Paladin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Qvido píše:A kde jste vzali, že jde jen o 2-3 zbraně? Nebo mi za tu dobu co jsem pryč něco uniklo a máme nový GMka?

Tady vůbec nešlo o to kolik je + zbraní ve světě. Ale o to aby hlavní dmg dealer zůstal warrior a né paladin.
Samozrejme suhlasim so zmenou thiefko. Je tam teraz celkom rozumny + limit. Mna len sklamalo ze som sa dlho z tej loterijnej vyhry nepotesil :) som si hovoril ze ten scim bude mat trhovu hodnotu 10-15m no teraz moze mat tak pod 5... vies ako... :)

Avsak vzhladom na tuto zmenu a konretne na "warior dmg dealer" by som chcel povedal tolko, ze Guardian zaostava za Teutonom...
Na guarda je nosit vysoko+ jednorucky uplny waste kedze tu mame teutonov takze ked zosumarizujeme vydrz teutona oproti guardovi ako v pvp tak v pvm a porovname DMGe, tak je teuton v oboch oblastiach lepsi... Urcite tu bude vela "ALE" od hracov, ale realne sa pozrite vsetci kolko guardov sa hrava v pvm a pvp oproti gangrelom/teutonom.

Odohral som za PK wara vsetky 3 specky, najprv ked bol WH silny, potom ked bol destro ultra silny avsak po nerfe destra mi ostal len guardian ktoreho teraz mam... kedze je teuton aky je a pridala sa mu este nejaka specialna zbran +30 skladana z tych specialok, tak guard v podstate nic nema na porovnanie... na pvm guarda treba aspon master vika a na pvp ostavaju len midnajtky ktore su davno za metou (len keby davali efekt kazdym hitom by sa dali povazovat za fajn v sucasnosti)...

Vzhladom na posledne super zmeny ktore tu nastali, by som medzi dalsie navrhoval:

1. posilit guarda v pvp aj pvm oblasti - urcite to potrebuje, teutoni aj gangreli ho vystrcili s prehladom
2. aby som nejak neukrivdil destrom, tak by mali v pvp oblasti davat do hracov aspon normalnu nezvysenu DMG a nevracat si nic z5 - pozeram sa na zmeny ferovo zo vsetkych stran a tato zmena by pomohla blue destrom na obranu proti PKckam
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od LaPiZza »

Mighty PvP GOD píše:
Qvido píše:A kde jste vzali, že jde jen o 2-3 zbraně? Nebo mi za tu dobu co jsem pryč něco uniklo a máme nový GMka?

Tady vůbec nešlo o to kolik je + zbraní ve světě. Ale o to aby hlavní dmg dealer zůstal warrior a né paladin.
Samozrejme suhlasim so zmenou thiefko. Je tam teraz celkom rozumny + limit. Mna len sklamalo ze som sa dlho z tej loterijnej vyhry nepotesil :) som si hovoril ze ten scim bude mat trhovu hodnotu 10-15m no teraz moze mat tak pod 5... vies ako... :)

Avsak vzhladom na tuto zmenu a konretne na "warior dmg dealer" by som chcel povedal tolko, ze Guardian zaostava za Teutonom...
Na guarda je nosit vysoko+ jednorucky uplny waste kedze tu mame teutonov takze ked zosumarizujeme vydrz teutona oproti guardovi ako v pvp tak v pvm a porovname DMGe, tak je teuton v oboch oblastiach lepsi... Urcite tu bude vela "ALE" od hracov, ale realne sa pozrite vsetci kolko guardov sa hrava v pvm a pvp oproti gangrelom/teutonom.

Odohral som za PK wara vsetky 3 specky, najprv ked bol WH silny, potom ked bol destro ultra silny avsak po nerfe destra mi ostal len guardian ktoreho teraz mam... kedze je teuton aky je a pridala sa mu este nejaka specialna zbran +30 skladana z tych specialok, tak guard v podstate nic nema na porovnanie... na pvm guarda treba aspon master vika a na pvp ostavaju len midnajtky ktore su davno za metou (len keby davali efekt kazdym hitom by sa dali povazovat za fajn v sucasnosti)...

Vzhladom na posledne super zmeny ktore tu nastali, by som medzi dalsie navrhoval:

1. posilit guarda v pvp aj pvm oblasti - urcite to potrebuje, teutoni aj gangreli ho vystrcili s prehladom
2. aby som nejak neukrivdil destrom, tak by mali v pvp oblasti davat do hracov aspon normalnu nezvysenu DMG a nevracat si nic z5 - pozeram sa na zmeny ferovo zo vsetkych stran a tato zmena by pomohla blue destrom na obranu proti PKckam
Jaké specialky +30 má teuton ? :D jestli myslíš Annihilator nebo jak se to volá, tak to když veme teuton do ruky je to +5.. +30 to má Isk a to jako že stím v PvM dává fakt mordy že takový rany nedava ani teuton s normal z dablouvanou +34 zbraní...
Guardian mám vetší parrying o 10% a tudíš i větší ar jak teuton a guard vydrží víc už jen, že je to wár a má víc hp..a ma nejvíc parry...Jsou guardian verze zbraní (nemají vůbec špatný dmg, akorát jsou hodně pomalé)
Wár Guardian má větší skilly než Teuton.. Guard tolikrát nemissne jako Teuton.. no nevím jako zase.. nemyslím si že něco vyčnívá.. jediné co vyčnívá je gangrel co se týče dmg.. ten utluče buchnu na stojáka.. ale tuton zase tak op není.. ma svoje pro i proti jako každá specka
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Paladin

Příspěvek od Wiliam »

A co tak tema PK paladin ? Mat pk teutona je nezmysel kvoli stitom, može len drahy gothian nosit aby mal + zbrane a nemoze dvoj rucky co je obrovska nevyhoda do pvp, cize teuton pal sa hra len blue.

Ostatny paladinovia do pvp no neviem neviem. Proste ostava mi tam len ten obyč paladin na hratelnosť pvp, lenže nabehnem do dungu za obyč pk paladina vo "full vybave" cize invul combo masterka midnajtky..a stretnem tam nedaj boze modrakov, ten modrak si jednoducho v klude odportne pretoze 100 tac a 110 skilly u pk pala je katastrofa na pomer ostatnych dnesnych charov. Toz midnajtky najsilenjsia volba lenze ked 3 rany misnem z 5 a z tych 2 ran dam mozno 1 efekt s midnajtkami, tak akoze je to velmi velka bieda :(

Lognem obyč wara hodim si GRR dam si midnajtky "full equip" a verte mi že zabijem 3nasobok to co by som zabil za missera paladina. Viem že pal ma vacsi heal a boosty. Ale uprimne? war ma zaklad hp vacsi, nemisuje skoro vobec a GRR si hodim kedy chcem.Cize v dnesnej dobe pomer charov je pre mna paladin totalna blbost ho hrat ako PK char co je velka skoda, tento char by mal mat velky potencial tak ako ho ma aj blue pal.

Chapem že paladin je napoly war a napoly cler lenze 50/50 je zly pomer hratelnosti, skor by som mu ubral "clera" a dal viac "wara".
Menej boostov vacsi dmg aj u obyč pala. War ma dmg super, prskovia v equipe konecne začali mat tiez dmg vacsi ako nahaty prskovia.
Cler v pvp je stale dost dobry aj so speckou aj bez.Hovorim to ako clovek co ma vsetky chary a hral za všetko možne pvp.Len stale mi tu ten paladin pk paladin nejde dokopy.
Libor
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

LaPiZza píše:Jaké specialky +30 má teuton ? :D jestli myslíš Annihilator nebo jak se to volá, tak to když veme teuton do ruky je to +5.. +30 to má Isk a to jako že stím v PvM dává fakt mordy že takový rany nedava ani teuton s normal z dablouvanou +34 zbraní...
Guardian mám vetší parrying o 10% a tudíš i větší ar jak teuton a guard vydrží víc už jen, že je to wár a má víc hp..a ma nejvíc parry...Jsou guardian verze zbraní (nemají vůbec špatný dmg, akorát jsou hodně pomalé)
Wár Guardian má větší skilly než Teuton.. Guard tolikrát nemissne jako Teuton.. no nevím jako zase.. nemyslím si že něco vyčnívá.. jediné co vyčnívá je gangrel co se týče dmg.. ten utluče buchnu na stojáka.. ale tuton zase tak op není.. ma svoje pro i proti jako každá specka
hej moja chyba som zabudol ze ten +30 ma isk...
guardov parrying v podstate je nezaujimavy a par HP navyse tiez :) do dungu aj PvP ma war zohravat rolu DMGe, a tu zvlada destro ovela lepsie... Tie guard zbrane suckuju uplne...
Teuton sice nie je nejak giganticky OP, ale ked si das nanho dobry gear tak je to uplne monstrum... a tak schova do vrecka guarda pretoze si mozem hocco zohnat na guarda, aj tak sa teutonovi nevyrovnam...
Wiliam píše:A co tak tema PK paladin ? Mat pk teutona je nezmysel kvoli stitom, može len drahy gothian nosit aby mal + zbrane a nemoze dvoj rucky co je obrovska nevyhoda do pvp, cize teuton pal sa hra len blue.
Keby mam volit wara vs obyc pala, tak tiez zvolim wara... Nie ze by bol pal uplne zly, ale je to problem ako s guardom, nech ci clovek zozenie hociaky equip, nikdy to nebude dost oproti inym
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Johny Matovic »

Neuvazuje sa o znizeni timeru pre brany na knight kveste? Ono tie 2 hodiny + ci kolko tam je, je si myslim aj prilis.
Vdaka za odpoved.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Hornblower
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 19
Registrován: 12 led 2007 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Hornblower »

Wiliam ---> pk paladin by mohl být s novou speckou |Dark paladin udělat zvlášt pod povolání ,a nebo pk paladin sílit a přibývat kouzla dle famy/karmy jak u medvěda , stejnak u teutona bys neobstál , když musíš nosit mystik stít , a ten ani v pvp nehaže boosty ,a svitky(váha), tak na pala zapomeň .
každý paladin aby se dotáhl na warra v dmg potřebuje mamon equip a dobrý equip si na pvp snad nevemeš to radši warra ten bez equipu nemissuje akorád nema svitek na ress . ten paladin může jediná výhoda palata je že je plech a může resnout .

Mighty PvP GOD --> jak píšeš potřebuješ top gear na teutona ale taky žádná sláva , iškariot je náročný na mamon , ještě alternativa magic paladin toho si teď dělám chci alternativu k teutonovi , který může boostit jako cler (zas záleží na věcech) ,a hlavně má víc variant ressování a myslím že ta dmg s knightkama taky není k zahození s pár fame deedů do dungu . .... jestli jsi to ty cos vyhrál +40 scim tak mi ho prosím prodej ☺☻

a pal v pvp ten tak může šipkovat na target a když už tak si co 20 min portnout na pk ☺☺ , kdysi jako pal měl v základu portění ted jko s misserem , a half clerikem tak bez specky , magickym in manyovat jako zbesilej kamoše ☺.
----------------------------------
Johnny Matovic --->buď rád že ty knightky jsou co 2 hod. než vůbec ☺☺ -- jak píše fairy, když se ti nelíbí 1000 logů tak jich můžeš mít 2000 , tak misto 2h ti udělají 6 hod


no jinak spíš by mohli upravit Holy Grail pro teutona , iškariota , magickýmu by holy grail co dává mohl zůstat .
je psané že holy je dělané ze silveru a i iška neodvrací dmg ☺ , u teutona nechápu proč by holy mělo dávat k mgr ☺☺ místo třeba 3x plusovost když jeto topko např ☺

Váš věčný paladin od roku 1999 Síla s vámi ☺
Naposledy upravil(a) Hornblower dne 12 pro 2016 11:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od LaPiZza »

U Holy na Teutonovi je magera právě dobrá ba naopak bych zvedl paladinům základ magery... Když je to tzv. půl kler... Isk musí plnit kvest na ress svitky a ostatní i při 60 magery nic moc.. mít 70 je to mnohem lepší.. 70 má v topku (Teuton)
já bych na Holy Grail dal aby nedostal polibek od Lichů...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Xan »

Magera a parry u topka je placebo, nejvic v dungu clovek stejne mlati, tak bych pridal bojovky
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fila »

U teutona je ta mgr z topka imho skvela protoze si muzes udelat supinu a tim padem pri krizovce resnes dva lidi (jeden ress svitkem, druhy supinou)
Hornblower
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 19
Registrován: 12 led 2007 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Hornblower »

už to nende
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Paladin

Příspěvek od cermi »

Hornblower píše:už to nende
Uz by to nemelo jit jen odrbavat no, kdyz mas to topko na sobe, tak to jde...
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Mayo
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 17
Registrován: 10 čer 2010 21:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Mayo »

Zdravim

Mam Paladina Iskariota

Mal som troska problem zohnat si na neho kvalitnu nonfame zbran a tak som sa rozhodol pre Maul of True Warrior kedze som sa dozvedel ze ho moze dat do ruky aj iny char ako Warrior.
Maul uz teda mam, avsak ma neskutocne zaskocilo ze mi nepridava taktiku a MF.. je to predsa MF zbran a Iskariotovy pridava kazda MF zbran MF a TC.. Dakujem za odpoved..

Cital som aj ine prispevky a tak som chcel len ohladne guardiana navrhnut par moznosti na dvojrucky, ako mat bez postihu mystik, formovku a berskru..
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Mephist »

Mayo píše:Zdravim

Mam Paladina Iskariota

Mal som troska problem zohnat si na neho kvalitnu nonfame zbran a tak som sa rozhodol pre Maul of True Warrior kedze som sa dozvedel ze ho moze dat do ruky aj iny char ako Warrior.
Maul uz teda mam, avsak ma neskutocne zaskocilo ze mi nepridava taktiku a MF.. je to predsa MF zbran a Iskariotovy pridava kazda MF zbran MF a TC.. Dakujem za odpoved..

Cital som aj ine prispevky a tak som chcel len ohladne guardiana navrhnut par moznosti na dvojrucky, ako mat bez postihu mystik, formovku a berskru..
Maul of true warrior ma dmg zavislou na tvoji fame, takze to neni uplne idealni nonfame zbran. Ale skilly Iskovi by pridavat mohla.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Johny Matovic »

Dalo by sa prosim odstranit nastavenie, kedy linknute knight gulicky po dotyku v bagli (napr v sekurke) inou postavou ako majitelom miznu?
Je velmi nemile ak sa clovek hrabe v sekurke za nekra, nahodou nimi pohne a oni sa poberu kade lahsie po velmi poucnej hlaske "tento kvest neni pro tebe" .... Su linknute, tak na co toto? Vdaka.


Vdaka :)
Naposledy upravil(a) Johny Matovic dne 15 led 2017 17:31, celkem upraveno 1 x.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Thief »

Upravíme.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucky »

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, zda-li spec zbrane na pala maji mit ultimatni dmg i do lidi. Ptam se proto, ze jsem tuhle informaci nikde nenasel a proto, ze dostat s tim za 160hp neni zadny problem. (Mam tyto zkusenosti s destruktorem)
Naposledy upravil(a) Lucky dne 22 led 2017 13:56, celkem upraveno 1 x.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Thief »

Opravíme. Myslíš vylepšené knight zbraně?
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucky »

Qvido píše:Opravíme. Myslíš vylepšené knight zbraně?
Jsem to nestihl editnout :p

Mam tyto zkusenosti s destruktorem
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Thief »

Aha to jsou jiné. Podíváme se na to.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Johny Matovic »

Lucky píše:Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, zda-li spec zbrane na pala maji mit ultimatni dmg i do lidi. Ptam se proto, ze jsem tuhle informaci nikde nenasel a proto, ze dostat s tim za 160hp neni zadny problem. (Mam tyto zkusenosti s destruktorem)
tak a preco nie?
Sak ta zbran stoji 80k mc tak nech ten dmg ma. Zoberes to nositelovi a mozes si za to pytat mamon od neho...
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Odpovědět