Teuton

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Teuton

Příspěvek od Rod Sacketts II »

To jako fakt, že po těch X letexh od zavedení specializace furt Teutonovy bugujou staty, při lognutí. Při save. Furt opravuju staty a musim hned vypít TR protože neustále opravení mam staminy minuimum.

To mi povězte jestli je normální hra s tim že bug se zařazuje do "normální" hry a tudíš je normální že po sundání štítu kterej je pro danou specializaci životně důležitej mam 1 dexteritu. ( a z 200 streng 100 ).

Teda spíš... normální to je na Dark Paradise. Ale je to pak specializace k něčemu nebo spíš k ničemu

Otázka na GM team vedůcích vývoje: Máme očekávat že tato specializace je nehratelná a bude nehratelná do doby než se někdo ozvë po tom co od roku 2014 je veřejně známej bug s timto povolánim/specializací. kterej odradil už X hrůčů od této specializace...
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Teuton

Příspěvek od LaPiZza »

Rod Sacketts II píše:To jako fakt, že po těch X letexh od zavedení specializace furt Teutonovy bugujou staty, při lognutí. Při save. Furt opravuju staty a musim hned vypít TR protože neustále opravení mam staminy minuimum.

To mi povězte jestli je normální hra s tim že bug se zařazuje do "normální" hry a tudíš je normální že po sundání štítu kterej je pro danou specializaci životně důležitej mam 1 dexteritu. ( a z 200 streng 100 ).

Teda spíš... normální to je na Dark Paradise. Ale je to pak specializace k něčemu nebo spíš k ničemu

Otázka na GM team vedůcích vývoje: Máme očekávat že tato specializace je nehratelná a bude nehratelná do doby než se někdo ozvë po tom co od roku 2014 je veřejně známej bug s timto povolánim/specializací. kterej odradil už X hrůčů od této specializace...


No bug to není... Každá postava co má víc jako 200 jakéhokoliv atributu, tak po save spadne na 100... Tím, že Teutonovi mystickštít přidává 100 dex, tak jsi hned rázem nad 200 dex a po save to prostě spadne stejně jako STR... bug to není... a každá věc co přidavá dex "žere" staminu... To bych pak mohl štít používat na procházení monster a hřáčů , když ho sudam a pak hned přes hotku nasadím... Takže nezlob se na mě to co tu píšeš je docela blbost.. a jako, že hraju hlavně teutona, tak to nevnímám tak zle jako ty... Není to prostě jediná postava (char) co si musí opravovat staty po save že jim to spande na 100.. wáři to mají taky... navíc GM např udělalo, že po opravě nespadne myth scim atd...
Jen dodám, že mě to teda neodradilo... Teuton ma k dispozici velkou dex vůči ostatním... a když budeš full těžký tak nějaký ten "kilometr" s tou stamkou uběhneš...
Nemyslím si, že se dovoláš jaké koliv úpravy od GM.. pokud postavu prostě chceš odlognout, tak si počekej až ti spadne STR a štít si sundej a je po problém se 1 dex...
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Teuton

Příspěvek od Rod Sacketts II »

LaPiZza píše:
Rod Sacketts II píše:.....
Takže Bug to neni a je normální že abilita co je daná specializaci vytváří z dobré postavy invalidu invalidního na save. A GM neušetřili chybu: Save: Sundání Mystik(/Gothian to nvm ) štítu z ruky. abych náhodou nebyl invalidní a kůli rychlémů úbytku staminy při ráně monstrem, co schazuje štíty a zbraně z ruky, neumíral protože semnemohl odběhnout když si doplnim staminu na maximum 1.

No díky NeBug 2 roky zpříjemňuje Hru. Takhle uvažuješ LaPiZza?

Podle mě bych uvítal 100x víc kdyby mi save před tímto, "nemožno" odstaranit, narovnánim statů schodil mystický štít do batohu. Raději si nandam jeden štít do ruky, než nahazovat staty v boji. ( síla a dexterity down )
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Teuton

Příspěvek od LaPiZza »

Rod Sacketts II píše:
LaPiZza píše:
Rod Sacketts II píše:.....
Takže Bug to neni a je normální že abilita co je daná specializaci vytváří z dobré postavy invalidu invalidního na save. A GM neušetřili chybu: Save: Sundání Mystik(/Gothian to nvm ) štítu z ruky. abych náhodou nebyl invalidní a kůli rychlémů úbytku staminy při ráně monstrem, co schazuje štíty a zbraně z ruky, neumíral protože semnemohl odběhnout když si doplnim staminu na maximum 1.

No díky NeBug 2 roky zpříjemňuje Hru. Takhle uvažuješ LaPiZza?

Podle mě bych uvítal 100x víc kdyby mi save před tímto, "nemožno" odstaranit, narovnánim statů schodil mystický štít do batohu. Raději si nandam jeden štít do ruky, než nahazovat staty v boji. ( síla a dexterity down )

Jestli považuješ teutona za invalidní postavu raději se prosím dále nepiš...
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Teuton

Příspěvek od Rod Sacketts II »

LaPiZza píše:.....
Jestli považuješ teutona za invalidní postavu raději se prosím dále nepiš...
Už si zažil u Teutona World Save, po kterym si sundal štít mystik kterej je asi jedná výhoda tý specky, a měl si maximum dexterity víc jak 1?
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Teuton

Příspěvek od LaPiZza »

Rod Sacketts II píše:
LaPiZza píše:.....
Jestli považuješ teutona za invalidní postavu raději se prosím dále nepiš...
Už si zažil u Teutona World Save, po kterym si sundal štít mystik kterej je asi jedná výhoda tý specky, a měl si maximum dexterity víc jak 1?

Zažil jsem to nespočetněkrát.. Jak při harvu, na mapkách, v dungu v dost situacích... Kolikrat ze mě při opravě spadl štít s brnkem na zem.. spoluhráči vžy pomůžou.. pokud si sam, tak stačí zahodit reff bednu a oblíknout se...je to hra a nejde o život...
při PvP by to bylo asi nepřijemné kdyby byl save, to by pak teuton neudělal vubec nic, ale to je max jedna věc co mě napadá.. Ikdyž je save.. pořád máš samnku na to odběhnout a hidnout...
Jako teuton je odkázán na štít, ale ve štítech má docela na výber, když mu z každého štítu jde silný Bless a navíc reactivko.. to je pro mě docela velká výhoda u "buchny" klerik ti boostama akorát schazuje pak staty, protože ze štítu máš větší boost.. má vysoký parrying, takže parry je hodně časté...
Mystick dává dost str a dex, umožnuje ti dablovat dmg zbraně... Prostě má boosty, umí ress, má velký ar, dostatek hp a dex, může klamaky lvl 3 :D co chceš prosímtě víc u buchny ? Sice má postih na dvojruče, ale prostě má dost předností... Zkus ten char hrat dele a uvidíěš ty přednosti a výhody...
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Teuton

Příspěvek od Rod Sacketts II »

LaPiZza píše:....
Mystick dává dost str a dex, umožnuje ti dablovat dmg zbraně... Prostě má boosty, umí ress, má velký ar, dostatek hp a dex, může klamaky lvl 3 :D co chceš prosímtě víc u buchny ? Sice má postih na dvojruče, ale prostě má dost předností... Zkus ten char hrat dele a uvidíěš ty přednosti a výhody...
Ale jo o výhodách žádná.... já jen že sem byl harvit dark hides u vespru jak tam sou Dark Vampíři či co. tak sem u nich chytil save. Tak mě to trošku naštvalo tohle chytit v dungu neodbehnu a nehidnu nejspíš, natož mít čas hodint ref bendu na zem a opravit staty.
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Teuton

Příspěvek od Fila »

Uprimne vubec nechapu smysl tutoho topicu. Ano, kazda postava ktera ma na sobe brneni (rozumej - neni v morfu) a ma jakykoliv stat 200+ ma pri ws problem jelikoz ji spadnou staty. Teutona hraju vic jak rok a problem s tim v jakemkoliv dungu nemam (pvp nehraju) je to ciste o zvyku. Za teutona mam vahu vetsinou kolem 550-600 a proste vim ze kdyz si chci opravit staty tak si musim dat pro jistotu gs aby mi nepadali veci pod nohy. Kdyz si parkrat predklikas vypiti TR tak ti to po oprave prida obcas staminu do full
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Teuton

Příspěvek od Kubo »

zdravim...nezvazili by ste pridat skill animal lore na holy grail brnko? po case som si slozil combo a krom vyssieho AR je to vlastne ocarovane plat brnko... skill healing sa nijak neodraza na vyske boostu teda nic moc... nezvazili by ste trebars pridat mu skill animal lore kt by sa aj nejak prejavil na timeru vyhadzovania klamaka? pripadne aspon povolit teutonovi vytvorit supinu kt. momentalne nemoze pouzivat?
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Teuton

Příspěvek od Kubo »

zdravim...tak este doplnim aj ked nvm ci to nejake gm tu sleduje... na rozdiel od magica a iska hlavny boost teutona sa vztahuje na jeho stit.. uz bolo viac krat spomenute ze aj po oprave novsi honour stit stale nedava boost po hitu do stitu rychle sa nici a funkcnost nabitia meca je miziva... ale napriklad taky ada kite(predpokladam kazdy ada) nedava ani staty ani skilly ani boost ani nedoubluje zbrane... teda je mu totalne na prd... je toto zamer alebo sa na to zabudlo? diky za reakciu...
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Teuton

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

pro ten nezničitelný adamantium štít snad něco vymyslíme a na ten honour se mrknu časem.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Teuton

Příspěvek od Kubo »

ahoj presiel nejaky cas a stale nic ani ada stit ani honour.. len to pripominam aby sa na to nezabudlo? dik
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Teuton

Příspěvek od Kubo »

tvl 90 shoulshardov a 2 zbrane na +19? 8 zbrani prasklo? to je hnus...zrobte s tym daco abo idem na iska a mam pokoj...teuton ani ada nepuzije ani zbran si neenchante normalne a souly z neba nepadaju! :twisted:
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Teuton

Příspěvek od Zola »

Enchantování zbraní , nedá se to náhodou ovlivnit?Skill , staty.. postava ?
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: Teuton

Příspěvek od Help »

Zola píše: 04 říj 2018 21:21 Enchantování zbraní , nedá se to náhodou ovlivnit?Skill , staty.. postava ?
Podla mna neda, robil mi to craft, robil som to s magom a robil som to aj s paladinom... Stovky ss fizznute nikdy som sa nedostal nad +22
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Teuton

Příspěvek od Kubo »

Help píše: 09 říj 2018 08:30
Zola píše: 04 říj 2018 21:21 Enchantování zbraní , nedá se to náhodou ovlivnit?Skill , staty.. postava ?
Podla mna neda, robil mi to craft, robil som to s magom a robil som to aj s paladinom... Stovky ss fizznute nikdy som sa nedostal nad +22
vobec nejde o to zrobit superzbran..ale ked mas 10 zbrani na enchant a prvych 5 poskkodis uz prvim clickom na +10 a potom prasknes 8 zbrani ked ides na +15/+16 a vlastne z 10 zbrani a 83 ss spravis dve zbrane tak myslim ze je to na nervy... ked ma destro non fizz na +17 preco to nedat teutonovi? tie souly som shanal tak mesiac a normalne mi to poklazilo naladu..to iste elvenka.. mas ten log-dva kde tu v poklade ale kludne fiznes 5 elveniek za sebou.. radost hrat..
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Teuton

Příspěvek od Xan »

Že by byla pointa v tom, aby to byla "rare" zbraň a ne samozřejmá výbava každýho včetně znuděnýho mága?:) a Destrovi asi nebylo moc možností, jak mu zvednout dmg v základu specky?
Taky jsem toho pár popraskal a taky mě to sralo, pak se zadařil bez poškození +21 paladin sword of vanquish a to má pak člověk fakt radost, podle mě to nemá být snadnovyrobitelný, kor nějaký +20+
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: Teuton

Příspěvek od Help »

Kubo píše: 09 říj 2018 21:02
Help píše: 09 říj 2018 08:30
Zola píše: 04 říj 2018 21:21 Enchantování zbraní , nedá se to náhodou ovlivnit?Skill , staty.. postava ?
Podla mna neda, robil mi to craft, robil som to s magom a robil som to aj s paladinom... Stovky ss fizznute nikdy som sa nedostal nad +22
vobec nejde o to zrobit superzbran..ale ked mas 10 zbrani na enchant a prvych 5 poskkodis uz prvim clickom na +10 a potom prasknes 8 zbrani ked ides na +15/+16 a vlastne z 10 zbrani a 83 ss spravis dve zbrane tak myslim ze je to na nervy... ked ma destro non fizz na +17 preco to nedat teutonovi? tie souly som shanal tak mesiac a normalne mi to poklazilo naladu..to iste elvenka.. mas ten log-dva kde tu v poklade ale kludne fiznes 5 elveniek za sebou.. radost hrat..
Noa co ? Tak ho nehraj. Ja som fizzol naposledy 150SS vytvoril 3 zbrane na +20 a som uplne rad. Ved ten teuton je masina a stoji to aj za tych 150 SS co ti pofizzuju.
Ked nechces superzbran tak nemusis ani enchantovat +9 scim robi tiez bordel
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Teuton

Příspěvek od Kubo »

GM Alois píše: 20 čer 2018 20:52 Ahoj,

pro ten nezničitelný adamantium štít snad něco vymyslíme a na ten honour se mrknu časem.
Zdravim..ake su vyhliadky na ten ada stit a vyuzitelnost i pre teutona( staty/double zbrani) ? Diky
Odpovědět