Ranger

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ján Páleš »

ľudkovia chcel by som sa opýtať, ako to vlastne je momentálne s mountami - dajú sa niekde tamovať alebo sú len ako odmeny v dungoch alebo ako to? alebo je nebodaj niekde nejaký spawn?
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Sikulka »

Ján Páleš píše:ľudkovia chcel by som sa opýtať, ako to vlastne je momentálne s mountami - dajú sa niekde tamovať alebo sú len ako odmeny v dungoch alebo ako to? alebo je nebodaj niekde nejaký spawn?
daju su spawny
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Xan »

Hledej spawny, kde jsou spider nightmare, nightmare, animal guardian, ale v tmave hnedy barve, ne cerny. Po zabiti se na chvili objevi jezditko k tamnuti
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ján Páleš »

jaaaaaj takto to je. a ja že prečo som pri prehľadaní vlastne celého severu nenašiel žiadne mounty, iba nightmary. -.- ok, tak musím vymyslieť, ako to zabiť s craftom bez equipu a specky... :-D spawn mounta je náhodný? aby som vedel, že či sa niekde "kotia" hlavne lamky alebo musím čakať kým dostanem na svetlo sveta rangerku a vytrénim jej taming... prípadne by som ešte vedel vytrénovať vampa, ten tiež má max level tamingu 60, čo na základné mounty môže postačiť. akurát nemám na ňom ešte stone garga .... bude pre max fame vampa nightmare iba veľký problém, alebo skôr neprekonateľný problém? :-D
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Erik Nighelt »

Ján Páleš píše:jaaaaaj takto to je. a ja že prečo som pri prehľadaní vlastne celého severu nenašiel žiadne mounty, iba nightmary. -.- ok, tak musím vymyslieť, ako to zabiť s craftom bez equipu a specky... :-D spawn mounta je náhodný? aby som vedel, že či sa niekde "kotia" hlavne lamky alebo musím čakať kým dostanem na svetlo sveta rangerku a vytrénim jej taming... prípadne by som ešte vedel vytrénovať vampa, ten tiež má max level tamingu 60, čo na základné mounty môže postačiť. akurát nemám na ňom ešte stone garga .... bude pre max fame vampa nightmare iba veľký problém, alebo skôr neprekonateľný problém? :-D
asi bude lepší vydělat harvem a jezdítka kupovat ... :wink:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Xan »

Predem nepoznas, co za mounta ti vyskoci, az pozorovanim podle mista, spawny jsou pevny, po tydle zmene nema smysl hledat mounty za neranger chary
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ján Páleš »

jj presne preto sa pýtam - keby sa to dalo poznať tak by som možno niečo vedel odhadnúť. takto to budem musieť skrátka zistiť, ale keď sú spawny pevné, tak to toho veľa zjednoduší. ^^

každopádne ďakujem krásne za rady! veľmi ste mi pomohli! ^^
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Trinity
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 71
Registrován: 16 čer 2010 15:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Trinity »

Používáte někdo mystickou kuš u Ostra? By mě zajímalo jestli má nějaký vliv poisn skill na mystika - mně se zdá, že ne. :) Přijde mi, že kuš je vhodná leda pro druida, jinak k nevyužití...
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ciatronic »

Trinity píše:Používáte někdo mystickou kuš u Ostra? By mě zajímalo jestli má nějaký vliv poisn skill na mystika - mně se zdá, že ne. :) Přijde mi, že kuš je vhodná leda pro druida, jinak k nevyužití...

Ano má vliv zkus střilet s poisnom menším jak 30 uvidíme jak silnej dáš poison
Trinity
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 71
Registrován: 16 čer 2010 15:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Trinity »

Já mám nějakých 62 a nepřijde mi v tom nějakej velkej rozdíl. Spíš, že je to o náhodě právě...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Xan »

je to znát, nerfovalo se to, ale jestli máš 0/základ a max těch 70, nebo kolik, je to znát
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mephist »

Brána z cechovních portů do cechu rangerů háže před Tapita, kterej rád guardí všechno červený co vidí. Nešla by přemístit rovnou do cechu? Pro redkarmový shamany je to nepříjemný.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Thief »

Opravím.
Uživatelský avatar
NANUK
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 62
Registrován: 07 zář 2016 16:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od NANUK »

Co takle u shadow zbrani upravit moznost boostu elfi tetivou jako to je u silver? Bo takto sou jen a pouze na dve veci 8´)
Uživatelský avatar
NANUK
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 62
Registrován: 07 zář 2016 16:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od NANUK »

NANUK píše:Co takle u shadow zbrani upravit moznost boostu elfi tetivou jako to je u silver? Bo takto sou jen a pouze na dve veci 8´)
hm????´)
Nymir
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 84
Registrován: 12 lis 2007 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nymir »

Čaute, mám otázku. Hral som tu pred rokmi. Je stále také utrpenie vytrénovať taming? Alebo sa to už trošku uľahčilo?
Odpovědět