Ranger

Odpovědět
Uživatelský avatar
balík
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 76
Registrován: 10 úno 2012 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od balík »

Když už něco měnit, tak by to chtělo aby +25 ring combo dávalo o 2 víc STR. Kvůli WH aby mohl nosit normálně ty jeho zbraně. U ranga je ti ta 1 STR celkem fuk no.
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Wallace »

pij gs, enchanti si zbran na str apod... blbosti chces...
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: Ranger

Příspěvek od Konrad »

Hele, lidi, měl bych dotaz. Kámoš mě včer prováděl světema zmínil se o NPC na provokačku, co by mělo bát schopno sejmout jiné NPC, do kterého by se mi blbě střílelo.Jka to mám udělat, proísm? Kouikal jsem na staty a Ranger Provokačku neumí vůbec :-(. Je to herding, co kolega myslel? Popřípadě, jak to nejlíp trénovat a co k tomu potřebuju? Díkes.
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Tymyan
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 101
Registrován: 23 čer 2010 14:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Tymyan »

Skill provokace na DP nefunguje, myslel tím, že jedno monstrum hodí nějaký mass kouzlo/flus a trefí nezatargetované druhé monstrum, které na něho potom začne útočit (pokud nevidí hráče či moba pod jeho kontrolou).
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: Ranger

Příspěvek od Konrad »

Aha, to sjem jednou takhle vymyslel (spíš náhodou) v NB dungu. takže idteďkom jedu do schovávačky :d. Díky za info.
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Acarus

Re: Ranger

Příspěvek od Acarus »

Konrad píše:Aha, to sjem jednou takhle vymyslel (spíš náhodou) v NB dungu. takže idteďkom jedu do schovávačky :d. Díky za info.
Jojo je to o umeni hraci, spis nez o skillech na postave.
provokovat takto jde prakticky s cimkoliv, a vzdy ale spon jedno provokovane npc musim mit mass kouzlo, ktere zasehne ostatni.
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Neplánuje se trošku posílit základního Rangera aspoň nějakym itemem? Teď sem si udělal Ranga a koukam že je pěkně na pytel i s Robou co přidává jen 5% do Paringu z bojovek.
Dle mého názoru nejhorší postava po kryse když je bez specializace a to sem četl někde názor že se chce udělat specializace jen jako bonus a né podstatnou nutnost....
Nebo nějaký Quest ( pro item ) co by ho trošku přiblížil k možnosti chodit i Hard Dungeony bez specializace když by ho nevzaly i s robou ani do Medium
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Sikulka »

Rod Sacketts II píše:Neplánuje se trošku posílit základního Rangera aspoň nějakym itemem? Teď sem si udělal Ranga a koukam že je pěkně na pytel i s Robou co přidává jen 5% do Paringu z bojovek.
Dle mého názoru nejhorší postava po kryse když je bez specializace a to sem četl někde názor že se chce udělat specializace jen jako bonus a né podstatnou nutnost....
Nebo nějaký Quest ( pro item ) co by ho trošku přiblížil k možnosti chodit i Hard Dungeony bez specializace když by ho nevzaly i s robou ani do Medium
ni reng sa primarne oslaboval
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Sikulka píše:...
ni reng sa primarne oslaboval
Jo, ale když už oslabení tak né zašlapání, pro něj už ani ta Roba z Cobů nemá cenu když to dává takový hovadiny. A povolání je na odpis bez specky.
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Ranger

Příspěvek od Nightwish »

Omlouvám se, jestli to tu někde je, ale je pozdě a třeba budete shovívaví. Jak si změním specku u ranga? Shaman->Ostro/Druid musím ten maratón s Sfingoidním kamenem nebo mi to zas za nějaký mocný item vymění nějaké npc? A stěmi body to tam bylo jak? Mám tam 964db, tak jestli si to do těch 1k nemám dochodit. Dík moc, jestli to někdo bude číst. Dík moc vol. 2 (R.I.P. Fufáku) pokud mi někdo poradí. :wink:
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nagash »

Sfinga > Kentaur > přijdeš o bodíky vrátí ti to penízky. Ať se daří Tome :)
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Xan »

Jen pro upřesnění sfinga a kentaur už nejsou v dungých ale svinga je uprostred Maze, ve sklepe, kde je SK a Skeleton Knight je vstup ve zdi a kentaur je v Ilshenaru nad Lakeshire, nebo jak se to jmenuje, kopnes Jhelom, popojdes kousen na WN a tam do portu a kentaur je nad mestem u stromu.... nic te to nestoji a gp dostanes tusim 250k vzdy zpet a za kazdych x bodu dalsi 250k ale uz netusim kolik bodu...
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Ranger

Příspěvek od Nightwish »

Děkuju kluci, hned jak bude chvilka, tak se nato vrhnu! :wink:
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Xan »

Jinak mám za to, že u wampa nebo pala jsem měl něco pod 1000 dung odů a dostal jsem 750k zpět, tzn je to asi 300 bodů za 250k zpět do výše 1M
Mejjka
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 11 lis 2014 22:50

Re: Ranger

Příspěvek od Mejjka »

Ahoj, nikde se mi nedari najit info, kde muzu sehnat tamovaci hul. Jsem uplny zacatecnik a trochu tady porad tapu... Muze mi prosim nekdo poradit? DIky moc.
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Ranger

Příspěvek od Joewar »

Taming palicu ti vyrobí kraft. Skill sa trenuje s training taming staff a nasledne ked mas skill vytreneny zvierata tamujes s taming staffou(nabija sa shrinkom)
Mejjka
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 11 lis 2014 22:50

Re: Ranger

Příspěvek od Mejjka »

Takze musim sehnat nejakeho hrace, ktery je kraft a koupit ji od nej?
Joewar píše:Taming palicu ti vyrobí kraft. Skill sa trenuje s training taming staff a nasledne ked mas skill vytreneny zvierata tamujes s taming staffou(nabija sa shrinkom)
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Ranger

Příspěvek od Joewar »

Áno vyskúšaj trh, vývesku alebo offline trade zonu na trhu :-)
Mejjka
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 11 lis 2014 22:50

Re: Ranger

Příspěvek od Mejjka »

Fajn. Moc diky za pomoc.
Uživatelský avatar
Ján Páleš
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2013 18:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ján Páleš »

Joewar píše:Taming palicu ti vyrobí kraft. Skill sa trenuje s training taming staff a nasledne ked mas skill vytreneny zvierata tamujes s taming staffou(nabija sa shrinkom)
Akurát som sa chystal opýtať, že ako sa dobíja tamingovka! :-D Ešte že najprv čítam a potom píšem... ;-)
moja armáda núbov zahŕňa - Ecki (vamp), Joneleth (necro), Nubik Obycajny (loladin), Astar (cleric), Katrina (craft), Silverblade (craft), Beregond (warr), Elliara (mage), Asminia (ranger). because I can... ICQ = 261129403, email = eckister@gmail.com
Odpovědět