Shaman

Odpovědět
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Empair »

Hraní červené postavy je tak na prd, že většina lidí o nás co hrála šamany je nechává ležet ladem ... koho má bavit pořád nějak snižovta karmu a stále řešit jak se dostat do toho či onoho dungu aniž by vás pojeli stráže ...
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Shaman

Příspěvek od Acarus »

Min strazi pred dungeony ?
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Fisik III »

Empair píše:Hraní červené postavy je tak na prd, že většina lidí o nás co hrála šamany je nechává ležet ladem ... koho má bavit pořád nějak snižovta karmu a stále řešit jak se dostat do toho či onoho dungu aniž by vás pojeli stráže ...
Ano, item na snížení karmy bych uvítal, ale že by byl nějaký velký problém snížit si karmu nebo dojít do dungu nepociťuji.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Mephist »

Co se karmy týče, che to mít marknutou gate runu u nejakyho hidden evila, ale item na snižování karmy by asi ničemu neškodil.
Spíš je otrava to cestování po světě. Vyřešilo by to kouzlo inkognito, které by mohl non-pk shaman kouzlit v humanovi.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Dudek »

Když umřete za šamana v tom specialním růžovým medvědovi a neresnete se na těle, docela slušně bugnou staty, i když pak vypadá medvěd normálně má jenom 15 armor (navždy) a pokud dáte opravit staty, tak se pro jistotu změní na 100/20/100 a ar opět 15.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Stano
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 07 říj 2016 08:03

Re: Shaman

Příspěvek od Stano »

Zdar urobil som si shamana docital som sa ze je lepsi ked mam znizenu karmu tak soim si ju znizil a to bolo velka chyba je pravda ze bol lepsi az do chvile kedy som umrel a od vtedy sa nikam nemozem pohnut siel som si sedy do islu pre telo a po skoku do portu ma 5x zabili straze tak na co to je dobre postavu som odstavil lebo aqko bezny slabsi pouzivatel neviek kade a kde sa mam dostat Pk nemam takze toto bud niekto nedomyslel alebo som to nedomyslel ja takze ako som zacal pekne tak rychlo som skocil lovu zdar .
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Xan »

Neznalost neomlouva ?:-)
Thorr
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 12 dub 2017 06:17

Re: Shaman

Příspěvek od Thorr »

Stalo se taky už někomu že když šlápl za medvěda nějakou past která ho zabila pricetlo mu to kill??? Me se to stalo tuhle v pride a borcoj co hraje s na má také.....
Ying
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 58
Registrován: 12 led 2017 14:58

Re: Shaman

Příspěvek od Ying »

Může se už konečně prosím zavést kvest/item na snížení karmy na -9999 u Shamana?
proffesor
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 03 pro 2016 10:49

Re: Shaman

Příspěvek od proffesor »

Navrh na vylepseni 1. formy v polarovi, kdy ma medved 30 armor. Tato forma se temer nevyuziva. Meda v teto forme velmi missuje.
Navrhuji jeji vylepseni a to zvysit rychlost utoku. Ta by by vyvazila missovost. 30ar z formy dela sice papir, ale zvysena rychlost utoku by tuto formu mohla udelat atraktivni.
Uživatelský avatar
Penízek
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2017 10:25

Re: Shaman

Příspěvek od Penízek »

bugnul mi shaman, nepovedlo se nám to opravit, nechám pres noc a den puštěnou hru, kdyby někdo věděl jak na to... postava: Penizek
stalo se nasledovné:
Morfnul jsem polara a nahodil formu, chtěl jsem přemorfnout do grizzlyho, tak jsem dal z formy odmorf, forma bugla a nepadala, při použití sochy to psalo tu hlášku: v této podobě se nemůžeš vrátit zpátky (to píše i když jsem v humanovi). Napsal jsem page (stalo se mi to v dungu), Gm na místě udělalo co se dalo, ale když mě hodilo do humana, tak jsem nemohl použít náhrdelník proměny, nejde s ním ani pohnout(you cannot pick that up/This item should be equiped to use- když chci použít)... Když mě hodilo z5 do polara/jelena, tak jsem porad nemohl odmorfnout. Vzhledem k tomu, že na mě čekala výprava, tak jsem to nedořešil. Zkoušel jsem si jít pro novy nahrdelník, ale nedal mi ho, asi nejde mít dva,
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Thief »

Napiš mi Pmku/FB pokud problém stále trvá. Něco s tím udělám.
Uživatelský avatar
Penízek
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2017 10:25

Re: Shaman

Příspěvek od Penízek »

děkuji náhrdelník už jsem ráno nasadil... po práci otestuju jestli už je po problému
Yreg
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 27 říj 2016 19:00

Re: Shaman

Příspěvek od Yreg »

Chci se zeptat neplanuje se neco udelat se shamanem ? treba s levnit vyrobu velmi ledove ryby ? a trosku ho posilit ? :)
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Thief »

Důvod?
Ying
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 58
Registrován: 12 led 2017 14:58

Re: Shaman

Příspěvek od Ying »

Důvodem by patrně mohlo být zatraktivnění specializace a rozšíření herních možností, jak někdo již zmínil, dnes většina dungů ve složení destro - isk - guard nedává příliš možností pro zapojení shamana ;)

Chtěl bych se tě Quido zeptat, uvažuje se již o nějaké možnosti zavedení itemu na snížení karmy pro Shamana?

Pak bych se chtěl ještě zeptat, na stránkách DP je ve výhodách u Shaman specky uveden prsten ochočování, který v podstatě neexistuje a není žádná možnost ho získat krom pokladu, šlo by zavést nějaký kvestík nebo směnu za jiné itemy, jako to mají všechny ostatní specky? Tato abilita která má být výhodou je jako u jediné specky nedostupná, ostatní povolání si vymění itemy v cechu apod...Děkuju předem za čas :)
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Ying píše:Důvodem by patrně mohlo být zatraktivnění specializace a rozšíření herních možností, jak někdo již zmínil, dnes většina dungů ve složení destro - isk - guard nedává příliš možností pro zapojení shamana ;)...
Jak moc je žádanej Ostrostřelec? A co třeba Druid?
- využívaji se stejně/méně/více než Shaman?
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od dacaleb »

Teda nevim, ale me se zda ze ani jeden Rang nepotrebuje zadny vylepsovaky a vsichni jsou v pohode hratelny tak jak jsou.

Jedine co by bylo super, je ten item na zalockovani rustu karmy smerem nahoru. Neco jako "Sharpshooter teleportation", idealne:

- "Dread karama essence / XYZ", vyrobitelny item, univerzalni pro vsechny charaktery. Pri noseni v batuzku "zamkne" karmu pro rust nahoru. Neni NB.

Neco takoveho by neslo?
Uživatelský avatar
Fidell
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2017 10:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Fidell »

Qvido píše:Důvod?
Decaaanko bych okorenil ledovej morf necht je vazne TOP.
pýcha, pytel, pysk, netopýr, slepýš, pyl, kopyto, klopýtat, třpytit se, zpytovat, pykat, pýr, pýřit se, pyj
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Shaman

Příspěvek od Thief »

S itemem na karmu já osobně nemám problém. Co se týká toho prstenu. Tak nějakou jinou formou než přes poklad by se taktéž mohl objevovat ve světě. Ale kdy jak a co, to vám neřeknu.
Odpovědět