Ranger

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tiano
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Tiano »

Neplánuje se zavést u rangera, nebo nějaký jeho specializace, popřípadě u jiných povolaní, či specializací oživovaní mrtvých mountů?
Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!
Uživatelský avatar
balík
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 76
Registrován: 10 úno 2012 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od balík »

Jo jsem jedině pro, ale musíš mít u sebe dvě hlavy z cove, pět klíčů z wrongu a jeden klíč od Heroicu. Pak máš 100% šanci na oživení. Jinak jen 2 %.
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Strigwyr »

Tiano píše:Neplánuje se zavést u rangera, nebo nějaký jeho specializace, popřípadě u jiných povolaní, či specializací oživovaní mrtvých mountů?
zaujimave, ale toto asi neprejde :) to by som skorej u nejakeho nekro-ranga videl :p

inak sa chcem o5 a zase spytat, ako vyzera situacia s nasledovnymi vecami u ostra:
2s port zvitok u ostra
3-4s klamaky
zvysit dmg a bonus skilly tempesta

Zase nelobujem pre seba, blue ostra ani nemam... ale pytam sa pre to, aby sa vobec aspon nejaky ten ostro potiahol do dungu aby to bolo zaujimavejsie... stale a vsade sa beru gangrel/destrovia ako DMG ale ten ostro bohuzial...
DMG elvenky fajn ze sa zvysila, ale tj malo...

a dam zase odovodnenie preco: pretoze pomer charakterov ktory sa beru do dungu, ostro daleko zaostava... vzhladom na strukturu dungov ma vzdy miesto prsk a klerici pretoze su vo svojom obore nenahraditelny.. avsak ked sa bere DMG pomedzi ktorej je na vyber ostro/vampovia/warovia tak ten ostro no neklamem ak poviem ze sa bere v pomere tak z 1%... A pritom mu netreba dat dmg ako s destro zbranami... akurat upravit tempest a port zvitky a mozno tie klamaky...
a len tak mimochodom, proste mi to neda ale vzdy to bolo tak, ze luky boli znacne rychlejsie ako LC a LC rychlejsie ako HC, avsak teraz je mozne ale nejdem sa hadat ze to LC je snad aj rychlejsie od luku


(trosku OT ale na zamyslenie - preco sa neupravi viking of honor? myslim si ze ked patri do kategorii "top" zbrani tak by mal mat vyssiu dmg ako +5 viking...
A to ani nevravim ze s dnesnymi specialkami je absolutne nepouzitelny, na +20 str kazdy kasle tj jasne :) a nikdy som ho za tie roky nevidel ze by to dakto pouzil dakde)
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Arianna »

No po par dungeonech bych rad zase ohodnotil ostra a pripadne zmeny ktere nastaly:

- Plusové Heavy Crossbow a Elven Heavy Crossbow u Ostrolstřelce mají šanci na "Finishing Shot!" který dorazí cíl s méně jak 10% max hp

-celkem fajn vec na solo hrani, ale pokud je ostro ve skupine hracu (beru 7+ lidi) absolutne se tato abilitka ztraci. Mozna bych tady zmenil hranici na 15% a pak by to bylo trochu znat aspon u tech velkych potvor.

- Elven HxB - zvýšena DMG z Deadly Striku o 50% u ostrostřelců

-Des a hruza, Od teto zmeny jsem byl s ostrem yomo, citadelu a deceit a za tyto 3 dungy jsem nedal ani jeden deadly strike tim padem je nekde chyba. tato abilita aby ziskala neco na krase tak by ta elvena musela davat deadly strike minimalne 1/10 ran. a i tak by to nebyl zadny uzas nebot kdyz dam ranu za 20 a uz budu mit to stesti ze bude deadly strike tak prakticky dam ranu za 30 dejme tomu balikovi takze zadna vyhra


A ted par dalsich veci ktere by bylo vhodne upravit ostrovi:

1. +9 Silver HxB - absolutne bezmyslenkovita zbran na kterou je potreba +9 HC a tetiva takze cena dejme tomu 400k. Uz pred upravou elvenek (ktera nebyla vubec nejak fascinujici) byla dmg elvenky a +9 Silver HxB na stejne urovni. Proc teda zbran ktera ma mit specialni dmg do nemrtvych ma stejny dmg jako elvena. Tady u teto zbrane neni delat moc specialnich uprav Bohate staci kdyz te silvere zvednete rychlost strelby jako ma elvena nebot 1 vystrel ze silver HxB je +- 2 z elveny

2. Port svitek snizit timer na cca 20 sekund coz by bohate stacilo

3. Opet a zase tempest - nevidim jeden jediny duvod proc by tato zbran nemela ostrovi pridavat poradne skilly a mit tak nejak +- dmg. radsi se misto toho udelaji nove zbrane coz je sice fajn ale problem to absolutne nevyresilo.

4. Timer na klamaky bych nechal maximalne bych mu pridal pety lvl 4.

Podotykam ze neocekavam dmg jako ma destro, pokud vidite tak se tu jedna jen o upravu tempesta s dmg. Jinak to jsou upravy ktere davaji smysl
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Erik Nighelt »

a já bych chtěl, aby skládačka dávala stejné skilly jako +7 a +9 guny a aby měla častější efekt, jako ostatní skládané zbraně :unibrow:
a taky ještě bych chtěl nějaké ostro zbraně a ostro ability!
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Tiano
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Tiano »

Erik Nighelt píše:a já bych chtěl, aby skládačka dávala stejné skilly jako +7 a +9 guny a aby měla častější efekt, jako ostatní skládané zbraně :unibrow:
a taky ještě bych chtěl nějaké ostro zbraně a ostro ability!
Být tebou, tak nepíši nic k žádnému povolaní, protože ty neumíš ani toho svého clerika.
Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Erik Nighelt »

Tiano píše:
Erik Nighelt píše:a já bych chtěl, aby skládačka dávala stejné skilly jako +7 a +9 guny a aby měla častější efekt, jako ostatní skládané zbraně :unibrow:
a taky ještě bych chtěl nějaké ostro zbraně a ostro ability!
Být tebou, tak nepíši nic k žádnému povolaní, protože ty neumíš ani toho svého clerika.
:clap:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Kesemot »

Tak ako on sa drzi heslom, lepsi lama kamarat, ako skiller ko*** ... co je dobre :D
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Acarus

Re: Ranger

Příspěvek od Acarus »

Snizovat timer na svitek z 60s niz uz asi neni treba, vzhledem k tomu, ze utoci na dalku.
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Arianna »

Acarus píše:Snizovat timer na svitek z 60s niz uz asi neni treba, vzhledem k tomu, ze utoci na dalku.
Jojo mas pravdu bylo to asi trochu unahlene, zahral sem si stim a bylo to ok, kazdopadne na tu silveru, deadly striky u elveny (3 dungy- yomo deceit citadela a ani jednou deadly strike), tempesta a klamaky by jste se mohli mrknout a aspon neco z toho upravit.

Jak jsem psal i pred zmenou napriklad silvera mela rovnakou dmg jako elvena vzhledem k tomu ze +9 silver HxB je mnohem pmalejsi nez elvena (zkouseno na LALech)->tudiz se uplne ztracel efekt do nemrtvych.

Edit: i kdyz ted koukam ze jsem to psal jeste pred zmenou...ale jo mas pravdu niz to neni potreba
Acarus

Re: Ranger

Příspěvek od Acarus »

Arianna píše: Jojo mas pravdu bylo to asi trochu unahlene, zahral sem si stim a bylo to ok, kazdopadne na tu silveru, deadly striky u elveny (3 dungy- yomo deceit citadela a ani jednou deadly strike), tempesta a klamaky by jste se mohli mrknout a aspon neco z toho upravit.

Jak jsem psal i pred zmenou napriklad silvera mela rovnakou dmg jako elvena vzhledem k tomu ze +9 silver HxB je mnohem pmalejsi nez elvena (zkouseno na LALech)->tudiz se uplne ztracel efekt do nemrtvych.

Edit: i kdyz ted koukam ze jsem to psal jeste pred zmenou...ale jo mas pravdu niz to neni potreba
V pohode, po restart ubudou videt zmeny o se udelaly, to znamena i tempest a elvena.
kazdopadne, trosku problem tedka s restartem :)
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Jacquelline »

Po jiste pauze jsem zase zacala hrat a zajima me jedna jedina vec...
K cemu je druidska specialka?

Je mi nekdo schopny odpovedet, co ma druid pouzitelneho (dlouhodobe) a shaman s ostrostrelcem ne? Je to tamnuti na prvni pokus? S max tamingem si koniky po svete taky tamnu na prvni pokus a co se tyce okupovani dungeonu, zatimco tamuju (treba na 20. pokus) ostatni vybijeji patro.

Je to sprateleni monstra? Jak moc je to vyuzitelne? Priznam, ze tuhle hulku nevlastnim a tak netusim, kolik stoji nabiti, jak dlouho bude monstrum spratelene, a jak toho vyuzit (preci jen, kdyz nekde projdu branou, ktera summy a klamaky nebere, tak nejspis nevezme se mnou ani spratelene monstrum ne?)

Ma to byt moznost natrenovani magery na 65%? To se me nekdo asi snazi hodne rozesmat. Shaman sezere rybku a muze mit magery treba 130. A pet minut v invisce ressovat vypravu a summit polary.

Kdyz se specialky udelaly, videla jsem u sebe celkem jasnou volbu a to byl prave druid, protoze tenhle styl hrani mi vyhovoval... Jak jsem zjistila, druid je jen dalsi klamak v dungu (AR s ringama je mizerna, staty taky, summy fizzujou i se 75 magery, klamaky vyhazuje celkem pomalu, dmg ma minimalni, co se tyce LCcek a nepocitam to, ze je neskutecny misser)

Dobre, za mega jsem ziskala moznost pouzivat HODF ;)
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Uživatelský avatar
Tiano
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Tiano »

Řekl bych, že si si sám odpověděl ohledně těch výhod. Pokud se ti druid nelibí, furt je možnost mít rangera v základu. Já si třeba udělal druida jen kvůli tomu, že druidka zvyšuje taming o 10%, tudíž mám ze 70, 80 a tamnu téměř vše. Taky jako obrovskou výhodu vidím Paralýzu, což je u rangera poněkud atraktivní.
Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Strigwyr »

Jacquelline píše:Po jiste pauze jsem zase zacala hrat a zajima me jedna jedina vec...
K cemu je druidska specialka?

Je mi nekdo schopny odpovedet, co ma druid pouzitelneho (dlouhodobe) a shaman s ostrostrelcem ne? Je to tamnuti na prvni pokus? S max tamingem si koniky po svete taky tamnu na prvni pokus a co se tyce okupovani dungeonu, zatimco tamuju (treba na 20. pokus) ostatni vybijeji patro.

Je to sprateleni monstra? Jak moc je to vyuzitelne? Priznam, ze tuhle hulku nevlastnim a tak netusim, kolik stoji nabiti, jak dlouho bude monstrum spratelene, a jak toho vyuzit (preci jen, kdyz nekde projdu branou, ktera summy a klamaky nebere, tak nejspis nevezme se mnou ani spratelene monstrum ne?)

Ma to byt moznost natrenovani magery na 65%? To se me nekdo asi snazi hodne rozesmat. Shaman sezere rybku a muze mit magery treba 130. A pet minut v invisce ressovat vypravu a summit polary.

Kdyz se specialky udelaly, videla jsem u sebe celkem jasnou volbu a to byl prave druid, protoze tenhle styl hrani mi vyhovoval... Jak jsem zjistila, druid je jen dalsi klamak v dungu (AR s ringama je mizerna, staty taky, summy fizzujou i se 75 magery, klamaky vyhazuje celkem pomalu, dmg ma minimalni, co se tyce LCcek a nepocitam to, ze je neskutecny misser)

Dobre, za mega jsem ziskala moznost pouzivat HODF ;)
Toto je naozaj vtip??? :D :D
Toto snad ani mysliet nemozes vazne...

Druid je TOP rangovska specializacia - jednoducho najlepsia

1. S mystikom / tempestom mas vacsiu archery a vdaka ich abilitam aj dost DMG... avsak to ich najprv treba mat vsak? :)
2. Turbo taming stafka - perfektna vec, cas je najdrahsi a za 7k mas instant tamnutie co je v dungu super, lenze to treba najprv tamovat tych high level mustov, ktorych mozes tamovat aj dlhsie ako kona na 1 mavnutie vsak? :) (+ k tomu ma moznost tamnut rare musty + druidovka palica na monstra, sice som neprisiel na jej nejake ultra pouzitie ale mozno sa najde... este som ju neskusal)
3. 2s klamaky najvyssich levelov- velmi dobra vec... v tomto je ovela lepsi ako ostrovych 6... Uz iba pre tento najdolezitejsi potencial je to jedno z najlepsich povolani ...
4.port + Para + blesk - ked nemas DMG do armor priser - mozes bleskovat, para je perfektna vec ani nevravim... portujes tak neslapes pasce
5. Time rewind - vela ludi nevie vobec tuto perfektnu vec pouzivat, a je to naozaj super vec, vzhladom na svoju taktiku neprezradim k comu je to dobre, nech si na to kazdy pride sam, o tom to je, kto to vie lepsie pouzit lepsie preneho...

Sice nemoze chainy, ale moze kvalitne rangers a fena ringmail... jeho DMG nahradzuju vyssie uvedene ability...
Jacquelline píše: Jak jsem zjistila, druid je jen dalsi klamak v dungu (AR s ringama je mizerna, staty taky, summy fizzujou i se 75 magery, klamaky vyhazuje celkem pomalu, dmg ma minimalni, co se tyce LCcek a nepocitam to, ze je neskutecny misser)
Jednoducho toto nie je problem v nastaveni druida ;) problem bude inde.. naozaj...
Z mojej skusenosti, mam odohranych za ranga v pvm konkretne za druida(v despe) asi 4 hodiny, a tak perfektne povolanie a tak uzitocne proste nenajdes... Druid v despe nema konkurenciu...

Je pravda ze shaman vyzera teraz trochu prebust, ale nevyznam sa donho tak nejdem sudit... A je pravda, ze druid nie je vhodny do citadely alebo pridecka... ale tam kde ide klamakovat, portit atd a tam kde nie je nutna obrovska DMG je druid nenahraditelny...
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Kesemot »

Jacquelline píše:...)
Druid ma nepocetne vela vyuziti a za to, ze ty si ich este nenasiel, to neznamena ze to nie je super specka.
Ked sa ti tak strasne nepaci, tak stale mas moznost zmenit si specku. Otazka dvoch hodin ...
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Jacquelline »

V prvni rade bych rada upozornila vsechny, kteri dosli k zaveru, ze druid se mi nelibi, aby si vsimli v mem predchozim prispevku jedne vety: Kdyz se specialky udelaly, videla jsem u sebe celkem jasnou volbu a to byl prave druid, protoze tenhle styl hrani mi vyhovoval... Kdyz to ale porovnavam ted po vsech moznych a nemoznych zmenach, tak mi prijde, ze shaman prakticky muze uplne to same, co druid a jeste spousty veci navic.
Strigwyr píše:...
Koukam, ze kdyz se nekdo na neco zepta, nejen, ze si odpovidajici neprecte cely prispevek (nebo si z nej vybere jen to, co se mu nejvice hodi), ale stale se nezmenilo ani ten vysmech a napadani ;)

-1: o mystiku samozrejmne vim, a taky ho shanim, protoze vsecky, co jsem mela vzaly pred dvema lety za sve... Co se poisnu a dmg tyce, shaman ma to same a nepotrebuje k tomu drahy mystik...
-2: nevsimla jsem si, ze pred zavedenim specialek byl nejaky problem vydrzet, nez se mustang tamnul. Uznavam, ze usetreni casu je prijemna vec, ale neni to nijak extremni vyhoda oproti ostatnim speckam + jak casto se prumerny ranger setka s rare mustangy (navic driv nabiti staffky stalo asi 30k, to na low lvl kone neni zrovna malo, kdyz se za stejnou cenu vydrazi)
-3. jak vyuzijes lvl 4 a 5 klamaky? posles je na top monstra, ktery je stejne na jednu ranu sejmou? Na odtarget od tebe, kdyz maji dost hp i ar, aby si te monstrum vsimalo dal? Vzdycky jsem pouzivala ptactvo, kocky, psy a bylo to idealni, protoze si me nic nevsimalo. ;)
-4. port ze svitku je v napjatych situacich stale rychlejsi s mensi sanci na fizz, para se zase tak casto neuzije, bo clerik, mag, vamp, necro maji paru taky a navic jeste pf a blesk u shamana v jelenim morfu se 130 magery je kapku ucinnejsi, v druhe forme dokonce zastoupi castecne i clerika s nekterymi boosty, nebo treba dispellem
-5. 2 roky jsem nehrala, takze nejdriv musim prijit na to, o cem to tu vlastne mluvis ;)

Co se tyce poznamky, ze nastaveni neni v druidovi, rozumim, ze tim myslis me... Za rangera mam odehrano opravdu hodne a odchozene slusne mnozstvi dungeonu (uznavam, ze do top dungu se moc nedostanu, protoze nemam s kym), v pvm si libuju a citim se v nem jako ryba ve vode, rozhodne jen nestojim a nestrilim (to bych si vybrala ostrostrelce), myslim, ze za me muzou mluvit ankhy ve dvou a solovky pro mustangy a to jeste pred specializaci, jen me po te dlouhe dobe necinnosti zajima, nakolik je jeste v tehle dobe druid vyuzitelny, kdyz uz prakticky nema nic opravdu pouzitelneho, co by nemela jina specka (opravdu taming na prvni pokus do toho nepocitam, protoze jde o taming celkove)
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Kesemot »

Vidim tu par problem v tvojej teorii a to:
Druid nikdy nebol zamysleny ako specka na dmg. Ide o survive postavu, ktora velmi casto vypravu zachranuje.
O nejakych kusiach sa tu nema v podstate ani zmysel bavit. Ano mystik je pekny, ale vyuzitelny maximalne do medium dungov, lebo v high dungoch ti to zabije vsetko dmg skorej ako ti to vobec zacne skytat. Druid do 70 percent monstier bleskuje. Samozrejme na imunne monstrum vytiahne kus, ale to je sparatko oproti ostatnym charom.
S kombinaciou klamak za kazdu chvilku , port + para ti tento char prezije v podstate cokolvek, co ostatne chary nepreziju.
Ostro utrpel na klamakoch prave v tom, ze ma dmg.
Co sa tyka mustangov a rychlotamovania, druid sa bere do niektorych dungov prave preto, ze ten mustang nestihne prezit nez ho tamnes normalne.
K tym klamakom, ano na odtarget samozrejme su lepsi nizsi klamaci, lenze druid s lvl 5 klamakmi dokaze odtiahnut celu miestnost, vo vacsine pripadov z hidu, takze nic ta netargetne a aj keby po tebe ide top monstrum, ver mi, ze v kombinacii s missom monstier zaklamakujes high klamakmi cokolvek, minimalne na cas ktory vyuzijes na resovanie, odportenie prec, prestealthovanie atd atd ...
Hovoris o napjatych situaciach a nevyuziti pary u druida. V napjatych situaciach mag/necro stenuje, cler healuje a vamp ak ide o tremera/brujaha je mozne ze obcas paruje, ale skor sa venuje dmgovaniu.
Aby to niekto nepochopil v zlom, ja sa teraz absolutne nestazujem na druida. Druid je moja najoblubenejsia postava, a myslim ze je spraveny perfektne. Len udavam na pravu mieru, ake su vyuzitelnosti druida pre ludi, ktori si to este nevsimli.
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nagash »

Ranger's ringmail gorget dává 1str to je přesně o jednu streng méně než dává kožený krk. To je schválně, nebo někomu ujela ruka ?
Když už se to dělalo tak jsem od toho čekal nějaké využití, ale on se pořád tahá ten koženej krk.
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Shadowsong »

Nagash píše:Ranger's ringmail gorget dává 1str to je přesně o jednu streng méně než dává kožený krk. To je schválně, nebo někomu ujela ruka ?
Když už se to dělalo tak jsem od toho čekal nějaké využití, ale on se pořád tahá ten koženej krk.
blood krk to iste. je to divne, ale da sa to vyuzit...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nagash »

Využít se to dá, otázka zní, je to tak nastaveno schválně a nebo to někdo zeslonil ?
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Odpovědět