: Hraju support, tj summy + klamaky + heal/an nox + mystik + an mani + vracecka.
Ja to beru, ale:
Na heal/nox + nahazovacka statu je teuton, navic je to top dmg.
Na klamaky, heal/nox mam medveda, kterej muze castit z invisky, navic je to top dmg.
Pak je tu Tremere, kterej muze castit ze stona a je taky docela fajn dmg. Ruzny magicky paladini atp...
Kdyz davam dohromady dung grupu a slysim slovo druid, posilam cloveka pro nejakej pouzitelnej char. Neni to tim, ze bych nevedel co to umi, nebo na nej byl zasedlej. Rikam hraju ho taky, ale dneska je vsechno podrizeny DMG a to druid nema. (O dungach kde klamaci nejdou asi nema smysl se bavit)
Pak je tu pvp za druida a tam by clovek fakt jen zamackl slzu.
To nezpochybnuju. Dmg char to urco neni, i kdyz y mystikem je to lepsi, a ostatni chary ho v hodne veceh presahuji.
I tak po vyzkouseni vsech specek krom iskarota/magica/samana mi prijde jako nejkomplexnejsi charakter a kdyz za nej hraju jak hraju tak velmi uzitecny ;)... rikam je to vec kazdyho individualne jak to klika.
Uživatelský avatar
NANUK
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 62
Registrován: 07 zář 2016 16:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od NANUK »

Nesla by nejak vylepsit elven lc? bo jeji dmg je totozna s +9lc a o cene/nakladech radeji nemluve 8´)
Uživatelský avatar
Druantia
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 19 srp 2017 10:29

Re: Druid

Příspěvek od Druantia »

Zdravím,

pokud si někdo z vás druidů chodil sólo do TS pro Skyhawka a využíval jednu z hlavních výhod "Special Taming Staff" tak bacha. GM to evidentně vadilo a změnili to tak, že tam nejde používat. Takže nezbývá než to vymlátit a pak tamnout klasickou staffkou. Tolik zatím k "posílení" druida...
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od dacaleb »

Druantia píše:Zdravím,

pokud si někdo z vás druidů chodil sólo do TS pro Skyhawka a využíval jednu z hlavních výhod "Special Taming Staff" tak bacha. GM to evidentně vadilo a změnili to tak, že tam nejde používat. Takže nezbývá než to vymlátit a pak tamnout klasickou staffkou. Tolik zatím k "posílení" druida...
Pokud je to pravda, tak je to skoda. Zrovna vcera jsem o sveho prisel. A chtel sem si pro nej zajit.

Jestli ta zmena opravdu je, muzeme se dozvedet duvod?
Nekdo na tom vydelaval miliony?
Neni trosku divne, zavadet opatreni proti specialnim abilitam, ktere jsou prave duvodem pozireni urciteho charakteru?
Mame cekat omezeni teto vlastnosti i na jinych vybranych mistech?
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Druid

Příspěvek od GM Alois »

Jedná se o chybu scriptu. Není to úmyslné. Prý až bude resync, bude to opravené.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Druantia
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 19 srp 2017 10:29

Re: Druid

Příspěvek od Druantia »

GM Alois píše:Jedná se o chybu scriptu. Není to úmyslné. Prý až bude resync, bude to opravené.
Díky za reakci, to jsem rád, docela jsem se tam zapotil než jsem to s druidem vymlátil.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od dacaleb »

GM Alois píše:Jedná se o chybu scriptu. Není to úmyslné. Prý až bude resync, bude to opravené.
Tajne sem v to doufal. Diky za rychlou opravu ;).
Uživatelský avatar
Druantia
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 19 srp 2017 10:29

Re: Druid

Příspěvek od Druantia »

Qvido píše:
Co se týká druida nechám to projít týmem a uvidíme. Každopádně pokud by se mu něco vylepšilo, tak to bude formou questu.

Zdar, je v této věci nějaká změna, respektive "prošlo to týmem " ? Už je to poměrně dlouho co se o tom uvažovalo...
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Druid

Příspěvek od Anselmo »

Chce to quest item na nieco co cloveka nahodi alebo aspon ortne.
Ubrat 10 dexterity a dat to do inteligencie.
A moznost dotrenit magery aspon na 80 nech clovek neni vyfizovany za 5 minut.

amen
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Mephist »

Ranger by urcite nemel mit nic, cim by si mohl nahodit staty. Staci mu na to itemy. To je tradicni rangova nevyhoda, stejne, jako necro nema gorget a pod.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Druid

Příspěvek od Sikus »

Docela mě zaráží, že si tady na foru začnou brečet pk typu Zola, jak je nefér ze nemůžou zabíjet modráky na mapkách v ishlu a hned se jim vyhoví ... ale když se řeší problém, který by vylepšil hratelnost povolání a bavil by ten char pak vic hracu, tak to stoji beze změny už víc jak půlroku ... Myslím, že dovolit druidovi natrénit si aspoň o 5% magery navíc není zas taková brutalní změna, ale alespoň bych nebyl uprostřed dungů k ničemu co se summů týče. Což o to .. jako support, kde je víc summonerů je druid fajn (pokud předtím 2 hodiny tamoval), ale jakmile chodím něco sám, nebo třeba ve dvou tak se na druida nedá spolehnout.
Uživatelský avatar
Druantia
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 19 srp 2017 10:29

Re: Druid

Příspěvek od Druantia »

Sikus píše:Docela mě zaráží, že si tady na foru začnou brečet pk typu Zola, jak je nefér ze nemůžou zabíjet modráky na mapkách v ishlu a hned se jim vyhoví ... ale když se řeší problém, který by vylepšil hratelnost povolání a bavil by ten char pak vic hracu, tak to stoji beze změny už víc jak půlroku ... Myslím, že dovolit druidovi natrénit si aspoň o 5% magery navíc není zas taková brutalní změna, ale alespoň bych nebyl uprostřed dungů k ničemu co se summů týče. Což o to .. jako support, kde je víc summonerů je druid fajn (pokud předtím 2 hodiny tamoval), ale jakmile chodím něco sám, nebo třeba ve dvou tak se na druida nedá spolehnout.
Musím s tebou souhlasit, vnímám to úplně stejně, proste to pro GM není priorita a docela mě mrzí, že nemůžou ani jednou větou zareagovat na tuto problematiku. Návrhy tu padly, myslím že i poměrně "střízlivé". Druid hratelný je, nicméně pokud nemá mystika nebo jednu ze speciálních kuší (anxiety, pain, tempest) tak si nezastřílí, respektive missuje a to víc než dost. Ano, může bleskovat, parovat, portovat a občas sumit (pokud nemá profizováno), což je fajn, ale dost často se dostane do situace, kdy mu dojde mana a nemůže pít, protože nemá timer, boost do intu by se hodil, nevím kolik by to při jeho magery bylo +10 cca. Navíc by to i zapadalo do konceptu druida, jakožto support charu. Myslím, že by taky stálo za úvahu nastavit třeba od +17 kuše +5 do archery, pořad by missoval, pořad by neměl primárně damage ze střelby, ale aspoň by si člověk mohl připadat trochu víc užitečný, když se zabijí poisn milující + na magii imunní monstrum a byla by i motivace si ty kuše shardovat, což by v konečném důsledku znamenalo odliv itemů a gp ze serveru (všichni víme jak to praská od +15 nahoru), sice zanedbatelný, ale přece...
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Han Gamms »

Myslím, že po úpravě mystika, když mám poisn tak udělám dmg slušnou v menší výpravě :) Ve větší výpravě aby se to projevilo, by to muselo začínat škytat trochu dřív. Když už to konečně nastřelím, tak většinou mob padne dřív než škytne.
Já jsem s druidem spokojenej. Je to postava se spoustou dovedností, které nemá na TOP úrovni. Tím je vlastně balancovaná.
Chcete-li od ranga "DMG" hrajte ostra/shama :)

Druhá věc je, že GM dali některým speckám (čti paladinům) až moc DMG a pak jiné chary vypadají jako chudí příbuzní.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Druid

Příspěvek od Sikus »

o zvyšení DMG jsem se tady na foru vubec nebavil, za mě jen lehké navýšení magery, aby tak moc nefizzoval... Před nějákým tím půlrokem jsem navrhoval i summa bez dmg ale s vyšším počtem HP ... něco jako polar bear u shamana, nebo eternal spirit u monka ... sic to má smysl, tak chápu, že to pravděpodobně neprojde... takže si stojím aspoň za tou magerkou :-D
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Druid

Příspěvek od Anselmo »

njn magerka by bola super. Aspon na uroven tremera
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Empair »

Druid je skvělá postava bohužel přišli dvě změny, které ho posunuli do pozadí.

1. Byla změna pro šaman, kdy přestal šlapat pasti, čím se z něj dala plnohodnotná damage, která v případě potřeby umí přežít, ressovat a tamne co je potřeba.

2. Byl item pro Ostra na portování. Tím se ostro dostal z problémů se šlapáním pastí a je všeobecně pohyblivý.

Je pravda, že nějaká magery navíc by byla pěkná ale to se mi nezdá jako řešení vybalancování. Za sebe bych to viděl spíše na oslabení šhamana a ostra.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Druid

Příspěvek od Sikus »

Empair píše:Druid je skvělá postava bohužel přišli dvě změny, které ho posunuli do pozadí.

1. Byla změna pro šaman, kdy přestal šlapat pasti, čím se z něj dala plnohodnotná damage, která v případě potřeby umí přežít, ressovat a tamne co je potřeba.

2. Byl item pro Ostra na portování. Tím se ostro dostal z problémů se šlapáním pastí a je všeobecně pohyblivý.

Je pravda, že nějaká magery navíc by byla pěkná ale to se mi nezdá jako řešení vybalancování. Za sebe bych to viděl spíše na oslabení šhamana a ostra.
Asi bych nerušil to co už bylo změněno, příjde mi to jako nefér řešení, hlavně tedy vůči ostrovi, který mi něják OP nepřipadá :-D
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od dacaleb »

Empair píše:Druid je skvělá postava bohužel přišli dvě změny, které ho posunuli do pozadí.

1. Byla změna pro šaman, kdy přestal šlapat pasti, čím se z něj dala plnohodnotná damage, která v případě potřeby umí přežít, ressovat a tamne co je potřeba.

2. Byl item pro Ostra na portování. Tím se ostro dostal z problémů se šlapáním pastí a je všeobecně pohyblivý.

Je pravda, že nějaká magery navíc by byla pěkná ale to se mi nezdá jako řešení vybalancování. Za sebe bych to viděl spíše na oslabení šhamana a ostra.
Empe, chapu ze zde mas asi velkou vahu nazoru, ale s oslabovanim charakteru (jakeho-koli), to bys byl sam proti sobe, jesli chches aby lidi hrali neco jineho nez buchnu/clera/prska. Hral si nekdy druida? shamana? ostra?

Ty charaktery byli oslabovany uz v nekolika vlnach, myslim ze soucasne nastaveni je u vsech tak akorat. Jako tezky support Shamana, sem v posledni dobe bral tu tichou vodu stim naramkem na lock, to bylo podpasovka.

Co by si jim vlastne chtel vzit, vcem jsou tak nevybalancovane? A ne navzajem, ale napr. proti ostanim? Ja bych rek, ze kdyz vezmu 5x ostra, tak pujdeme pomaleji, nez kdyz vezmu 5x buchnu ... A shaman, kdyby melo 5 shamanu drzet morf do polara 3-5h dungu? To by se urefovali/urybarili k smrti.

K Druidovi, za me neni potreba magery, nebo max do +5%. Spis svitek na Paru by se siknul. Pokud by slo zvysit pocet sumu, reps. aby se nestalo ze nevykouzli ani jednoho sumona, coz se stane velmi rychle. V ostatnim je druid dobry charakter a ma svoji ulohu v grupe i na solo, kdyz ho hrajete dobre.
Odpovědět