Magický paladin

Odpovědět
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Magický paladin

Příspěvek od Sikus »

- Nové paladinské zbraně (Iskariot, Knights) nejsou pro PVP proto v PVP vrací DMG
- Zbraně vracející DMG v pvp (Destroyers, nové Iskariot, Knights) nevracejí DMG při obraně proti PK v dungeon zóně.

U destroyer's zbraní to pochopím, iškariot zbraně se stejně ničí, když zasáhnou něco jiného než mají... Ale knightky? do humanu stejně nedávají efekt, tak se musím zeptat proč se z magických paladinů udělal jen ,,bonusový loot,, pro PK? ... to byl magický paladin v pvp tak OP? ...
Dobře .. v dungu to neplatí, ale aspoň já osobně potkávám tak z 90% pk mimo dungy ...
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Magický paladin

Příspěvek od Johny Matovic »

nebol op, proste ho zobrala "vlna".
Magic je proste pvm char, aj to biedny. Pvp si nezabehas lebo kamenky nefunguju. ;p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Magický paladin

Příspěvek od Sikus »

Johny Matovic píše:nebol op, proste ho zobrala "vlna".
Magic je proste pvm char, aj to biedny. Pvp si nezabehas lebo kamenky nefunguju. ;p
v PVM je magic parádní, dle mého. V PVP byl bídný ale teď je ještě horší :D :clap:
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Magický paladin

Příspěvek od Thief »

V čem se ještě zhoršil v PvP prosím tě? Tím, že jsem Vám udělal nové zbraně, které byly určeny pro PvM a tudíž nechci aby jste s nimi běhali PvP? Pokud máš problém s pkčkama, tak máš k výběru i jiné zbraně, které lze použít.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Magický paladin

Příspěvek od Sikus »

Qvido píše:V čem se ještě zhoršil v PvP prosím tě? Tím, že jsem Vám udělal nové zbraně, které byly určeny pro PvM a tudíž nechci aby jste s nimi běhali PvP? Pokud máš problém s pkčkama, tak máš k výběru i jiné zbraně, které lze použít.
Možná došlo k nedorozumění, staré nevylepšené knightky damage nevrací?
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Magický paladin

Příspěvek od Thief »

Na obyčejné Knight zbraně se nesahalo.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Magický paladin

Příspěvek od Sikus »

Qvido píše:Na obyčejné Knight zbraně se nesahalo.
V tom případě se omlouvám, jen jsem to špatně pochopil. Nicméně .. nebylo by od věci rudochům trochu zatopit i těma novýma knightkama :)
Odpovědět