Paladin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Paladin

Příspěvek od Joewar »

Upravou zbrani dostal magicky paladin moznost mat nadpriemerny dmg so zachovanim vsetkych abilit. Preco by si chcel tie zbrane skoro zadarmo? ....
John Sina
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2009 11:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od John Sina »

Skoro zadarmo :-D ty zbraně stoji 35K MC a 5 šutru to že dostaneš za knightky 5K zas není tolik vzhledem k tomu že to nikdo neprodáva .A nafackovat si Acare můžeš i tak páč některé věci cos vymyslel by za to stály .A chtěl bych to vysvětlení teda ikdyž pochybuju že to bude něco rozumného to bude zas něco ve smyslu že na DP je velké množství MC nebo něco takového.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Xan »

Nafackuj si ty
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Thief »

Nebude to dávat nic. Ještě nějaká odměna se ti nelibí, kterou bych mohl napravit?
John Sina
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2009 11:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od John Sina »

Furt jsem nedostal odpoved na otázku proč jste to z tama odebraly tu odměnu MC :D
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Protoze odmenou za quest je zbran z toho questu, pokud se nepletu.
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Napospas »

A nešlo by nějak udělat, aby to nedávalo nic jenom jemu? Se za ty 4 roky od posledního postu očividně naučil používat interpunkci a aspoň trochu správně i/y, ale v nechování se jak retard teda pokrok moc neudělal, spíš naopak.
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
John Sina
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2009 11:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od John Sina »

:-D nějaký nabroušený :-D no co už řekl jsem akorát svůj názor a zas nějak extra jsem nikoho neurazil :-D teda pokud acarus není cíťa :-D kdyby tohle napsal už napoprvé nemusel bych nic dalšího psát :-D Ono teda když už z tama zrušíte MC tak tam dejte spíš coba nebo fame dead ale 10 AC je fakt blbost.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fisik III »

John Sina píše::-D nějaký nabroušený :-D no co už řekl jsem akorát svůj názor a zas nějak extra jsem nikoho neurazil :-D teda pokud acarus není cíťa :-D kdyby tohle napsal už napoprvé nemusel bych nic dalšího psát :-D Ono teda když už z tama zrušíte MC tak tam dejte spíš coba nebo fame dead ale 10 AC je fakt blbost.
Lepší 10 AC jak nic.. AC si nasbíráš v dungu v pokladu, pokud takové dungy nechodíš, tak do decíku nepotřebuješ topko..
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucky »

Zpozoroval jsem docela zajimavy problem u teutona, strasne se mu nici zbrane. Neni problem aby mi za ankh spadla durabka na scimu o 30-40. Je to normalni?
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Lucky píše:Zpozoroval jsem docela zajimavy problem u teutona, strasne se mu nici zbrane. Neni problem aby mi za ankh spadla durabka na scimu o 30-40. Je to normalni?
Scriptove rozhodne neni nastavene, aby se nejakemu povolani nicili zbrane vic nez jinemu.

Kazdopadne jestli vyssi + ma vliv na niceni durability nemame empiricky zmereno.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucky »

Acarus píše:
Lucky píše:Zpozoroval jsem docela zajimavy problem u teutona, strasne se mu nici zbrane. Neni problem aby mi za ankh spadla durabka na scimu o 30-40. Je to normalni?
Scriptove rozhodne neni nastavene, aby se nejakemu povolani nicili zbrane vic nez jinemu.

Kazdopadne jestli vyssi + ma vliv na niceni durability nemame empiricky zmereno.
¨
Diky za odpoved, jen se mi to zda divne. Je to neskutecny rozdil oproti jinym charum (war napr) moznan a to ma vliv vetsi agi? --> rychlejsi utok?
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Lucky píše: Diky za odpoved, jen se mi to zda divne. Je to neskutecny rozdil oproti jinym charum (war napr) moznan a to ma vliv vetsi agi? --> rychlejsi utok?
Jestli tam neco vliv ma, tak to musi byt neco, co ten char ma vetsi/mensi ... ale ve scriptu zbrani nic neni. Navic davat neco dmg zbrani se nam moc nechce, je to script co se spousti pomerne casto, zbytecne to zalagovava sphere. Proto trebas + zbrane nemaji uz nic v DMG scriptu jak byvavalo.

To klidne muzes zkusit doma na sve 51a sphere... podminky budou stejne. Pak se klidne podel.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucky »

Tak na vlastni sphere sem to netestoval ale jinej scim (+16 zaklad) hytl a 3/4 shame - 43 durr. Maji ostatni teutoni obdobne zkusenosti?
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucky »

Chtěl bych poděkovat za změnu u teuton double zbraní. Nevím tedy přesně, jak velký byl zásah, ale po změně se zbraně, jak se zdá, doopravdy ničí méně, než tomu bylo dosud.

Ještě jednou díky
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Daren13
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2012 12:36

Re: Paladin

Příspěvek od Daren13 »

Paladinska specka Annilihator dohealuje svojim "efektom" draka v pride pekle [5491 1300] je to chcene alebo sa nanho pozabudlo?
Freak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 129
Registrován: 21 dub 2007 16:44

Re: Paladin

Příspěvek od Freak »

Pri nasazeni Machette of Lightshield dostane teuton postih jako za obourucku, je to spravne?
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Freak píše:Pri nasazeni Machette of Lightshield dostane teuton postih jako za obourucku, je to spravne?
opravim, sem myslel ze je to ve zbranich ne jinde.
Freak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 129
Registrován: 21 dub 2007 16:44

Re: Paladin

Příspěvek od Freak »

Acarus píše:
Freak píše:Pri nasazeni Machette of Lightshield dostane teuton postih jako za obourucku, je to spravne?
opravim, sem myslel ze je to ve zbranich ne jinde.
Dekuji za rychle vyrizeni.
Kentak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 20 lis 2006 06:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Kentak »

ma Shield of honour nejakou spesl abilitku, krom statu/armoru ?
Odpovědět